Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  1080
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

723 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wolimy niegrzecznych, to nie do końca tak, tak naprawdę nawet nie lubimy, ale emocje przywiązują. Zresztą jest na to nawet logiczny dowód. Mężczyźni są bardziej logiczni, kobiety bardziej emocjonalne. No i, co sami piszecie, która płeć jest do której bardziej przywiązana, a która mniej i przez to potrafi wykorzystywać przywiązanie?
 2. Będziesz mieć większe powodzenie jak już się zaczniesz bzykać i otworzysz na kuszenie ciałem, zamiast narzekać co lubią faceci zaczniesz grać w tę grę i obyś czerpała z tego jak najwięcej przyjemności.
 3. Dlatego należy się bogacić by kupować mięso najlepszej jakości od lokalnych i sprawdzonych hodowców. I edukować się z dobrych źródeł by nie głodzić dzieci weganizmem: https://www.bbc.com/news/world-australia-49430857
 4. A niech sobie wypominają. Zawsze znajdą powody do narzekań. No więc powiedzmy zminimalizować ich ilość. Nie chcę. Tak. https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_wyświadczonej_przysługi Bo to inne tematy. BTW Da fak?? Jak się chcecie kłócić o wzrosty to na priv.
 5. Ja zrobiłam jednego dnia taki eksperyment na badoo, jako facet (wzięłam zdjęcie jakiegoś Ruska chyba z ruskiego badoo). @Ewka załóż 2 profile kobiet i zobaczymy jakie będą mieć wzięcie, jedna z nich musi być nieatrakcyjna. Tinder to szukanie związków czy bardziej samego seksu?
 6. Kwasy się zdarzają, jak należy postępować by nie narobić sobie wrogów np. przez szczerość, unikać mszczenia się ludzi? 1. PRZYJMOWANIE PRZYSŁUG Jeśli ktoś poświęci nam czas, pomoże nam, czyli zainwestuje w znajomość - to nie będzie skłonny nas potem niszczyć. Nikt nie niszczy swoich inwestycji. Należy chętnie przyjmować czyjąś pomoc, bo umacnia (jakąkolwiek) znajomość. Ludzie którzy nam już pomogli są skłonni pomagać dalej/więcej. - wkleję potem ciekawy link na ten temat. Dajcie więcej pomysłów.
 7. Przestałam wierzyć w takie rzeczy. Jedni urodzili się ludźmi sukcesu i dlatego wizualizują sobie sukcesy, bo mają do nich predyspozycje. Trudno żeby ktoś utalentowany, bystry, pojętny, dobrze urodzony, cwany czy piękny wyobrażał sobie, że jest skazany na porażkę.
 8. A ilu nieznanych też stosuje wizualizację i im nie zadziałała? Tego się nie da sprawdzić.
 9. No to może wyjep się ze swojej pracy i udawaj, że jesteś w depresji przez jego picie i niech on zapiertala za Was dwoje, skoro nie ma powodu by przestać pić musisz mu taki stworzyć najwidoczniej, ale nawet jakby zadziałało nie wiadomo czy kiedyś sama nie zaczniesz pić przez bezdzietność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.