Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JoeBlue

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2232
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2316 Świetna

6 Followers

About JoeBlue

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dorób się póki masz okazję, to najmądrzejsze co możesz zrobić, wtedy to lale będą cię zaczepiać. Na to masz moje słowo. Będziesz miał poważny problem jak je spławiać, bo będzie ich za dużo. (Nie musisz spławiać, możesz bzykać wszystkie, btw). Pierwsze rozstanie boli, ale praktycznie nigdy pierwsza dziewczyna nie jest ostatnią. Kilka rad: 1. Nie pożyczaj kobiecie pieniędzy. Jeśli chcesz - daj je jej. 2. Nie obiecuj żadnej wyłączności. Będzie się wściekać, robić ci blokady na sex i sceny, ale jeśli nie pękniesz to albo przystanie na twoje warunki albo zrobi miejsce następnej. 2. Nigdy nie wierz, że się zabezpieczyła. Zanim się obejrzysz będziesz płacił alimenty i to bez sexu. 3. Nie żeń się, przynajmniej póki nie będziesz miał 40 lat. 4. Przeczytaj dużo tematów z tego forum. Tu jest wszystko. Problem, że trzeba dostać kopa, żeby wiele zrozumieć. Dostałeś. Albo wystarczy, żeby zmądrzeć albo dostaniesz następnego. I tak aż do skutku. Bonus: Wydrukuj to w/w i powieś nad łóżkiem, czytaj rano i wieczorem codziennie.
 2. Tobie to w Chinach by się podobało. Mało wiesz o wsi. Te malutkie gospodarstwa to miliony ludzi którzy nie siedzą na bezrobociu dojąc kasę od państwa tylko dają sobie radę sami, bez niczyjej łaski. Niewiele państwu płacą, bo niewiele dostają. Że biorą z Unii? Od ilu lat? Wszyscy biorą, kto tylko może, a wieś przez setki lat miała przesrane, właściwie zawsze. Własne państwo nie dawało im ani grosza a nawet gorzej, przyjeżdżało i zabierało to co wyprodukowali. Gdzie miastowi jeździli po zaopatrzenie w czasie wojny ryzykując łapanki i czapę? Do drugiego miasta? Nie wątpię, że jesteś za stworzeniem jednego wielkiego gospodarstwa, pod warunkiem oczywiście, że to ty byś nim rządził. Co byś robił, gdyby jednak wybrali kogoś innego? Przeniósł do miasta i znalazł super robotę czy ukłonił się temu jedynemu właścicielowi do stóp i poprosił o robotę? Wiesz co jest najlepsze? Że karma wraca a los jest perfidny i czasem spełnia marzenia.
 3. Ile jest warta siatka znajomych można sprawdzić gdy się chce pożyczyć stówę do jutra. Nie mówię już o paru tysiącach na dłużej, bo taki event jeszcze nie został zanotowany w gwiazdach.
 4. A nie lepiej byłoby, żeby chodziło o fair play? Ile rzeczy by to ułatwiło i wyprostowało...
 5. PRZED momentem kupowania. Nigdy nie rozumiałem, czemu pieniądze parzą ludzi w ręce i chcą je jak najszybciej wyrzucić. Dzięki temu, że tak nie mam praktycznie nigdy nie miałem problemów z kasą.
 6. Co ma urząd miasta do poręczenia finansowego?
 7. W takim wypadku bym nie poszedł, owszem. Robiłbyś za słupa i ochroniarza.
 8. Może niektórym takie artykuły są potrzebne, z myśleniem u ludzi ostatnio nie najlepiej. Ten artykuł jest niezły, owszem. Ja sam, z braku czasu, streściłem tę wiedzę kiedyś tutaj do jednego zdania: Wydawaj mniej niż zarabiasz.
 9. Powiedziałbym, że jest stroną ale wolę odpowiedzieć, że może napisać do banku. Ty zresztą też możesz, podobnie jak ja. Czemu komplikować najprostsze sprawy? Nie zabiją jej za pismo a będzie mieć wiedzę z pierwszej ręki.
 10. Nic już nie łapię. Przecież to ona chciała gdzieś się wypuścić, nie do końca doczytałem czy z tobą. Zawsze możesz olać lalę i odejść dumny i blady, że wygrałeś. Ona będzie miała nauczkę i może zachowa się inaczej z kolejnym facetem, ale tobie w odchodzeniu będzie przeszkadzał stojący -uj. Można odejść od stołu pokera i się nie przegra ale i nie wygra. Balans i bilans, patrzysz czy sprawy idą do przodu czy kręcą się w kółko - to jest podstawa podejmowania decyzji.
 11. Aż się zdziwisz. Do SPA przyjeżdżają praktycznie same pary. To już lepiej do sanatorium, tam kobiety śpiewają "turnus mija a ja niczyja...", zegar tika, nie można się cenić zbyt wysoko, bo zostanie się na lodzie. Fakt, że sam w sanatorium jeszcze nie byłem. Za zdrowy może jestem czy co?
 12. Eee. Słuszna uwaga. Trochę wczoraj popłynąłem i skręciłem w bok. Czytelników serdecznie przepraszam za marnowanie ich czasu.
 13. Mnie poraża taka zabawa. Od czasu gdy zacząłem chodzić na dwóch nogach biorę i daję kasę ludziom wyłącznie tym którym mogę ją dać nie oczekując zwrotu jeśli im sie noga powinie. Oni tak samo robią w stosunku do mnie. Praktycznie - tylko rodzina. Pożyczałem kasę panienkom które bzykałem i również byłem związany emocjonalnie. Nigdy nie wróciła, zawsze były powody czemu akurat teraz nie może mi oddać. Nigdy więcej coś takiego się nie zdarzy, również dlatego, że nie ma opcji, że kolejny raz zwiążę się emocjonalnie. To ostatnia głupota którą może zrobić facet choć oczywiście za działanie hormonów się nie odpowiada. (Jedynie ponosi się koszty, czasami wysokie.). Tu wykrzykniki !!!!!!!!! Nigdy!!!!! nie pożyczajcie kasy dziewczynie, nawet tej z którą jesteście i którą pieprzycie 3 razy w tygodniu. Jeśli chcecie - DAJCIE jej ileś tam... Bez dyskusji o zwrocie itd... Prezent na damskie potrzeby, szminka, perfumy, majtki, HGW co jeszcze... Nie musicie mnie słuchać, zmądrzejecie gdy się przejedziecie i będziecie biedniejsi o kilka kafli (oby tylko. Gorzej jeśli podpiszecie jakiś kredyt, wtedy już po was. Lepiej żeby was rzuciła niż zebyście podpisali żyrowanie kredytu).
 14. Możesz kaprysić i wymagać? Rób to. Może nawet ktoś na to pójdzie. Ja, jeśli nie mogę wywalić z mieszkania kogoś kto nie płaci po primo go do niego nie wpuszczę. Mogę płacić za siebie ale nie za kogoś kto mnie dyma na kasę.
 15. Nikomu doradzić się nie da póki sam do czegoś nie dojrzeje. Kim zresztą jesteśmy i jakie mamy prawo, żeby ustawiać życie komuś innemu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.