Skocz do zawartości

Zerwałem - czy słusznie ?


Rekomendowane odpowiedzi

@Maarcin_05 to ja troche z innej manki.

Przerabialem podobna sytuacje jak ty. Tez zerwalem z zajebista dziewczyna. Ladna, do rany przyloz, umie zadbac o mieszkanie, zaopiekowac sie dziecmi, seks moga zajebisty, orgazmy zawsze a czasami kosmos, dobra praca, pasja, wygadana w towarzystwie... Moglbym mnozyc pozytywne cechy. Ale ja bylem za granica a ona w PL. I tak jak ty rozlaka zaczela dzialac na mnie negatywnie. Zaczely mi sie inne laski podobac, czulem ze mam dziewczyne ale fizycznie jej nie mam (czyt. ban na kutanga). A zasady swoje mam i nie zdradzam. I tak stopniowo mnie sumienie zjadalo, ze ona sie nakreca coraz bardziej i teskni a ja prawie w ogole juz. I powiedzialem, ze nie widze sensu i ze lepiej sie czuje sam. No i sie rozeszlismy.

Dziewczyna sobie dobrze radzi, zmienila prace, realizuje sie. Zal troche zostal po obu stronach. Tez mam flashbacki jak to bylo spoko (zwlaszcza jak zagladam do mojej prywatnej galerii wspolnych zdjec :D ) i jak bardzo nietknieta ona jest tym calym wspolczesnym spierdoleniem, ale staram sie wyrzucac to z glowy. Ale wiesz co? Potrzebuje w kobiecie troche tego spierdolenia jednak, ktorego ona nie miala - to jest jak narkotyk  ;) Jakas klutnia wieksza, emocje, cos spontanicznego znienacka. Tego mi brakowalo i czuje, ze dobrze zrobilem bo bylem nieszczesliwy z tym faktem. Sumienie mnie zjadalo coraz bardziej. Im dalej sie poznawalismy widzialem, ze do siebie nie pasujemy pod niektorymi wzgledami. A tym bardziej dobrze zrobilem, bo "odblokowalem" ja na rynku i sobie moze ogarnac kolesia takiego jak chce i na miejscu. Mam natomiast swiadomosc, ze takich ogarnietych jak ona jest duzo. To jak z grzybami - trzeba tylko wiedziec gdzie szukac i JAK szukac ;) I koniecznie znac forum co by spierdolone akcje wykrywac na radarze od razu ;)

Pamietaj - jak masz watpliwosci i seks juz nie siedzi - nie ma sensu. Wg mnie polowa udanego zwiazku to seks. Gownorady z kobiecych gazet w stylu: "kup jej erotyczna bielizne, zeby nadac pikanterii waszemu zyciu lozkowemu" to sobie mozna w dupe wsadzic, to tak nie dziala. Kobieta nie bedzie caly czas nago chodzic po domu z lisia kita w tylku. Seks jest w glowie. Ze ci knaga stanie raz mocniej bo majtki ze szpara zobaczysz to nie naprawi nic zbyt wiele.

Dobrze zrobiles, skoro tak czules to warto posluchac intuicji. Zwlaszcza, ze nie planujesz jeszcze zakladania rodziny itp. a kobiecie zegar tyka. Zachowales sie jak facet.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.