Skocz do zawartości

Życie z babą jest **ujowe.


Arti

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie to że życie z babą jest chujowe, a życie bez kobiety jeszcze bardziej.

Wkurwia mnie to że laski u których mam szanse to max 6/10, do tego pojebane albo zakompleksione

Wkurwia mnie to że dużo chlam

Wkurwia mnie to że ostatnio krucho z kasą

Ogólnie ostatnio życie mnie wkurwia.

 

Tyle ode mnie, musiałem to wyrzucić...

Edytowane przez Arti
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Arti napisał:

Wkurwia mnie to że życie z babą jest chujowe, a życie bez kobiety jeszcze bardziej.

 

Życie ze źle dobraną babą jest chujowe, a życie samemu jest chujowe jeśli nie jesteś sam ze sobą szczęśliwy.

 

Cytat

Wkurwia mnie to że laski u których mam szanse to max 6/10, do tego pojebane albo zakompleksione

 

Podwyższ SMV = zadbaj o sylwetkę plus dochody.

 

Cytat

Wkurwia mnie to że dużo chlam

 

To przestań.

 

Cytat

Wkurwia mnie to że ostatnio krucho z kasą

 

To weź się do pracy.

 

Cytat

Ogólnie ostatnio życie mnie wkurwia.

 

Pogódź się z życiem, zacznij medytować, uprawiać sport, weź się do roboty i nie będziesz miał czasu na wkurwianie.

 

Cytat

Tyle ode mnie, musiałem to wyrzucić...

 

Bardzo dobrze, po to jest to forum :) Znajdziesz tu ludzi, którzy pomogą Ci na wielu płaszczyznach, między innymi motywacji do działania.

 

A przede wszystkim - chujowo zacząłeś bo złamałeś regulamin - utwórz post powitalny.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, sa tacy co mają gorzej....masz dwie raczki, dwie nózki, sprawne nerki, nie masz cukrzycy, raka, komornika na grzbiecie itd to po chuj narzekac i kusic los.

zalej pałe wytrezwiej, wyjeb telefon , fejsa, i zacznij zyc a nie udawac zycie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.