Skocz do zawartości

Zobowiązuję się


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze warto spróbować, więc też dam sobie szansę na "przysięgę".

- następny raz piję 1 raz po sesji i zobowiązuję się nie pić alkoholu w ilościach upijających w wakacje,

- od dzisiaj uczę się codziennie,

- nie palę papierosów do lipca, a tylko elektrycznego,

- nie jem fastfoodów do sierpnia,

- kolejne 3 tygodnie żyję oszczędnie i kupuję za to ubrania (mam duże problemy z manewrowaniem finansami),

- z racji, że skończył mi się karnet na siłownię to do lipca chodzę na drążki i ćwiczę całą gamę pompek,

- utrzymują ultra porządek w swoim otoczeniu,

- nie nadużywam wulgaryzmów.

Myślę, że więcej rzeczy nie będę przysięgał, bo nie chcę się rzucać na głęboką wodę. Moje ostatnie zachowanie jest jednym z najgorszych w moim życiu i muszę się opanować :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz się tym, by mieć u Nas wsparcie i aprobatę?

Wiesz, że postanowienia noworoczne były w styczniu?

Jeśli chcesz dotrzymać obietnicy samej sobie, nie składaj deklaracji, zazwyczaj kończą się fiaskiem.

Pochwal się dopiero, jeśli ukończysz jakieś zadanie. Wtedy będziesz mógł być dumny ze swoich osiągnięć. 

A co do alkoholu, papierosów, fast foodów, dobra rada: 

Nie licz dni od kiedy zacząłeś rzucać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Homar

Nie zauważyłeś jak nazywa się dział w którym jest ten temat?

 

Tutaj każdy  może złożyć swoją przysięgę. Nie po to aby się chwalić, ale żeby się zmotywować, bo z Braćmi raźniej.

Twój post jest nie na miejscu.

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.