Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Braciak

Troll
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Braciak

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałem propozycję że oralnie zrobi mi facet. Nic w zamian nie chce. Po prostu mu się podobam. Czy jakbym z tego skorzystał to jestem homo?
 2. Braciak

  Wymiana partnerami

  Byłem w tam ich układach i powiem wam mlodziaki ze trzeba mieć silną psychikę bo inaczej oszalejecie jak będziecie myśleć o tym jak wasza ukochana krzyczy z Innym ze jej dobrze.
 3. Myślałem że na tym forum dostanę pomocy oraz wsparcie jak to mówił Marek w audycjach.
 4. No sexoholizm mam. Na ulicy jak idę to za każdym razem spotkam kilka partnerek byłych. Jak idą za rączkę z chłopakiem. A ja im do buzi i w pupcie się zlewalem. 3cyfrowy wynik już dawno przekroczony. Orgie itp. I tak przez lata. Ale od jakiegoś czasu tak jakby ktoś rzucił urok i same problemy z tego mam. Oprócz tego mam 7dzieci o których wiem. Dziennie pukam minimum 3razy.
 5. Mam problem. Jestem uzależniony od sexu. Od kilku lat. Od niedawna mam problemy przez to. Najbliżej do Poznania mam. Gdzie udać się to leczyć? Terapia jest darmowa? Jak ona wygląda? Do tej pory co kilka dni nowa panna. Teraz ograniczylem sex do tej samej partnerki.
 6. W gumie cienko się puka. Dużo pukam. Dopiero od jakiegoś czasu mam wpadki. 2laski na dziecko chciały mnie usidlic. Dociskaly w czasie wytrysku by w nich skończyć. Nie brały tabletek. Co chwila jakieś infekcje. Jestem seksoholikiem. Muszę zapisać się na terapię bo kiepsko skończę.
 7. Bylem u lekarza wydałem 400zł i znowu coś wyszło.
 8. Znowu problem. Nigdy już tindera. Teraz na grzybie. Link usunięty przez moderatora. Dodam zaraz więcej zdjęć.
 9. https://youtu.be/8Fc7obA-baY W dobrym dziale założyłem temat? Sama prawda w tym filmie....:(
 10. Coś mi tu nie pasuje. Jak się kończy technikum to ma się lat 20. Czyli ile lat miała jak zaciazyla? Jak długo byliscie ze sobą zanim zaszła? Dawała się spuszcac w sobie zawsze czy tylko jak zasłużył się facet? Bo możliwe że specjalnie w bachora wrobila.
 11. Dużo takich przypadków jest. Plus za szczerość laski. A nie ze rogi by robiła. Laski takie są. Mówią ze na całe życie . Mija jakiś czas i idą do innego...
 12. Ile macie lat? Od samego początku związku potrafiła się i tydzień nie odzywać?
 13. Ważne pytanie. Jak często mieliście sex że sobą przed tą przerwą. Ile razy w tyg? Ile byś jej dał od 0-10.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.