Jump to content

KrólowaŁabędzi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

KrólowaŁabędzi last won the day on May 21 2020

KrólowaŁabędzi had the most liked content!

Community Reputation

338 Świetna

About KrólowaŁabędzi

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

839 profile views
 1. Od trzech tygodni hula po internecie nowa mniejszość seksualna, na forum ani słowa o tym, to żebyśmy nie byli w tyle, to zakładam temat. O zjawisku dowiedziałam się wczoraj z kanału Wojna idei Mimo, że twórca kanału potraktował to jako primaaprilisowy żart, to nic bardziej mylnego. Oryginalne nagranie twórcy superstraight pochodzi z początku marca. Generalnie chodzi o to, że facet miał dość zarzucanej mu przez odrzucone transkobiety transfobii, więc powiedział, że jest superstraight, czyli umawia się tylko z biologicznymi kobietami. I internet się zesrał na całk
 2. A to polecam Karola Fjałkowskiego, szczęśliwego nihilistę. Lubię Mishon i faktycznie fajny wywiad.
 3. @Turop To zależy, dlaczego nie chce jechać. Jeśli nie chce jechać do konkretnego miejsca, to proponuję inne. Jeśli jednak odwiedzenie tego miejsca jest moim marzeniem, to jadę sama albo z koleżanką i nie mam do partnera żalu. Generalnie nie mam problemu ze spędzaniem części wakacji sama lub z koleżankami, bez partnera. Mój też jeździ czasem sam albo ze swoją rodziną i ja takie małe rozłąki bardzo lubię. Kurczowe trzymanie partnera dzień w dzień byłoby dla mnie nie do wytrzymania, potrzebuję trochę samotności i złapania oddechu, ale np. moja mama jest oburzona, jak słyszy, że sam
 4. Dlaczego lipa? Dziś byliśmy w sklepie, wybraliśmy tapetę z tak drobnym wzorkiem, że jak ściągnę okulary, to wygląda jak pomalowana na gładko ściana ;) Dwie wizje to duży plus okularników. Haha, okazało się, że szczęśliwie dla nas tapety ściągneli pracujący tam elektrycy. Jeden problem z glowy. Za to będziemy mieć 4 gniazdka w kuchni, już czuję, że będzie lipa, do tego kable nie będą w ścianach, tylko luzem na ścianach.
 5. Sądząc po wpisach na tym forum, to nawet samotna, 43-letnia matka 3/10 ma zabójcze powodzenie. Więc albo jestem mniej atrakcyjna niż samotna matka 3/10 lat 43, czego oczywiście wykluczyć nie mogę, albo są to bzdury na resorach, czego też nie wykluczam. Posądziłabym Cię o wierutne kłamstwo i przyjęcie za dużo niebieskich pigułek, ale już zrobili to inni Wg. forum każda.
 6. Nie tyle imponuje, co zadziwia opisywany tu rozmiar tego zjawiska. Te księżniczki, co leżą i pachną wyskakują z każdego wątku, jakby to była normalność. A ja nigdy takiej nie spotkałam, stąd moja podszyta ironią wypowiedź Nie posądzam Cię o kija w dupie Idę o zakład, że poza mną jest spora grupa kobiet, której to przez myśl nie przeszło. No nie oszukujmy się, wiadomo, że druga opcja 😅 Ja zarabiam bardzo źle, a mój miś ledwie 200€ więcej, ale będę myśleć pozytywnie. Co więcej, ja sugeruję, że znakomita większość kobiet takich jest.
 7. Tak czytam to forum... tu facet remontuje kobiecie mieszkanie, tam jakieś ajfony za prawie 6 tysięcy, podróże, restauracje, za mieszkanie nie płacą, klejnoty jak z królewskich komnat kobiety dostają, a ja całe życie za swoją kawę płacę, a byłemu to nawet wakacje zafundowałam. Żebym ja tę mądrość forum posiadła 10 lat temu, to bym żyła jak normalna kobieta, na poziomie, z ajfonem, a tak to pół roku na remont mieszkania ciułałam, psia krew. 😪 PS. chwalcie się Siostry, co dostajecie od swoich facetów, nie mówię tu o miłości i przytulaskach, ofkors 🤑
