Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdKon

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About AdKon

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopiszę pytanie, mój błąd. Pozdrawiam. Jeśli chodzi o pytanie - nie wiem czemu tata nie chce podpisać aktów notarialnych. Co jeśli konkubina manipuluje tatą, aby jak najbardziej skorzystać z sytuacji ?
 2. Hej wszystkim. Mam pewien problem. Moi rodzice się rozwodzą. Postaram się poniżej opisać całą historię. Mój tata jest oficerem w wojsku, więc pieniędzy w domu nie brakowało. Relacja między rodzicami nie była jakaś specjalnie dobra, ale stabilna. Dziwne było jedynie, że tata często wyjeżdżał, niby na poligony, ale już wtedy prawdopodobnie zdradzał mamę. Kiedy miałem 14 lat zauważyłem, że tata trzymał prezerwatywy w samochodzie, ale nie zwróciłem na to szczególnej uwagi. Z opowieści mojej mamy wiem, że odkryła jeden romans taty, jednak ponieważ groził że popełni samobójstwo, wybaczyła mu ze względu na mnie ( miałem 10 lat wtedy ). I nagle bach! W październiku 2016 tata wyjechał na studia ( ma około 50 lat, zapisał się na podyplomowe ) i już do domu nie wrócił. Po 30 latach małżeństwa przez telefon zerwał z mamą kontakt. Ma konkubinę w Krakowie. Z tego powodu w wakacje tak bardzo upierał się, że na SGGW w Warszawie nie dam sobie rady i żebym jechał na studia do Krakowa. Przez pierwszy semestr bał się do mnie odzywać, ale potem jakoś się ułożyło, przecież ojca mam jednego. Gdyby na tym się skończyło nie byłoby problemu, jednak od 2017 tata uparcie nie chce mamie przepisać notarialnie mieszkania, mimo że się wyprowadził. Również alimentów nie chce mi podpisać. Tu akurat nie mogę narzekać, mam swoją kawalerkę, tata mi wszystko opłaca. I tu mam dylemat - z jednej strony tata zachowuje się w porządku i utrzymuje mnie, z drugiej strony akty notarialne. Dodam że mieszkam koło babci i dziadka ( od strony taty). Mieszkanie jest wynajmowane od siostry taty, ponadto babcia dostaje co miesiąc 500 zł za wyżywienie (oczywiście z alimentów). Gdy próbowałem rozmawiać o tym z tatą na spokojnie, wpadał w złość. Mówił, że to nie moja sprawa, że boi się że mama go będzie ścigać z pieniędzmi. Mama mówiła tacie, że nie będzie go ścigać, ale on na to że nie wierzy jej. Ponadto tata upiera się że dopiero po rozwodzie bez orzeczenia o winie wszystko przepisze. Serdecznie pozdrawiam wszystkich Braci Samców i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 3. Niezła historia. Poznałeś jak to wygląda z kobietami, teraz masz nowe doświadczenia. Ja miałem o tyle szczęścia że poznałem audycje Marka w wieku 19 lat. Pozdro
 4. Cześć! Moje konto założyłem jakiś czas temu, jednak długo mnie nie było. Postanowiłem się więc ponownie przywitać
 5. Cześć, jestem Adam sorki za tamten wpis bez powitania
 6. Witam wszystkich braci samców, Zanim opiszę mój problem, chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Nazywam się Adam i jestem tu nowy, mam lat 19. Jestem obecnie na studiach i ogólnie wszystko u mnie w porządku oprócz jednej rzeczy.. Rodzice chcą abym koniecznie zdał sesję. Niby w tym nic złego, przecież martwią się o swojego jedynego syna, ale nie chcą zaakceptować, że chcę się przenieść na inny kierunek, że ten na którym jestem mi nie odpowiada. Mówią, że przestaną mnie utrzymywać, że lekceważę wszystko. Mało tego tego tata co tydzień do mnie przyjeżdża żeby mnie sprawdzać z lekcji i tak dalej. Jak im wytłumaczyć że coś takiego mi się nie podoba ? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.