Jump to content

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

JoeBlue last won the day on May 2 2020

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

3,529 Świetna

10 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie. Bo nieśmiały nawet jej nie dotknie. Bo czasami gdy ona pierwsza za niego się zabiera on ucieka choć o niczym innym nie marzy bardziej niż żeby do niej się dobrać. Niestety nie wie jak to robić. Po prostu nie wyobraża sobie, że wyciąga się ręce i łapie ją za to i owo, bo i jak ma sobie wyobrazić skoro dla niego to czysta abstrakcja.
 2. 1. Martw się o siebie. 2. WSZYSTKO jest warte tyle ile ktoś da, wyceny to jedynie dobry początek. 3. Zawsze będziesz żałował, że nie chciałeś więcej albo nie poczekałeś na lepszego kupca.
 3. 1. Zależy od auta. Ja miewałem lale POD sobą. Spałem z nimi w wozie w lesie, wieczorem piliśmy wino, rano jedliśmy śniadanie a i rano i wieczorem bzykaliśmy się, bo to nie był scenariusz spotkania małżeńskiego. Taki to one miały w domu. 2. Gdyby mój poprzedni samochód umiał pisać dostał by nagrodę Pullitzera i być może PornHuba.
 4. Chyba by mnie po-ebało gdybym miał tyle płacić. 40k dla niej to 70k ode mnie zważywszy ZUS, podatki i inne obowiązkowe g*wna. Ona bierze to do ręki i w/w nie płaci. Co ona ma czego nie dostanę za 120/150/200 PLN? Ile razy w roku da się bzyknąć, dodawszy do tego jeszcze czas gdy ona nie może. Codziennie? 365*120 daje mniej więcej tę kwotę ale kto bzyka się codziennie? Nawet nie znajdziesz tyle czasu, bo bo... Jeszcze dochodzi fakt, że po kwartale znajomości ona nie pozwoli ci iść na inne panienki, zaczyna się syndrom małżonki. Nawet dziwka, do której
 5. Czemu nie posurfujesz i nie popatrzysz na ceny w Niemczech? Myślisz, że jego wydatki na życie to 500 złotych miesięcznie? Jeśli śpi w wozie Drzymały i je konserwy z Polski to jedna rzecz. Jeśli ma mieszkanie, jest tam długo, musi kupić ubranie i wyjść gdzieś, żeby nie zgłupieć to zupełnie inna. Niejeden wrócił z torbą forsy, ale jako psychiczny wrak, bo w międzyczasie jego żona bawiła się na full za jego kasę z innymi, bo czuła się samotna i opuszczona. Pozostanie na stałe to trzeci temat, bardzo szeroki.
 6. Jasne. Globalna sieć informatyczna moim zdaniem w ogóle nie powinna działać. Za dużo budowli na pływającej krze. Swego czasu tam gdzie pracowałem odbiór z satelity zależał od tego czy skombinuję trzy trelinki, na których miał stać talerz satelity. Stać stabilnie. W sklepie mogłem kupić tonę lub dziesięć ton trelinek, ale nie trzy sztuki. Tu przydała się natura Polaka. Powiedziałem księgowej, że potrzebuję kasę na wydatki bez faktury, kupiłem dwie flaszki, pojechałem na budowę drogi i temat był załatwiony. Budowlańcy nawet sami włożyli je do kombiaka, żeb
 7. Mając w łóżku chętną ładną dziewczynę też byś jej podziękował, bo to nie ta do związku? [Zresztą, jeśli chodzi o ciebie, uważam że to możliwe.] (Nic osobistego, po prostu twoje poglądy znam jak swój portfel).
 8. Bank gdzie jest każdy widzi. Chmura? Chyba każdy wie czemu jest nazwana takim terminem. Bo kompletnie nie wiesz co jest w środku i nawet się nie dowiesz ze względów bezpieczeństwa i nawet tak jest lepiej. Może to 100 milionow Chińczyków pracowicie pisze na starych maszynach do pisania i przelicza dane na liczydłach? Jaki *uj mnie to obchodzi? Płacę za każdy przechowywany bajt danych i jeszcze ich przesył, moc procesora i inne g*wna a generalnym argumentem wszelkich "chmurzarzy" jest, że już więcej nie potrzebuję zawracać sobie głowy zapleczem i mogę skupić się na
 9. Owszem. Nie wszystkich kobiet to dotyczy, ale chodzi również o to, żeby nie zwymiotował w samochodzie obserwując jazdę połowicy, bo potem będzie problem kto to czyści. Ja siedząc jako pasażer nie spuściłem oka z drogi gdy kobieta prowadziła. Preferuję dotarcie do celu w jednym kawałku.
 10. Dokładnie to miałem na myśli. Jeśli zacznie mu doradzać, że warto poczekać aż znajdzie tę jedyną do związku to dla mnie jest spalona. To jest pośrednia ocena mówiąca o tym co taka pani może doradzić. Przy czym może za daleko poleciałem, autor nawet nie wspomniał o jaki kierunek porad mu chodzi. Budzi się w nocy z krzykiem, pije wódkę do śniadania czy w pracy boi się odezwać do szefa?
 11. Za szeroki temat. Ja bym miał dwie elementarne zasady, nie wystarczające, ale na bezwględnie konieczne. 1. W żadnym wypadku psycholog-kobieta. 2. Psycholog mężczyzna, który sam nie jest cipą albo nie jest zaprogramowany feministycznie. Chyba dałoby się takiego trochę wysondować. Jeśli przykładowo uważa, że rżnięcie panienek jest moralnie naganne - zwrot o 180 stopni i włączyć dopalacze. (No chyba, że ta psycholog kobieta pochwaliłaby rżnięcie panienek bez zobowiązań, to byłaby do przyjęcia, wcześniej jednak piekło wystygnie niż to się zdarzy.).
 12. Może tak: Dlaczego kobiety boją się prowadzić samochód? Dlaczego kobiety boją się prowadzenia samochodu? Nie czepiam się, ale skoro dostawałem baty za przecinki i ogonki, to odmiany przez przypadki też wskazane byłoby pilnować.
 13. Znaczy się wybierając chmurę dla siebie mam ich wypytać gdzie mają swoje serwery, bo inaczej to będzie moja wina, że diabli wzięli moje dane? Pewnie tak, skoro zaufałem chmurze, gdzie jak sama nazwa wskazuje wszystko jest widoczne i oczywiste. Moje zdanie na temat chmur zresztą już niejednokrotnie wyrażałem. Najlepsze są na Mazurach. Już widzę jak właściciele chmury lecą z odpowiedzią i pokazują gdzie wszystko mają, jako i ja bym leciał. Gdy ją dostanę AlKaida odpali mi niezłą kasę za takie informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.