Skocz do zawartości

Spotkanie z tindera


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z pewną panią z tindera. Może napiszę jak to było od początku. 

Jestem takim typem człowieka, który nie za bardzo lubi pisać i w ogóle kontaktować się nie na żywo. Toteż po połączeniu mnie na tinderze, z dziewczyną, która mi się podobała napisałem prosto z mostu "Hej, piwko czy kawa?". Ona coś tam się zaśmiała, że szybko decyduję się na spotkanie itp i chwilę luźno popisaliśmy, aż wreszcie napisała mi, żebyśmy poszli na kawę, bo ona nie pije alkoholu. No i spotkaliśmy się. Najpierw poszliśmy na spacer, potem na kawę. Umówiliśmy się na 16, a ona na 18 miała iść do pracy, ale skończyło się tak, że do 19 siedzieliśmy w kawiarni, zapomniała o pracy, potem jeszcze poszliśmy na spacer, a później odwiozłem ją do tej pracy, wszedłem na chwilę i ją usprawiedliwiłem, że ją zatrzymałem itd. Na koniec dała mi buziaka i powiedziała, że ma nadzieję, że jeszcze się zobaczymy. Podczas spotkania bardzo dobrze, swobodnie nam się gadało. Po około godzinie od tego jak ją odwiozłem napisała do mnie czy dojechałem bezpiecznie i inne takie głupoty, chwilę popisaliśmy. Od tamtego czasu piszemy ze sobą dużo, codziennie. Zawsze ona zaczyna rozmowę, pisze pierwsza. Problem polega na tym, że już kilka razy proponowałem jej kolejne spotkanie, a ona za każdym razem wymyśla jakieś wymówki albo zmienia temat. Rozumiałbym gdyby po prostu nie chciała ze mną gadać czy coś i dlatego nie chciała się spotkać, ale pisze do mnie cały czas, pyta co u mnie, interesuje się. To dlaczego nie chce się spotkać? Nawet jakby serio miała dużo obowiązków, jakieś problemy w pracy czy cokolwiek, to myślę, że godzinkę czy dwie by znalazła. Ma ktoś pomysł o co może z nią chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qjon -wydaje mi się że traktuje Ciebie jedynie jako przyjaciela na zabicie czasu.Zrobiłeś sobie nadzieję bo miałeś też ku temu powody-spodobała Ci się.To że codziennie pisze to o niczym nie świadczy.Ponieważ może pisac jeszcze z dwoma lub trzema jednocześnie.Przestań naciskać na spotkania olej to .Zobacz jej reakcje za jakis czas czy sama będzie chciała napierać na kolejne spotkanie ..Jeśli nic takiego nie będzie do góra 2 tygodni.To pożegnaj sie z nią i napisz do niej czy zadzwoń że dalsza relacja na postaci pisania nie ma dla mnie juz sensu bo to i tak do niczego nie zaprowadzi i niechciałbym marnować już więcej swojego czasu na coś co nie będzie Ci dane.

Pożegnaj sie z nią i zobaczysz ze los może się odmienić dla Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.