Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  806
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

382 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1525 profile views
 1. Czytałem gdzieś, że Polski są najagresywniejszymi kobietami na świecie. Picie piciem. Owszem ona ma swój wkład, ale to on ponosi odpowiedzialność za to, że pije. Mógł się wziąć za jaja i odejść od niej. Kobiety potrafią wprowadzić niemiłą atmosferę i zachowywać się jak kapo wobec faceta (to nie tak i to, itp).
 2. Emanujesz negatywną energią, którą ludzie od Ciebie wyczuwają. Jak wyżej ktoś napisał: problemem może być stłumiony gniew, który uwalnia się poprzez mowę ciała/ ton głosu.
 3. Ale to nie tłumaczy czemu akurat ja, a nie jakiś inny koleś. Naprawdę często Ci się zdarza, że jakaś nieznajoma laska ot tak pisze do Ciebie na fb z powodu tak głupiej sprawy? Czemu akurat do mnie skoro ma ponad 1000 znajomych? A mnie nie ma w ogóle? Czemu mnie, skoro nie miałem z nią żadnego wcześniejszego kontaktu? Jaki miała interes zapodając mi takiego głupiego nega? Czemu akurat ja, a nie paru set innych kolesi? Coś myślę, że chyba zazdrościcie chłopaki strasznie 😆
 4. Ale czemu ja miałbym to robić a nie jakiś inny koleś, albo siostra która w tym czasie była ze mną w domu? Dla mnie to znak, że to była nieudolne zarywanie.
 5. No niestety.... Nawalony byłem. Po nawaleniu ciężko o jakieś riposty 🙃 Natychmiastowo odebrałem jej zachowanie za niezrozumiałe bo co ją moje życie prywatne obchodzi? Właśnie dobre pytanie... Odebrałbym jako droczenie się. 2. Rozmawia się, ale kiedy między ludźmi istnieją jakieś zażyłości.
 6. Nie uważam żebym sobie wkręcał... Gdyby A. nie zabolało, toby mi się nie odgryzła tylko siedziała cicho. Tym bardziej, że A. która jest gdzieś 4/10 chciała wcześniej nieudolnie ze mną nawiązać kontakt.
 7. @somsiad No tak, ale czy A. powinna się wtrącać do dyskusji nieproszona? To była sprawa między mną a tamtą laską. Mnie to wyglądało jak zemsta, bo tamtej okazuję atencje a jej nie.
 8. Ja jak dawałem korki, to niestety żadnych fajnych licealistek. Moim zdaniem, laski uważają na młodych kolesi bo chcą uniknąć niefajnych sytuacji.
 9. Czołem, Mam Wam dziwną sytuacje do przekazania. Dla mnie to przykład typowej biernej agresji. Jakiś czas temu byłem na domówce laski, która nieudolnie do mnie startowała. Sprawa wyglądała tak: owa laska to znajoma siostry. Siostra napisała do mnie żebym napisał do Aśki bo ona chce, żebym ja jej coś wydrukował. Nota: nie miałem typiary nawet w znajomych. Wcześniej widziałem ją dwa razy w życiu. Generalnie nie odezwałem się pierwszy do niej, bo nie mój biznes (może gdyby mi się podobała, tobym się odezwał). Chwilę po siostra proponuje domówkę u Aśki. Sedno. Na domówcę są trzy laski. Jedna gardłuje jacy to faceci są źli. Ja dyskutuje z nią. W pewnym momencie biorę ją "pod włos" i gadam do niej: ja tak wszystkie swoje ex traktowałem. I wtedy nieatrakcyjna Aśka odpala: ja myślałam, że ty nigdy nie miałem dziewczyny (dosłownie wcina się do dyskusji). Lekkie: XD Bo co obcą typiare moje życie prywatne obchodzi? xDD Odebrałem to jako rewanż z jej strony.
 10. Pewnie, że zwiększa. Ale 35 latek musi mieć to, czego nie ma 20 latek. Doświadczenie, pewność siebie, pozycje zawodową. To nie reguła, ale obserwacja.
 11. Moim zdaniem, to zależy od tego jak facet radzi sobie z rozdrażnieniem. Bywa, że coś go wkurzy w robocie, więc ma obniżony próg drażliwości. I to co z nim zrobi, zależy od niego. Mam siostrę i potwierdzam to, co piszesz. Dwóch poprzednich partnerów po jakimś czasie wyżywało się na niej. Nie każdy jest na tyle samoświadomy, żeby znać źródło swoich emocji.
 12. A co Ciebie to obchodzi? To są jej potrzeby. Ty masz swoje - więc zadbaj o swoje. W życiu tak jest: -robota Ci się nie podoba? Rzuć ją. -lasce coś się w Tobie nie podoba? Niech ona Cię rzuci albo się zamknie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.