Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Content Count

  1043
 • Donations

  3.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

684 Świetna

About Bruxa

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może zamiast/oprócz tego potrzeba poczucia przynależenia do grupy, silnej? Stąd się bierze zła samoocena, z bycia wyrzutkiem, ze słabej pozycji w grupie albo słabej grupy. Brak ojca w rodzinie to brak lidera, rodzina (grupa) jest słaba/rozbita, a jak rówieśnicy pogłębią brak przynależności to wynikiem jest zerowa samoocena. Jak piszecie o budowaniu samooceny bez względu na innych to chyba w sytuacji, gdy ktoś dobrowolnie odcina się od reszty ludzi.
 2. Wy to jesteście Matrix Forever czy co? Jeszcze go zgwałciła w drzwiach, a Wy dopatrujecie się końca związku. Nie ma monogamii = koniec związku, serio?
 3. Jak matka miała do mojego ojca jakieś pretensje to ten w nogi. Dlatego jakoś nie dał się dominować, ale też nie rozbijał shit-testów. Ja mam to samo, nie będę z nikim walczyć, ktoś regularnie szuka kłótni albo chce narzucić swoje racje to daję dyla. Nie wiem co więcej napisać. Brzmi to strasznie. Dziwi mnie, że chyba w miarę często piszesz o miłości albo pracy w związku, a jednocześnie intuicja podpowiada Ci coś innego, wolność i spokój.
 4. W świetle tematu o chandrze ja widzę tutaj lustrzane odbicie autora, sam jest łatwy w tym sensie, że uzależnił się od zdobywania babek by nimi poprawić samoocenę (bo ex nad nim góruje), a czy jest dzięki temu lepiej, a skądże.
 5. Ja mam takie same odczucia i sądzę, że to nie jest właściwe. Owszem to matka nas rodziła stąd większa więź, ale żeby z własnym ojcem więź była tak marna to chyba coś poszło nie tak. @iry usłyszałam kiedyś coś takiego, że mężczyźni na ogół mają dłuższy palec serdeczny* od wskazującego, a kobiety mają dłuższy wskazujący albo równej długości. Geje ponoć często mają kobiecy typ dłoni, wynika to z tego że płód w pewnym okresie dostał za małą dawkę testosteronu i ciało wykształciło się zanadto w kobiecym kierunku stąd kobieca orientacja. *serdeczny to ten obok małego
 6. Do czego ludzie zapragną wrócić, a może na co będzie moda z dzisiejszych czasów?
 7. Faktycznie kobieciarze są pociągający i nie wiem czy to przez to, że zakazane, czy mają w sobie urok czy mój gadzi kalkuluje, że więcej partnerek przekłada się na sukces genów więc chce to powielić, chyba wszystko na raz, w każdym razie unikam problemów więc nie wdaję się w takie akcje mimo że 2-3 razy miałam okazję z takimi w okolicach 35-45. No więc biologicznie to działa, ale społecznie mi to nie pasuje. Nie cierpię takich paradoksów w życiu, mam podobne zdanie co Pacino w Adwokacie diabła.
 8. Mieszkaliśmy na skraju lasu i przygarnialiśmy porzucone pieski, przewinęło się ich trochę, bo skubane znajdowały sposób jak się przedostać poza ogrodzenie, latały samopas i po pewnym czasie się gubiły. Więc daliśmy sobie spokój, ale zaczęły przychodzić zagubione koty. Niestety też nie miały szczęścia i dwa z trzech, z pewnych powodów, skończyło marnie. Nie przeżywałam tego, ale po stracie nie było już tak raźnie jak przedtem, więc po prostu przygarnijcie sobie nowego.
 9. @Obliteraror czy zauważyłeś, by żona miała teraz na Ciebie większą ochotę czy pod tym względem nic się nie zmieniło?
 10. Mechanizmów się nie zmieni, dzięki forum błoga nieświadomość (podobna do szczęścia) już przepadła.
 11. @Hippie ja mam pytanko jeśli możesz, chodzi mi po głowie migracja do UKeja, jak długo przestawiałaś się na lewostronną jazdę? I w ogóle jak oceniasz, jak jeżdżą Angole?
 12. Jakie macie odczucia? Bo ja uważam, że w ogólnym rozrachunku bardziej zaszkodziły. Ja się odcinam, chciałam już sprzedać smartfona, ale będzie mi potrzebny do pracy, inaczej już by leciał do kosza albo na allegro. Z kompa właśnie wywalam prawie wszystko. Po odpoczęciu od tego wszystkiego zaadoptuję tylko to co niezbędne do przeżycia i utrzymania kontaktów z innymi. Według mnie następujące rzeczy: telewizja, potem gry komputerowe, potem internet, a za nim youtube, dorzuciłabym też pornosy i na koniec smartfony to był straszny cios dla ludzkości. Ja dopiero teraz będę ograniczać to co oglądam i czytam, wcześniej chłonęłam wszystko jak leci - to był błąd, no ale na błędach się uczymy. Ostatnio wolałam sobie poczytać książkę niż znowu wgapiać w ekran smartfona. Serio ekrany źle na nas oddziałują, co zaczęłam dopiero ostatnio odczuwać (starość nie radość, ale też daje wyczulenie na to co złe), uzależnienie od łatwo dostępnych bodźców za pomocą internetu to drugie co nam szkodzi, trzy newsy o całym świecie też nie wpływają na nas dobrze, cztery popier.. historie ludzi traumatyzują tak samo jak newsy . Nawet jak ja się odetnę od większości rzeczy, to ludzie wokół mnie są przyklejeni do smartfonów, uzależnieni, więc i tak nie da się już całkowicie odciąć od różnych głupot. Jakie macie zdanie w tym temacie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.