Jump to content

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,304
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

741 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,820 profile views
 1. Jak emanowałeś taką samą energią jak tutaj na forum, czyli jak spragniony wody, po 14 km wędrówki w Bieszczadach w lipcowym upale - to nie dziwie się, że zrobiła w tył zwrot. Postawiłeś jej w sytuacji bez wyboru.
 2. No widzisz. Ciebie ciągnie do zaburzonych lasek, a mnie do biednych, zagubionych które oczekują wsparcia. Jesteś DDA/DDD? Ja jestem. Może popracuj nad tym aspektem? Moze miałeś zle relacje z matką?
 3. To się nadaje do zgłoszenia dla kuratorium.
 4. Tego typu artykuły mają za zadanie przyciągnąć jak najwięcej uwagi. I robią to. Bo społeczeństwo jest mało pewne siebie i szybko reaguje na takie coś. Szczególnie kobiety są mega giga zakompleksione, więc przerzucanie uwagi na kompleksy innych daje im swoistą ulgę niemyślenia o swoich. Jest w tym też sporo kary wobec mężczyzn, bo skoro ja jestem zakompleksiona to ty nie możesz mieć lepiej. One nawykowo przerzucają swoje problemy na innych, w ten sposób myśląc że się ich pozbędą.
 5. Rozumiem, że ten rozchwiany emocjonalnie Ukrainiec miał być tym "wysokim, przystojnym"? @HeadBolt
 6. Tinder jest jednak średnio mierzalnym źródłem. Polecam książkę: "Przetrwają najpiękniejsi". Nancy E.
 7. Jak oceniasz Polki Witaminki z perspektywy gościa, który fizycznie ma predyspozycje do podobania się Polkom Witaminkom?
 8. Ale co tu jest do "poradzenia sobie"? Cipki tak duże laski mają takie same jak ich mniejsze koleżanki (pomijając doświadczenia). Sprowadzenie do dołu? Bierzesz za nogi i na dół.
 9. Jak przyjdzie co do czego, to nawet zajęta katoliczka staje się wyzwolona. Wystarczy wygląd, pewność siebie (samcza energia) i atmosfera poufności. Sam to widziałem nieraz. Natura to natura. @HeadBolt Moim zdaniem, ona po prostu bawi się Twoim zainteresowaniem. Robi te całe pusz pule, bo jest niedojrzałą gówniarą, niepotrafiącą się emocjonalnie zaangażować. Jak Ci daje dupy i jest to jedyna rzecz na jakiej Ci zależy - to korzystaj. Przy czym poznawaj inne, to nabierzesz dystansu. Właśnie tym się różnicie, że ona ma dystans bo ma kupę orbiteró
 10. Noo byłem zdziwiony, że "coś" chciała od takiego krasnala jak ja.
 11. Pamietam jak ze 2 lata temu łaziła taka laska za mną krok w krok po centrum handlowym. Miała dobre 190 cm. Szukała kontaktu jak nic. Z figury 9/10. Z twarzy nie wiem, bo mi się nie chciało zadzierać głowy.
 12. Włosi mistrzami I bardzo się cieszę. Anglia upokorzona.
 13. Coś mi się wydaje, że Anal to zwykły troll jak WykopekBordo. Znany z YT i wykop.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.