Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  1483
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1179 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stary dom rodzinny, nie byłam na tym strychu więc nie wiem. Przypomniały mi się inne rzeczy, ale niektóre to pierdoły. Jeszcze było coś takiego, że w firmie na nocnej zmianie pracownik słyszał jak z męskiego kibla dochodzi płacz (czy krzyk), potem pytał kumpla czemu płakał a ten zdziwiony, że wcale nie, potem jeszcze ktoś inny słyszał coś dziwnego z kibla. xD (to było w czasie jak zrobiono na tym piętrze remont) Jeszcze od siorki drugie zdarzenie. Po śmierci babci, w bloku, mieszkanie dwupokojowe. Siorka zaczęła urządzać pokój babci na swoją sypialnię (drugi pokój na gościnny). Jak zasnęła w sypialni to coś ją zaczęło spychać i musiała się zaprzeć. Zasnęła, po czym znowu się budzi bo coś ją spycha xD. Nie patrzyła za siebie tylko zwróciła się jak do babci tłumacząc, że to teraz jej pokój i ona tu będzie spała, więcej już jej nic nie spychało. xD Nie wiem czy to siorkę tak przeganiają czy 'duchy' generalnie nie lubią ludzi w 'swoich' miejscach. Spałam w tym pokoju w nocy po śmierci babci i nic mnie nie przeganiało.. Zaś ojciec kumpeli miał z kumpelą jakieś konflikty, ponoć nie lubił gości, ale babcia z siostrą żyły zgodnie, siorka przed jej śmiercią opiekowała się nią z ciotkami.
 2. Moja siora przeżyła pewne zdarzenie. Jej kumpeli (to była nasza dalsza sąsiadka) umarł tata, z mamą wybyły organizować pogrzeb i siorka w tym czasie pilnowała ich domu. W pewnym momencie na strychu spadło coś ciężkiego na środek pomieszczenia, od tego czegoś potoczyły się po podłodze jakieś metalowe przedmioty na wszystkie strony, coś jak kulki (siorka to tylko słyszała). Potem jak kumpela z mamą wróciły to NIC takiego tam nie znalazły. Wytłumaczenie mam takie. Ogólnie sądzę.. że nasz świat to virtual reality (ze znajomymi graliśmy w gierki VR i zgodnie stwierdziliśmy, że to prawdopodobne). Po śmierci przechodzimy w inny tryb, nie możemy już dalej grać w grę, ale możemy ją jeszcze obserwować. I w tym trybie jest jak we śnie (łącznie z mieszaniem się naszej pamięci). Ten ojciec pamiętał, że coś tam kiedyś wisiało i to strącił by wykurzyć siorkę. xD Ona to usłyszała, bo życie to virtual reality i czasem w naszej grze wystąpią błędy, oba tryby potrafią się przeniknąć. Sny OOBE to właśnie ten drugi tryb (spectator) gdzie można latać i obserwować rzeczywistość.
 3. Nie zdziwiłabym się absolutnie, jakby dzięki romansowi z Tobą tylko zyskała na atrakcyjności (i bardziej podobała się mężowi xD). I dzięki kolejnym romansom przyciągała jeszcze więcej i jeszcze fajniejszych facetów. Tak to właśnie działa wg mnie, u obu płci. I dzięki temu kobiety stosują przejścia na lepsze gałęzie i dlatego nigdy nie są same, by nie tracić części swojej atrakcyjności.
 4. Nie, ale w jednej mojej pracy były 2 les (obie w związkach), jedna w męskim typie druga bardziej kobieca, ta pierwsza była sympatyczna i jako jedyna z biura nie nosiła tzw. bitch face. xD
 5. Co do wpisu Hippie, na mnie nic nie działa, ani komplementy (są miłe, ale szybko po mnie spływają) ani odseparowanie się od przeszłości (i tak o niej myślałam i o dawnych ludziach). Tak że ten, nie wiem co pomaga, zapewne będę się wiecznie czuć jak skrzywdzona ofiara co już czułam odkąd pamiętam i zanim w ogóle poszłam do szkoły. Tj. samoświadomość że moje cechy np. wrażliwość to cechy ofiary.