 8. Ciągnie swój do swego 🤷‍♀️ Normalna dziewczyna, z normalną pracą, wykształcona nie będzie się zadawać z brudasem śmierdzielem, który półtora roku ciągne bez żenady socjal, bo nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z jego wykształceniem, cytując klasyka. Zresztą on już jest takim Ferdkiem Kiepskim. Codziennie piwko, mrożone albo zamówione żarcie, w kuchni piętrzą się puste puszki po piwie i coli, zeby myte od święta, ręce po skorzystaniu z toalety nigdy... jak ja się cieszę, że za kilka tygodni stąd spadam.
 9. Właśnie się obudziłam i stwierdziłam, że muszę się z Wami podzielić moimi dzisiejszymi snami ? 1. Jesteśmy z klasą z liceum na jakimś wyjeździe połączonym z jakimś balem, mieszkamy w hotelu. Nagle dowiadujemy się, że coś jest nie tak z czasem, w różnych miejscach miasta płynie on inaczej i że jakaś grupa muzyków wpadła w pułapkę czasu i są jakby 2 lata opóźnieni ? W tym mieście jest bardzo,baaaardzo długi i kręty most, ja i moje 2 koleżanki jesteśmy już prawie przy końcu i widzimy, że na środku dzieje się rozszczepienie albo zeszczepienie albo jeszcze inne licho z czasem, i ci muzy
 10. To bardzo odważne stwierdzenie. Ja w tej sprawie wolę zawiesić osąd, niż opowiadać się po którejś ze stron, ale sprawę śledzę i jestem ciekawa, jak się potoczy.
 11. @Rhobar II Tak, zdjęcie tapet nie powinno być problelem, bo częściowo same już nawet odchodzą. @Wewerka Wy tę tapetę na sucho rwaliście? :P Żadnych wzorków, ściany będą w całym mieszkaniu białe, więc się nie opatrzą. @Bohun nam się raczej nie znudzą, tymbardziej, że malujemy/tapetujemy mieszkanie na biało. ChodI mi tylko o kwestie pragmatyczne, jak trwałość, utrzymanie itd. @Cortazar Chcemy mieć białe ściany, żadnych wzorków, więc ten kłopot odpada. A te tapety są stare i już malowane, miejscami same odchodzą od ściany, więc zrywania nie unikniemy.
 12. @JudgeMe Wynajmujemy od firmy (na polskie najbliżej jest chyba spółdzielnia), czyli w sumie to mieszkanie jest nasze i możemy tam mieszkać do śmierci. Mamy obniżony czynsz na tyle, że zakładając, że wydamy na remont 4k€, po półtora roku ta kwota się zwróci. Płytki odpadają, pisałam w pierwszym poście. Remont robimy sami, ani ja, ani mój chłopak nigdy nie kładliśmy płytek, poza tym zimno w stopy. Mam teraz płytki i nie chcę już.
 13. Hej, planujemy z chłopakiem remont naszego pierwszego wspólnie wynajmowanego mieszkania i zastanawiamy się nad ścianami. Jakie są plusy i minusy tapety i ścian malowanych? Jeszcze nie zerwaliśmy starych tapet, więc nie wiemy, jakie te ściany są, więc może w ogóle nie będzie opcji malowania. Żeby nie zakładać kolejnego wątku, to jaką podłogę polecacie do kuchni? Na pewno nie chcemy płytek ani paneli, pozostaje nam tylko gumoleum?
 14. Właśnie podniosłam sobie ciśnienie historią skatowanego dziecka z Korei Południowej. W tej historii są dwie kwestie, które dotykają mnie bardzo osobiście: znęcanie się nad dzieckiem, bo sama byłam bita aż do 18roku życia oraz religijna fasada podszyta grubą hipokryzją, za którą jest sadyzm. Mam nadzieję, że sprawa zostanie rozdmuchana i kiedyś dojdziemy do momentu, gdy takie rzeczy nie będą się dziać.
 15. Rozumiem Twój punkt widzenia, niemniej jednak zakładając nawet bardzo czarny scenariusz męskiej egzystencji na tinderze (i innych podobnych), to jednak można tam znaleźć parę. Ja znalazłam partnera, z mojego bliższego otoczenia są 2 tinderowe pary, które są ze sobą już kilka lat. Tymsamym jest możliwe znalezienie tam partnerki. Gwoli ścisłości żaden z nich nie jest wysoki, nie ma kwadratowej szczęki ani nie jest bogaty Tak czy siak, post napisała kobieta, good for her.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.