Skocz do zawartości

Samiec wymiękł


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed lekturą forum jak czytałem gdzieś, że facet bije kobietę, czy takie akcje jak w 1 poście, to myślałem tak jak większość ludzi, czyli na korzyść kobiety - efekt aureoli - jak taka niewinna kobiecina może być tak zła, niemożliwe, a teraz to już widzę jak mogło być naprawdę...

Kobiety są tak świetnymi aktorkami, że to się w głowie nie mieści.

Zastanawiam się mocno kto jest drapieżnikiem w tej kulturze.

 

We współczesnym Świecie gdzie nie liczy się aż tak bardzo siła mięśni faceci są w głębokiej defensywie.

Właściwie zeszli do podziemia (np. to forum), bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2016 o 14:17, ThePowerOfNow napisał:

Właściwie zeszli do podziemia (np. to forum), bez urazy.

Prawdziwi mężczyźni zeszli do podziemia, bo mówienie prawdy przestało się podobać. Teraz fajnie jest mówić to, co wszyscy. To, co jest zgodne z przekazem odgórnym, a ten nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Media kreują fałszywy obraz kobiety, mężczyzny i relacji pomiędzy nimi. Niewielu ma świadomość tego fałszu. Wielu idiotów ciągle wierzy w istnienie księżniczek. Uważają, że jeśli komuś nie układa się w relacjach z kobietami, to jest tylko i wyłącznie jego wina. Nie przyjmują, że samice w gruncie rzeczy są takie same. One myślą według jednego schematu.

Nigdy nie stanę w obronie samicy. NIGDY! Zbyt wiele razy widziałem, jak to naprawdę wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Samica JEST ponad samcem.

Samce to towar wymienialny, pelno ich na kazdym rogu ulicy.

(Codeword: Expendables).

Czemu?

Wystarczy 10 samcow i 1000 kobiet zeby gatunek przetrwal

Przetrwa jesli bedzie 10 samic i 1000 samcow?

Moze, ale pierwsza sytuacja jest duzo bardziej korzystna dla gatunku.

Natura na w dupie prawo, sprawiedliwosc i emocje.

GATUNEK ma przetrwac.

2. Sądy w sprawach rodzinnych sa prowadzone w 90% przez kobiety.

    Wystarczy jako informacja zeby wiedziec czyja strone beda trzymac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.