Jump to content

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,753
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,005 profile views

bernevek's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

1.4k

Reputation

 1. Kremlowska miękka propaganda jak sie patrzy.
 2. Tzn, że już się wybawiłeś i chcesz się ''ustatkowac''?
 3. Gdyby tak było, to nie byłoby korelacji między moim looks-maxingiem a stanem poprzednim. Powinienem mieć względnie takie samo zainteresowanie, co wcześniej.
 4. @Kleofas Sprawa nie jest taka 0,1. Raz laska, która mnie ignorowała, parę dni później została przyłapana na tym, jak się na mnie gapi maślanymi oczami xD I to taki błagalny wzrok, jakiego nie widziałem nigdy. Lol
 5. Cześć. Lekkie, pyszne pytanie dla tych co lubią się pysznić Czy uważacie, że bycie atrakcyjnym może stanowić trigger dla niektórych zawistników? Niekoniecznie tej samej płci. Po prostu czują i widzą, że nie jesteś z jej ligi i woli Cię opluć. Ja odkąd zrobiłem lekki upgrade dostaję często dwie sprzeczne reakcje: albo widzę, jak na mnie zerkają, czasami się uśmiechają a bywają takie, co mnie totalnie ignorują XD A jakie sa wasze doświadczenia?
 6. Phi. Też mi nowość. Pamiętam jedną współlokatorkę. Włazi na chatę ze swoim Oskarkiem 190. Się okazuje, że katoliczka, należy do OAZY. Mimo iż, wie że ja wiem o jej Oskim, to widać że czegoś chce więcej. Po x czasie obgaduje mi dupę. xD Parę zajętych też spławiłem a piękny nie jestem. To przykład tego, że zasady i reguły społeczne są tworzone przez mężczyzn. Przynajmniej w tym aspekcie.
 7. Moim zdaniem: elektryka. Różnego rodzaju. To jedyna gałąź, gdzie ani AI ani roboty prędko nie wejdą. Trzeba ryć w ścianach, szpachlować, szyć szafy. A jak nie, to "wspinać" się na wysokie słupy. Nie każdy to lubi.
 8. @SuperMario Ty rekrutujesz na rynek polski, czy na inne kraje też? Co byś poradził kolesiowi z dużą luką w CV? Dodam, że ma silne atrybuty w postaci paru skilli. I czy samozatrudnienie to duży minus? Bo słyszałem, że tak (nie ma właśnie referencji).
 9. @Atanda Nie dać się... poniżyć? Pokazać, że umie się odgryźć a nie dać się tylko zapędzić w kozi róg?
 10. Cześć. Pewnie zdarzyło się wam, że ni stąd, ni zowąd ktoś wysyła wam pocisk słowny. Oczywiście z zaskoczenia. Czy udaje Wam się zachować trzeźwość umysłu i odpowiedzieć adekwatnie? Czy raczej muruje was as a potem myślicie, jak mogliście odpowiedzieć? Czy raczej jest to kwestia po prostu... praktyki? I pewnego dystansu do siebie (bufora)?
 11. Ma arabską urodę. Mogą się znaleźć laski, które na to polecą. Masz, oglądnij: Rutkowski mówi, że kobiety wolą kolesia z sąsiedztwa niż bogatego adonisa, pod warunkiem że ten pierwszy zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. A ten drugi nie.
 12. Jak wyżej. Ktoś powie - "zmuś się". Więc zmuszam się, ale chyba ludzie wyczuwają, że tembr głosu jest nie ten. Nienaturalny, spięty. I często reagują tym samym. Co wtedy robicie? Nie odzywacie się, obserwujecie? Czekacie na rozwój sytuacji? Np. gadam z laska. Nazajutrz ona na moje "cześć" odpowiada "czeeEść" Tak powoli z ekcentem na środek wyrazu. Może przez moje zmanierowanie i naczytanie się tekstów o komunikacji, powoduje że jestem odbierany jak "bułka przez bibułkę"?
 13. @AT91SAM7S256 A kto każe mu się dołować? "Progress iteratively with feedback" - taka jedna z zasad w IT. Czyli pracuj stopniowo, konsekwentnie z feedbackiem. Można ją ja zasotować wszędzie. Człowiek też się uczy na przykładach, obserwując. Jak nie będzie wplątywał w to swych ambicji, to nie zbzikuje. Po prostu czysta obserwacja, jak oglądasz gotujące się mleko. Bez emocji.
 14. Będziesz łatwym kąskiem na toksyczne laski, które będą chciały się tylko na Ciebie wy..ać. Z różnym powodów - z zemsty, bo im się poprzedni związek nie udał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.