Jump to content

deleteduser91

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  690
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  500.00 PLN 

Community Reputation

462 Świetna

About deleteduser91

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli nie przyłapała Cię jak zamieszczasz posty typu. "jak namówić dziewczynę na gangbang z murzynami", albo "jak upozorować śmierć konkubiny", to wszystko się ułoży.
 2. Chyba byłem, w tym jednym procencie. @tamelodia To, zachowuj się sama jak dziwka, a nie zapewne leżysz jak kłoda, i mówisz, że "chcesz ostrzej". Ubierz się zdzirowato (czyli fajnie), umaluj się seksownie (zapewne, po robocie się nie chce), ubierz wysokie szpile, przejdź przez sypialnie na czworaka (tylko, żebyś rano mogła wstać, do roboty), zarzuć włosami. To, podziała. Oczywiście, tylko raz mi się coś takiego zdarzyło, oczywiście musiałem to, żałośnie wyprosić. Zazwyczaj bzykałem trupy.
 3. Autorze tekstu, pracujesz gdzieś? Jak nie, to dawaj do Biedry, Lidla, Polskich sklepów, to chyba nie ma. Kołuj multisporta (no, chyba, że masz kumpli i Cię dopiszą) i dawaj, na taniec współczesny, jazz, potem jest rozciąganie, w każej szkole tańca i po przytulacie się trochę, trzymając jakieś leseczce nogę w pionie - polecam. Porządne dziewczyny tam chodzą, szczupłe - nauczysz się czegoś, popracujesz nad sylwetką i występy z dwa razy, w roku. Przyda Ci się, to. Socjalizacja, w pyte ważna.
 4. Ej geniuszu, a umiesz, tak pisać, żeby inni nie musieli się domyślać? Rozumiem, że nie więc, te stroszenie, trochę tak, nie na miejscu. Nie napisałeś, że "za wyłączeniem PUBLICZNYCH przedszkoli? Tak? Więc temat otwarty. Ale spruć się musiałeś, kusi co? Odniosę, się tylko, do powyższego, bo widzę, że sobie nie radzisz, z napięciem. Otóż przywołałeś, trochę nie jednoznaczny przykład, napisałeś, że przecież połowa, ale ta połowa zapewne deklaratywna, jeszcze oficjalnie nie odmówiła imiennie szczepienia. W sensie: Ja Kowalski odmawiam szczepienia... Ludzie w bezosobowych anki
 5. Osobiście, prognozuje odwrotnie. Już w momencie pierwszych tekstów o koronce, były tematy o publicznych przedszkolach tylko, dla zaszczepionych dzieci. Ludzie będą się szczepić, słyszałem przed chwilą, od znajomej, że na kierunkach medycznych, w szpitalach nie będzie możliwości odbycia praktyk, bez bycia zaszczepionym. Takich niuansów zapewne jest wiele. Budżetówka, firmy z nią współpracujące, jako ich jedyny, pewny klient, będą bez problemu "wymuszać" szczepienia.
 6. Tragicznie, mogę powiedzieć wprost - rozwaliłem sobie życie. Jedna, głupia decyzja, budżetówka, to naprawdę dobra robota. Co, z tego że niby zarobisz więcej, jak okaże się, że siedzisz więcej w pracy, musisz zostawać, masz nieregularne godziny pracy, co chwila ktoś się zwalnia, to zmiana grafik itp
 7. Bo mają, rację. Siedź tam i nie zmieniaj. Sam uległem podobnej wizji. To sobie próbuj tych wyzwań, po pracy, w weekendy. Ludzie, Ci napiszą zmień wszystko, wszystko jest możliwe, a sami gówno zmienią, tylko tak gadają. Doceń stabilizację, zapewne normalne godziny pracy i brak wpływu na pracę, z powodu koronki.
