Skocz do zawartości

Mi przeciętnie, ale ogólnie to bieda


ochdowuja

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obejrzałem reportaż w TV o jakiejś fundacji, która zajmuje się dożywianiem dzieci w szkołach. Ogólnie jestem raczej twardziel, ale takie rzeczy mnie wzruszają. Żeby to obywatele a nie państwo troszczyli się o ludzi, którzy mają mniej? Z jednej strony zastanowienie: dlaczego kobieta, która nie ma środków robi sobie 5 czy 6 dziecko i skazuje je na takie życie. Przecież jak dorośnie będzie miało psychikę zrytą na maksa, bo bieda i poczucie niższości niszczy. Ja właśnie dlatego nie zdecydowałem się na założenie rodziny. Jednak państwo powinno w takim przypadku zapewnić jakieś minimum, jedzenie, schludne branie, szkołę i.t.p. Widze, że wszystko idzie w kierunku ogłupienia i upodlenia ludzi, żeby się w przyszłości nie zbuntowali i całowali rękę cwaniaka za możliwość pracy na kasie w markecie, albo zapieprzania w jakimś magazynie za minimum. Nie zdają sobie sprawy ile z tego minimum dostaną na starość emerytury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stary i tak problem numer jeden to to czy akceptujemy i lubimy fakt, że jeden facet wali drugiego w dupę. Albo facet, który chce zostać babą. Kobieta  z brodą, Rafalala. Ostatnio dyskryminacja miłości kazirodczej. To są problemy z jakimi boryka się współczesna polityka - a nie tam jakaś bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie .Papka z mozgu robiona na codzien za pomoca mediow i popierdolonych seriali TV .Zastanawiam sie co sie stanie z Paniami ktore ogladaja takie mozgojeby.Dla przykladu ;Mieszkam z dwiema kobietami w domku i One namietnie ogladaja te seriale ,komentuja normalnie z otwartymi ustami podziwiaja poczynania aktorow .Dla mnie chlopaka jak widze 20 i 23 letnie dziewczyny z takim podejsciem to ja sie nie dziwie ze dzisejszy model rodziny sie sypie i rozpierdala .Jak mieszkalem u siebie w domu bylo to samo ,matula 30 seriali dziennie i sostra 19 letnia dziewczyna to samo.Wszystko robione po to aby ludzi zajac ,odwrocic uwage od waznych spraw .Oplacani celebryci i osobistosci popieraja pedalow i inne dewiacje jak ostatnio Pan Michalczewski (dla ktorego mam szacunek za sukcesy) Teraz zwiazki kazirodcze.Tu w Uk gdzie obecnie mieszkam to normalka ,niby otwartosc i postep a moralnosc poznizej poziomu .Czasami mowie sobie ze dobrze bedzie jak Islamisci zrobia z tego Anglistan ...Zrobia porzadek z tym czyms .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.