Jump to content

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,788
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by wrotycz

 1. Jeszcze jedno, a propos tej propagandy. Jak to jest, że za komuny, ludzie rozumieli, że tzw. informacje wylewające się z telewizora to propaganda a teraz, za "demokracji" nie rozumieją? Wtedy była inna ta propaganda? W mojej ocenie nie bardzo, teraz jest nawet bardziej prymitywna niż kiedyś a mimo to ludzie w to wierzą. To jest tragedia. Wiem bo mam jednego takiego w domu, rodzinnym znaczy się.
 2. Raczej "IntelRepublic" (takie mają "logo" na zdjęciach) Ukrainian army documents reportedly LEAKED to public put Ukrainian casualties at STAGGERING 191,000, with HALF of ALL Ukrainian military forces out of action.
 3. Ale z drugiej strony, gdy mu się zemrze całość przejdzie na nią i dzieci. Od czego jest testament? Może że swoją własnością zrobić co chce i jeśli ją zawsze ojcu ryzykowi to jej nic do tego.
 4. To przykre i smutne co powiem stałe postaram się być delikatny. Kto wierzy w propagandę sam sobie szkodzi. I to niezależnie od tego czy jest to propaganda ich czy nasza, czy jakąkolwiek inna - propaganda, zgodnie z Leninowską zasadą organizatorskiej roli prasy* nie jest po to żeby informować więc nie jest, z definicji, źródłem informacji. * prasa (dziś, ogólnie media), wg Lenina, nie tyle powinna informować o wydarzeniach i faktach zachodzących w otaczającej nas rzeczywistości ale przede wszystkim powinna takie fakty i wydarzenia organizować. Tak pojmowana fun
 5. Powinieneś grać w totka. Takie szczęście nie powinno się zmarnować. Szansa na zachowanie na koronkę: 8%, szansa na powtórne zachowanie: 0,5%. Razem 0,04%. To prawie jak wygrana 4 w dużego lotka. A byłem, i straciłem węch i smak i stąd wiem, że to to, bo to jedyne objawy charakterystyczne. Nie czułem się ani lepiej ani gorzej niż wcześniej. A złapałem to od pielęgniarza z oddziału covidowego szpitala głównego, z którym się witałem 5 dni wcześniej. Gdyby wszystkie wirusy były takie "zjadliwe" to mógłbym chorować co miesiąc.
 6. (...) Można to otworzyć w przeglądarce i działa bez problemu. Przypuszczam że wystarczy dodać, w kodzie który rozpoznaje filmy z YT w "klasycznej" formie (https://www.youtube.com/watch?v=a7ZBqbGRsMY) formę z "embed" i będzie działać. Przypuszczam też, że może to być wyrażenie regularne co będzie pewnie jeszcze łatwiejsze. -- Druga część dotyczy filmów ze https://streamable.com, które są dość popularne. Jak trzeba to mogę dostarczyć jakichś gotowych wzorców czy informacji.
 7. Proszę o dodanie możliwości automatycznego rozpoznawania filmów z yt w firmie "wbudowanej" (embedded), które teraz nie są rozpoznawane jako filmy. Taki przykład: https://www.youtube.com/embed/a7ZBqbGRsMY Można to otworzyć w przeglądarce i działa bez problemu. Przypuszczam że wystarczy dodać, w kodzie który rozpoznaje filmy z YT w "klasycznej" formie ()
 8. na to co opisują jako COVID, brak węchu, smaku, uporczywy kaszel - I trzy razy straciłeś węch i smak?
 9. Faktycznie. Wojny były zawsze, i najgorsze to te z Arabami, później, od IX w. zwanymi mahometanami ale w renesansie, jak w każdym humanizmie* były gorsze (czyt. wojna trzydziestoletnia). Renesans cofnął Europę naukowo, filozoficznie, technicznie, o dziesiątki i setki lat. Najbardziej syfiarska z epok, który to Aug dopiero zakończył się w XIX w. wraz z rozwojem medycyny po rewolucji przemysłowej i oświatowej. A propos oświaty, to poświęcenie też takie byli oświecone, że przyniosło setki tysięcy, jadł nie miliony ofiar rewolucji, w pierwszej kolejności francuskiej. Ci mordowali dla ide
 10. Nie mówiłeś o Mongolii tylko o średniowieczu. To jest okres historii, którego jednostką jest czas, a nie obszar, którego jednostka jest powierzchnia. Zaczynasz mieszać ziemniaki z amperami.
