Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bruxa

Samice
 • Ilość treści

  756
 • Donations

  3,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

503 Świetna

1 obserwujący

O Bruxa

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

1909 wyświetleń profilu
 1. Bruxa

  Odwrotne cześć

  Powitałam się na początku, to teraz się pożegnam z forum. Bywajcie.
 2. Jak coś musi wytrzymywać, to coś jest nie halo.
 3. A ja w obecnej pracy imituję zachowanie samca alpha (oczywiście nie w kontekście seksualnym) i chyba przez to mam immunitet, matrix zhakowany. 😆
 4. Jakbyś była faktycznie słaba, to ludzie by Cię skrzywdzili, miałabyś do nich uraz i jakoś by Ci poszło. 😆
 5. W końcu każdy/a przyzna rację i wszyscy wybuchniemy z dumy.
 6. To, że ktoś lubi mieć kogoś pod sobą nie znaczy, że nie pociąga go ktoś powyżej. To jest niezależne od osobistych preferencji czy byciu alpha czy czegokolwiek. Tak jak pisałam, obserwacje i przeżycia są stokroć ważniejsze niż czyjeś zdanie. Za kulturkę Pozdrawiam, kisski.
 7. Większość nie odpowie Ci szczerze, bo to nie leży w ich interesie. Ufaj zawsze temu co widzisz, masz oczy i swój rozum.
 8. Bruxa

  Duchy

  Dla mnie to tylko pocieszenie, że po śmierci będziemy istnieć jako my, tylko w innej formie. Tak samo temat duchów jest takim pocieszeniem. Jackowski był doradcą Pershinga, jest dobrym telepatą. Ale też np. wskazywał policji ciała zamordowanych ludzi. Nie mógł łączyć się z umysłem sprawcy, bo sprawca nie wiedział gdzie dokładnie spłynęło ciało ofiary (a była taka sprawa). No więc skoro wraz ze śmiercią przestajemy istnieć, a nasza energia się rozprasza, to z czym się łączył?
 9. Bruxa

  Duchy

  Niektórych po zabawie przy ouija coś zaczęło nawiedzać, więc ja bym się bała. Nie interesuje mnie kontakt z kimś z Wypierdziszewa Duchowego. Ouija czyli oui i ja, "tak" z francuskiego i niemieckiego, tj. przyzwolenie na kontakt z duchem.
 10. Celne. Poszukam chyba jakiegoś zbioru wojskowych powiedzonek. Offtop off.
 11. Normalnie perpetuum mobile. Ten temat też.
 12. Hahaha nieee, absolutnie, rozmiar się nie liczy, ale jak sami podają swoje wymiary to zawyżają trochę co widać na tabelce. xD
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.