Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maynard

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  270
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

225 Świetna

O Maynard

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Brugia
 1. http://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/lzy-i-namawia-dzieci-do-seksu-policja-zajmuje-sie-nagraniami-youtubera-18
 2. Te pato streamy wymknęły się spod kontroli. A ten Gural to już nie będzie miał życia w tym kraju. i bardzo dobrze, pedofil z....y.
 3. Prywatny detektyw kontratakuje!

  Ten typek z Wrocławia też już ma po swoim żałosnym kanale: "To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności YouTube."
 4. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Ty chyba prawisz mi o podrywaniu Missek, Modelek czy 9-10tek najlepiej z tytułem doktora. To wtedy faktycznie trzeba być przystojnym albo bogatym albo sławnym. W dzisiejszych czasach internetu, tinderów, dyskotek gdzie laski przychodzą aby przeżyć przygodę wystarczy być schludnie ubranym, nie mieć piwnego brzucha i zachowywać się męsko. W mniejszych miejscowościach wystarczy mieć 10 letnie BMW i wyrywasz laski. Albo jedziesz do innej miejscowość na zabawę gdzie nikt Cie nie zna i już masz zainteresowanie 80% lasek bo przyjechał ktoś nowy. Audycji Marka też nie słuchałeś gdzie opowiada jak miał laskę u siebie na kwadracie prawie codziennie. Bez chodzenia po ulicach i zaczepiania ludzi. Obejrzyj sobie ten filmik i wyciągnij wnioski.
 5. Prywatny detektyw kontratakuje!

  Ten hamiec coś nie nagrywa i ma pokasowane połowę filmów, wiec pewnie się przestraszył i sam to zrobił albo YT mu pokasowało.
 6. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Wyrwać laskę i ją przelecieć to dzisiaj żaden problem. Więc niech ci PUAsi chodzą po ulicach jak pieski i wyciągają telefony od blachar.Prawdziwi mężczyźni. Hahahah James Bond byłby z nich dumny. Natomiast wychować kobietę, nie dać się zeszmacić, wyr...na kasę i majątek, zabezpieczyć swój interes, nie dać sobie w kaszę dmuchać w szarej codzienności to jest dopiero sztuka. Ale tego już ich tam nie nauczą.
 7. Prywatny detektyw kontratakuje!

  Jechać z burakami, żadnej tolerancji za lżenie Mamy Marka oraz naruszenie dóbr osobistych Pani Anny.
 8. Hejt na Kruszwila

  Przecież ten kanał Kruszwila jest dla beki. Na początku można było dać się nabrać, ze to bogaty dzieciak co ma nasrane w głowie ale dzisiaj?
 9. Wykop vs Bystrzak

  Tak samo mówił Gural o wykopie kilka dni temu.
 10. Zdrada żony - jak żyć

  @rarek2 dowody oczywiście wpierw dla Sądu. To przede wszystkim. Chodzi mi o fakt, ze opiekę nad dziećmi dostanie matka i będzie urabiać je przez lata, że rozbita rodzina to wina ojca. Standard, wylewanie wiadra pomyj i oczernianie. Jak podrosną to się wtedy je uświadomi, że to nieprawda.
 11. Zdrada żony - jak żyć

  @stravi współczuję. Teraz pytanie, nadal masz to odziedziczone mieszkanie? Jak tak to masz dobrą pozycję wyjściową. Rozwód, nowy start życiowy to jedyna opcja. Inaczej się zadręczysz kisząc z kobietą która przyprawiał Tobie rogi. Sam widzisz, żyjesz już rok z "tą wiedzą" i masz depresje, zawalasz pracę, nie możesz się odnaleźć. Zbieraj dowody kiedyś pokażesz je dzieciom jak podrosną , żeby wiedziały czyja to wina.
 12. Białorycerskie teksty piosenek

  Przebije was Panowie tym białorycerskim klasykiem hehehe Bo bez Ciebie, Bo bez Ciebie nie ma mnie. Bo bez Ciebie, Czuje się tak samotnie .... Kładąc się w pościel czuje Ciebie, Nie moge zasnąć, bo nie wiem gdzie jesteś. Więc proszę wróć do mnie, O wszystkim zapomnę. O wszystkich przykrościach, Tylko proszę przy mnie zostań. ....
 13. Besztanie Jezusa i symboli chrześcijańskich jest żałosne. Co innego atakowanie i piętnowanie patologii w kościele katolickim - pedofilia, wielkie majątki, homoseksualizm,chorobliwy dewotyzm itd. Tutaj byśmy poddali ocenie ludzi - słabych , zwyrodnialców,złych,butnych. Po co besztać symbole? Gdzie jest napisane , że Jezus nawoływał do wojen, mordowania, pedofilii, okradania? Nergal uczepił się kościoła katolickiego a prawdziwym zagrożeniem jest dzisiaj radykalny muzułmanizm. Tylko jakby podarł Koran to Mahmedy by mu na drugi dzień jajka odcięli, więc łatwo jest zaatakować "słabych" katolików. Przypier... się , że kiedyś kościół palił kobiety na stosie - jaki to był zły , że trzeba pisać całe płyty o tym . Niech się przypierd... że Niemcy palili Żydami w piecach. Niech podetrze dupę flagą niemiecką. I ciekawe jaka by miał frekwencje w Europie na koncertach. "Piekło to inni ludzie".
 14. Od lat siedzę w klimatach ciężkiego metalu death, grind, black ,znam setki kapel. Jednak Behemoth zawsze był dla mnie pozerski (brzmieniowo odtwórczy) i odpychał mnie osobą Darskiego. Facet inteligentny ale ten fame mu odbił w dekiel. Za dużo lansu na ściankach, z Dodą elektrodą, zdjęć na pudelku. Za mało o jego twórczości. Taki TVN nie interesuje jego muzyka tylko ataki na kościół, wiarę. Za mało muzyki za dużo lansu. Jak będzie tak pajacował to dostanie w trąbę na ulicy jak Pieczyński.
×