Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1756
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1802 Świetna

6 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Budowa domu 50 i 100 m.kw. niewiele się różni cenowo. O ile mieszkanie 50 m jest duze - o tyle dom 80 m jest bardzo mały. To jakby inna funkcjonalność. Rozumiem, że ludzie z miasta nie rozumieją wartości życia w domu. Ktoś kto w dzieciństwie bawił się na własnym podwórku ma inne spojrzenie. Później kalkulacja jest prosta. Koszt życia w domu to ogrzewanie, czynsz prawie zerowy, podczas gdy za mieszkanie 50+ metrów to około 1000/miesiąc. Rocznie wychodzi to samo. Gdy w mieście pęknie rura ogrzewania nie możesz zrobić nic. Żyjesz 3 doby w temperaturze 3 stopnie. W domu rozpalasz ognisko (w przenośni, w realiach mówię o kominku) i wszystko jest pod twoją kontrolą. Zimą odpalasz kominek i masz 25 stopni a nie 16. Możesz położyć nagą kobietę na niedźwiedzim futrze obok niego i jest miło. To też jakby inna funkcjonalność. Już nie mówię o metrażu na jakim się żyje, bo to się nie da porównać. Same plusminus 1000 m.kw. podwórka powoduje, że impreza urodzinowa wygląda jak targi samochodowe w Genewie.
 2. Tak tylko..., wyrwę z kontekstu. Możesz wiedzieć, że czasami trzeba spieprzać, ale gdzie uciekniesz przed trzęsieniem ziemi? Karma to karma. Wraca, choć nie tak jak liczysz, że wróci. To by było zbyt przewidywalne.
 3. W sumie tak. Każda. Podobnie do tego, że każda ma cipę ma też babskie geny a te funkcjonują według reguł, które tu z grubsza zostały opisane. To, że jeszcze się o tym nie przekonałeś nie znaczy, że prawa fizyki przestały działać. Słyszałeś o NAWALT?
 4. NIgdy się z takim czymś nie spotkałem. Poza tym naprawa czegoś takiego to dla speca 10 minut. Myślałem o pozwoleniu na broń ale dałem sobie spokój bo w realnym życiu to tylko kłopot. Nawet jeśli użyjesz broni gdy ktoś na ciebie idzie z siekierą - w 99% przypadków to ty będziesz sądzony za usiłowanie zabójstwa. Chyba właśnie toczy się proces chcący udupić gościa co oddał strzał ostrzegawczy bo ktoś chciał zabierał mu broń.
 5. A woda jest mokra. A powiedziała ci, żebyś po tym tygodniu nie czekał następnego tylko tę decyzję w końcu podjął?
 6. Jak zawsze. Albo go to zabije albo wzmocni. Póki co obstawiam to pierwsze.
 7. Ooo, kochany!!! Widzę, że sporo walnięć młotem rzeczywistości cię czeka, ale niestety od tego cię nie uchronimy. Nie po tym co tu przeczytałem. Problem polega na tym, że myślisz, że kobiety grają tak samo jak ty, fair play, płać dobrem za dobro, prawdziwa miłość pokona wszystkie przeszkody, itp. Czyli błąd w założeniach czyli nie może wyjść z tego równania prawidłowy wynik.
 8. Owszem, bardzo dużo racji w tym, że pieniądz to władza. Sam się tego trzymam. Jest to jednak również władza nad tobą bo pieniądz nie pojawia się cudem w twojej kieszeni. Jakoś trzeba za niego zapłacić. Dlatego osobiście staram się zachować równowagę między pieniądzem a resztą życia.
 9. Wrażliwość to nie wada. To umiejętność widzenia więcej niż inni. Ty masz problem z akceptacją realiów. Jasne, że na wszystko można patrzeć różnie, można wyznawać zasadę, że Słońce kręci się wokół Ziemi ale jeśli fakty mówią inaczej - ten kto je neguje jest idiotą. Wrażliwość nie ma tu nic do rzeczy. Tak samo jeśli chodzi o kobiety, bo gdzieś w tle to o nich mowa, choć nie tylko.
 10. Ja nie do końca wierzę tobie, po prostu przeczucie, ale wierzę, że to możliwe.
 11. Bo tylko dzięki idiotom kobiety mogą sobie pozwolić na tyle na ile sobie pozwalają. Chyba pisałem kiedyś jak słyszałem co Ukrainiec mówił do swojej baby. "Bedziesz mnie słuchać i wszystko będzie dobrze." Kto z was tak kiedykolwiek powiedział do swojej?
 12. Myślisz, ale myślisz jak facet. Baba która skreśliła faceta już go nie widzi, jest dla niej przeroczysty. Nic jej nie pokażesz bo ona nie będzie pamiętała jak masz na imię. Spotkałem się kiedyś z kobietą co szukała faceta. Nie byłem facetem dla niej. Zadzwoniłem następnego dnia. Nie wiedziała z kim mówi. Tak szybko wymazała spotkanie z pamięci. To, że można z byłą dalej grać i wciąż ją bzykać to inna sprawa, ale to temat dla niezniszczalnych. Przeciętny facet ginie w tej rozgrywce zanim wzejdzie albo zajdzie słońce. Ona tylko wciąż chce panować nad taką ilością facetów nad jaką da radę, to dla niej wyzwanie i korzyści z wykorzystywania ich, za free.
 13. Poczytaj sobie artykuły z: https://therationalmale.com/ To jedyne co mogę ci doradzić nie chcąc dublować internetu.
 14. Póki co nie widzę opcji dołączania załączników do prywatnych wiadomości, dam dość informacji co ściągnąć z netu jako i ja ściągnąłem. Autor: Matt Huston, tytuł: Ex2 System Wystarczy wrzucić w Google "how to get your ex back" i jest sporo materiału, w tym w/w.
 15. Jak walczyć o dziecko? Przecież to jest znane od jakiegoś tysiąca lat, dokłądnie nie znam dat z historii. Król Salomon to rozstrzygnął. Obie strony łapią za ręce dziecka i ciągną ku sobie. Która przeciągnie do siebie ta wygrywa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.