Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Ilość treści

  845
 • Donations

  3,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

557 Świetna

O Bruxa

 • Ranga
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ale fb stosuje cenzurę. Skąd oni znają takie fora? Nie wiem czy to było na poważnie, ale zostanie mi w pamięci... Nie. Właśnie już dawno przetrawiłam i wiem co będzie, jasna strona przywróci wszystko do równowagi w swoim czasie, zwykła fizyka, dlatego przestałam się martwić. Nie macie dobrych pomysłów.
 2. Bo to już mi nie wystarcza. :) Znacie jakieś fora, które są "niepoprawnie polityczne", czyli można pisać o wszystkim choćby to było niepopularne czy kontrowersyjne? I takie gdzie ludzie wymieniają się specjalistyczną wiedzą? No chyba po to jest internet, by się tą wiedzą wymieniać, a nie na jakichś przestarzałych naukowych zgromadzeniach? Ktoś coś wie i poleci? :) Ew. mogą być anglojęzyczne.
 3. Ja tam przy facetach czuję się bezpiecznie, w ogóle czuję się bezpiecznie. Feministki same swoim myśleniem przyciągają złych facetów, wpadają tak jakby w pętlę złego myślenia. Na pocieszenie dodam, że będzie coraz gorzej aż jebnie i znowu będzie lepiej.
 4. @Cuba Libre 33 to 3 o większej sile (podwójnie wzmocnione). No więc 3 to jak pisałam liczba symbolizująca podstawową komórkę, rodzinę - 3 osoby: ojciec, matka, dziecko. Więc wzmocniona 3 to 33, mega rodzinna liczba ;). Oczywiście wszystko ma złe i dobre strony. Np. 33 to przecież liczba najwyższego stopnia u masonów. Ja już wiem, że wszystko ma znaczenie, imiona, liczby itd. Nasz los jest z góry ustalony, a te durne cyferki je opisują. Nadane nam imiona nadają nam cechy, chodzi o brzmienie imienia (ludzie o delikatniejszych imionach są delikatniejsi itd.). Chodzi też o znaczenie imienia. Np. Wojciech - woj od wojny, Wojtek miał wojować, być wojowniczy, taką nadzieję mieli rodzice i dzięki ich wierze ten dzieciak faktycznie wyrastał na wojownika. Nie ma tak, że ktoś coś sobie myśli, ma jakieś odczucia i nie ma to żadnego znaczenia, właśnie wszystko oddziałuje na wszystko, jest ze sobą połączone.
 5. @Hippie ja jestem 7-ką. https://sennik.us/numerologiczna/7/ To historia mojego życia. Uduchowiona, rozwinięta intuicja, rzygać mi się chciało od pracy w grupie, introwertyczna, izoluję się dla pracy (właśnie teraz sama mieszkam, żeby nikt mi nie przeszkadzał), perfekcjonizm.
 6. Wszystko zawiera w sobie prawdę, ja nie lekceważę niczego, a już na pewno nie tak wielką dziedzinę jak ezo (którą dawniej gardziłam), wykorzystywanie jej przez oszustów do wzbogacania się, jej obecna popularność czy cokolwiek mnie nie obchodzi. @dobryziomek jak masz swoje przemyślenia o ezo to chętnie poczytam. W ogóle byłabym wdzięczna jakby ktoś zrobił temat streszczający wszystkie najważniejsze założenia ezo.
 7. @Hippie jak tak przeczytałam o punkcie zwrotnym to pomyślałam o zwycięstwie, a rzymskie 5 to przecież V, symbol wiktorii. Dzięks. Nie uwzględniałam rzymskiego zapisu cyfr.
 8. Moim zdaniem trzeba być w połowie trochę zwariowaną osobą. Ale w drugiej połowie jak najbardziej normalną by jakoś ujarzmiać swoje "wariactwo", właśnie wchodząc w taki błogi stan kreatywności, widzieć logikę w tym co się robi. Całkowicie normalna osoba trzyma się sztywno reguł i nie wyjdzie poza nie. Czasami by zrobić coś nowego trzeba zburzyć stare zasady, co z początku może się wydawać kompletnym idiotyzmem, bo byliśmy przyzwyczajeni do czegoś innego.