 8. Eee, ja nie polecam. Na 12 razy, tylko z 3 były spoko, bo młode i traktowały, to bardziej jak przygodę, z uśmiechem. Pozostałe, to strata kasy. Pisałem, o tym parokrotnie. Ostatnie dwie z jakieś 1,5 roku temu, to porażka. Wiek oraz wygląd, obiegały od zdjęć, ale byłem przed wyjazdem, no to mówię: dobra. W ogłoszeniach piszą, że mają 24, to zawsze mają, z 29. Gorąco polecam, książkę pt: "Czarodziejki" o prostytutkach. Tam, jest dobrze napisane, że divy, wiedzą, że do nich już nie przyjdziesz, więc mają często totalnie wywalone. Dla mnie to jest frustrujące, że bulisz, obecnie w 3city, to standa
 9. Prosiłbym Cię, żebyś nie odpływał. Czy ja użyłem słowa, sformułowania "ja oczekuje"? Oczywiście, że nie a Ty, usilnie twierdzisz że tak. Dajesz szkodliwie, do zrozumienia innym uczestnikom rozmowy, jakobym ja, chodził na rozmowy o pracę, i stawiał warunki. Dzięki, za nic. No, co Ty nocki złe? Chłopaki tu po nockach, idą na treningi, biegają maratony, pną się wyżej i wyżej, a Ty byś tylko, po nockach chciał spać.
 10. Ja odpowiadam szczerze, bo taki, ze mnie szczery chłopaczyna, z miejskiego blokowiska. Mamo, ja cały czas, szukam młodej, ładnej, której rodzice ułatwią nam start.
 11. No, jak to, jak. Dzwonisz na Roksa.pl, na odpowiednie ogłoszenie, szykujesz 200 + 100 za anal. Coś, jeszcze chcesz, wiedzieć, to pytaj
 12. Też, przez chwilę, chciałem. Nie mam problemu z jeżdżeniem, do szkoły. Zawszy, czy do pracy, czy do szkoły jeżdżę na rowerze, więc to dla mnie również odmułka, sport itd. Te siedzenie "cały" dzień przed kompem jest dobijające. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, gdyby to miało trwać, więcej niż rok. Mi tego, brakuje kontaktu, z ludźmi. Pogadać, pośmiać się. Często, dla samych ludzi się przychodzi. Ja ja liczę, że góra rok, tak będzie. Mam zapowiedziane, że praktyki w przyszłym semestrze będą odbywać się normalnie.
 13. Dzięki, za potwierdzenie, że radzisz, mi rzeczy, których sam, nie robisz. Doceniam szczerość :). Co do reszty, to przypominam, że nie jest, to wątek o mierzeniu kutasów, przepraszam, jeśli Cię rozczarowałem. Sam biegam, obecnie max treningi po 10km, ale zdarzały się i pół maratony. Więc, ja w odróżnieniu, od Ciebie wiem, o czym mówię. Co, do reszty, to daruję sobie wymienienia postów, Twoja merytoryka, z cyklu: "gówno wiem, ale się wypowiem", jest nad wyraz odpychająca.
 14. napisałeś wstawałeś- czyli rozumiem, że już nie wstajesz? I co trenujesz? Wspominałem, że siłka, to emerycki trening i nie miałbym z tym problemu, czyli rozumiem, że zajęcia z akrobatyki, break dance są u Ciebie w mieście na 7 rano? Tak, jak mówiłem trening siłowy, kalistenika, bym się nie uskarżał. Można w domu, o każdej porze, ale zajęcia w grupach, gdzie np są zawody, to trzeba chodzić regularnie, bo nikt nie będzie specjalnie dla ciebie tłumaczył/pokazywał specjalnie, dla jednej osoby. @Quo Vadis? Czyli rozumiem, że po nockach, chodzić na zajęcia sportowe, typu
 15. Jeśli śpisz 2-3 godziny to może jakoś to upchniesz. Te dwa zdania się wykluczają No, właśnie, o to, mi chodzi. Rozumiem, że w domyśle forum, jest kopalnią alfa-czadów, do tego nie potrzebujących snu, jak widać, ale chciałem w drodze wyjątku pogadać sobie ze "zwykłymi" chłopakami. Ale ok. Było-minęło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.