Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1610
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1608 Świetna

3 obserwujących

O JoeBlue

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ale ogolnie to bardzo dobry sygnał. Nie bądź zadowolony zbyt szybko i będzie starała się ciebie zadowolic. Im wiecej bedziesz marudzil tym lepiej. Z tym ze nie wiadomo gdzie jest punkt przegięcia. W sumie rzadka sytuacja gdy dupa zareagowala pozytywnie. Zrobiles cos dobrze, mysl i kontynuuj.
 2. JoeBlue

  Jak sprawić żeby kobieta sama chciała seksu

  I co z tego wynika, motha? "Jak sprawić żeby kobieta sama chciała seksu?" Dymaj dziwki i niech ona sie o tym dowie.
 3. Bzykać można o ile to nie budzi myśli o powrocie. Po prostu dupa za free.
 4. 1. Tylko do czasu gdy nie bzyka ładniejszej i mądrzejszej od ex. 2. Zgadzam sie. To piękna zemsta i smakuje jak miód.
 5. Wciąż rozważasz jak ukraść księżyc podczas gdy dookoła tyle gwiazd.
 6. A ja mam takie skromne pytanie: Kto z tu piszących użył JAKIEJKOLWIEK broni w warunkach bojowych? Ja woziłem gaz kilka lat, na wszelki wypadek, i kiedyś zdarzyło mi się dmuchnąć gosciowi w oczy. Gaz był pod ręką gdy był potrzebny ale to trzeba przewidywać zawczasu. Ja się spodziewałem ze będę zaatakowany. Z czasów wojny są takie teksty, że goście nosili po dwa pistolety a gdy przyszło co do czego nie zdążyli ich wyjąć. Bandyta prawie zawsze wygrywa, dlatego że atakuje, podczas gdy normalny człowiek ZASTANAWIA się czy to już czas iśc na ostre. Atakujący wie, że jeśli walnie wystarczająco mocno i wystarczająco zawczasu, odpowiedzi nie będzie.
 7. Jeśli będziesz mógł... Ostatnio się w to bawiłem. Bierze się z wypłacalnością do wartości spadku czyli w najgorszym wypadku dostaniesz zero ALE NIE MINUS milion. To jednak nie koniec zabawy. Każdy, każda, włącznie ze mną może wystąpić do sądu z roszczeniami jeśli chodzi o ciebie. Powód dowolny, kwota dowolna, sprawa się odbędzie. Bank na pewno będzie chciał odzyskać pieniądze, chciał oceny twojego majątku i ile z niego dostałeś od ojca. To sprawa z powództwa cywilnego. Szykuj się na 2-3 letnią wojnę z bankami, nawet gdybyś był bardziej niewinny niż Dziewica Orleańska. To są fakty których niedawno byłem obserwatorem. Takie gówno czeka każdego jeśli są w rodzinie długi.
 8. I to by było ok. Też uważam, że należy ruchac wszystko co da się ruchać. Gorzej, że mężczyźni oddają za to swoją wolność, forsę i mózgi. Pamiętam resztki wiersza ze studenckiego kabaretu, spróbuję przekazać: Umarł student, trafił do Św. Piotra, wyznaje grzechy a mianowicie że - cytuję - "zgwałcił trzysta tysięcy kobiet, dwa samochody, psa i niewypał." Patrzy Piotr na tego sierotę, pokiwał głową z litością i wpuścił go do nieba. Student mowi do siebie w myślach: "Jednak k-wa miałem głowę, że wyznałem mu tylko połowę". Takie były czasy "za moich czasów".
 9. Zważywszy, że wyznaję pogląd że należy dymać wszystko co się rusza mogę uznać, że można bzykać byłą ale wtedy gdy to nie uzależnia czyli tłumacząc na nasze - gdy prócz niej bzyka się jeszcze minimum dwie inne. Wtedy nie ma zagrożenia "oneitis". Inaczej wraca się do gówna z którego człowiek jeszcze niedawno starał się wydostać.
 10. Zajrzałem tu tylko po to żeby rzucić okiem czy bohater zmądrzał. Strata mojego czasu. Odpuszczam sobie ten wątek, do niektórych bardziej docierają oczywiste fakty i wnoski z nich płynące. Miło się rozmawiało.
 11. JoeBlue

  Poszukiwanie pracy będąc zatrudnionym

  Jeśli ci powie będzie musiał cię zabić. Zgadzasz się?
 12. Trzeba po prostu zrozumieć, że nie każda dupa jest dla każdego. Jakis element w drugiej osobie nie pasuje i po ptakach. Dużo więcej się wygrywa poświęcając tracony czas na zdobywanie nowych lądów. Na początku swojej kariery tutaj pisałem ale powtórzę: "Na każdą dupę co się olewa istnieje inna, w zasięgu rzutu kamieniem, taka co ci da choć będziesz robił dokladnie to samo co z tą." Było też o mentalności snajpera i Kałasznikowie, ale to ciut za długie do powtarzania.
 13. 1. Bo ją nimi ganiasz zamiast odwrócić się dupą. 2. Ostatnia głupota. 3. Nie będzie. Podsumowanie: Jak można pomóc ludziom jeśli nie słyszą co się do nich mówi? ZAPŁAĆ jakiejś cichodajce za to, że będzie się z tobą lizać gdy tamta będzie widzieć. Tylko musi być przynajmniej tak ładna jak tamta. Lepiej jeśli ładniejsza. TO zadziała. Na babę działa tylko inna baba. Nawet diabeł to wie. Jak masz jakąś która się będzie z tobą lizać publicznie to tym lepiej.
 14. Raczej nie poszedłbym na to, właśnie z powodu, że to jednak facet, męska mentalność i zachowanie. Inna rzecz, że nigdy w życiu o czymś takim nie słyszałem, nawet na forach czy portalach z ogłoszeniami. A cytuję ciebie, żeby spytać czego było więcej i dlaczego, bo o shemale więcej się słyszy. Przyjemności czy nieprzyjemności?
 15. A jak byłem w Czechach to oczywiscie tego co było na ich stronie w necie w praktyce nie było. Prawie specjalnie tam po to pojechałem. A to co było było gówniane. A John Wick pokazuje dokładnie, że bronią może być wszystko, z ołówkiem włącznie. Na jakimś filmie typu ninja widziałem jak facet wydmuchnął zapałkę w szyję policjanta.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.