Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  1062
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

713 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Każdy rodzic z tego forum powinien przekazać dziecku, że pociągające seksualnie jest bycie badboyem/zołzą, to jest jego/jej obowiązek! A nie, żeby potem pandy musiały do rezerwatu chodzić, a asy były outsiderami.
 2. Pytanie zatem czemu wszyscy nie są chadami i zołzami? Chady i zołzy powinni zajebać resztę. Gnębić innych i stawiać tak wysokie wymagania by żaden nie-chad/nie-zołza się nie prześlizgnęli. Dzięki temu w przyszłych wcieleniach będziemy chadami/zołzami i forum nie będzie już potrzebne. Zamiast tkwić na etapie pytań o chady/zołzy i płakanie nad stanem rzeczy potrzebne są rady jak się stać pół-chadem/pół-zołzą (bo w pełni jest się tylko w sposób naturalny). Dla tych co odrzucają chęć stania się kimś takim albo nie są w stanie - rady jakie metody otumanienia się (by zapomnieć o rzeczywistości) są najlepsze.
 3. Morał z tematu taki, żeby mieć duże wymagania, bo inaczej ma się gó.. jak ta druga ciocia.
 4. Co do owoców to nie wiem, bazuję na tym filmie o obrzydliwym przykładzie z Wietnamu, gdy włożono stek i potem warzywa do flaków żywego człowieka. 😕 To co piszesz o długości trawienia to właśnie mit, praktyka pokazała co innego.
 5. Ludzkie wyuczone odruchy ze względu na środowisko dorastania i teorie to jedno, ale jeśli mięso znika po 30-60 min., a warzywa trawią się parę godzin i zostaje po nich dużo odpadów to sprawa jest jasna co jest lepsze do jedzenia, sama pisałaś jak prawidłowa praca jelit jest ważna , produkcja serotoniny itd. to powinien być wyznacznik i priorytet. Ale nie będę robić tu offtopu.
 6. Musisz się chociaż trochę odzywać i wykazywać asertywność, inaczej ludzie Cię uznają za dziwaczkę i będą pomijać, wykorzystywać albo wchodzić na głowę. W jakiś sposób musisz przestać wyglądać i zachowywać się jak ofiara.
 7. Pierwsze słyszę o takiej tendencji do osadzania się. Czyli sugerujesz by najpierw oczyścić jelita i najlepiej jeść surowiznę, żeby znowu się nie zatykało? A konkretnie warzywa i owoce z tego co widzę? Jeśli tak to dlaczego akurat one? Jak już jesteśmy przy zaglądaniu w jelita to to trzeba zaznaczyć, że nasz organizm najlepiej przyswaja mięso (trochę wcześniej mówił, że najlepiej się przyswaja w stanie surowym właśnie): Czyli mięso o wiele szybciej 'znika', a z warzywami idzie to dłużej i zostaje dużo nieprzetrawionego syfu (sranie w banie z tym błonnikiem). A chyba chodzi o to, by w jelitach nic nie zalegało i żeby organizm się nie męczył trawieniem.
 8. Ona ma o tyle lepiej, że nie wie jaki ma ciężki los. 😆 Radzę jak najszybciej się przeprowadzić, przynajmniej musisz próbować coś zmienić i naprawić. Ogółem zgadzam się, że brak 'żywotności' i dynamizmu to duża wada w życiu, popracuj nad wyglądem to będziesz pewniejsza siebie, uważasz że jesteś ładna taka powiedzmy przynajmniej 6/10, możesz opisać?
 9. A skąd człowiek ma wiedzieć czy posiada te tzw "złogi kałowe" na ścianach jelit czy nie? Czy to nie jest fake. Jeśli jedzenie jest śmieciowe czyli nie ma w sobie wartości odżywczych to przez nas przechodzi nie dając wiele w zamian, nasze ciało się powoli rozpada z powodu niedoborów, jeśli jedzenie jest toksyczne to sraczka. Dlaczego niby surowy pokarm roślinny jest odpowiedni dla człowieka, wszystko ma swój 'system obronny', zwierzęta uciekają, co nie ucieka posiada kolce lub toksyczne substancje w sobie, które niszczymy podgrzewając je w wys. temperaturze. Czy łysienie nie jest często wynikiem niedoborów w jedzeniu i tu należy patrzeć w pierwszej kolejności. Czy sauna jest faktycznie taka cudowna (aby się pozbywać toksyn). Kisimy się w b. wys. temperaturze, ciężej oddychamy, przyśpieszona akcja serca, im mocniej i dłużej przeciążamy serce tym krótsze życie.
 10. Mnie motywuje jak próbuję powracać do swojego nałogu, bo już mi nie smakuje. Najpierw się odzwyczaić, a potem spróbować powrócić tylko po to, by się przekonać że nie warto, bo nie ma do czego.
 11. Nic nie musisz wymyślać tylko się do niego odezwać, więc przesadzasz, księżniczkujesz.
 12. Domi zastanów się co Ty w ogóle pleciesz, nie nadaje się do związku skoro Cię nie pociąga, tamten nie chce być mężem, oboje się nie nadają i szukaj sobie innego.
 13. Nie przyśpieszaj procesu starzenia. Unikać wegańskiej diety, wszelkiej która wyklucza produkty pochodzenia zwierzęcego! (film cz. 3/5, chyba było już na forum)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.