Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1912
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1967 Świetna

6 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale gdyby je rozłożyła na boki będąc bez ubrania? Też byś olał? One wiedzą jak funkcjonuje -uj, mają to w genach. PS: Dajcie sobie siana z filmami. Z tego wszystkiego wybierajcie jedynie wisienki na torcie = prawdziwą wiedzę.
 2. Kiedyś praca dla instytucji państwowych to było marzenie, forsa gwarantowana. Dziś jest różnie. Jeśłi z 50 małych zleceń 10 osób ci nie zapłaci - przeżyjesz. Jeśli wszystkie swoje środki zainwestujesz u Włochów czy Chińczyków, żeby być podwykonawcą budowy autostrady - możesz wylądować w gównie po szyję, a może nawet głebiej i nie będzie "action replay" bo posiadana kasa poszła się bzykać. PS: To ogólne przemyślenia, osobiście bawię się w zupełnie innej piaskownicy, co nie znaczy, że nie widzę co się dzieje.
 3. Zakładam, że te 300 jest do wydania na życie, po opłaceniu czynszu, prądu, wody, biletu miesięcznego, ewentualnie TV i HGW wie czego jeszcze ze stałych opłat. Wtedy mógłbym pomyśleć... Filmu nie widziałem, nie oglądam z założenia filmów z linków, życie jest za krótkie na to.
 4. A niby k-wa dlaczego? Nie zapłaciłem za nie swoimi pieniędzmi? Wielokrotnie opodatkowanymi na dodatek? Odnieś to co napisałeś do siebie samego i użyj mózgu. Po cholerę pisać bzdury? Owszem. Umowa małżeńska na 5 lat z możliwością przedłużenia za zgodą obu stron to by było coś sensownego. Niestety to nie przejdzie, baby muszą mieć źródło kasy bo by zginęły. I oczywiście gdzieś tu muszą się zmieścić dzieci...
 5. Mnie PUA uruchomiło, zobaczyłem, że jednak da się coś zrobić. Do płacenia nie jestem szybki, najpierw szukam czy tego co ktoś chce sprzedać nie ma w necie za darmo, jeśli się nie da oceniam czy towar jest wart ceny. To temat rzeka, wszyscy wiedzą ze to jest kwestia liczb. Podejdź do 100 bab - kilka zgodzi się na nastepny krok. Zaletą PUA jest to, że każą ci podchodzić, olewać lale co ciebie olewają i kontynuować. Tłumaczą, że bez tego nic się nie zdarzy. I to JEST prawdą. Plus oczywiście kilka następnych rad o kontynuacji tego co się zaczęło. Wielu gości cofa się nawet gdy lala już leży na talerzu rozebrana. Nawet jeśli się nie boją to rodzą im się myśli, że to jeszcze za wcześnie. Duży błąd. Za 5 minut będzie za późno a szansa już nie wróci. Lale nie wracają do tych co ich nie zerżnęli gdy były gotowe. Wiem to z własnego doświadczenia. Facet ktory nie widzi, że lala jest gotowa robi się dla niej przezroczysty.
 6. Tak na marginesie - chyba się ciebie żarty trzymają, Przecież to nie ona wybrała tylko mechanizm zadziałał. Taki na który ona nie ma żadnego wpływu, pod wpływem właściwego bodźca uruchomiły się odruchy kształtowane przez tysiące lat ewolucji.
 7. Żeby otwierać oczy - tak. Generalnie jednak tutaj otwieramy oczy na inne tematy. Istnieją chyba fora gdzie się dyskutuje sprawy wiary. Może chodzi o to, że jeśli się uzna, że grzechu nie ma, to można się puszczać i bzykać bez obawy, że kiedyś pieprznie piorun z jasnego nieba? Jeśli o to chodzi - ludzie sami sobie wymierzają karę, nie potrzeba ingerencji z zewnątrz. Widać to wyraźnie w wielu tematach.
 8. Oczywiście, że Polki to aniołki w porównaniu. One wiedzą, że wciąż mogą dostać w gębę jeśli przegną. Te z Zachodu dopiero tego się uczą.
 9. Większośc gości co wracają z kasą jest wyrolowanych na kasę w ciągu 20 minut bo myślą, że tu jest tak jak w UK i innych takich cywilizowanych rajach. Moja rada: Nie inwestuj nawet 10 eurocentów póki nie nauczysz się żyć w kraju bo nawet nie doliczysz do trzech zanim nie będziesz miał żadnej kasy do kolejnego inwestowania. To może potrwać.
 10. Piękny ten wątek, rośnie jak szczypior na wiosnę. Nie ma siły, żeby na wszystko odpowiedzieć. Summa summarum: Zrobiłeś coś czego twoja nie akceptowałaby - żyj z tym. Ta sama rada dla lali co zrobiła coś takiego choć kobiety mają zwykle wyjście awaryjne. NIE sprzedawaj swoich wyrzutów sumienia partnerowi/partnerce.
 11. To wszystko i inne rzeczy są bardzo słuszne. Ja pytam jeszcze raz: czemu ci niewierzący tracą czas na dyskusje o czymś czego według nich nie ma.
 12. JoeBlue

  Różnice libido

  Nie mam siły rozgryzać tematu ale żeby dziewczyna przeżyła orgazm - to JEST temat do ogarnięcia. Moze warto dać jej jakis? Nie wszystko tu jest dla mnie jasne. To obraz jednej zainteresowanej strony, ale druga raczej się nie wypowie. Shit happens.
 13. Wszystko rozumiem prócz tego czemu ci niewierzący tracą czas na dyskusje o czymś czego według nich nie ma. Chcą innych - nomen omen - nawrócić na swoje poglądy? Logika podobna do tej w tekscie: Ziemia na pewno jest płaska. Na całej kuli ziemskiej znajdziecie ludzi w to wierzących. Cóż. Według fizyki nieeuklidesowej kula jest powierzchnią płaską, owszem. Ale odbiegam, więc kończę.
 14. Jeszcze trochę i wymyślisz koło. To wszystko już było, włącznie z opisem potencjalnych skutków nadmiernej szczerości. Wyrzuty sumienia parzą, fakt.
 15. JoeBlue

  Różnice libido

  I tylko jednego nie rozumiem. Po jaką cholerę wiązać się z kobietą z którą jest nie tak jak powinno. Bo cię pociąga? I co z tego? Będziesz żył nadziejami, że coś się zmieni? Jak długo? Miałeś baby z którymi się pieprzyłeś. Za łatwo było, tak? No to sam sobie zrobiłeś trudniej. Nie wiem jakie były powody, że ona się z tobą związała, mogę zgadywać, że podbudowuje swoją wartość faktem, że ma faceta którego inne chciały. A może ma zapewnione bezpieczeństwo... To bardzo typowy mechanizm u kobiet tak jak i fakt stwierdzony poniżej a jego prawdziwość sprawdzona tysiące razy. Nie musi nic robić więc nic nie będzie robić póki sytuacja będzie taka jaka jest. Będzie grać na zwłokę i wymyślać powody, ty będziesz je rozumiał i zwalczał argumentami, będą biec tygodnie, miesiące i lata, kołowrotek będzie się kręcił jednak wciąż będzie w tym samym miejscu. Osobiście mam 100% przekonanie, że wszystkie rady, żeby rozmawiać są warte, żeby potłuc je o kant dupy. Tylko zabranie zabawki którą ktoś myślał, że dostał za darmo na zawsze, powoduje wzrost świadomości, że trzeba też coś dać z siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.