Jump to content

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,715
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

JoeBlue last won the day on May 2 2020

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

3,997 Świetna

11 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To dlatego każda kobieta ci powie, że kiedyś zadała się z niewłaściwym facetem i dziś ma po nim pamiątkę, którą zwykle sama wychowuje. W rodzeniu są na pewno wydajniejsze od nas, fakt. Jak kobiety potrafią się zorganizować pokazał kilka lat temu reality show. Wysłano grupę kobiet na jedną wyspę i grupę mężczyzn na sąsiednią. Mężczyźni wybudowali szałasy, zorganizowali łowienie ryb i ogień. Kobiety się opalały i jadły póki było co. Potem zaczęły się schody. Organizatorzy show, żeby zachować twarz i nie wyciągnąć tej, niezgodnej z panującymy powszechnie
 2. Rzecz w tym, że dziewczyn się nie szuka. Pracuje się nad sobą, żeby być takim jakiego one szukają. Podkreślenie: Nie kobieta jednak ma być motywacją do samorozwoju. Jeśli robisz coś z powodu kobiety - nie ma obawy, masz zagwarantowane, że ona tego nie doceni. Masz to robić dla siebie albo wrócić do punktu wyjścia i pomyśleć jeszcze raz.
 3. +1 dla Bacy. 50-latka czeka początek nowego życia, oczywiście jeśli nie dał się w międzyczasie wykastrować i wie czego chce. Eee..., i jeszcze wypierze mózg z tego co mu załadował "social programming". Większość gości po wylezieniu z bagna włazi jak najszybciej w kolejne. Trudno pojąć czemu. Bo na łożu śmierci nie będzie mu kto miał podać szklanki herbaty? Tak na mój gust na łożu śmierci herbatę ma się w głęboki... eee... głębokim poważaniu. To kobiety w wieku dostojnym mogą jedynie marzyć i zresztą to robią póki się nie rozsypią ze starości. Dług
 4. Nie do końca rozumiem to zagadnienie. Możesz rozszerzyć? Założę, że chodzi o to: "2. Nie ma tragedii gdy to nie wyjdzie. " Kilka, 3 czy 4 osoby, co wygrały 200+ milionów dolarów, nie pożyło nawet tydzień po wygranej. Jedną zarąbał ktoś z rodziny, inną jakiś chętny na kasę. Kilka miesięcy temu jakaś babka, co też wygrała powiedziała, że nie weźmie kasy jeśli jej nie zagwarantują anonimowości a problem był, bo musiała się wylegitymować. Temat wycichł. Może jej załatwili tę anonimowość? Wciąż chcesz mieć dużo kasy na koncie?
 5. Bo plany nie załatwiają spraw. Załatwia je REALIZACJA tych planów. Plan to nie: Chcę mieć ten telefon z Media Markt, co leży trzeci od lewej na drugiej półce od dołu. (FUCK! Kupił go gość przede mną. Grrrr!!! Kolejny niezrealizowany plan). Plan to: Chcę mieć telefon o mniej więcej takich parametrach jak ten co leży w Media Markt, trzeci od lewej na drugiej półce od dołu.
 6. To nie tak działa. Na pewno nie automatycznie układa się samo jak chcemy. Po prostu gdy odpuszczamy to: 1. Zaczynamy myśleć racjonalniej, nie fiksując się na tym, że musimy coś osiągnąć za wszelką cenę. Skutek jest taki, że widzimy opcje alternatywne. 2. Nie ma tragedii gdy to nie wyjdzie.
 7. A jednak czegoś ci brakuje. Może tej świadomości, że jesteś panem własnego postępowania? Tak własnie brzmi definicja wolności nawiasem mówiąc.
 8. Myśleć się boję co by było gdybyś miał prawdziwe kłopoty. Te bóle brzucha to może na menstruację, bo generalnie zachowujesz sie jak kobieta.
 9. Ale im więcej panów bzykało kobietę tego pana tym bardziej patrzy sie na niego jak na zbieracza śmieci. Jasne, wszystkie się bzykają, ale niektóre wiedzą, że to nie temat na filmy sensacyjne.
 10. Ja zaczynałem od lekcji fizyki, ale nie wiem czy jej teraz uczą w szkołach, bo po co to komu. Wszędzie możesz poszerzać, ale mam wrażenie, że wolałbyś szybciej. Na ten moment pogadałbym z fachowcami. Zdania będą się różnić, prawda będzie gdzieś pośrodku. Czytałbym też wszystko dookoła używając rozumu do odsiania głupot. Po napisaniu poprzedniego posta zacząłem się zastanawiać jaki prąd daje fotowoltaika. Z jednej strony obstawiałbym, że stały, bo niby jak ma go zmieniać? Z drugiej - jeśli on idzie do sieci to musi być zmienny i jeszcze o odpowiednim na
 11. Jesteś jak dziecko nad przepaścią albo "wybacz im, bo nie wiedzą co czynią". Więcej niech powiedzą ci, co to robili, ja tylko podam moje wstępne wrażenia. Po pierwsze: Nie "mam zestaw" tylko "chcę mieć zestaw". Po resztę: Prąd ładuje się do akumulatora. Generator go wytwarza. Owszem. Podczas wytwarzania prądu można go brać do różnych celów, dokładnie jak z gniazdek. Podłączasz się do kilku naraz. Będzie i ładował i służył bieżącemu zużyciu. Pod warunkiem, że go wystarczy. Dowiedz się ile waży akumulator, co pociągnie w
 12. JoeBlue

  Seks imprezy

  Z mojej, czysto teoretyczniej wiedzy, wynika, że średnia proporcja to jest 90% napalonych chłopów i to się nazywa festiwal parówek. W sensownych okolicznościach bez baby przy boku nie masz czego szukać.
 13. 1. Tu dochodzą jeszcze podatki od sprzedaży i od kupna plus prowizje dla handlarzy. Jeśli ktoś nie jest handlarzem/handlowcem - zawsze straci na jednym i na drugim. 2. Gdyby wykresy naprawdę działały nie byłoby światowych krachów. Może są tacy, co żyją z giełdy, ale to nie szary Kowalski. To on zasila kieszenie milionerów. Jeśli chcę przegwizdać trochę kasy i mieć z tego frajdę - idę na dziwki.
 14. Moja wiedza jest trochę przestarzała, logika mam nadzieję nie. Gdy pomyślę jaką byłem cipą na studiach to odprawiam gorzkie żale. Wtedy jednak nie było tej wiedzy i jak na tamte czasy jakoś sobie radziłem. Studentki dzisiaj szukają opiekunów, bo studia kosztują. Licealistki są jakimś celem. Dla nich jest windą w górę zainteresowanie studenta, choć oczywiście to tylko generalna zasada. Niejedna licealistka mogłaby dużo nauczyć niejednego studenta. Białorycerstwo kwitnie a małolaty nie mają oporów. Generalna zasada dla mnie: Im starsza t
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.