Skocz do zawartości

System


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Komunizm w praktyce był zły. Natomiast gdyby był prowadzony wg prac Marksa i Engelsa to chyba nie było by niczego lepszego.

 

Czyli wspólność żon oraz armie pracy (czyli w praktyce niewolnictwo) są spoko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaliśmy wychowani w takiej a nie innej kulturze. Do dziś istnieją społeczności, gdzie żona "buduje zarodek" z nasienia również innych mężczyzn w wiosce.

Dzieci wychowują wszyscy i wszyscy pracują dla wspólnego dobra. I tak od tysiecy lat.

 

Jak kto woli, jedni jedzą chamburgery a inni ruchają kozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy system polityczny to mają ludy tubylcze. Indianie, buszmeni, pigmeje.

CYTAT:
Indiański wódz "Dwa orły" został zapytany przez białego przedstawiciela władz USA: "Obserwowałeś białego człowieka przez 90 lat. Widziałeś jego wojny i postęp technologiczny. Widziałeś jego rozwój i zniszczenia jakich dokonał."

Wódz zgodnie przytaknął.

Przedstawiciel rządu kontynuował: "Biorąc pod uwagę to wszystko, gdzie twoim zdaniem, biały człowiek popełnił błąd?"

Wódz wpatrywał się w urzędnika po czym odpowiedział: "Kiedy biały człowiek odnalazł ląd, Indianie już tu rządzili, bez podatków, długu publicznego, z mnóstwem bawołów, bobrów i czystą wodą. Pracowały tylko kobiety, opieka medyczna była za darmo. Mężczyźni spędzali cały dzień na polowaniu i łowieniu ryb; a w nocy uprawiali seks."

Wódz pochylił się i uśmiechnął się: "Tylko biały człowiek mógł być na tyle głupi, aby myśleć, że może ulepszyć ten system."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystkie inne ssaki instynktownie rozwijają harmonię z otaczającą je przyrodą...

Tylko ja już nie jestem taki do końca przekonany. Koty (w tym stare osobniki) mordują dla przyjemności. Delfiny - zbiorowe gwałty, kanibalizm na potomstwie, odgryzanie głowy rybie i masturbacja truchłem. 

Według mnie, to co nas odróżnia od innych gatunków to wyłącznie umiejętność budowania zaawansowanych narzędzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.