Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  994
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

645 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Obliteraror a to nie Ty czasem założyłeś temat o tym, że podejrzewasz żonę o romans z jakimś młodszym gościem, zaprosiłeś go do domu i obserwowałeś ich przez monitoring?? Bo jeśli tak, to ja czytając tamten temat miałam wrażenie, że ona już dawno z nim hula, jeśli się nie mylę to nie widzę powodu by brat Obliteraror odmawiał sobie hulania, w dodatku całkiem jawnego.
 2. Te podwyżki, które ewentualnie dostaną i tak potracą na podwyżkach cen jedzenia, paliwa, nic nie warte bunty.
 3. Czekałam kto to zauważy. To może nie jest fascynujące, a niezwykłe. Ta pierwsza powtarza, że jest zmęczona, ale to nie są niedobory w organizmie, bo zaraz pojawia się flirtująca, która jest energiczna. Ostatecznie przetrwała trzecia, zrównoważona. Ciekawe też która była pierwsza. Generalnie chodzi mi o to, że to mózg narzuca schemat, pod który dostosowuje się ciało. A jakby lekarz postawił na tą pierwszą, skromną, to przez dalsze lata odczuwałaby zmęczenie typowe dla tej osobowości? Jak znajdę czas to poczytam o tym.
 4. Prawda czy naciągane? Co wiecie o takich przypadkach? To fascynujące, że ostatnia, "scalona" osobowość tęskni za poprzednią, mimo że ją pamięta to nie może się tak zachowywać i odczuwać jak ona (!). Można powiedzieć, że mózg utrzymuje nas w ograniczeniach?
 5. Odwrotność tolerancyjnego, demokratycznego multikulturowca. Fakt, Sienkiewicz pisał prawacko.
 6. Gdzie nie spojrzeć to wszędzie lewicowe idee w sztuce, czy to dziś czy 100 lat temu, a ludzie tym nasiąkają. Ostatnio dowiedziałam się, że w zasadzie nie tworzy się sztuki prawicowej, jedynie ludzie wyśmiewają lewacką, ale już nie mogłam wydębić odpowiedzi - czemu?! Czy prawacy robią tylko w biznesie i nie w głowie im sztuka, czy co? Ostatnio natknęłam się na ciekawy kanał na youtube, gość miał świetną osobowość i fajnie recenzował różne gry i filmy, niepoprawny politycznie jak najbardziej, ale nie chamowato, też nie biały rycerz, no dla mnie bomba. Niestety kanał podupadł i z tego co przeczytałam zaczęło się od robienia sajgonu w komentarzach (przez co zostały wyłączone xD) o jakiś tam seksistowski żart. Ludzie walczą z seksizmem, rasizmem, homofobią, bo tak im się wtłacza do głów, choćby nie mieli racji. Jasna cholera. No tylko spójrzcie jak to wygląda i jakie to jest komiczne. Dam przykład, gra Mass Effect, bardzo dobre RPG, przechodziłam parę lat temu, ale to taka propaganda, że szok (przypomniałam to sobie przeglądając ten kanał na yt). Jesteś przeciwko rasizmowi = jesteś idealistą (dla podkreślenia Twej dobroci masz w statystykach kolorek niebieski). Popierasz "rasizm" - uuu jesteś renegatem, kolorek czerwony. Tylko, że... Z fabuły wynika, że należy właśnie "być rasistą", popierać interesy swoich, gdyż (spojler!) jedna rasa ukrywała przed innymi starożytną technologię czy tam wiedzę, z której czerpała, przez co wyprzedziła resztę. xD Fabuła pokazuje co innego, ideologia mówi co innego! I teraz z drugiej strony taki Wiedźmin, który w swej naturze jest neutralny wobec kogo się da. Czy to jest max co można zobaczyć? Neutralność, rozgoryczenie, nie mieszanie się i widzenie wszystkiego w odcieniach szarości? A ja może chcę zobaczyć czarno-białą wizję świata od prawackiej strony, choćby dla... urozmaicenia?! Czy ktoś zna sztukę wyższych bądź niższych lotów, czy to film, gry czy muzyka, która wprost promuje prawactwo? "Nędznicy", muzycznie świetny spektakl, ale ideologicznie raczej po lewicowej stronie (walka z monarchią). Mam już serdecznie dosyć tej monotonnej wizji świata, która się ciągnie od nie wiem kiedy i czepiania się niepoprawnych politycznie ludzi. Nie będę płakać jak się okaże, że tylko lewacy tworzą sztukę, ale dlaczego tak jest? Czy w tych ekipach twórców siedzą jakieś fit Darie?! Czy to już jakiś międzynarodowy standard i trzeba wrzucać wstawki o rasizmie, gender itd.? PS. Ciekawe czy w Cyberpunk 2077 będą takie wąty..
