Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  1141
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

856 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czemu tak wielu to wciąż nurtuje. Jakby Wasze kobiety mogły pójść zapłacić 100zł. i mieć zajebiste orgazmy z jakimś wynajętym murzynem itp. to co byście czuli?
 2. Jeśli temat jest prawdziwy to mnie zdołował, noż kur.. wszystko brzmi prosto, szczęście z trafieniem w rynek i jeszcze wsparcie od rodziców. 500zł. od nich to sporo. Możesz napisać ile zaoszczędziłaś pracą w banku? Albo ile dokładnie zarabiałaś i jakie miałaś wydatki w poszczególnych okresach życia? I drugie czy dzieliłaś się swoimi planami czy nie? Jakbym w swoim domu powiedziała, że np. planuję pracę w nieruchomościach, a jak zaoszczędzę kasę to będę próbowała coś rozkręcić to by mnie przez cały wieczór zjebywali, że się nie uda i mnie pojebało.
 3. I słusznie. Jeśli nie mam konkretnych planów w jakich sytuacjach język mi się przyda, to nie wchodzi mi do głowy. Nie lubię się uczyć 'z kartki', wolę z rozmów. Ja szlifuję angielski, chcę mówić płynnie jak w polskim.
 4. Jakoś nie zauważyłam, za to widziałam jak kobiety emanowały szczęściem po urodzeniu (27 i 32 l.) i były pełne wigoru, mówi się że kobieta po porodzie promienieje i faktycznie coś takiego dostrzegłam. Tyle tylko, że jedna z nich dopiero co urodziła, bardzo dobrze zniosła ciążę, drugiej ostatnio nie widziałam, przeprowadziła się. Ciekawi mnie jak długo się utrzymuje ten efekt 'glow' i ogólna radość, do momentu jak dziecko trochę podrasta, te 2-3 lata? A potem najlepiej mach kolejny dzieciak i znowu bonus do wyglądu. Ostatni dzwonek - ok. 40-stki.
 5. Masz małe wymagania odnośnie faceta i nie możesz znaleźć nikogo innego?
 6. Randkuj dalej, szukaj innego, związku nie kończ. On też na tym zyska, bo przestaniesz mu truć.
 7. Ale ja nie chcę robić kursy i pracować po tyle samo godzin za lepszą stawkę, ja chcę mniej pracować, a żaden pracodawca na to nie pozwoli. Jedynie można być utrzymanką albo nie wiem opanować bukmacherkę. I to właśnie dołuje młode pokolenia, że widzą starych, którzy całe życie zapierdalali. Ale oni zapierdalali po 8h, a my mamy już po 8-12h. Tymczasem gdzieś tam w Japonii chyba Microsoft przeprowadził test, zmniejszył pracownikom liczbę godzin pracy i co wyszło, wzrosła wydajność firmy!!! @Ksanti Ty podałeś ten przykład, prawda?
 8. W sporej części, dlatego aż zwróciłam uwagę czy to będzie miarodajne. Wyszło mi INTJ. Z wyglądem poszczególnych grup można zrobić własny test, wymieszać ich zdjęcia i spróbować odgadnąć kto do jakiej grupy należy, jak nie odgadniemy choćby 70% z nich to znaczy, że wygląd nic nie mówi. Potem może tak zrobię.
 9. Mi pasują kombinacje odpowiedzi, a nie przechylenie w którąś ze stron. Albo każda odpowiedź na równi (system to potraktuje jak brak odpowiedzi).
 10. Wierzę, że istnieje jakaś inteligencja która stworzyła ten świat i zasady rządzące energią na tym świecie i to tyle. Zakład pogrzebowy bierze za całość podstawowej usługi ok. 2100zł. (z tego co słyszałam przy okazji niedawnego pogrzebu u mnie w rodzinie), co wychodzi dość tanio, a ksiądz RÓŻNIE, od niego zależy, więc może sobie zażyczyć i 700zł (prawdziwy przykład). Póki co uważam więc, że kościół jest największym grzesznikiem, bo panuje w nim zbyt duża samowolka.
 11. Allegro się podzieliło na zwykłe (dla firm) i allegro.lokalnie dla reszty użytkowników, chociaż chyba jeszcze do końca stycznia można wystawiać tak jak dotychczas. Przy tej okazji rozglądam się za jakimiś innymi serwisami. Gdzie Wy wystawiacie, jak oceniacie te serwisy jeśli chodzi o obsługę i bezpieczeństwo przy transakcjach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.