Skocz do zawartości

Kiedy Komornik


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Komornik
Paypo
Mam 1500 zł do zapłaty, to są odroczenia płatności już wiem że nie zapłacę ostatnia rata będzie gdzieś w maju, ale i w kwietniu też, po części parę rzeczy spłaciłem ale już wiem że ani złotówki nie spłacę
Smartney
Druga rzecz, to raty za Laptopa płacę regularnie od września, 200 zł, zostało mi 1000 złotych, już wiem że w tym miesiącu nie zapłacę, i w kolejnych, ostatnia rata będzie w Lipcu
Vivus-
Tutaj wziąłem pożyczkę, w Listopadzie 2700, część spłaciłem zostało 2 tysiąc do spłacenia już jestem spóźniony miesiąc i jestem w windykacji, również nie zapłacę w tym miesiącu i kolejnych
Karta kredytowa, w Netcredit
Pobrałem różnie dosyć grubo na 4000 tysiące, a do spłaty 5500 tysiąca złotych, też nie spłacę bo nie mam
Nie mam ponieważ, zakręciłem się dosyć grubo itd, a nie będę spłacał ponieważ, na wynajmowanym mieszkaniu, po części z mojej winy, napuchły deski z wylanej wody i prawdopodobnie będzie do wymiany.
Planuję pojechać za granicę w miarę szybko i to jakoś pospłacać, i teraz moje pytanie kiedy może wejść komornik, bo w wersji lekkiej, to planuję odkładać po 2000 tysiące zł i w czerwcu gdzieś pojechać, w wersji grubej, porzucić pracę i w miarę szybko wyjechać, nie wiem co na to właściciel mieszkania, bo nie gadałam z nim jeszcze ale oszczuluję ze za podłogę będzie jakies 6 tysięcy i to na juz potrzebna by była ta kwota.
Kiedy mniej więcej Komornik, wejdzie na to moje konto, i czy to wszystko, trafi do jednego czy do różnych proszę o opinię i radę i Hejt i ile bede musiał spłacic 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.