Skocz do zawartości

Dziekuje Pikaczu


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Pikaczu chcialem Ci podziekowac za Twoj pomysl odnosnie zalozenia sobie dzienniczka pierdolniczka ...Za kazdym razem jak cos zrobie,badz tak jak dzis staje przed lustrem i akceptuje siebie w 100% zapisuje to w dzieniczku.Dzis 20 pazdziernika patrzac w lustro czuje do siebie milosc i pelna akceptacje ,zapisuje to zeby pozniej pamietac ze tak bylo ...Swietny pomysl ,bede robil to dalej :) Im wiecej takich chwil i momentow tym przekonanie jest coraz silniejsze xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam czarno na bialym swoje wieksze i mniejsze sukcesy ,komplementy pochwaly :) Nie wiem czemu ale czesto moj umyls ma tendencje do walenia w huja i zapomina te sukcesy badz probuje mi wmowic ze to nie prawda i ze sobie wymyslilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zebys jeszcze bardziej poczul sie "nie swojo" i poczul ten dziwny dreszczyk niepokoju co legnie sie gleboko w trzewiach, to dziekuje za Twoje krotkie, barwne, proste i pelne glebokiego "poszanowania" dla zasad interpunkcji posty. Tak! Bede Ci to wypominal do konca Twych forumowych dni!

P.s. Twoje i The_Mana posty naprawde rozjasnily mi moje szare, spokojne i wygodne zycie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.