 11. A co średniowiecze ma do upadku Rzymu? Spowodowało go w jakiś sposób? I co złego było w średniowieczu? Mówię o faktach a nie o protestanckich mitach stworzonych za pomocą propagandy.
 12. USA to Rzym naszych czasów a nawet Rzym upadł przez manipulację pieniądzem i socjalizm. A chyba nikt nie zaprzeczy, że manipulują pieniądzem, zwiększając i eksportując inflację. Rzym upał 400 lat, Ameryka "dopiero" 109 lat. Fakt, że dziś wszystko dzieje się szybciej, coraz szybciej ale, analogicznie, Rzym tuż przed upadkiem też był największą militarną i terytorialną potęgą świata a mimo to upadł.
 13. Aśka to ty powiedziałeś, że, cytuję "jak zachorujesz na covid też może zmusić organizm do wysokiej pracy że zaczyna atakować własne narzady i przecinać jakoś naczynia krwionośne az zaczyna osocze palić płuca". To poproszę o badania na ten temat.
 14. A co to ma wspólnego z państwem, które powstało dzięki niemieckiej woli politycznej? To, że ludzie mieli ludowy dialekt ukraiński nie znaczy, że mieli państwo, ani nawet świadomość narodową. W Polsce też byli, i są, ludzie mówiący swoim dialektem, po polsku gwarą, jak Ślązacy, Kaszubi, Łemkowie, i nie mieli, nie mają, ani nie chcą mieć swojego państwa. Mocno nadinterpretujesz.
 15. Oni nigdy tak nie powiedzieli. Braun powiedział natomiast, że wiele wskazuje na to, że w powstaniu Chmielnickiego brały udział obce siły, nie tylko Tatarzy. Powiedział, że Ukraina jest wynalazkiem niemieckim i austriackim bo to im zależało na utworzeniu niepodległego państwa ukraińskiego w czasie rozmów pokojowych z bolszewikami, które ci ostatni zerwali* na co Niemcy odpowiedzieli ofensywą, która ich zmusiła do przyjęcia warunków traktatu brzeskiego w proponowanym przez państwa centralne (Niemcy, Austrowęgry) kształcie. Powiedział też, że, cytuję "diadpora żydowska, kiedy mną do wyb
 16. Niepotrzebnie poprawiałeś. To nie (był) błąd. A gospodarka niemiecka była na skraju nie dlatego, że była wojenna, znaczy oczywiście że to był problem, ale dlatego, że była socjalistyczna. Pisał o tym Albert Speer, minister gospodarki rzeszy w czasie wojny.
 17. Rozumiem, że ukraińskie flagi na polskich masztach, zasiłki, pesele, prawa wyborcze, stawianiu Ukraińców i ich praw wyżej od polskich, w Polsce (sic!), to grzech, powód do wstydu i przestępstwo przeciw twojemu prawu. A nawet jeślibyś takie prawo uchwalił to jeszcze to nie znaczy, że kłamał, co jemu i Michalkiewiczowi zarzuciłeś. Legalność nie jest kryterium prawdy, jest kryterium legalności.
 18. @Strusprawa1 Znaczy wszystko co powiedzieli to kłamstwa. To już jest żenada. Tu i teraz otwieram pamiętniki Ronikiera i napisane jest, jak byk, to co, zresztą słowo w słowo, cytuję Michalkiewicz. Wrzucam w wyszukiwarkę "letter from Cromwell to Khmelnytsky" i oto co dostaję: A letter addressed to Khmelnytsky by an English author (possibly Cromwell) described the title conferred on Khmelnytsky by the English: “Dei gratia Generalissimos of the Host and ancient Greek religion and the Church, Ruler of all Zaporozhzhian Cossacks, the horror and destroy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.