Skocz do zawartości

Fałszywi ludzie


Sylwek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Wkurwia mnie osoba w bliskim otoczeniu zawodowym, która jest fałszywa.

Czy też tak macie, że czujecie że dana osoba jest strasznie fałszywa? Mam taką osobę. Widzę, jak sama ma problemy chyba ze swoją psychiką i nie wie kim jest. Co chwila zmienia swój charakter. Samo przebywanie w jej pobliżu działa toksycznie. Zdaje sobie sprawę, że pewnie cześć rzeczy, które mnie wkurzają to te wady, które sam posiadam ale bardziej to, że widzę totalny brak autentyczność. Nawet jak rozmawia z kimś to widzę tę wieczną kreacje, co chwila inna maska.

I niby taka osoba nic złego nie robi ale zła aura bije od niej niesamowicie.

 

Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to dziwnie, ale już od dłuższego czasu wychodzę z założenia, że to dobrze, że znajomy okazał się fałszywy, bo w tym momencie nie muszę już tracić na niego więcej czasu i mam go wtedy gdzieś, dystansuję się. Taka strata to nie strata :) Toksycznych ludzi szanować, ale unikać. Obserwować na chłodno, z dystansu, nie emocjonować się.
Jak widzisz kupę na trawniku, to raptem zatrzymujesz się, dotykasz palcem, pytasz się z oburzeniem "ej, dlaczego śmierdzisz? Nie podoba mi się to, wkurzasz mnie. Idź śmierdzieć gdzieś indziej", czy jednak idziesz dalej, bo nawet nie zwróciłeś na to uwagi i masz to gdzieś? Tak samo trzeba reagować na bajkopisarzy i mitomanów z obniżoną moralnością.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.