Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  1108
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

837 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może ktoś to wyjaśnić? PS. I proszę zmieńcie nazwę działu. Ja o marihuanie, a niby zasilam dupoobrabianie. 😧
 2. Blair Witch 2, mam bekę z tego filmu, fajny klimat, chociaż miejscami trochę tandetnie nakręcony. Sama mam plan by się kiedyś wybrać z ekipą w jedno takie 'straszne' miejsce, o północy.
 3. Strach przy takim osobniku zredukował by stres wynikły ze spizdowaconego układu nerwowego, tak tylko nadmieniam.
 4. Niby pomysł niegłupi, ale czy u nas? Patrząc na te filmy stop cham i o niebezpiecznych sytuacjach na drodze widzę, że Polacy maja jakąś chorą satysfakcję jak komuś innemu się coś przydarzy na drodze. Jeszcze ich nagradzać za udupianie innych (choćby i słusznie)? 😕
 5. Chyba wróciła mi wena do pisania komiksów. A tak serio spróbuj po Bożemu, dwóch, jeden bad boy, jeden biały i próbować robić wszystkich w konia.
 6. Wyłączając oczywiste, że śmierci, kalectwa i chorób. Dodam do tego, że nie chcę umierać w pieluchach jak babcia i mama. Bankructwa albo pracy po 10 godzin. Nie stworzenia jakiejś sztuki (np. teledysk) która będzie tak zajebista, że przetrwa próbę czasu. Dotkliwego pobicia. Brzydkiego zestarzenia się. Pomarcia bliskiej rodziny przed moją śmiercią.
 7. Na poprawę nastroju najlepsza muzyka odmóżdżająca.
 8. Dziwne, ale dzisiaj sexiest man to to samo co nagroda Nobla.
 9. @Baelish któż zna kursy walut z roku 2077. Pojawisz się wkrótce w komiksie. Dwa słowa co do nawiązania do filmu Blade Runner: Roy Bacik - w filmie zbuntowany android Roy Batty KopoTyrka - w filmie korporacja Tyrell budująca androidy Odc. 5 - Czarne Lustro Słowa wyjaśnienia do odc. 5 (spoiler alert!): wstawaj, samuraju - słowa z trailera do gry Cyberpunk2077 mamy miasto do podpalenia - j.w. kolory - cyberpunk charakteryzuje się neonowymi kolorami Czy androidy marzą o elektrycznych owcach - dziwny tytuł książki cyberpunkowej Czarne Lustro - tytuł serialu sci-fi zmyć deszczem niewiedzę - nawiązanie do końcowej sceny w deszczu z Blade Runner
 10. Wasze fantazje muszą jeszcze urosnąć. @MalVina Ty też się wkrótce pojawisz w komiksie. Odc. 4 - CyberBadboy 2077 https://i.ibb.co/gZnQD7x/komiks-odc-4.jpg
 11. Fajna piosenkarka. BTW - lubicie takie świruski?
 12. Niee, tego to nie oglądałam. BTW znowu błąd, miało być SSV BSyk zamiast SS (to nawiązanie do gry Mass Effect - tam latali SSV Normandią, to o łamaniu kości to też nawiązanie bo pilotem był Joker który cierpiał na zwiększoną łamliwość kości właśnie). Obcy 2 no to taka dziewczynka ukrywała się przed obcymi formami życia jako jedyna ocalała z bazy. Fanką nie, ale spoko produkcja.
 13. Ja żałuję, mam połowę fajnych cech i połowę kiepskich, czuję się niedorobiona. Mama urodziła mnie mając 37 lat, zaszła bo odstawiła tabsy, tłumaczyła że zawsze chciała mieć trójkę dzieci, ale pewnie chciała po prostu siedzieć w domu z dzieckiem (potem pracowała, ale parę latek dzięki mnie spędziła w domu). Powstałam tylko z powodu jej lenistwa!
 14. Jest podobna do Korwina. Z urody też. Na marszu niepodległości ponoć trudno go było dogonić.
 15. Spoko. Odc. 3: https://i.ibb.co/JsdNHL7/komiks-odc-3.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.