Jump to content

deleteduser24

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3066
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69
 • Donations

  0.00 PLN 

deleteduser24 last won the day on January 28 2019

deleteduser24 had the most liked content!

Community Reputation

6084 Świetna

About deleteduser24

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6700 profile views
 1. Tu się kłania temat na oddzielny wpis pt " Baby lubią kasę, ale nie lubią się czuć kupowane".
 2. Kur...aż mnie zęby rozbolały jak oglądałem jaką z siebie robi pizdę. Dramat.
 3. To spuścizna komuny jeszcze, i biedy - nowe pokolenia, a mentalność po rodzicach. Widzę na ulicach, czy na ogromnych parkingach pod bazami wojskowymi, gdzie pracują robotnicy budowlani róznych narodowości. Polacy mają lepsze auta od Angoli. Angole mają zwykłe do roboty, bo auto ma służyć. Ale też i często mają drugie auto pod domem, takie wystawniejsze. Ruscy czy Ukraińcy - wiadomo jak brzmi ich maksyma co do tego jak ma wyglądać auto - " wielkie, czarne i najlepiej Mercedes". Czarne BMW przechodzone? Rumuni na 90 procent. Najlepszy jednak widok mam jak chodzę do sklepu obok dom
 4. No to mógłby być jakis argument, gdyby Stwórca wierzył w bajki wytworzone przez ludzi.
 5. To nie był shittest, a zwykłe babskie knucie. One tak mają. Dodatkowo siostra ma świadomość tego, że sama ma ujowe zycie, więc napieprzanie o Tobie do matki to taki mechanizm przerzucenia winy. Najlepsze co możesz zrobić to sie usamodzielnić, i widywać je dwa razy w roku.
 6. Tak, SUV, ale to Volvo w sumie mi najbardziej leży. Klasyczna linia, komfort wnętrza itd. Chociaz teraz każda marka ma już SUVa.
 7. Świetna fura. W Finlandii wszystkie służby swojego czasu takim jezdziły. Dobry na lekki teren, i zimę. Ja zaś się przymierzam do nowego XC60. Ciekaw jestem czy ktos coś o tym aucie może powiedzieć. @Bonzo Ty coś może?
 8. Wrzucałem tu linka niedawno. Są firmy, które się tym zajmują, ale to pewnie sporo kosztuje. Czasem warto w necie samemu poszukać. Ja tak się dowiedziałem, że moim przodkiem był biskup, który z nadania króla zarządzał województwem, oraz, że herb szlachecki mogę używać.
 9. deleteduser24

  Kobieta po 35

  W domu spokojnej starości
 10. Co Ty tak krzyczysz. Tu nie chodzi o to czy dotrzyma, a o sam fakt umowy.
 11. Mi jedna obiecywała. Choć to oczywiście było pierdolenie, bo spała z mężem w jednym łóżku. Ale raz chciała mi zagrać na zazdrości i powiedziała..."wiesz... Rafał (jej mąż) się do mnie dziś dobierał. Powiedziałam mu, że nie mogę, bo źle się czuję".
 12. Może. Choć formalnie jest żoną męża, to jeśli ma kochanka, i mu obiecała wierność, to zdradza go z innym facetem, w tym wypadku z mężem.
 13. To zalezy co komu przyrzekała. Mężowi tak, więc go zdradza. Kochankowi, jesli też, to też go zdradza. Tu nie jest kwestia jaka to konfiguracja, tylko kto komu co przyrzekał. A tak poza tym to skomplikowane związki są w modzie obecnie
 14. Co może zaoferować, a co naprawdę oferuje to często dwie kompletnie rózne sprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.