Jump to content

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,630
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,228 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,257 profile views
 1. @Druid 30 lat temu to domy stawiali. Tyra z minimalnej, po odjęciu kosztów życia, to zostaje około 600€. I tak się opłaca, ale płace się cofają.
 2. W Niemczech też nie jest różowo, jak choćby 10 lat temu. Mnóstwo roboty za 12-13€ brutto. Sporo Ukraińców się nazjeżdżało, wiec będzie miał kto robić taką robotę. Dochodzi do tego gigantyczny kryzys mieszkaniowy i inflacja. Wiadomo, lepiej jak w Polsce ale czuć że jest inaczej jak kiedyś. Gigantyczna konkurencja ze strony imigrantów, też zrobi swoje.
 3. Ja zauważyłem już dawno, że baby lubią tak pierdolić. Robią to, żeby zwrócić na siebie uwagę, poczuć się ważne czy tam poczuć władzę emocjonalną. Nie jestem ekspertem od związków. Ale patrząc po tych, z dłuższym starzem, to od razu idzie poznać po mowie ciała laski, że szuka "odskoczni". Więc niekoniecznie to tak, że jej się nie podobałeś już na początku. Bo prostu czas robi swoje.
 4. @Druid Serio to on? Nie brzmi jak Anal i nie wygląda. Chyba, że włosy zgolił.
 5. Mnie to bardziej irytuje, że instagram zasrany jednym i tym samym... Jakby kopiuj - wklej.
 6. Żarty, żartami. Ale ciekawe co u chłopiny słychać.
 7. Tak wygląd ma znaczenie. Radze się z tym pogodzić czym prędzej, bo inaczej czeka Cię ścieżka rozgoryczenia i innego badziewia, łącznie z wyopcowaniem. Wtedy droga do alkoholizmu, samobója jest prosta.
 8. xD Dorosłe chłopy znowu o Chadach. Wiecie, mam znajomego Giga Chada, któremu laska kazała spadać po 3 latach. Pozmieniała zamki w drzwiach i go wywaliła z mieszkania. Dosłownie, parę miesięcy przed ślubem. Wygląd daje dużo na etapie godów, ale jak emocje opadają to bywa, że życie weryfikuje i Chada i Julkę.
 9. Mam namyśli te laski, które jeszcze poznają co to seks i cała to otoczka związana z chodzeniem. I są podjarane, bo nigdy tego jeszcze nie poznały.
 10. Nie każdej kobiecie imponują pieniądze. Na początku jak kobiety są młode i niedoświadczone, to łakną prostych emocji. Patrzą na wygląd, popularność. Z czasem dopiero stają się, te o których mowa, wyrachowane. A chłopy nieświadome. Nie ważne czy ma lat 15 czy 50. Widzi atrakcyjną samicę i po chłopie.
 11. Znam paru znajomych, których wóda zniszczyła. 4 lata temu spotkałem dobrego znajomego z czasów szkoły średniej. Gościu 25 lat, wyglądał na 45... Od słowa do słowa - alkohol.
 12. Chyba nie należysz do tych mentalnych przegrywów, którzy uważają że laska ma do nich zapukać do drzwi i oznajmić, że chce uprawiać z nimi seks? Najważniejsze to popracować nad wyglądem i czytaniem pozawerbalnych oznak seksualnych. Potem obycie z laskami, żebyś się z nimi oswoił. Ty pracujesz nad wyglądem i skillem. Więc nie wiem gdzie leży Twój problem. Może desperacja, którą wyczuwają?
 13. Zagadanie ma sens jak laska wyśle chociaż najmniejszy sygnał. Oczywiście warto dla treningu zagadywać do wszystkich. Niestety perfekcjonizm, lęk przed niepowodzeniem to jest to, co najbardziej blokuje.
 14. @Ramaja Awantura Oczywiście, że kobiety to cyborgi. Cyborgi w aspekcie osądzania mężczyzn, do którego wora mają trafić. Wiem co mówię. Jak miałem depresję, to reakcje pań były nieprzychylne a aż po pogardliwe. A jak byłem pewnym siebie k..sem to wierz mi, magia się działa. Zdarzyło się, że jedna latała za mną po centrum handlowym (dosłownie krok w krok). Nie licząc miękkich piłek. Słaby samiec jest wykluczony z rozpłodu. Jest aseksualny, niepociągający. Ona oczami wyobraźni widzi same problemy. Jak jest "fajny" (nie jest niebezpiecznym frustratem), to wrzuci
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.