Skocz do zawartości

Wygląd kobiet a wygląd nas


Krogulec

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.06.2016 o 00:04, Krogulec napisał:

Podejde do tematu z innej strony. Czy pożądała Was choć jedna kobieta, tak Jak Wy choć jedną? Bo mnie żadna, a ja kobiet sporawo i byłem w stanie wiele głupich rzeczy zrobić byle mieć stały dostęp do cipki...

 

Fajnie, że jesteś szczery, bo widzę pełno tutaj "cwaniaków", którzy piszą że dziewczyny 9/10 by kijem nie tknęli (taaa... JASNE!!!).

Ja rozumiem afirmacje i te sprawy, ale bez przesady panowie...

 

 

3 godziny temu, greturt napisał:

Raz, ze kreci je egzotyka

 

Mężczyzn jak i kobiety kręci, to co jest rzadkie. Akurat w Polsce rzadkość to Włoch czy Murzyn, więc to dodaje atrakcyjności.

Jak Wam żal, to jedzcie na Ukrainę czy na Filipiny. Jeden gość założył z Polski konto na jakimś portalu w Azji i skrzynka mu się zapchała...

 

 

55 minut temu, Krogulec napisał:

i to one sobie przebierają

 

Bo to jest prawda!

Kobieta do 30 i nawet później może sobie przebierać, tak że głowa boli.

Jak macie jakąś zaufaną kobietę, to zapytajcie ile wiadomości normalnych/seksualnych dostaje na portalach randkowych, a nawet nie...

Popytajcie czy jej się zdarzyło być zaczepioną w miejscu publicznym, pracy, szkole, kiblu, kościele, warzywniaku :D.

Odpowiedzi pewnie Was nie zaskoczą: Przebierają że uhuhuhuhu :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ThePowerOfNow napisał:

 

Fajnie, że jesteś szczery, bo widzę pełno tutaj "cwaniaków", którzy piszą że dziewczyny 9/10 by kijem nie tknęli (taaa... JASNE!!!).

Ja rozumiem afirmacje i te sprawy, ale bez przesady panowie...

 

Ja ich rozumiem. Może mają kontrolę nad popędami. Ja nie mam przy pewnej kobiecie lub pewnemu typowi kobiet. Gdy mi zależy na kobiecie, to tym bardziej staje się misiowaty, ale też gdy się zakocham to pożądanie mam dużo silniejsze niż kobieta i to ona ma władzę.

 

Cytat

 

 

Mężczyzn jak i kobiety kręci, to co jest rzadkie. Akurat w Polsce rzadkość to Włoch czy Murzyn, więc to dodaje atrakcyjności.

Jak Wam żal, to jedzcie na Ukrainę czy na Filipiny. Jeden gość założył z Polski konto na jakimś portalu w Azji i skrzynka mu się zapchała...

 

 

Mnie nie kręci to co rzadkie akurat. Jestem niewymagający jeśli chodzi o nasze Polki. Są ładne. Wolałbym by były lepsze z charakteru, bardziej kochające, szanujące, kompromisowe, pomysłowe, poświęcające. Takie cechy wolę. Akurat na najbardziej seksownych zawsze się przejechałem.

 

Cytat

 

Bo to jest prawda!

Kobieta do 30 i nawet później może sobie przebierać, tak że głowa boli.

Jak macie jakąś zaufaną kobietę, to zapytajcie ile wiadomości normalnych/seksualnych dostaje na portalach randkowych, a nawet nie...

Popytajcie czy jej się zdarzyło być zaczepioną w miejscu publicznym, pracy, szkole, kiblu, kościele, warzywniaku :D.

Odpowiedzi pewnie Was nie zaskoczą: Przebierają że uhuhuhuhu :D

 

 

I to podsumowuje wszystko. Wystarczy że będą wytyczały każdemu z osobna czego chcą, dostawały to wszystko, wybrzydzały, wodziły wszystkich za nos i mówiły każdemu z osobna że ich kochają, że są tymi jedynymi, żeby tylko nie stracić ich wpływów. Nic nie rozpuszcza kobiet jak nadmierna atencja, jak władza, jak lustra, fotki i portale społecznościowe na których też tą atencję dostają.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2016 o 00:27, BlueTie napisał:

Mógłbyś napisać jakie to były wnioski?

 

Wszystkie wnioski znajdziesz w moich postach, założonych wątkach oraz wpisach na blogu.

Nie ma Bracie uniwersalnej, zawsze działającej zasady typu: wstawaj rano, myj zęby, uśmiechaj się do ludzi a będziesz dobrze żyć.

Każdy z nas pomimo podobnych schematów, które nas życiowo napędzają - różni się co do predyspozycji, różni się charakterologicznie itd.

Spostrzeżenia o których pisze - dotyczą mnie. Są one częściowo uniwersalne - a częściowo subiektywnie powiązane ze mną, moją sytuacją osobistą,

zawodową, majątkową czy związaną ze 'sprzedawanym na zewnątrz' wizerunkiem/odbiorem.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.