 7. Nie mieszać się, czekać aż sam to odkryje i wtedy polecić mu to forum.
 8. @Maxi nie chce Ci nic umniejszać tylko coś wykazać, przed byciem karyńską księżniczką uchroniła Cię kombinacja, głównie złożona z Twojej nieśmiałości, a akurat Polki są bardzo pewne siebie, sfeminizowane i Polacy przymykają oko na ich złe zachowania, przez co zamienia się to w roszczeniowość i bezczelność. Trafienie na znośną kobietę, która też nie daje dyla przy pierwszych problemach jest bardzo trudne, sama to wiesz, bo pogoniłaś swoje koleżanki. Padło już podobne pytanie i ja też je zadam, ile dokładnie w realu, nie w Internecie, znasz takich kobiet jak Ty, jak duża to grupa? Drugie pytanie czy odwiedzasz Polskę, jeździsz do rodziny, masz porównanie Kanada vs Polska? Czy Kanada to ciekawa opcja dla Polaków chcących wyjechać za granicę? Trzecie pytanie, co według Ciebie miał w sobie Twój obecny, że tym razem zaskoczyło?
 9. Tak z ciekawości, byłeś kiedyś zakochany?
 10. Takie rzeczy już się dzieją: https://pikio.pl/paczkomaty-inpost-nielegalne-030319/ Monopolizuje się rynek poprzez paragrafy. Teraz postawienie paczkomatu będzie droższe, a może wywalą w ogóle ten inpost i poczta polska postawi swoje paczkomaty? I o to chodzi, że ludzie zamiast wywalić tą rządową mafię w cholerę nie widzą takich rzeczy i walczą jedynie o te swoje podwyżki i ze sobą..
 11. Jeśli nie dogadujecie się ze sobą, to przykuwanie się do siebie kredytem wydaje mi się głupie. To mi z kolei przypomina mojego ojca. 😕 Dla przestrogi muszę trochę o tym napisać. Tata przy każdym, ale to dosłownie każdym problemie z domem był zesrany, podobnie przy życiowych zmianach. Podejrzewam, że z tego powodu nie był przedsiębiorczy. Był kompetentny i bardzo zasłużony w pracy (dla anonimowości nie napiszę w jakiej), ale siedział na państwowej posadzie, która nie była najlepiej opłacana, a tata ze swoimi zdolnościami i doświadczeniem jako informatyk mógłby w innych miejscach zarabiać znacznie lepiej. Jednak zadowolił się starym, służbowym domem w miłej okolicy, by mieć jak najmniej na głowie. W efekcie siedzi na starość w podniszczonym i zimnym domu, nie chciał ładować w niego oszczędności, bo to i tak nie nasza własność, a gdy chciałam remontować po kolei co się da, po jak najmniejszych kosztach (żeby nie nawarstwiły się problemy), to były opory ze strony całej mojej rodziny (WTF?! nr 1). Uważam, że moje rodzeństwo jest tak samo za mało przedsiębiorcze. Dalej, tata jest egocentrykiem, w młodości chodził po górach, jeździł na spływy kajakowe i do tego ostatniego próbował namawiać mojego brata, mimo że brat interesował się inną aktywnością (też nie napiszę czym dla anonimowości). Tata i tak go bezmyślnie namawiał do wszystkiego co sam uważał za słuszne, a odmienny pomysły brata krytykował uważając za głupie, z czego wynikały wszystkie ich kłótnie (WTF?! nr 2). Dla mnie to zupełny nonsens wiecznie się kłócić i próbować zmieniać własne dziecko, które przecież chce coś robić, moim zdaniem takie coś mogło spowodować zmniejszoną samoocenę (co z kolei wzmocniło za małą przedsiębiorczość). Czerwone kartki dla facetów wg mnie (czyli rzeczy nie do przyjęcia): - gdy nie rozwiązują problemów jak najszybciej albo w miarę szybko - gdy w ogóle nie myślą o pieniądzach - gdy są egocentrykami (nie mylić z egoizmem, dzięki któremu nie dajemy się wykorzystywać innym) @maggienovak jakby miało wyglądać Wasze życie, jeśli przyjmiesz tą pracę?
 12. @Eloquence a co mama sądzi o tym, że nauczyciele mają wprowadzić indoktrynację do 2030 roku, czyli mają odmóżdżyć przyszłe pokolenia? 😆 Na końcu tematu jest o tym film, długaśny, ale warto obejrzeć, jeśli kogoś interesuje jak będzie wyglądała przyszłość. W skrócie ludzie będą walczyć o dzisiejsze ochłapy, przez co się skłócą i finalnie sami sobie ukręcą bata, bo tak chcą Ci co nami rządzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.