Jump to content

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

JoeBlue last won the day on May 2 2020

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

3407 Świetna

10 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tej popieprzonej owszem. Mała strata. Na jej gruzach może powstanie lepsza?
 2. Live Apart Together. Ale jak go znajdzie to autor ma same wygrane. Ona go przestanie naciskać, on bzykając już wcześniej inne nie będzie płakał po nocach, że mu się jedyna dostępna cipa zbiesiła. To tylko uwarunkowanie psychiczne i społeczne każe się godzić na wyłączność, bo każdemu się zdaje, że żadna na taki układ nie pójdzie. Pójdzie, jak nie ta to inna, tylko trzeba mieć jaja z hartowanej stali. Ten co nie ma w ogóle nie powinien się brać za baby, bo będzie gorzko płakał i to w sytuacji gdy się naorał i nabiegał a cipę widział na Wielkanoc i Boże N
 3. Kawa to nie rozpusta tylko odżywianie się, tego bym nie wliczał. Skupmy się teraz na tych gadżetach. Ile kosztują? Ogólnie nie powiedziałbym, że się szastasz kasą, całkiem rozsądnie to wygląda poza powyższym pytaniem, na które nie znam odpowiedzi.
 4. Taka odpowiedź nie załatwia tematu. Weżmiemy na władzę Demokratów czy Republikanów? Z nimi niby jest inaczej? To czemu prawie się nie pozabiają? W paru przypadkach zresztą już się pozabijali. Ciekawe czy ONI wzieliby PiS czy PO? A mogło być tak prosto, wystarczyłoby wziąć Kim Jong Una na prezydenta.
 5. Jak na gościa co chce oszczędzać 1000/mies to łatwo możesz osiągnąć ten poziom. Tu na górze widzisz różnicę między obecnymi oszczędnościami - 500/miesiąc i docelowymi - 1000/miesiąc. Jakie przyjemności i hobby tyle kosztują? Co robić w kolejnych latach? Żyć. Rozwijać się. From now on. Kolejnych lat może nie być w ogóle.
 6. A gdy wypłynie do czego służy mieszkanie możesz mieć radę sąsiedzko-spółdzielnianą co cię ukrzyżuje. Masz zgodę spółdzielni na zmianę charakteru użytkowania lokalu? To mieszkanie a mieszkanie służy do mieszkania. A fakt prowadzenia w nim biznesu musi wypłynąć, bo musisz się rozreklamować, żeby ktokolwiek przyszedł.
 7. Chyba wszyscy zapomnieli o ofercie przeciwnej strony. Szkolenia sexualne w żłobkach, przebieranie chłopców za dziewczynki, aborcja to czysta radość i przyjemność.
 8. Jest sporo argumentów w obie strony. Ma się z kim pogadać. Przy dzieciach z obu stron sytuacja robi się 100 razy bardziej skomplikowana. Kiedyś się pobiją. W rodzeństwie to detal, tutaj to może być początek wojny. Sexu więcej nie ma gdy się mieszka razem, mimo iż się razem śpi, bo do gry włącza się rutyna i przyzwyczajenie. To duży błąd siedzący w męskich genach, że myślą, że codziennie śpiąc z kobietą będą ją codziennie bzykać. Właściwie conocnie. Będąc u siebie czasami można zorganizować wariant świąteczny, dzieciak gdzieś pod opiekę dziadków i nowa dupa na
 9. Ja bym się zapytał mężczyzn, których partnerka zaczyna wymigiwać się trochę, nie mieć czasu bez wyraźnego powodu i tak dalej. Tak jakby to nie było znane od tysiącleci. Albo się człowiek poddaje albo wymienia model na bardziej odpowiadający. Naprawy starego samochodu pomagają tylko na chwilę i kosztują coraz drożej. I wciąż robi się coraz starszy i bardziej zawodny. Proponuję poczytać co to jest "sunk cost". Jest pewnie jakiś polski odpowiednik tej definicji oczywiście.
 10. Zapominasz, że mężczyźni ryzykują głową, kasą, niewolnictwem przez 25 lat, utratą połowy albo więcej majątku i można jeszcze trochę dodać, wystarczy się rozejrzeć po forum. Czy w zamian za to wszystko nie powinni przynajmniej mieć ładnej dupy która chce się pierdolić i umie się odwdzięczyc? A bywa, że mieli ostatni sex rok temu. Tak prosto można by było to załatwić: Nie dajesz? Nie utrzymuję cię. Zdarzyłby się cud.
 11. Dokładnie. Już niejeden chciał być mądrzejszy od Urzędu Skarbowego.
 12. 1. A to k-wa niefart!!! 2. Zdaje się, że jesteś przypadkiem beznadziejnym, nie dociera do ciebie nic. Jednak to ma dobre strony. Nie zerżniesz żadnej, nie pozostawisz potomstwa z nieśmiałymi i wstydliwymi genami i ludzkości wyjdzie to na lepsze. Dotarło? Kończę w tym temacie, mój czas jest za drogi na uczenie opornych. PS jako ostatnia brzytwa ratunku: Powiedz coś nie tak. Zrób coś głupiego. Potem zacznij obserwować Ziemię czy zaczęła się kręcić w odwrotną stronę. Uważaj też na KGB i mafię ukraińską. Za takie coś mogą chci
 13. A poza tym zamiast bić pianę i rozważać czy i czemu coś jest możliwe lub nie oraz żałować rozlanego mleka może lepiej się wziąć za 25-ki czy 30-ki skoro 18-ki są nieosiągalne. Można zresztą i za 40-ki czy 50-ki. Wszystkie mają podobnie namieszane w głowach, więc potrzebna wiedza jest ta sama. Wszystkie też mają to samo, mam na myśli to za czym ganiamy.
 14. Owszem, ale niekoniecznie. Mężczyźni grają fair, czasami nawet dając fory kobiecie, bo przeżyli z nią jakiś ładny okres i to pamiętają. Spodziewają się tego samego w rewanżu. Kobiety manipulują mężczyznami na swoją korzyźć. Może usłyszycie kiedyś jak kobieta czuje się pokrzywdzona, bo dostała dom a jemu musiała dać jakąkolwiek forsę (za połowę tego domu!!!). Słyszałem to kiedyś od jednej. Komentarz sobie darowałem. Dioda działa tak, że prąd płynie tylko w jedną stronę. U kobiet tak jest z kasą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.