Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przejdę odrazy do żeczy. Jakiś czas temu wybrałem się z kolegami do klubu ( ja akurat mało chodziłem bo na siłkę się chodziło chciałem być postrzegany jako silny samiec ) więc sprawa wyglądała tak  dużo ludzi jak to w klubie ja pewny siebie uderzyłem do dziewczyny na początku było spoko taniec gadanie itp wszystko szło spoko dziewczyna na trochę zniknęła po jakim czasie patrzę i nie wieże tańczy z inna panią mówię no spoko koleżanka pewnie przyglądam się tak z boku trochę za nimi połaziłem to co się dalej działo to już totalna masakra dziewczyny poszły w ślinę coś się dalej działo niewidzialem nie mogłem w to uwierzyć pytałem siebie jak dlaczego mówię sobie przecie marek mówił że kobieta czyje pociąg do silnego samca a nie do innej kobiety.

Jak się okazało mój najlepszy kolega który trochę w klubach bywa mówi że takie żeczy się dzieją 

Więc pytam was dlaczego takie coś się dzieje  silny samiec po siłowni z dużym portfelem przegrywa z inna kobieta gdyby to był inny koleś bym powiedział ok może jest lepszy może przy nim ma wierzę emocje nie ogarniam to przez lewaków ? Marek nagrasz o tym audycję dlaczego kobiety wolą inne kobiety z tego co wiem ona nie była homo bo mówiła że miała chlopaka 

Z góry dziękuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ściana tekstu, przed(że) zawsze stawiamy przecinek.

ODP: prawdopodobnie była/jest biseksualna.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ojżesz Boże, najwyraźniej nie była tobą zainteresowana.

A co do orientacji, to zawsze mogła Cię oszukać, lub jest BI seksualna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Insightful napisał:

Wrzuć avatar bo Ci temat zablokują.

No i zablokowali.

@Kingboss Wstaw awatar. Zapoznaj się z regulaminem. Przejrzyj co napisałeś zanim wrzucisz. Jest to trochę nieczytelne i zdecydowanie odbiega od naszych standardów.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.