Jump to content

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,373
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

828 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,094 profile views
 1. Mnie jedyne co wkurza, w niektórych czterdziechach, to usilne narzucanie stylu komunikacji młodym facetom. Upupianie? Próba dominacji? Chęć zacieśnienia więzi? Nie. Chęć odmłodzenia się.
 2. @Tadamichi Kuribayashi Łysa głowa też może wyglądać fajnie, jeżeli ma się proporcjonalny kształt głowy. Baniak wygląda okropnie, jak u dziecka z wodogłowiem.
 3. Ciekawe co by było, gdyby jakiś facet w ten sam sposób odwołał się do okresu i damskiej waginy. Czy nie byłoby oskarżeń o szowinizm? P.S. Kobiety mają jakieś dziwne wyobrażenie o facetach. Że im się ciągle chce, że im ciągle stoi itp.
 4. Co ciekawe takie grubaski i generalnie nieatrakcyjne laski często robią skwaszoną minę, kiedy pojawi się jakaś/ jakiś atrakcyjny na horyzoncie. Być może to mix z poczucia niesprawiedliwości z kombinowaniem, jak dowalić tym ładniejszym.
 5. Rozkminiasz kurde jak małolata. Wyłączyła to wyłączyła, gapiła się to się gapiła. Jak strata, niech ona myśli co zjebała że Ty jesteś zimny i nieugięty.
 6. Ja też parę lasek wykasowałem z fb. Nie dlatego, że miałem ból dupy, tylko po to żeby nie wiedziały co u mnie. Generalnie, to były takie szkodniczki, coś jak pies co podniesie łapę i wyszcza ci się do kwiatka. Wiem, że wiele lasek łapie giga ból dupy o wyrzucenia z fejsa XD
 7. @krzy_siek Rozumiem o co Ci chodzi. Może woda/fat Ci zasłaniał? Ja nawet jak parę dni sobie pojem tłustego/ kalorycznego i organizm zmagazynuje trochę więcej wody, to zanika mi to wcięcie o jakim mówisz. A być może masz inną budowę kości jarzmowych, bo ja mam je dość wysoko.
 8. Dobrze przystrzyżona brodą może uwydatnić kości policzkowe i podkreślić linie żuchwy. Tniesz ją tak, żeby Ci nie zasłaniały kości, jak Ci rośnie na górze, to formujesz pod lica. Z żuchwą analogicznie - golisz pod spodem, na linii zostawiasz.
 9. Mam brodę. Gęstą, ciemną jak węgiel i dobrze przystrzyżoną. Tak, zwracają na to uwagę.
 10. @SzatanKrieger Facet po 30 może wyglądać młodo. O ile nie ma zakoli, nie pali, nie chla coby cera była dobra to i młodo do 40 może wyglądać.
 11. Zapier..lający czas też boli. Ostatnie 5 lat mi minęło jak nic.
 12. 27 lat, mam 28 w tej chwili. Przez siwiejące włosy i członków rodziny coraz mniej...
 13. Istnieje inna możliwość - one chciały szybkiego numerku. A, że wyczuły iż "nic z tego", żeś bardziej związkowy, że raczej nie dasz im szybko orgazmu, to zrezygnowały.
 14. Był. I to podobno w kur... bolesny. Jak lekarz robił, to twierdził że nie bolało.
 15. Kumpel mi opowiadał, żę chodził na zastrzyki w dupala bo jakieś problemy ma. Raz trafił się facet. Miły, uprzejmy, zastrzyk zrobiony delikatnie. Pytał się czy bolało. Potem trafiła się młoda dupencja. I tutaj było po prostu bez słowa JEEB w dupsko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.