Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  628
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

300 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1251 profile views
 1. Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ale z tego miejsca chcę oznajmić że - tak. Wojna płci istnieje. A najcięższym damskim orężem w wojnie z facetami jest: "mężczyzna powinien" 😂 I to pranie mózgu już od dziecka.
 2. @rarek2 Wiem, wiem... Doświadczyłem tego i doświadczam nawet w życiu codziennym od nieznajomych samic. Typu, wpychanie się przed kolejkę i kwitowanie że żaden ze mnie dżentelmen, bo nie chcę ustąpić. To tylko jeden z przykładów. Postawa samic jako ssających pijawek jest nie tylko niesmaczna, ale i szokująca.
 3. Od dawna myślę, że kobiety mają problem ze wzajemnością. Niby takie ekspertki od relacji, ale dla samic polaryzacja stosunków i sprowadzenie ich tylko do: "biorę-daję" jest normalne.
 4. Albo jeszcze lepiej: "sobie ufam, więc tobie nie muszę". Skoro laska zarzuca brak zaufania, to niech będzie przeciwko niej. Zaufanie jest? Jest. Do kogo ma być to nie ważne. W dodatku autor z automatu postawi siebie wyżej.
 5. Od dawien dawna ten rytuał napawał mnie obrzydzeniem. Większość chce to odbębnić, ale są ci którzy mają tak wgrany programik za dzieciństwa, że trzeba się pokazać, wziąć udział w tej spierdoliadzie odgrywania pozorów.
 6. Życiowa lekcja? Raczej totalny brak empatii, wdupiemniemanizm, okazywanie sobie lekceważenia, brak szacunku do cudzych uczuć i potrzeb. O na bóstwo, jakie to totalnie typowe w Polsce...
 7. Test na wierność. Nie wyobrażam związać się z laską, która miał 20 partnerów. Świadczy o jakichś zaburzeniach...
 8. Cześć i czołem. Czy uważacie, że podryw katoliczki z zadęciem nacjonalistycznym jest możliwe? Dodam, że wchodzi w grę szybka konsumpcja (na pewno przed ślubem). I wprowadzenie tematu seksu - możliwe?
 9. PUA się już dawno skompromitowało. Paru już zostało nakrytych na fake-podejściach.
 10. Takie pierdoły gadacie o siłowni. Widać, że się nie znacie xD Akurat: grubość kości nie równa się ilością włókien mięśniowych. Dyletanci. Doedukujcie się najpierw, bo krzywdę innym robicie. Zgodzę się tylko z tym, że genetyka to suka. Inny super wygląda po pół roku, inny jakby nie ćwiczył. I to przypadki z mojej siłki. Ten drugi koleś 7 lat stażu. Ale z kościami się nie zgodzę. Siła to nie grubość i gęstość kości, tylko ilość i jakość włókien mięśniowych. Akurat typ mezomorficzny o który Ci tu chodzi zawsze będzie wyglądał zbicie. Ale niestety nie wypracuje sobie tak estetycznej sylwetki jak typ mezo (wiadomo, że istnieją typy mieszane. @DuchAnalityk Więc lepiej siedzieć na d... i nic nie robić xD Które można ładnie zabudować. Ale ok. Wiesz, że może zwracasz uwagę na to, co inni mogą mieć w d...? Czego nie da się wytrenować? Akurat łydki się da. To co, lepiej się popłakać?
 11. O ja pier... Nie pójdę na siłkę bo mam wąską strukturę kostną XDDD No nie mogę, trzymajta mje. Gdybyś interesował się kulturystyką, tobyś wiedział, że drobne stawy to ogromny plus bo lepiej mięśnie się eksponują. Chyba, że masz też wąskie barki. Ale co z tym zrobisz? To lepiej wyglądać jak szczypior? Ty nie jesteś niski. Masz 175, więc proporcje na pewno masz ok. Ale Ty wolisz się użalać nad sobą. No trudno, szczęście nie jest dla każdego.
 12. Nic złego. Nawet sobie niedawni myślałem. Macierzyństwo jest tak bardzo idealizowane typu, kobiety dają życie A może by tak odwrócić myślenie i powiedzieć - że zabierają? No bo skoro faktycznie "dają" to i zabierają. Bo w końcu człowiek umrze. Mam nadzieje, że rozumiecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.