Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bernevek

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About bernevek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. Ojej... Kolejna, która sączy jad na facetów bo jeden ją kopnął w duszala. Nic nie poradzimy... A to ten cały żal ubrany w białe rękawiczki, ta chęć zemsty, takie dojrzałe. No kobieta oczytana i wyzwolona XXI wieku. Do wiadomości twej, około 75% związków kończą kobiety. Kobiety równie często zdradzają. Więc skończyłaś waść, ale wstydu nie oszczędziłaś. Sobie.
 2. Pomijając, że nie wierzę w te bzdury. A co rycerzyku, jej wolno a mnie nie?
 3. Ciekaw jestem czy miałabyś na tyle cywilnej odwagi i powiedzieć to jakiemuś "gorszemu sortowo" mężczyźnie w twarz. Na bank nie Wstaw chociaż zdjęcie, żeby wiedzieć czy piszę do piękności czy nie. Bo <edit> idę na bank, że sama jesteś bardzo mało urodziwa i zakompleksiona. W ten sposób się odgrywasz na facetach. Sprawdzone. Miałem raz starcie z podobnym damskim tchórzem jak ty. Tyle, że spotkaliśmy się (przypadkowo) w realu. Spier..lała przede mną aż się kurzyło. Tak zasłaniaj się internetem. @Analconda Nie potrzebne mi to.
 4. Czymś musisz przyciągnąć ''interesantkę''. Mowa ciała odpada, social też, tembr głosu, spojrzenie. Więc cóż - tak, uroda bardzo pomaga. Trzeba też dodać, że laski lubią pewnych siebie gości, którzy potrafią zagadać. No i poznawanie przez internet to bardzo słaby kontekst. Wręcz niektóre laski poznanym typom przez neta nadają mniejszy priorytet, bo to "pan z neta".
 5. Miałem nie pamiętam ile par. Chyba kilkanaście przez parę tygodni. Profil: fajny opis + 2 zdjęcia (średniej klasy). Z kilkoma pisałem... Nawet jedna napisała, że mój opis ją rozśmieszył i - cyt: "parsknęła śmiechem". Niekiedy naprawdę fajnie nam się pisało. Za chwilę patrze a tu co?! Usunięta para. Efekt taki, że 0 randek. Też zryło mi to banię, te parę lat temu. Teraz mam to w tyłku.
 6. Ja Ci powiem jak u mnie było. W pewnym momencie życia wykorzystałem wszystkie swoje fantazje seksualne. Z murzynkami, starszymi, koleżankami itp. I skończył się bodziec w mózgu (uniewrażliwiłem się z czasem - desensybilizacja). Moim zdaniem powinieneś poszukać coś, co Cię będzie podniecać. Czegoś nowego.
 7. Cześć. Kiedyś jeszcze zdarzyło się, że laska się o mnie "przypadkowo" otarła, spojrzała nieśmiało w oczy. A teraz sucho jak na przypalonej patelni. I to paradoksalnie, kiedy zainwestowałem w siłkę, zapuściłem tę "magiczną" brodę. Czy laski może wyczuwają desperację?
 8. Śmieszy mnie to idealizowanie Ukrainek. Jak gadałem z Ukraińcami na temat ich rodaczek, to opinie nie były pochlebne. Po pierwsze, wiszą na facecie. Bo są nauczone, że facet pracuje i facet daje kasę. Faceci pracujący w Polsce narzekali, że zdrady ze strony ich najukochańszych dziuń to plaga.
 9. Zastanawia mnie to... czy laskom wystarczy, żeby facet zarabiał jakiś większy pieniądz (3,5k+) czy chcą milionera z willą z basenem? A może minimalna magazyniera wystarczy? Prawie każda zarzeka się, że nie patrzy na pieniądz... Ale większość chce, żeby facet za nie płacił. Tu na forum powtarza się: nie jesteś przystojny ani wysoki? Gruby portfel to lek na wszystko. Jakie są wasze doświadczenia?
 10. Na szczęście w Niemczech płacą za siebie. I w brew pozorom ładne babki
 11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841206 (ostatnie strony. Nick na 'k').
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.