Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2381
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2532 Świetna

6 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yea. I o wyjście ze strefy komfortu tu chodzi. Zwłaszcza o to, nie tylko jeśli mowa o sexie ale praktycznie zawsze. I zawsze jest to trudne ale za to satysfakcja potem warta jest wszystkie pieniądze.
 2. I za który zapłaciłeś drogo, w sumie wciąż płacisz a z twojego podejścia wygląda, że to nie koniec i jeszcze długo potrwa. Oj, będzie bolało. Tak dla informacji, dla ciebie i innych: Nic baby tak nie wk-wia jak to, gdy widzi że po tym jak cię porzuciła jesteś radosny, uśmiechnięty a obok klejąca się do ciebie laska w mini. Dla samej tej satysfakcji zrobiłbym wiele, zabrać jakąś lalę na kolację w zamian za takie zdjęcia to najprostsza metoda. Zemsta jest słodka i to jak. Jeśli ci się marzy, że ona do ciebie wróci - będzie bolało. Kobiety nie wracają.
 3. Masz dobre obserwacje i doświadczenia a jeszcze się zastanawiasz. Tak mocno pierze nam mózg wszechobecny feminizm. Ten mechanizm myślenia bardzo dobrze widać w tekście powyżej mojego. Każda dziewczyna umawia sie z kilkoma, no może poza okresem gdy trafi na swojego i się zakocha, wtedy przez jakiś czas jest tylko jeden. Facetowi za to, gdy tylko pomyśli o dwóch lalach naraz, włączają się opory, nawet gdyby u tej jednej-jedynej miał najmniejsze szanse. Wali głową w mur choć obok widzi furtkę i bramę szeroko otwarte i tłumaczy sobie, że to to jest coś warte czego łatwo dostać nie można. Nie dociera do niego, że ktoś inny dostaje to jak chce i kiedy chce.
 4. O tym, że był idiotą, że dał się złapać. Każdy na topie wie, że chcą go załatwić, choćby po to żeby zająć jego miejsce, umiał rozegrać konkurentów skoro jest na topie a na dupę dał się złapać. Znam takie ludowe przysłowie z Kresów Wschodnich: "Zjadła dupka przygłupka".
 5. A tak dokładniej - CO się zaczęło? Cieszył się całą noc, bo dotknął gładkich nóg czy jak? Bzykać się można i z ex. Póki to jest gra fair wszystko jest dozwolone.
 6. 1. Gdyby tobie ktoś podebrał towar, na który pracowałeś wiele lat też nie byłbyś zachwycony i próbował coś zrobić. 2. Tak uważasz, bo nie znasz tamtej rzeczywistości. Tam adwokat to elementarz, bo nie mają kodeksu prawnego, ale to szerszy temat. Zboczę na chwilę, żeby poprzeć swoje stanowisko. Opisywał kiedyś Polak, że dostał mandat na 10 USD za zbyt szybką jazdę i mógł albo zapłacić albo iść do sądu. Stwierdził, że szkoda mu czasu marnować na 10 USD. Wkrótce dostał wiadomość, że olał powagę prawa więc będzie go to kosztowało dużo więcej, firma ubezpieczeniowa podniosła mu wysokość opłat, też z powodu lekceważenia prawa, doszły jeszcze jakieś koszty i w sumie kosztowało go to ponad 500 dolców. A mógł iść, żałować za grzech i obiecać, że to się więcej nie powtórzy. Tyle, że nie znał lokalnych reguł gry, więc myślał po polsku. A tak na marginesie: Była ta konwencja czy dopiero będzie? Chyba miała być na jesieni.
 7. I nie mając co robić od dziesięciu lat nie zdecydowałeś się uczyć języka. W tym tempie to rzeczywiście zmiany będą wolne. Spoko, Zachód poczeka.
 8. Mnie przyciągnął tytuł wątku w ostatnim momencie przed snem. Na samo pytanie odpowiedziałem w innym wątku, na dole tego posta o ile wkleił się jak trzeba, za sztuczną inteligencję nie odpowiadam. Tu odpowiem: "Taki jaki podają w Cosmopolitan".
