Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2794
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

JoeBlue last won the day on May 2

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

2959 Świetna

6 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yes. Ktoś z twoją psychiką powinien zostawić kobiety zupełnie. To ktoś z moją nie może, bo ma chęć pieprzyć wszystko co się rusza. Tyle mogę ci powiedzieć, że w każdym wieku da się poznać kobiety w każdym wieku. Pytanie raczej powinno brzmieć: Po co? Wariant hardcore: Po jaką cholerę? Żyłeś spokojnie 40 lat i za dobrze ci było, tak? To teraz to naprawimy wspólnie, kochanie. Zatęsknisz za starymi dobrymi czasami.
 2. JoeBlue

  Seks z koleżanką

  I nauczyć się życ z tymi obawami, bo tak już będzie do końca życia a przynajmniej do czasu gdy przestaniesz bzykać. A i tak może przyjść jakaś lala z kilkunastoletnim synem i powiedzieć, że to twój.
 3. Wyobraź sobie, że ona nie istnieje. Bo dla ciebie przestała istnieć albo ja czegoś nie rozumiem. Gadasz ze swoimi myślami. Wciąż masz pytania co powinieneś zrobić? Nie robić tego co robisz. Robić to czego nie robisz. Prawda, że proste?
 4. A ty po DWÓCH zerwaniach wciąż zerkasz na jej instagrama. Od tego zaczynasz drogę do przodu?
 5. Te z filmów porno leciały na ciebie jak rozumiem i nie były prostytutkami. Zaprawdę dziwne są ścieżki myślenia i logika mężczyzn. Poczekaj, któregoś dnia pojawi się taka jak marzysz, zadzwoni do drzwi i spyta czy masz dla niej coś czym mogłaby się pobawić. Wiadomo, kobiety to rozrywkowe stworzenia.
 6. Też byłem takiego zdania, uważałem, że podwyższając temperaturę organizm po prostu gotuje szkodliwe bakterie i chyba tak jest, ale na sobie przećwiczyłem, że wysoką gorączkę jednak warto trochę zbić. Przy wysokiej to męczarnia, po zbiciu dało się wytrzymać i koniec końcow, jak widać, wyzdrowiałem mimo to.
 7. Ciekawe. Mam te same informacje o naturze ludzkiej a wnioski wyciągam zupełnie odwrotne. Nawet dziś kobiety z samej góry drabiny społecznej mają te same odruchy doboru co kobiety 10.000 lat temu.
 8. Za dużo oglądasz mediów. A jak to poznać gdy zmarszczek jeszcze nie ma?
 9. Podoba mi się to w/w z tym, że chyba coś się odwróciło. Nie miało być "przejdzie na JASNĄ stronę mocy" albo "zwalczy ciemną"? Tego "Wygra lub zrzuci ją z piedestału" też nie łapię.
 10. 1. Owszem, ale jeśli przestaną ci się podobać to je włożysz do szafy i kupisz drugie. Zrobienie tego z kobietą będzie trochę trudniejsze. 2. Najdą, ale mając doświadczenie pomyślisz: "Hmm. Ładna dupa. Przypomina mi Ninę z którą się przez kwartał bzykałem 5 lat temu. Była niezła ale i rąbnięta.". Po prostu po 20 panienkach wie się, że są ogólnie rzecz biorąc takie same, a na pewno nie wybiera się kobiety życia mając oczy zalepione cipką. 3. To jest logiczne a podejście do tematu zależy od wieku. Pamiętaj tylko, że ludzie zmieniają się w czasie i jest nie do przewidzenia jacy będą, a zmienność kobiet legendarna jest. Zasadniczo żenić się jest wskazane najwcześniej po minimum 2-3 latach znajomości. Dobrze jest też pomieszkać trochę razem, choć na ten temat są różne zdania. Na deser podsumowujący dowcip: Rozmawia dwóch kolegów przy piwie. - "Stary. Masz taką fajną laskę. Sexy, mądrą, gospodarną. Czemu się z nią nie ożenisz?" - "Zwariowałeś!!! Czemu miałbym zniszczyć taki piękny związek?".
 11. Pasja powoduje, że już tak bardzo nie potrzebujesz pieniędzy, tylko tyle żeby wystarczyło na zajmowanie się nią. Ludzie robią podróże na Syberię czy inne Katmandu i wcale nie mają kasy, ale zarażają tą pasją innych, którzy mają i im dają. Tematy często da się rozwiązać na więcej niż jeden sposób.
 12. Coś tu się rozjeżdża. Równie dobrze można dać rady "jak stać się kobietą". Nie staniesz się bo się nią nie urodziłeś. Naturalsem też nie, bo by cię tu nie było. Jeśli już - niech tytuł brzmi: "Jak zachowywać się i myśleć jak naturals". To owszem. I takie utrwalaj. Owszem. Czujesz, że wszystkiemu dasz radę, jesteś nietykalny i świat jest twój. To robi aureolkę nad głową i ludzie to widzą, kobiety szczególnie, bo one są wyczulone na leciutkie sygnały. Niekoniecznie do tego trzeba pigułki. Wystarczy nastawienie.
 13. Yea. Sorry. Pozno było i trochę mi się niedoczytało. Ode mnie pewnie dostałeś za srogi, ale przyjąłeś to dzielnie. Szacunek. Tak w ogóle cały temat znika, jeśli człowiek nie trzyma się jednej dupy. Ty jednak już planujesz ślub i szczęśliwe życie. Ile kobiet znałeś? Pytam enty raz na tym forum: Czy gdy wchodzisz do sklepu kupujesz pierwsze buty które przymierzyłeś? Kilka lat po śłubie będzie cię bardzo interesować jak to by było z inną i będziesz miał problem zdrady do rozgryzienia bo te myśli o innej nie dają się tak łatwo usunąć, szczególnie gdy przed tobą defiluje laleczka w spódnicy do połowy pośladków. Tak po prostu działa psychika. Jest na forum taki temat, może sobie go przejrzyj.
 14. Raz na k-wa zawsze daj sobie spokój z tym tematem, pozbędziesz się depresji. Jeśli już to nie szukasz 'dziury w całym' a 'całego w dziurze' a tego już tam nie ma. Jeśli masz problem, odpal jej kasę niech sobie zregeneruje błonę i będziesz miał spokój. Jaka k-wa zdrada jeśli pieprzyła się z kimś ZANIM ciebie znała? Miała mieć jasnowidzenie, że się pojawisz? Nie możesz tego przeżyć, to znajdź sobie inną i zanim się z nią zwiążesz wyślij ją do ginekologa po świadectwo. Tylko niech będzie na nim napisane, że również nie robiła lodów ani nie dawała w dupę. Sorry, ale jeszcze cię dobiję, zgodnie z zasadą, że co nas nie zabije to nas wzmocni. Jeśli miała jednego to równie dobrze mogła mieć dwudziestu. Tego już się nie sprawdzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.