Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Ilość treści

  629
 • Donations

  3,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

429 Świetna

1 obserwujący

O Bruxa

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

1455 wyświetleń profilu
 1. Spytałam, bo tak czytając niektóre tematy dziwiłam się jak można wytrzymywać z borderkami i czy tak często się trafiają, ale już całkiem zapomniałam, że moja siostra też odstawiała niezłe maniany. Też dwie moje sąsiadki (matka i córka) kłóciły się na całą wieś, wyzywały i trzaskały drzwiami.
 2. Można tak napisać. No to niestety niektórzy się odbiją od forum, bo psychicznie nie wytrzymają! A ja tam lubię niektóre z tych tematów, najlepszy był o wyzwoleniu się ze wszystkich matrixów, co dało totalną pustkę i brak sensu. Sama prawda! No właśnie jest na to skuteczny, acz kontrowersyjny dla monogamistów sposób. To mi się akurat podoba. Znaczy to, że jak faceci ćwiczą czyli dbają o swoje ciało, to coś z tego mają dodatkowo. No kuwa wreszcie jakiś pozytyw. Ciekawe czy w drugą stronę to zadziała? Gdzieś czytałam krótką wzmiankę, że dawniej funkcjonowała opinia, że wyczerpujące ćwiczenia powodują bezpłodność u kobiet, dlatego kobietom nie zalecano tak ćwiczyć (zresztą sam wygląd u kobiet jak Schwarzenegger daje odczucie "ble").
 3. Skoro bezczelność ją kręci to biedak podrywający gorącą laskę jest jeszcze bezczelniejszy, bo nic nie ma do zaoferowania, a podrywa. Czyli bezczelność to jednak mało i musi ją dalej zdobywać kasą? W ogóle zdobywanie to słabsza pozycja. Nie przekonuje mnie to co ona mówi i jednocześnie cieszy, im większe głupoty sadzą ludzie sukcesu tym znaczy, że sukces jest łatwiejszy. Ew. odwrotnie - głupota jest wymagana do sukcesu albo chociaż nie jest przeszkodą...
 4. @ZamaskowanyKarmazyn cloud rap (czy jak się nazywa współczesny rap) na poprawę nastroju? Twórcy się przewrócili w grobach. (już przynajmniej jeden jest w grobie chociaż to w miarę nowy styl, taka to muzyka ) Zdziwiliście mnie, ludzie, swoimi przykładami.
 5. Bo mnie ten, że zapach innej kobiety na samcu jest silnym afrodyzjakiem dla kobiety, stałam się po tym aseksualna. A Was co najbardziej poruszyło?
 6. Agresywnych, które drą japę na cały regulator, sieją zamęt, kłócą się, trzaskają drzwiami/rozwalają coś/rzucają czymś bądź lecą z łapami? Ile znacie kobiet, które potrafią się tak zachowywać (znaczy takie zachowanie się u nich powtarza)?
 7. Przeczytałam całe! Widzisz 432Hz nigdy nie było powszechnym standardem. Trzeba chamom wreszcie narzucić ten boski standard. 😆 Tak szczerze takie durnoty dobrze działają! Muszę zacząć słuchać prostackiej muzyki. @The Motha właśnie "Show must go on" jest smutne. Zauważyłam, że taka muzyka z 80s jest tylko pozornie lekka, a ma nostalgiczne oddziaływanie. Słuchałam różnych the best of z różnych dekad i najbardziej harmonijny i melodyjny jest rock'n'roll, lata 50-te (nomen omen dość prostac... prosty :D). @Still Bronski Beat - "Smalltown boy" to chyba mój top smutnych piosenek. 😕 Może tu chodzi o to zdeterminowanie co w "Show must go on", no ale ja tam wolę prostacką wesołość. 😆 W disco polo nie ma żadnych fajnych facetów. Odpada. Szykujesz się do grobu widzę. To pierwsze na żywo daje sto razy lepsze wrażenie. Też prawda, ale niech marzą. @LiderMen dobry pomysł, ale znam połączenie które mi bardziej przypadło do gustu i mocniej oddziałuje, compilation - people are awesome, potem to wkleję jak znajdę które.
 8. @Hippie tak sądziłam, że takie tam wklejasz. Ja dziś słuchałam całe przedpołudnie piosenek w 432 Hz: http://porady.uzdrawianie.org/?p=1502 Tak szczerze to tego się słucha jakby się miało zatkane uszy. Już chyba lepiej niczego nie słuchać.
 9. Podacie przykłady? PS. Wiem, że są już trzy tematy muzyczne, ale dotyczą czego innego.
 10. Dobra, a teraz zabieram Wam parę pkt. SMV i zobaczymy co napiszecie.
 11. Kto się zgadza, że to był shit test, on oblał, posłano go do friendzone i teraz jest zagwozdka czy on chce być na orbicie w friendzone (mam nadzieję, że żargon jest zrozumiały dla wszystkich)?
 12. Związek do grobowej deski to szmacenie drugiej strony tak, by nie miała siły uciec.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.