 6. Za jakiś czas zrozumiesz, że byłaś, jesteś i będziesz w pewnym sensie sierotą do końca życia. Mnie rozwinęły najbardziej 2 rzeczy: - zmiana pracy na taką, w której jeżdżę do ludzi i muszę załatwiać sprawy - założenie kanału na youtube Ekspozycja na ludzi w taki sposób, jaki mi odpowiada (tak bym to nazwała). A mam ochotę rozwijać się dalej, mówić płynnie po angielsku z ładnym akcentem, wyrobić sobie dobrą dykcję, i parę innych ale nie zdradzę moich planów. Kiedyś nie do pomyślenia było dla mnie, żeby... choćby pisać na tym forum swoje prawdziwe opinie (tak, byłam AŻ taką pipą że bałam się że ktoś mnie wyśmieje czy coś). Byłam tak nieprawdopodobną pipą, że nawet NIE ROZUMIAŁAM po co na zaczepki odpowiadać ripostą (!). Starałam się unikać wszystkie niemiłe sytuacje, co tylko prowokowało ludzi do ich stwarzania, bo lubią się pastwić nad tymi co uciekają. Pozostało we mnie jeszcze trochę dawnych lęków, ale już panuję nad wieloma sprawami mimo stresu i nie ukrywam, że muszę czasem coś mocno odreagować.
 7. Przecież ona ma teraz gó*** sytuację. Dajesz rady jak typowy polaczek - masz g, ale lepiej mieć nie będziesz.
 8. A czy jeśli zerwiesz z nią kontakt, może Cię potem wyśledzić czy zataiłeś informacje o sobie? Jeśli zataiłeś to nagrywaj Wasze spotkania. Na odchodne szantażuj ją, że chcesz kasy w zamian za milczenie! Nie dość, że będziesz miał z nią zabawę to jeszcze wydębisz od niej hajs i ukażesz za niewierność!
 9. Moim zdaniem romanse 15 latek z żonatymi 40 letnimi facetami są.. dość powszechne. Autorka powinna pokazać dziecku jak się postępuje w ramach zemsty (np. ogolić go z kasy).
 10. Nie chcesz, bo jak się dobrze orientujesz to egoizm jest pożądany. Seks to najbardziej egoistyczna czynność i to się przekłada na to, że wszystkie egoistyczne zachowania są pociągające. Więc nie dałbyś tej kobiecej, idealnej to czego ona pragnie. Tak, to trochę paradoks. Że przy byciu egoistą/ką daje się to czego pragnie druga strona.
 11. @SzatanKrieger a czemu badasz nasze wyobrażenia idealnych partnerów/ki? Masz za małe wymagania co do swojej. - przystojny - potrafiący się bić - nie chamski - uparty, dumny - mający fajnych rodziców - 'konserwatysta' (lubiący mięso, każący mi gotować , potrafiący naprawić auto) - mający solidne umiejętności zawodowe tak by mógł zmieniać prace jak mu nie pasują np. janusze - niewielki krąg znajomych, introwertyk ale bez fobii - olewający religie, politykę, patriotyzm - czymś tam się zajmujący w życiu (w wolnym czasie) zamiast oglądaniem youtuba, najlepiej jakby nie oglądał pornoli, nie miał dziwnych fetyszy - bez burzliwych związków na koncie, nie latający za babami Mógłby chlać piwo, nie przeszkadzałoby mi.
 12. Skąd kac moralny, nikogo nie uwiodłeś, ona już szukała kochanka. Czy Pani posiada dziecko? Nie ma czegoś takiego jak karma, bo niby jak to miałoby funkcjonować.
 13. "The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so sure of themselves, and wiser people are full of doubts." Taa.. widziałam, że ten cytat jest przypisany również dwóm innym osobom. Tak że ten.. pierdolnik mają w tym internecie.
 14. 40 % rozwodów vs 4 % rozwodów i w zasadzie koniec tematu. Tylko małżeństwa aranżowane (akceptowane przez obie rodziny) mają sens. Ludziom nie należy się całkowita wolność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.