Jump to content

Nonconformist

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

106 Świetna

About Nonconformist

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szybkie pytanie dot. atrakcyjności, nie chce mi się tworzyć nowego tematu. Wczoraj obejrzałem blackpillowy film na yt o "fwhr". Zmierzyłem to sobie na podstawie zdjęcia w aplikacji i wyszło, że mam tylko 1.55... Traktować to serio? Czy kobiety zwracają na to uwagę? Pozdrawiam.
 2. W sumie się zgadza z tym gniewem, parę razy udało mi się niezłą zrobić awanturę, więcej razy nie miałem okazji się "wykazać"... Heteronormatywność na 62%? To jakaś nowomowa? Sprawdziłem w google i ok, jestem z tego zadowolony. Pozdrawiam.
 3. Dziękuję za odpowiedzi. Po zastanowieniu się i podejściu do sprawy na zimno(od początku trzeba tak było w sumie, wiem, muszę popracować nad panowaniem nad sobą...), a nie na gorąco jak pisałem w pierwszym poście, stwierdziłem, że odłożę jeszcze trochę pieniędzy. To pierwsza myśl. Mogę za szybko ponieść klęskę i faktycznie, wyjść na nieporadnego dzieciaka który zwiewa z domu.. Odnosząc się do wcześniejszych postów i sprostowując: @Turop Przepraszam za sformułowanie "fizolska". Nie powinienem tak mówić. Wiele razy słyszałem teksty w moim kierunku "No co ty, na fizola
 4. Dobry wieczór Bracia, Chciałbym nakreślić swoją sytuację. Powoli mam dosyć siedzenia w domu ze starymi. Mam co 2-3 dni awantury na cały blok, stary jest alkoholikiem od 20tu lat, nic do niego nie dociera, nie chce się leczyć. Matka znerwicowana i pali fajki. Oboje na emeryturze, nieco ponad 60 lat. Mam wrażenie że im dłużej będę z nimi siedział, to jeszcze bardziej spieprzę sobie psychikę. Ojciec pił zawsze, jak byłem w podstawówce, w liceum, na studiach. Syndrom DDA praktycznie do końca życia pewnie będę miał. Dodatkowo leczę się tabletkami, 2 lata temu miałem dziwne schema
 5. Mam takie zdjęcie, nawet parę robionych ileś lat temu. Tylko tu się pojawia problem.. Teraz nie mogę grać na gitarze(ze względów zdrowotnych, lekowych). Nie wiem, czy je dawać czy nie? Musiałbym ściemniać coś, a to wyjdzie w końcu na wierzch... Po za tym już mi się rysuje w głowie coś, zdjęcie z dwoma najlepszymi ziomkami, zdjęcie jak robię zdjęcie aparatem hm.. To foto z bieganiem też dobry pomysł.
 6. 1. Na poważny związek nie jestem w sumie gotowy. Po za tym kłania się brak zasobów większych do tego. Raczej seks. 2. Może milfy i mogą być jeszcze jakieś rockmanki młode(powyżej 19-20 lat, żeby nie był to jakiś dzieciak) co słuchają podobnych klimatów, żeby było jeszcze o czymś pogadać.. ( ja mam 27 lat) 3. Męskość czyli(nie żadne kukoldztwo ) pasję, ciekawe wnętrze, to że raczej idę swoją drogą, nie jestem uległy, lubię mieć swoje zdanie. Nie wiem czy trzeci punkt dobrze wyjaśniłem bo na odległość i przez neta no to wiadomo jak jest..
 7. Dobry wieczór Bracia, Słuchajcie, nie zakładam specjalnie nowego tematu o takie pierdoły, nie chcę przed całym forum się radzić i szukać atencji.. Przyszedłem po kilka odpowiedzi w tym wątku. Pytanie mam odnośnie zdjęć, bo mi w jednym wątku napisali że nie wyglądam tak źle. Jakie foty mógłbym sobie strzelić z moim wyglądem i hobby? Jest szansa w ogóle żeby mnie częściej "matchowało"? Wygląd: -188 cm, raczej wysoki -sylwetka proporcjonalna, szczupły, brzuch mi nie wystaje jeszcze -waga 94 -twarz podłużna, prostokątna, trochę subtelna
 8. Tu coś jest https://www.bitchute.com/profile/pVeoSSdre77H/?fbclid=IwAR2J5pMqFQH2ZKWWqeNruPL4kRw2ikjzJ23uGu05NqxisxOpz_VETpM31Jo
 9. Też bym się skłaniał co do Twojego zdania. Zaintrygowało mnie zdanie przedmówcy, że po zdjęciu stwierdził, że typ jest słaby psychicznie.
 10. Widzę, że na psychologii się znasz, ciekawe zdanie. Jest słaby bo na tych sweet fociach cały czas jest pochylony do niej i się płaszczy? Co decyduje o tym, że z wyglądu ktoś jest słaby psychicznie? Pytam bez podjazdu, zainteresowało mnie to. Możesz w jednym poście odpowiedzieć na to pytanie i koniec offtopu Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.