Jump to content

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

JoeBlue last won the day on May 2 2020

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

3,800 Świetna

11 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy tych kryteriach ludzkość już dawno by wyginęła a fakt jest taki, że mnoży się aż za bardzo. Rozumiem, że to ci wyżej wymienieni walczą o przetrwanie gatunku. Może i tak jest, w końcu facet może zapłodnić setki kobiet. Jednak, skoro geny się dziedziczą, cała ludzkość powinna już mieć ok 179 cm wzrostu.
 2. Ty myślisz i używasz mózgu. To poniższe to dla tych co są "mądrzy inaczej". Wiesz ilu jest facetów co myślą, że 40-latek to prawie trup? Ci nie rżną 20-latek tylko narzekają, że one chcą młodszych ładniejszych i bogatszych. Ich kłopot. Ja rżnę lale 2-3 razy młodsze i to one proszą o następne spotkanie. Pieprzyłem się u niej w domu, na tylnym fotelu samochodu i na mchu w lesie na flanelowej koszuli położonej pod dupą panienki 3 dni temu. Od ostatniego w/w wciąż mam moją dupę pogryzioną przez mrówki czy inne leśne stwory.
 3. Każda taka zabawa to tzw. taniec na skorupkach jajek. Nie wiesz co będzie za chwilę. Zdecyduj, nie śpiesz się. Nie żałuj decyzji bo to metoda cipek w rurkach. Raz się stało - jedziemy dalej. Też mam mieszkanie ewentualnie do sprzedania, ale myślę że wynajmując je jeszcze trochę zarobię a ono może w międzyczasie zyskać na wartości. Rynek teraz jest zwariowany.
 4. Golddiggerki się goni, laleczki z daddy issues sadza na kolana i głaszcze po główce (i czym innym). Mają takie same c* jak każda inna. On 7/19/2021 at 2:06 PM, Marek Kotoński said: Ciemność widzę w tej wypowiedzi. Jak ktoś bez wyglądu i kasy umie się bzykać i gadać z dziewczynami? Objawiło mu się we śnie czy co? 40-latek to, średnio biorąc, gość który utrzyma rodzinę, a za takimi rozglądają się 30+ latki blisko ściany. Od niego nie oczekuje się urody i motylków w brzuchu, ale stabilności. Oczywiście to nie rel
 5. To nie jest dwójka wspólników. To jest dwójka wspólników, którzy niewiele mają do powiedzenia, bo nad nimi wisi Prawo i to ono ma decydujący głos. Niejeden chciał się wymiksować i zajęło mu to lata, wydał furę kasy i potem czasami płacił dożywotni podatek za głupotę wejścia do spółki.
 6. Jak myślicie? Ile razy dziennie ona słyszy takie genialne teksty? WSZYSTKO tylko nie to zadziała lepiej.
 7. Jesteś na tym etapie. To się odchorowuje, nie ty pierwszy to przechodzisz. Tylko inne dupy są antidotum. Pokazują, że ta nie jest ani jedyna ani najlepsza. Wk*wienie na to, że się było rolowanym to nic dziwnego.
 8. Nie doczekamy. Będzie gorzej. Długo by wyjaśniać. Krótko? Czemu nie? Sisterhood to stado, my to 'lone wolves'. I Herkules dupa... Ja po rozwodzie poszedłem do knajpy, było to lekko po południu, zamówiłem sobie drogi koniak. Już mnie było stać i tak pozostało do dzisiaj.
 9. TLDR. Sklejenie kobiet i wiary to nieco pojechane podejście do życia.
 10. O ile warto ratować i o ile już nie jest za późno to zgodzę się z nihilusem. Sam tak robiłem kiedyś. Trzeba stworzyć przeciwwagę dla cipozachowania sie w przeszłości. Spróbować można skoro sex był dobry.
 11. Takie to żadne zmiany. Teraz dzieje się coś co nigdy nie działo się w takiej skali. Odrywają się bryły lodu wielkości państw i na to ludzie mogą tyle poradzić, co mrówka porządkująca piasek na pustyni. Że ludzie - sorry - srają we własne gniazdo i zapaskudzili całą Ziemię to inna sprawa. Zapłacą za to, nie ma obawy. Będą się rżnąć aż zrobi się ich milion razy mniej. Wcale nie jest powiedziane, że ludzkość przetrwa, tylko w filmach SF znajdują nadającą się do zamieszkania planetę. Że to jeszcze trochę potrwa to owszem, ale już robi się ciekawie. Afryka t
 12. Taa. Popatrz na muzułmanów. Mają taką energię, że wysadza kluby, metra, galerie... Albo wystrzelisz z "małego" albo z kałacha, tę regułę jakoś tak zaobserwowałem w miarę upływu czasu. Pyrkosz: Podobno już są takie lokale gdzie można lale pykać za kasę. Nie pamiętam gdzie, chyba w Niemczech, zaoferowali sex-lalkę w burdelu, dokładnie tak jak panienkę. Po paru godzinach była zajebana, rozpadła się od namiętności gości. Tak wielka jest siła popędu który mac chce kontrolować.
 13. Ja sądzę, że mam 2 razy więcej lat niż co starsi stąd, ale powiem cowiem. Któregoś dnia, po jakichś tam zawirowaniach myśli, stwierdziłem: K-wa! Jestem za stary, żeby walić konia. Nie przy tej ilości dziwek dookoła a po drugie w takiej sytuacji to już poniżej mojej godności. I tak to się zaczęło a właściwie skończyło. Niech to będzie najbardziej beznadziejna dziwka, ale nie własna ręka. Bywało, że to była całkiem beznadziejna dziwka, ale czasem włożyło się jakiejś rękę w wiadomo co, czasem bzyknęło, czasem lodzik i życie się toczy. I wciąż, jak by nie patrzeć
 14. To nie w tym rzecz. Wszystko jest bronią. Kamień, ołówek (wiemy skąd ten przykład), garść piasku, zwykła kartka papieru też jest ostra jak nóż. Długo tak można wymieniać. Rzecz w tym, że zwykły człowiek nigdy nie był uczony zachowania się w sytuacji zagrożenia. Prawdu każe wojkr i Janek H. Gości do takich zadań uczą odruchów, bo na myślenie nie ma wtedy czasu. Jest np. sprawdzone empirycznie, że jednym z pierwszych odruchów stworzeń żywych w sytuacji zagrożenia jest udawanie martwego. Skutek jest taki, że normalna osoba jest wtedy sparaliżowana przez uru
 15. 1. Masz ją za niedorozwiniętą? Uważasz, że za jednym razem nie zrozumie co się do niej mówi? 2. To chyba testy i ogólnie testy nie są rzeczą złą, bo świadczą, że dziewczyna uważa, że warto wkładać wysiłek w poznanie jaki jesteś. Jak je przejdziesz to inna sprawa. Póki co jesteś pod lupą. Sumarycznie: A - młoda, B - z pracy = ryzykowne. Młode dziewczyny są nieobliczalne. Jeśli się zakocha a ty jej nie zechcesz albo gdy historia się wydarzy i zacznie przemijać ona potrafi wysadzić firmę w powietrze, żeby tylko było tak jak chce. Chyba że poki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.