Jump to content

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,008
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

JoeBlue last won the day on May 2 2020

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

4,496 Świetna

11 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może to już było, (5 stron czytania), ale jak się bierze małżeństwo? Spotkałem zresztą tekst kobiety, która chciała się ożenić. Nic mnie już nie zdziwi.
 2. Na filmy nie mam czasu, ale z życia wiem, że Polacy są w jakiś sposób bogatsi niż inne narody. Zarabiają o połowę mniej, a jednak jeśli by zrobić próbkę statystyczną kto w ciągu 5 minut położy na stole 1000 USD gotówką to Polacy byliby w czołówce. Cały Zachód to jeden wielki kredyt, wprawdzie wiążą koniec z końcem, ale te węzły są słabsze niż wiązane przez niemowlaków sznurowadła. Długo by tak można, ale noc już nie jest młoda a ja też nie aż tak.
 3. Niech się czują jak chcą. Dla dobra ludzkości modelki typu "szafa trzydrzwiowa" nie powinny jednak narzekać na porąbane zachcianki mężczyzn, którzy preferują modelki typu "ale laska!!!". A propos wybierania: Wybrałem "ale laskę", minęło 10 lat i zrobiła się z niej "ale szafa". Mam prawo wymienić ją na inną czy to moralnie naganne, bo piękno kryje się wewnątrz?
 4. Pogadanie czasem pomaga, czasem nie. Kto wie jakie traumy lala miała w życiorysie. Albo po prostu nikt jej nie obudził, ale w takim wypadku to i tak autor nie był tym, co ją kręcił. Wiem jak się zachowuje napalona kobieta, której puściły hamulce. To jest najlepszy scenariusz jaki znam, nie mówię że znam wszystkie.
 5. Sądzę, że po JEJ stronie a mąż już od dawna nie ma nic do powiedzenia więc robi dobrą minę do złej gry, prawdopodobnie nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
 6. A ja proponuję sprawdzić te statystyki. Niech ktoś stanie w ruchliwym miejscu miasta i zanotuje wzrost ze dwustu gości jakich zobaczy. Po kolei, żeby nie zakłócać przypadkowości wyniku. Dolary przeciwko orzechom, że średnia 180 mu nie wyjdzie. Oczywiście tu można będzie usłyszeć, że ci wysocy nie chodzą pieszo, robią dzieki wzrostowi karierę i jeżdżą minimum Audi.
 7. Dobry pomysł miał syn mojego znajomego. Na, chyba, 50-kę zafundował ojcu przejażdżkę Ferrari i jeszcze czymś tej klasy, może Corvette. Takie coś kosztowało z póltora tysiąca kilka lat temu, samej jazdy może z 5 minut, ale kto z obecnych pochwali się, że jechał Ferrari. Znajomy jest fanem motoryzacji więc to też był czynnik. Cała akcja odbywała się jakieś 50 km od Warszawy, sądzę że da się znaleźć temu kto będzie szukał o ile jeszcze to działa, ale pewnie tak, ludzie wciąz mają kasę do wydania. Mnie osobiście chodził po głowie lot balonem, ale jakoś nie zrealizow
 8. Ale miałeś przedtem 3k+. Czy nie mówiłeś wtedy: "Jakbym miał 6k to bym się bardzo cieszył"?
 9. Zasadniczo odkąd żyję mieszkania nigdy nie taniały, ale moja zdolność inwestowania jest taka, że jak to mówią, zbankrutowałbym sprzedając wodę na Saharze. Ludzi przybywa, przestrzeni nie. Kasa się rozłazi, nieruchomość jest czymś trwałym, ale unieruchamia i właściciela choć trochę dochodu daje, fakt. Chyba cokolwiek zrobisz będziesz odrobinę żałował, ale jedna odrobina będzie większa od tej drugiej. Czy decyzja była słuszna ocenisz za 10-15 lat i w dodatku nigdy się nie dowiesz jak potoczyłby się wariant B.
 10. 1. Przecież się umówił i było ustalone co za ile. 2. Przecież mu już podziękował. Całe wydarzenie to historia, jednorazowa w dodatku. Delikwent zrobił co miał zrobić.
 11. Tu już nie chodzi o kasę, ale o zasady. Jeśli ten gość komuś zrobi za 1000 a innemu za free to ten pierwszy też się będzie burzył? Co kogo obchodzi moja umowa z Niną, że mi daje za darmo a tobie za 500/h? Umawiasz się i tylko to jest istotne, że twoje słowo się liczy, bo go dotrzymujesz. To opinia na życie: "Ten gość dotrzymuje słowa." Latami się na to pracuje. Pożyczałem naście i więcej tysięcy PLN od ludzi, bliskich oczywiście i mi dawali bez papierka, po prostu z ręki do ręki, bo wiedzieli że zobaczą tę kasę z powrotem. 1. Pytanie konkursowe:
 12. A gdzie tam było o kolejnej kobiecie? Owszem, "cokolwiek" mieści w definicji i kobietę, ale również milion innych rzeczy. Czemu defaultowo poszedłeś za babą?
 13. Fakt, że tego scenariusza kompletnie nie rozumiem. Ani baby, ani męża. Autor? Jeszcze od biedy da się zrozumieć jego postępowanie, ale tylko od biedy. Ja bym się z nią umówił w 4 oczy i też wódzia by się lała przy wspominaniu dawnych lat a potem to już co Los zdecyduje. Miałem zresztą taki epizod kilka lat temu. Los był łaskawy dla mnie.
 14. A nie można było przedtem patrzeć w internecie? Może warto mieć zasady? Zasady i konsekwencje - one odróżniają nas od zwierząt. Znane? Sam zgodziłeś się, dobrowolnie. Jedna strona dotrzymała umowy, dotrzymaj i ty. Dane słowo ważniejsze jest od pieniędzy. Potraktuj to jako naukę życia, stosunkowo tanią zresztą. Z kupionymi rzeczami też tak robisz, że widzisz gdzieś taniej i idziesz je oddawać do sklepu? "Można było taniej..." Jakbym słyszał lewicę w TV.
 15. A ja proponuję obejrzeć to:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.