Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

238 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

985 profile views
 1. Wiem, że babki potrafią być bezwzględne względem siebie. Z ciekawości obczaiłem insta starej znajomej. Dała fotkę, gdzie było widać trochę piersi. Komentarze? Prześmiewcze: "co zrobiłaś, że ci urosły". I to od koleżaneczek, z którymi zna się od dzieciństwa. Tylko niech nikt nie forsuje tej durnej postawy, że może miały namyśli co innego i nie chciały skrzywdzić. Jeżeli ci na kimś zależy to dbasz o jego samopoczucie i nie zostawiasz niedomówień w tej (dość) drażliwej kwestii. Dla mnie najskuteczniejszą metodą jest brutalne cięcie. Tj. blok gdzie się da. Jeżeli spotykasz te osoby na codzień i czujesz ich toksynę to potrenuj niedefensywne odpowiedzi nastawione na ich samoośmieszenie (np. przytyłaś?!).
 2. Obawiam się, że sporo. Kreują alternatywny świat, w którym mogą się poczuć lepsi.
 3. @bassfreak Bo piszesz ciągle smętne posty i tylko pogrążasz się w swoim smutku i żalu. O ile w tej chwili nie masz w sobie gniewu do Chadów, samic. Plan ratunkowy - psychoterapeuta/psycholog.
 4. Czy masz jakiś plan ratunkowy dla siebie @bassfreak ? Bo od samego czytania nic się nie zrobi. Gdzie czyny?
 5. Jeżeli laska focha się (de facto chce Cię ukarać za własny brak satysfakcji) o rzeczy ludzkie to źle o niej świadczy. Powinna mieć ze sobą swojego gumowego przyjaciela w razie "w".
 6. Kobiety w HR i ich metody testowania często nie mają nic wspólnego z poprawnym działaniem przedsiębiorstwa. Śmieszą mnie te ich pytania czym się interesuje (można to przetłumaczyć na: szukam bardziej interesującego bolca, może teraz będzie twoja kolej). Bo serio. nie wiem jaki związek ma zainteresowanie gwiazdami, akwarystyką do programowania XD Albo, niech Pan nam opowie o sobie. Czyli co? No cóż: penis x cm, waga y, lubię grać w gry, czytać książki psycholologiczne. Te dupy chcą stworzyć pozory bycia profesjonalistkami i wyszukują na siłę. Chcą być potrzebne. Nie zgodzę się z testem umiejętności miękkich. To tego trzeba różnych sytuacji więc i czasu. Nie da się tego ogarnąć na pierwszym spotkaniu. Ale myślę, że na pewno patrzą na pewność siebie (jak to baby). A jak jest, kiedy zatrudnia facet? Przyjdź pan na 6 na dzień próbny. Niestety i tu uwidaczniają się różnice w życiu psychologicznym między płciami.
 7. Faceci na ogół są bardzo pragmatyczni w związkach międzyludzkich. Podtrzymywanie znajomości dla samych znajomości to cecha kobiet. Facet patrzy, co zyska daną znajomością. Czy pójdzie dzięki niej "dalej" w życiu. Znajomość facet - facet jeszcze ujdzie, bo faceci najczęściej klepią te same tematy, znają się nawzajem jak cowboy swojego konia. Facet zwykle chleje z facetem, gra on-line z kumplami, strzela się kulkami z farbą z kumplami. Ale znajomość z takim mało znanym bytem jakim jest kobieta, nie ma sensu.
 8. Widzę, że laski potrafią być śmieszne w swojej mściwości ;D Jedna rozpowiadała, że nie da się ze mną żyć. Zlałem to.
 9. 4,97 i stoi w miejscu? Pamiętam czasy jak na równi z euro był. W przypadku Franka Szwajcarskiego to nie ma co go porównywać do Złotego. Bo popyt na CHF jest w przeciwieństwie do złotówki, która dostaje zadyszki jak chorzy na koronawirusa. We Frankach miliony ludzi ma kredyty, dokonuje wymian handlowych. To jedna z najsilniejszych walut na świecie.
 10. Wczoraj euro było po prawie 4,60.. A to jest początek roku. Niestety, nie ma popytu na polską walutę i ciekaw jestem jak to się skończy.
 11. @Boromir @Scantrax @Trevor @leto @Tyson Dzięki za poświęcenie Panowie. Chodzi mi też o sytuacje, typu: "zadzwoń do x, powiedzieć jej żeby się ze mną skontaktowała". Sytuacja prawdziwa z wolontariatu... Zachowanie samicy, gdzie ona miała do miała do x numer. No i ja grzecznie się ugiąłem i zadzwoniłem. A najlepsze jest to, że x zadzwoniła do niej, a tamta nie odebrała (kabaret). Chyba chodzi bardziej o wyzbycie się konformizmu.
 12. @zychu Działa na Micro, bo on jest monopolistą.
 13. Spoko. Europa też ma swoje potęgi technologiczne: BOSCH, Siemens, Philips + marki samochodowe, NOKIA (którą zje..ał Microsoft), Ericsson, SAP. No i Europa jest zagłębiem klepania gier komputerowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.