Skocz do zawartości

Problem z męskością


tov

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chcialem zapytac jak pozbyć się kompleksów dziecka. Mam 25 lat. Z pozoru wszystko ze mną okej. Kilka osob powiedzialo mi zeby nie szukac problemu gdzie go nie ma ale... Wyglądam na 17. Nie mam zadnego zarostu. Nie mam postawy ani zachowania meskiego. Czuje sie gorszy wybrakowany. Wpadlem w obsesje porownania sie z dzieciakami. Wystarcze ze jakis 17-18 latek ma zarost i posiada zewnetrzne cechy mezczyzny a ja wpadam w dola i depresje. Rady typu: ciesz sie ze wygladasz mlodo bo za parenascie lat jak bedziesz mial 50 lat bedziesz wyglada na 30 doprowadzaja mnie do szalu. Nie nie bede wygladal na 30. Bede wygladal jak 50 letnie dziecko. Wiem ze wygladu ani genow nie zmienie. Co moge zrobic? 

A takze Marku chcialem cie zapytac dlaczego postanowiles usunac niektore filmiki ze swojego youtuba ? Uwielbiam ich sluchac ale co sie stalo ze musiales lub chciales je usunac ? Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.