Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Xymitys

Użytkownik
 • Ilość treści

  11
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobra

O Xymitys

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Xymitys

  Witam

  Witaj 😉
 2. Xymitys

  Cześć bracia

  Siema 🙂
 3. Teraz słyszałem, że Ukraińcy nie robią za 4zł/godzinę, tekst "bo mam ukraińca na pana miejsce" już nie obowiązuje. Doszło do tego, że Ukrainiec zarabia więcej niż polak XD ^^. Tak się rządzą...
 4. Polska chce naśladować kraje bogate, będąc krajem biednym - to się nie może udać. Prawda jest taka, że zarówno PIS jak i PO i każda socjalistyczna partia chcąca objąć rządy w Polsce, chce iść śladami krajów zamożnych - przykład głównie Niemcy, będąc obecnie ubogim krajem. Czyli np. zakaz handlu w niedziele, zabieranie wszystkim i dawanie bezrobotnym. A może trochę z innej strony ? Co kraje biedne zrobiły będąc w ruinie - czyli jakie reformy stosowały, żeby ich obywatele byli bogaci. Marek mówi tu o 500+, że kobiety teraz siedzą w domu i gotują obiadki - okej, wydaje mi się, że zawsze znajdą się jakieś plusy "dodatnie" i "ujemne", chociaż ja widzę w jednym z większych miast w Polsce głównie patologie, bo nie ma się szacunku do pieniądza dawanego "za darmo" i wydaje się na pierdoły, ALE traci na tym całe państwo - czyli przeciętny obywatel (podatki). Pomyślcie inaczej, gdyby zlikwidować klin podatkowy, każdy przeciętny obywatel dostał by około 2/3x po 500+ bez żadnych skutków ubocznych. Marku, argument, z któreś z Twoich audycji "lepiej im dać piniondze, żeby później nie kradli" jest mistrzowski !!!
 5. Witam, dzisiaj o poranku naszła mnie taka myśl... Obecnie studiuję, dorabiam trochę w weekendy i ogólnie się nie opieprzam, mam bardzo dobre wyniki w nauce ALE zdarza się (teraz już coraz rzadziej), że miałbym się w jakiś sposób zmobilizować do nauki, to zrobię 100 innych rzeczy przed. I tak, przez cały w sumie rok dzięki tej zasadzie, najpierw: - biegam po/przed zajęciach (ze świadomością "później się pouczę") - czytam różne ciekawe książki, (jw.) - bardziej dbam o rozwój osobisty,(jw.) - medytacja każdy dzień/pozytywne myślenie, (jw.) Dzięki temu też mam mniej myśli depresyjnych pomimo coraz większej świadomości reguł rządzących tym światem i jeszcze trochę podobnych rzeczy by się znalazło do kupy. Obecnie mam wakacje, cały lipiec chciałem poświęcić na "opieprzanie się" i "odchamienie" od nauki, taki trochę "reset" - oczywiście bez żadnych używek bo nie stosuje ich od roku. Od pierwszych dni "odpoczynku" zauważyłem ogólną tendencję spadkową, czyli że nie chce mi się np. medytować - bo nie ma się czego później uczyć, świadomość już nie ma czynnika mobilizującego. Też tak macie ? Jeżeli tak, to co robicie zanim coś trzeba "obowiązkowo" zrobić. Jak się zmobilizować do tych rzeczy, które robiłem, zanim miałem coś "ważniejszego" zrobić po (medytacja,czytanie książek,etc). Pozdrawiam,
 6. Xymitys

  Shit test

  Jedynym wyjściem z tej sytuacji to nie dać sobą pogrywać i sprowokować. Być może chcę wzbudzić zazdrość, lub ma innego zapinatora na oku. Ty pokazując, że jesteś stanowczy, nie reagujesz na takie pierdoły. Może nagadała się z koleżankami, że zrobi Ci jakiś test na zazdrość i chcę zobaczyć ile możesz wytrzymać, tzn. jak daleko może sobie pozwolić i kiedy zareagujesz. Moja robiła podobnie, ja miałem na to zlewkę, skończyło się na tym, że chciała napisać do "rolnik szuka żony" to ją wyśmiałem i powiedziałem, że mogę jej ten list wysłać. Na razie patrzeć obiektywnie na sytuację, długo się nie znacie. Ja osobiście dałbym jej wolną rękę i zobaczył bym po tym czasie, czy zaszły u niej jakieś zmiany w stosunku do Ciebie.
 7. Xymitys

  Reakcja wyznawców Pana Popko na prawdę.

