Jump to content

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

JoeBlue last won the day on May 2 2020

JoeBlue had the most liked content!

Community Reputation

4,819 Świetna

11 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodatkowo: Kup sobie ciężki młotek i wybij z głowy "rynek matrymonialny". To metoda wyssania z facetów wszystkiej kasy jaką mają. Nigdy nie miałem więcej kasy niż po rozwodzie, mimo płacenia alimentów i dawania synowi kasy extra. "Pieprzysz się czy trzeba z tobą chodzić?" Sami popatrzcie na to która wersja działała.
 2. 1. Dymałem sporo koleżanek z pracy, Są takie. Baby wciąż potrzebują, żeby je bzykać, ale to ma być kompletna tajemnica dla wszystkich. 2. To dla kobiet, szybki filtr na kogo nie tracić czasu. Daruj sobie. 3. Wsadź sobie w dupę to przeczucie. Gdy spotkasz realną kobietę, sięgnij do jej majtek. Jeśli ma opory idź gdzie indziej, nie zmarnujesz czasu. One chcą się pieprzyć bardziej niż ty. Twoim zadaniem jest przekonanie ich, żeby rżnęły się z tobą. PS: Mówię to będąc dużo po 50-ce i wiem co mówię. Ty po 30-ce jesteś szczawik w p
 3. Oczywiście. Dla tych równiejszych będzie podparagraf, że to nie było prowadzenie po pijanemu, ale "chwilowe użycie", tak jak to się zdarzało gdy złapano złodzieja samochodu. Nie ukradł, jedynie chwilowo użyl i to niedługo bo po 500 metrach wóz siedział wbity brzuszkiem w drzewo. A jeszcze jeśli to było pod wpływem pomroczności jasnej to gość dostanie nagrodę, że nikogo nie zabił, mianowicie siebie na przykład.
 4. Tę kasę można przeznaczyć na zwiedzanie świata zamiast dokładać się do kolejnego Maserati dla producenta perfum. Wiem, że to nie moja, powiedziałem tylko co o tym myślę. Niewątpliwie ktoś kto kupuje takie perfumy widział już wszystko i więcej zwiedzać nie potrzebuje.
 5. Ja się zastanawiam czy jest jakiś kurs albo wątek czytania ze zrozumieniem. Sądząc po tym co tu czytam jest bardzo potrzebny.
 6. To wątek uboczny, ale może być wskazówką dla potrzebujących. Przetłumaczmy to wydarzenie na ZPNN: To, że zaprasza speca na kawę po robocie to może być zwykła (dziś może raczej niezwykła) grzeczność i jeszcze nic złego w stosunku do męża. To, że mówi ile czasu nie będzie męża to co innego. To sygnał zachęcający, głośniejszy niż dźwięk syreny okrętowej. To czy doszłoby do sexu to zależy czy spec czegoś po drodze by nie spieprzył, choć w tych warunkach musiałby się mocno o to starać.
 7. Użyj mózgu faceta póki nie stałeś się kobietą i wykorzystaj tranzycję - (k-wa, co to jest?) - trochę lepiej. Idź na emeryturę w wieku lat 60-ciu.
 8. W sumie wynik chyba jest pozytywny. Nie staniesz się mężczyzną jeśli nie dostaniesz w dupę a ty swoje dostałeś. Jednak miałbym z tyłu głowy świadomość, że to kobieta więc stwór nieobliczalny. Chodzi mi o to: "Obecną znam bardzo dobrze i wiem, czego mogę się spodziewać, choć do nie dawna,to się nie sprawdziło" Action replay: Miałbym z tyłu głowy świadomość, że to kobieta więc stwór nieobliczalny.
 9. Czyli można kupić za 8.5 kPLN a nie 12+ (jak mi wychodzi z przeliczenia 2.7k$). I z grubsza tak samo jest od pół roku, cena waha się w granicach kilku setek. Znaczy się - wracamy do punktu zerowego. Gdzie logika? Akurat ci co mają złoto bardzo będą się tym przejmować. Mają 7+ miliardów potencjalnych klientów.
 10. To spójrz niżej. Nie wiem czy fizycznie mają złoto, ale jest cena zarówno sprzedaży jak i kupna a jeśli nie ma zwykle rubryka jest pusta. Wiadomo, że chodzenie po linie nie może trwać bez z końca, ja po prostu nie ogarniam tej logiki. https://kantor.waw.pl/ 1 Krugerrand 7960 do 7980 8580
 11. Można się też zdziwić jak potrafi się rozwinąć. 20 lat to w głowie wiatr i nawet dobrze pieprzyć się nie umie.
 12. Dziwić się, że kobiety nie rozumieją czego faceci chcą. Jak trzeba się pocić i góry przenosić - źle. Jak dostanie się na talerzu marzenie licealisty - też źle. Chyba że to wszystko to piękny sen albo marzenie. Tak mi to na ten moment wygląda. Zbyt piękne, żeby było prawdziwe, ale strach przed sukcesem to paskudna rzecz, rezygnuje się z sukcesu, bo to nieprawdopodobne, żeby mnie się coś takiego udało. Zwłaszcza, że nie udawały się mniejsze i prostsze rzeczy przez ostatnie 15 lat.
 13. To taka sama wróżba jak to, że dziwki będą tańsze. Słyszę to od 5 lat a dziwki windują ceny, goście wciąż chodzą i płacą, tyle że to po prostu inni goście. Koło mnie domy rozną aż miło. Te szkielety też ktoś kupi za pół ceny, skończy i znów wygra na kasie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.