 9. Na takie tematy jestem za zielony, sądzę, że psycholog też niewiele pomoże, ale tyle co wiem to samo to że płaczesz znaczy, że zginąłeś. Nie wiem jak mi się psychika rozwijała, może nie było katastroficznego wpływu mediów, może miałem dobre dzieciństwo, ale płakałem tylko wtedy gdy umarł mi ojciec a i to wyszedłem na miasto i włóczyłem się po deszczu, żeby mnie nikt nie widział. Wtedy jeszcze obowiązywała zasada "prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze". Wiesz/wiecie co mnie pomogło przy rozwodzie? Prosta logika. Miliony ludzi żyją bez ślubu, więc rozwód nic nie rozwala, jeśli obie strony będą chciały wciąż będą mogły być razem, papier nie jest potrzebny, i przypadkowo może być nawet lepiej niż wcześniej. bo to będzie dobra wola a nie papierowy prawny przymus. I prawdą jest, że ludzie bez ślubu bardziej się ze sobą trzymają. Ich trzyma ze sobą uczucie a nie WIĘŹI prawne. Więzi wiążą = niewola.
 10. Lubię Rollo, uważam go za guru, ale słuchać dwie czy dwie i pół godziny filu na YT to ponad moje siły. Mógłby też dopracować stronę techniczną, jest cholernie amatorska. Są goście co sprzedają podobne poglądy znacznie lepiej, np Tom Leykis.
 11. Jakby tak dodać 2+2: Chcesz być w relacji 1:1 i odpuścić resztę świata czy nie? W dodatku przyjacielskiej. Przyjaciele się przyjaźnią ale pieprzą się każdy/a z kimś innym. Jak nie chcesz to g* cię obchodzi co ona robi gdy nie jest z tobą. Skoro tyle myślisz to znaczy, że jej nie bzykałeś a co gorsza z tym podejściem nie będziesz. Starsza o dychę kobieta wdaje się w sex tylko jeśli wie, że nie staniesz któregos wieczoru pod jej oknem z gitarą grając jej serenady o miłości. Własnie dlatego są bardzo ostrożne jeśli chodzi o związki z młodymi choć pieprzyć by się chciały. Wiedzą, że oni nie potrafią panować nad sobą.
 12. Poświęcać pół godziny dziennie wbrew pozorom nie jest tak prosto. Łatwiej to wkomponować w życie. Nazywasz rzeczy w kuchni w obcym języku, przestawiasz komputer, komórkę i TV na ten język. Wtedy obycie dzieje się samoczynnie. Fakt, kiedyś spotkałem kobietę co nie mówiła, przez moment miałem chęc nauczyć się migów. Ale jeszcze arabski jest kuszący, nim mówi miliony ludzi. Jak już wspominałem, sam uczę się hiszpańskiego, nim mówi coś ok. 800 mln a prawdopodobnie wcześniej wyląduję na Kanariach niż w Dakarze.
 13. Nie. Wtedy wszystko było nowe. Dziś nawet nowa dupa nie jest nowa, bo jest taka sama jak poprzednia. Na tym polega różnica. Pisałem z goścmi z garsoniery co odwiedzili duuuużo warszawskich panienek. Mają ten problem o jakim mówię. Żadna ich nie kręci, bo wszystko już widzieli. Stąd zresztą pochodzą różne odchyłki, np. branie się za 13-latki, sadyzm i inne. Szukanie podniet, bo podnieta to życie. To zresztą motto kobiet: Emocje to życie, nawet te paskudne emocja, bo potem z nich się wyłazi i jest super. Dlatego właśnie kobiety wiążą się z draniami.
 14. Nie wszyscy się wpieprzają w kanał. Są kobiety co stoją przy swoim mężczyźnie, choć nie wiem czy by stały gdyby los się odwrócił albo też do jakiego momentu. Niestety to stwierdzenie dotyczy kobiet 40-50+, jak jest dzisiaj - nie wiem bo nikt nie wie co z obecnej 20-ki wyrośnie. Sądząc po objawach - nic dobrego. Maurer: Co do twoich bezpiecznych zasobów to jeśli nie trzymasz ich w Bitcoinach albo na Kajmanach - bezpieczne nie są. Przynajmniej nie przed twoją kobietą co ma za sobą sądy i prawo. No, może jeszcze złoto zakopane w ziemi ma jakiś sens, chyba że raptem w tym miescu wyrośnie kościół albo osiedle mieszkaniowe. Był kiedyś taki film z Jeanem Gabin, złodzieje pojechali po zakopane złoto a w tym miejscu stał kościół i Bóg był wysławiany, bo piorun pieprznął w ich skarb, odkrył złoto i za nie postawiono ten kościół.
 15. Ciekawe ile masz lat. Osobiście wiem jedno. Im wyżej człowiek jest tym mocniej pieprznie o ziemię gdy spadnie. A wiecznie na topie być się nie da. Jeśli jesteś prezydentem - przychodzą wybory i już nie jesteś. Jeśli gwiazdą - pojawia się jaśniejsza. I tak dalej...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.