Jump to content

Długowłosy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49
 • Donations

  0.00 PLN 

Długowłosy last won the day on May 5 2017

Długowłosy had the most liked content!

Community Reputation

3,953 Świetna

About Długowłosy

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 01/01/1888

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Me ne frego...

Recent Profile Visitors

14,118 profile views
 1. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i privy Trzeba w życiu czasem rzucić kości na stół żeby brać całą pulę albo przekonać się ile jeszcze pracy do osiągnięcia mistrzostwa Myślę, że nastrój tego wątku jak i jego tytuł oraz to co planuję najlepiej oddaje jedna z moich ulubionych polskich, filmowych, piosenek
 2. Forumowa Braci Nadszedł ten czas kiedy po roku zdaję swoją funkcję Senior Moda - 10.05 oficjalnie przestanę nim być - wtedy też rozpocznie się okres kilku miesięcy kiedy na forum będę bywał dużo rzadziej. Moja decyzja wynika z dwóch przyczyn - chcę rzucić tytułowymi kośćmi na dwóch stołach do gry - zarówno zawodowym jak i osobistym. Co z tego wyjdzie - cholera wie - ale jedno jest pewne - zawsze lubiłem w życiu jazdę bez trzymanki, a ostatnimi czasy emocji mam w bród Chcę przede wszystkim podziękować Markowi, naszemu @Stulejman Wspaniały, za to, iż utworzył to miejsce,
 3. Wystarczy nie powielać błędów innych męzczyzn o których jest to forum...
 4. Poznał najlepszą z technik A ja krytykuję i ostrzegam bo sam zmarnotrawiłem na to kawał życia. Ale każdy ma swoje cele egzystencji tutaj i jeśli komuś ilość nacięć na ręce pozwala na życie pełne radości to.... jego sprawa. Ale osobiście współczuję. PS Jak zaczniesz fajnie medytować to wspomagacze z zewnątrz zupełnie nie będą Ci potrzebne.
 5. I wszyscy inni mają robić tak samo? Słabe. Widocznie nie znasz ludzi, którzy wyuczyli się pewnych technik i "odbijają" sobie zaszłości. Zawsze możesz zostać idiotą na poziomie troglodyty oraz nie rozwijac duchowości i myślenia. Owszem - popukasz weekendowe karynki ale na tym kariera się kończy. Nie moje "nauki" (bo ja tu nikogo uczyć nie zamierzam - kto chce korzysta z przemyśleń i doświadczeń) ale raczej rada - rozwijać siebie, uczyć się, gromadzić majątek, być szczęśliwym - kobiet będzie masa. A gonienie za nimi uważam za największą głupotę
 6. Bzdura. To zależy od charakteru. Zazwyczaj jest tak, że ta chęć "sytości" wynika z kompleksów wyniesionych z porażek w wieku licealno-studyjnym Seks w dużej ilości, onsy, karuzela kobiet wokół to straszne marnotrawienie czasu i zasobów. Są lepsze rzeczy do roboty w życiu. Praca nad sobą, przemyślenie wielu spraw, pukładanie życia, potem kobiety.
 7. Jestem "Januszem Ezoteryki" ale... Marek często pisał i mówił o "młodych" i "starych" duszach. I tak sobie myślę, że coś w tym jest... w kontekście tego wątku. Czytam ten temat i widzę, jak wielu Braci ma jeszcze nieprzerobione pewne sprawy i w jakie się gówno przez to będziecie ładować, a potem wypłakiwać, że ona to k.rwa, s.ka co Was w rogi walnęła czy oskubała do 0... Panowie - podstawy. Dolna głowa nie może nad Wami Panować, a tu czytam że ten by bzykał wszystko jak leci, a tamtemu się marzy zostać mistrzem PUA... Jprdl Bracia ogarnijcie si
 8. Dopóki nie opanujesz popędu dopóty nie jesteś wolny. Klin klinem czyli jedną babę drugą babą.... Droga donikąd.
 9. Tutaj: Zaczynasz od starej metody - idziesz ulica i starasz się nie zwracać uwagi na kobiety. Dobre ćwiczenie szczególnie latem. Dużo medytacji, wysiłek fizyczny, koncentracja na pracy i nauce. Staniesz się Panem samego siebie. Do tego nagrania Marka oraz "Wodospad" http://adambytof.pl/nagrania-free/ Plus ta książka: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/119878/zyjac-wsrod-himalajskich-mistrzow Zupełnie odpuść temat kobiet na jakiś czas.
 10. I tu się pojawia jeden temat non-stop - panowanie nad własnym popędem seksualnym to podstawa wolności....
 11. Filmik który wkleił @Mordimer jest też dobra okazją żeby napomknąć, iż warto w ogóle obczaić nagrania ze stajni RSD.
 12. Czemu zdradzają? Bo mogą - jak nie ten frajer to następny, Białorycerz przyleci, popłacze, wybaczy itp. Ewentualnie walnie się zdjęcie na Insta, Fejsiku i już tłum koniobijców się zleci, zamacha d.pą w klubie - atencja w kilka sekund. Net puchnie od - "jak do niej zagadać w klubie", "jak ją poderwać" - ano srak. Zająć się sobą, budowaniem własnej wartości. Tyle. Współczesny facet zredukował się do czegoś na kształt bankomatu i dawcy spermy, a z drugiej strony petenta w stosunku do kobiet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.