Skocz do zawartości

Niby "needy"


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytając parę wpisów na forach itp zauważyłem jedna rzecz, która mnie zaciekawiła,a dokładnie nazywanie w niektórych sytuacjach z kobietami faceta "needy", podam które rzuciły mi sie w oczy:

 

  • facet powiedział swojej kobiecie, że nie podoba mu się, że ona zbyt często imprezuje i za duzo pije - ocena needy
  • że jego kobieta za dużo manipuluje i urządza sobie jakieś gierki z nim, wygarnął jej to - ocena needy
  • że obiecała mu, że coś zrobi i tego nie zrobiła (oczywiście), więc powiedział jej co o takim zachowaniu myśli - ocena needy

 

Macie podobne opinie, że tacy faceci sa needy?

 

P.s zapomniałem dodać, że ze strony tych kobiet było przepraszanie, a później foch i "ciche dni":-)

Edytowane przez Grizzly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grizzly napisał:

Macie podobne opinie, że tacy faceci sa needy?

 

Dlaczego mamy mieć jakieś opinie? Jeśli jakiś mężczyzna tak coś zrobił to znaczy, że tak należało i po co mamy mamy wystawiać jakieś opinie?

Po za tym kto wystawia takie opinie? Kobiety? Tym bardziej nie powinno nas to obchodzić. Te "opinie" to ich problem. Dlaczego masz się tym w ogóle przejmować?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VascoDaGama napisał:

 

Dlaczego mamy mieć jakieś opinie? Jeśli jakiś mężczyzna tak coś zrobił to znaczy, że tak należało i po co mamy mamy wystawiać jakieś opinie?

Po za tym kto wystawia takie opinie? Kobiety? Tym bardziej nie powinno nas to obchodzić. Te "opinie" to ich problem. Dlaczego masz się tym w ogóle przejmować?

 

Właśnie chodzi o to, że nie kobiety tylko faceci..., zastanawia mnie czy rzeczywiście takie zachowanie jest odbierane przez kobiety jako słabe!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nic nie wiem - nie obowiązuje w świecie kobiet.

One wszystko wiedzą najlepiej. Dowodem będzie ilość damskich wynalazków, patentów, idei ;)

 

A kogo obchodzi co one myślą... Jedyną ich siłą jest manipulacja którą wyssały z mlekiem matki.

Czy ktoś pytał ciebie całe życie co myślisz o tym o tamtym

NIE, zazwyczaj były polecenia zrób to i tamto albo samodzielnie dedukowałeś co masz robić i to czyniłeś.

 

Ale samic to nie obchodzi, one się nie domyślą, jak już coś zrobi samodzielnie np: kanapki to oczekuje oklasków.

Zabijają pewność siebie partnerów bo nigdy nie doznały tego same.

Boją się tego jak ognia - bo to bariera ochronna przez którą nie mogą się przebić.

Manipulują więc ty sam zapytasz co ona o tym sądzi - otwierasz się, słabniesz...

 

Dlatego nic cię nie powinno obchodzić ich zdanie, sam nie powinieneś pytać a jak się będą mądrzyć to sprowadzasz na ziemię.

A te określenia jak needy itp itd, ponownie to tylko manipulacja żeby zbić twoją pewność siebie. To wszystko no co je stać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.