  Myślę, że SanjaJanusz może w najbliższej przyszłości sporo zamieszać, z biegiem czasu poszerza swoją armie "JSM", ale na 98% mu się nie uda. Pani Moskalik odnoszę wrażenie, że miała już swoje 5 minut po nieudanych próbach z "maggravami" i z odpromiennikami, sam posiadam jeden z tych odpromienników, ale kupiłem go kiedyś, żeby go w niedalekiej przyszłości przebadać i ewentualnie nagrać jakieś video. "Popek" mnie zaciekawił tylko na małą chwile, ale myślę, że jego wyznawcy są groźniejsi niż on sam, co jak widać na nagraniach Marka. Aron...? Dużo osób na niego psioczy, ale jak zaczyna swoje wywody o Jezusie to odpuściłem tak samo Popek. Każdy z nich ma "coś" ciekawego do przedstawienia, tylko trzeba dobrze wiedzieć co można wziąć na poważnie.
 8. Xymitys

  Ex dała znać a mnie telepie.

  Miałem tak samo, zerwałem z ex na pokojowych warunkach, do tego odezwała się po ponad pół roku z tekstem "Hej, co słychać, masz już stypendium?" <LoL>, bo z tego co wiem, z obecnym "zapinatorem" co był po mnie, już nie była i może chciała wrócić. Ruchanko z nią było pryma sort, ale na szczęście u mnie przebicie mają wyższe wartości, więc nie wróciłem na stare śmieci. Pogadałem chwilę i spławiłem, powiedziałem jeszcze, że u mnie bardzo dobrze i oddałem wrażenie jakbym odżył po zerwaniu, na nowo. Mam ją cały czas na FB, co roku składam jej życzenia, żeby przypadkiem o mnie nie zapomniała, haha.
 9. Ja byłem z ostatnią ex ok.4 mies, ponad 2 lata temu. Rozstaliśmy się na za porozumieniem stron (miała ordynarny język i lubiła fochać o byle co), a ja mam tak, że jak kończę jakąś znajomość to już więcej nie napiszę, nie odezwę się. Ex napisała po pół roku od rozstania, "co tam? Masz już stypendium ?" (!!!) Później wcisnąłem jej jakiś kit i powiedziałem, że studiuje teraz w Niemczech ale przyjeżdżam czasem do PL i ogarniam fajną robotę, ogólnie dałem wydźwięk taki, że po naszym rozstaniu "odżyłem" na nowo. Widać było żal w jej późniejszych wypowiedziach. Później, jakoś 3 mies po, spotkałem ją na mieście w obecności koleżanki, która jest nawet bardzo ładna. Oczywiście gały z orbit. Z tego co wiem, miała dużo związków, po mnie było parę facetów bo mam ją jeszcze na FB i z każdym nie mogła się dogadać. Bardzo była miła w rozmowie, taka trochę uległa, ale ja już znam te sztuczki
 10. Xymitys

  Radio Samiec usunięte z youtube

  A na tym Vimeo da się jakoś w playliście puścić filmiki tak jak to było na YT ? :-)
 11. Xymitys

  Witam

  Tak jak w tytule, Przemek, 23 lata, student z Wrocławia. Z zainteresowań astronomia, parapsychologia, elektronika, motoryzacja, muzyka - głównie jazz. Na forum wpadłem przez kanał na yt. To tyle, jak na razie. Pozdr ;-)
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.