Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KrólowaŁabędzi

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KrólowaŁabędzi last won the day on May 21

KrólowaŁabędzi had the most liked content!

Community Reputation

72 Świetna

About KrólowaŁabędzi

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

146 profile views
 1. 1. Ani trochę, wręcz przeciwnie. 2. Nie wiem, co to jest, a google nie pomaga. 3. Haha, zgadzam się, niedźwiedzi sweter zdecydowanie nie jest w modzie. 4. Tak, pachy powinny być ogolone. 5. Haha, monobrew nie jest sexy. Krzaczaste brwi też nie. 6. Broda jest okropnie niehigieniczna, fuj.
 2. Nie, że niepoprawne politycznie, tylko trudno coś powiedzieć, jak nie wiadomo o czym mowa 💁🏻‍♀️ Chociaż patrząc po ilości postów, niektórym to nie przeszkadza 😂
 3. Chyba gdzieś wspominałaś o założeniu bloga o starożytnym Egipcie? To świetny pomysł i jeśli kiedyś się zdecydujesz, to podeślij linka, chętnie poczytam! Oh girl, wiem, o czym mówisz. (Uwaga, możesz rzygnąć tęczą). Mój pierwszy chłopak był astrofizykiem z dalekiego kraju i czasami tam leciał na kilka tygodni, czasami miesięcy. W tym czasie patrzenie w gwiazdy dawało mi dużo otuchy i było jakieś magiczne, że mimo dzielących nas kilometrów i grabic, możemy patrzeć na to samo, niezmienne niebo. Nieprzemijające widoki mają w sobie "to coś".
 4. @Hatmehit Byłaś w Egipcie? Próbowałaś tamtejszen kuchni? Co oniej sądzisz, co smakuje, co nie, co tam się w ogóle je?
 5. Ja też nie lubię polskiej. Tłusto, dużo mięsa, sosy i zupy ze śmietaną...nieeee. A do tego pięknie pachnie. Dla mnie czernina jest już na tym samym poziomie obrzydlistwa i odczłowieczenia co pasztet Strasburski, jedzenie żywych ośmiornic albo mózgu żyjącej małpy. Jeśli ktoś je to ze świadomością, jak zostało to przygotowane, to ma dla mnie coś z głową. Moja mama widziała kiedyś jak się upuszcza krew gęsi na czerninę i nie je tego do dzisiaj. Niestety podzieliła się ze mną tą historią i wolałabym jej nie usłyszeć. Nie, kurła, nie.
 6. Mnie się nie da poderwać na samochód, bo mam taką chorobę lokomocyjną, że skręca mnie na samą myśl jazdy 😂 mam też złą wiadomość dla milionerów, którzy chcieliby mnie wyrwać na prywanty samolot- w samolocie czuję się jeszcze gorzej i każdy lot odchorowuję przynajmniej jeden dzień. Wożę zatem moje cztery litery rowerem, kolejką miejską, metrem, tramwajem, a jeśli dalej to pociągiem, ale najchętniej to jednak pieszo.
 7. Jestem Archeologiem, to odkopuję temat. Nie lubię włosów innych niż na głowie, brwi i rzęs. Gładkie ciałka są mniam, brody, owłosione torsy, łapy, plecy, tyłki i nogi są bleh. Ale ja w ogóle nie jestem fanką zbyt "męskich" mężczyzn.
 8. Niedawno byłam w koreańskiej restauracji, gdzie była część "europejska", znaczy stoły, krzesła i ogólnie normalnie i druga, koreańska część, gdzie trzeba było zdjąć buty, siedziało się na podłodze i były niskie stoliki. I za-je-bis-te jedzenie.
 9. @Nefertiti Super, ale ciągle nie wiemy, czym jest "świadomość Miłości".
 10. Haha, to ja! Ja zawsze jem tak, jakby mnie głodzili. Wyciągam pizzę z piekarnika i wiem, że będzie gorąca jak piekło, ale wpycham i oczy mi łzawią i wciągam powietrze ustami a podniebienie mi się topi w ten cholerny wrzący ser, ale nie zaczekam. No jak prosię. Nadzieją były pałeczki, no bo przecież pałeczkami nie da się jeść szybko, nie? Nie. Teraz jak jem z Azjatami to zaczynam jeść ostatnia, kończę pierwsza. Nie umiem wolno jeść. I lubię jeść palcami. Ja jestem tym ojcem: Tak, że wiesz, @JudgeMe, odpowiednia kwota i robię Mukbang specjalnie dla Ciebie z czym sobie zamarzysz, o ile będzie wegańskie 😘 xD
 11. Nie wiem co znaczy "świadomość Miłości", ani dlaczego słowo "miłość" zostało napisane wielką literą. Za to w 1993r została udzielona odpowiedź na pytanie "What is love?" Edit: jednak już w średniowieczu wiedzieli. Tu niezbite dowody:
 12. Dzięki! Ale nie smakuje jak od Wujka Bensa? 😅 Dobry sos słodko-kwaśny jadłam raz w życiu, w resauracji. Niestety, nawet w dobrych lokalach czasem ten sos jest za słodki i smakuje właśnie jak jakiś UncleBens 😥
 13. O nie, dokładnie odwrotnie! Kucharz > budowlaniec Budowlaniec: - zaniedbane, szorstkie, brudne dłonie - po pracy brudny i spocony - wspólne mieszanie cementu nie jest sexy - najważniejsze: nie musi umieć gotować Kucharz: - dłonie czyściutkie i gładkie dzięki oliwie - po pracy pachnie jak soczysta karkóweczka z grilla - wspólne gotowanie jest mega sexy - najważniejsze: umie gotować hyhy. A tak na poważnie, wolę kucharza niż budowlańca. Offtop, ale nie mam gdzie zapytać: @Androgeniczna wyłapała bana, czy po prostu się nie udziela ostatnio?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.