 9. No i właśnie dużo tu określeń :o, a ja się gubię we wszystkim jeśli tego nie upraszczam. 0 - symbol nieskończoności (w kółko się wszystko dzieje, np. zegar to okrąg i pokazuje cykl sekund, minut, w sumie można by zrobić taki zegar ze wskazówkami tygodni i miesięcy :D) 1 - lider, nowatorstwo 2 - para, dualizm świata (energia męska i żeńska), wszystko ma swoje przeciwieństwa (dobro-zło, mądrość-głupota, piękno-brzydota itd.) itd. no nie Np. wiem, że 5 oznacza człowieka, ale czemu? Na tej stronie nie jest dokładnie wyjaśnione, a ja jestem dociekliwa i szukam stronki z kompletnym wyjaśnieniem. A wiesz dlaczego doskonałość? Potrafisz to wyjaśnić? Dla mnie 3 jest bliżej doskonałości i jest prostszym wyjaśnieniem. 3 to trzy osoby - ojciec, matka i dziecko. Rodzina, podstawowa komórka społeczna. I to ma przełożenie na wszystko inne w symbolu piramidy/trójkątu, np. ustrój (na górze elita rządzących, trochę więcej klasy średniej i najwięcej najuboższych) albo firma (jeden szef, więcej średniego szczebla i najwięcej niższego szczebla, którzy odwalają najgorszą pracę).
 10. Znacie jakieś dobre strony (mogą być po angielsku) o symbolice liczb? Albo zwierząt? Jak chcę coś znaleźć to okazuje się, że jedno zwierzę symbolizuje całkiem sporo rzeczy, chyba co strona to podaje co innego, i nie wiem w końcu czym się kierować, może Wy już trafiliście na coś ciekawego? Chodzi mi o najprostszą symbolikę. I pytanie dodatkowe, skoro liczby coś symbolizują to litery również? Czy ktoś się na tym zna chociaż trochę? A może strony o okultyzmie? Ze wszystkiego można zaczerpnąć jakąś wiedzę. Polećcie coś.
 11. Aaa, wejść w to emocjonalnie na maxa. Dobry pomysł, dzięki. Wszystko jest możliwe. Ja się właśnie ciągle tj. ogłupiam, odpływam. Nie mogę myśleć o ryzyku, że ładuję w to czas i pieniądze, jak to ludzie przyjmą itd. Myślę, że właśnie alkohol daje taki stan wyjeb* i dlatego pomaga. Tylko, że ja bardzo dobre rezultaty osiągnęłam bez alkoholu, można naturalnie wywołać podobny stan. Poza tym alkohol to trucizna, a ja muszę dbać o zdrowie. Zresztą ja już wiem, że umysł jest cholernie potężny i nie muszę przejmować się tym jak to ludzie odbiorą. Jeśli sobie ustawicie cel, że coś ma być zajebiste, to po prostu z czasem będzie, bo będą napływać dobre pomysły, dostaniecie dzięki temu pierdolca na tym punkcie i zechcecie zrealizować ten cel. M.in. piszę. Też tak sądzę, że musi być nastrój. :) Włączę muzykę, kupię se jakieś świeczki zapachowe i poodpływam. :> Ja też mam wrażenie, że lepiej coś zrobić za jednym zamachem, tj. od serca? Szczerze? :D Coś takiego. Wiem. Bo to dokładnie tak działa, my tylko odbieramy pomysły i nadajemy temu jakiś nasz styl, a nawet bardziej szlif. Właśnie niedawno mnie natchnęło i wiem o co chodzi. Ja bym sama z siebie nie zrobiła czegoś takiego co właśnie robię, bo parę miesięcy temu nie miałam ani jednego pomysłu albo pojawiały się rzadko, wszystko szło bardzo wolno, dopiero jak zrozumiałam o co chodzi wszystko przyśpieszyło.
 12. Bez prochów. Zrobiłam już cały powiedzmy szkic, ale nie chodzi o malarstwo. To jest przezajebiste. Tylko jak teraz temu nadać ostateczny kształt, tak żeby było doskonałe i żebym nie chciała nic zmieniać, żebym czuła, że to już jest to? Bo zmieniać można bardzo długo.. Co radzicie? Tak długo pracować aż to wyjdzie czy za jednym zamachem to zrobić w jakimś twórczym amoku? Jaki Wy macie styl pracy?
 13. Bruxa

  Starość

  Jest jednocześnie żywy i martwy jak my. Dla nas czas jest istotny, ale poza naszym ciałem już nie, bo we wszechświecie wszystko jest z góry zaplanowane, tj. już się zdarzyło.
 14. Bruxa

  Nocne filozofowanie

  Mogę wiedzieć skąd pierwotnie wzięło się to podejście, z której książki?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.