Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bernevek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  290
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

115 Świetna

About bernevek

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. To wyjaśnia czemu znudzone mężatki są takie łatwe... 60% to nie tak źle. Zakładając, że z 80% (jak nie więcej) facetów w związkach zwyczajnie kapcieje i memeje. Prawda jest też taka, że to już jest natura człowieka. Człowiek przyzwyczaja się do bodźca i znowu musi szukać nowości.
 2. Dying Light - zajebiste.
 3. Zaciekawił mnie związek z uber wierzącą katoliczką. A raczej seks. Ponoć sporo z nich ma pochwicę i tak sceptycznie do tego podchodziłem.
 4. No to masz dobry grunt dla zdrowego związku.
 5. Kto Cię nauczył nienawiści do kobiet?
 6. Proste. Do 300 zł płacisz za godzinę seksu z kobietą, która: -może zrobić wszystko co chcesz (za pewną opłatą), -jest młodsza, -atrakcyjniejsza niż Twoja żona, -płacisz de facto za niezobowiązujący seks, Więc furia zrozumiana, kiedy niewolnik chce się uwolnić od niewoli pana.
 7. Podziel materiał na małe części. Zainteresuj się mapami myśli i fiszkami. Powtarzaj materiał regularnie według rymów pamięci. Nie ucz się dłużej jednego przedmiotu niż 2h (udowodnione naukowo, że powyżej tego czasu zachodzą różne procesy hamujące zapamiętywanie). Poza tym, zadbaj o higienę psychiczną. Zdrowe odżywianie, dobry sen, medytacja (reguluje tzw. brain fog i stres), trochę ruchu do dotlenienia się. Jak chcesz fachową literaturę to: Sebastian Leitner - nauczyć się uczyć i Tony Buzan - Rusz głową.
 8. No oboje sobie pokorzystaliście. Sytuacja win-win. Czego więcej chcesz? Nie wiesz do końca z jakim typem miałeś do czynienia - może to był typ modliszki? Rozochocić faceta, a potem kopnąć go w zad. Tego nie wiesz. W tym momencie kluczowe dla Ciebie jest - czego Ty chcesz. A nie bawić się w diagnozowanie cudzych zamiarów. Niech zgadnę - boli Cię ambicja? A ją nie boli - więc to ona ma przewagę nad Tobą.
 9. Pobawiła się z Tobą i tyle. Nic sobie nie obiecywaliście, więc panna skorzystała z braku zobowiązań wobec Ciebie,
 10. A co mnie to obchodzi, co kobiety myślą o korzystaniu z usług prostytutek? Sam nie korzystam, ale jakbym korzystał to jest to tylko i wyłącznie moja sprawa.
 11. Nie chcąc zaśmiecać forum niepotrzebnym tematem, chcę się zapytać o gęstość zarostu i włosów na klacie. Mam 26 lat, mój zarost przypomina patyki powtykane w g... Podobnie jest z włosami na klacie. Coś tam rośnie, ale nie to co miał ojciec. Czy mi toto zgęstnieje czy się mam godzić?
 12. Niczego nie pożałujesz. Przeznacz ten czas na samodoskonalenie (to nie truizm). Wszak, z kim przystajesz tym się stajesz.
 13. A ja zauważyłem, że tych pozytywnych sygnałów otrzymuję coraz mniej (a właściwie w ogóle). Moim zdaniem winy jest tu tylko i wyłącznie mindset. Pewność siebie chyba naprawdę działa... Po drugie - jak dostaje te sygnały to mam trwogę, że trafiłem na jakąś modliszkę, która tak naprawde nie jest mną zainteresowana, tylko atencją.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.