Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

T_Shelby

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About T_Shelby

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam taki problem jak w temacie, który zauważyłem w zeszłe wakacje lecz ignorowałem temat ponieważ nie bolało ani nie wpływa to na żadną z moich funkcji życiowych. Co chciałbym zaznaczyć, to że dalej nie wpływa. Jednak zacząło mnie to denerwować pod kątem estetycznym. Mam takie 3 grudki, każda około 2mm średnicy. Można powiedzieć, że przemieszczają się wraz z skórą i są lepiej wyczuwalne i widoczne podczas erekcji. Są umieszczone "w połowie" penisa. Nie da się tego wycisnąć(nie próbowałem), nie przybiera to żadnego koloru, ma się wrażenie jakby to było pod skórą i tak jak wspominałem jest to lepiej widoczne podczas erekcji. Co to może być? Do jakiego lekarza się kierować?
 2. Obecnie nie mam żadnej koleżanki, która mogłaby mi pomóc a Panie na telefon mnie nie interesują. To kwiatki mam tym podlać? 😅
 3. Tak jak w temacie. Słuchałem niedawno Pana Marka nt. mastrubacji(Masturbacja Cię niszczy i osłabia). No i postanowiłem spróbować tego 90 dniowego challengu noFAP tylko już 2 razy po około 10 dniach bolą mnie jajca i 2 razy bez oglądania filmów przyrodniczych spuściłem z krzyża. Dzisiaj mam ten "10 dzień", w którym znowu zaczynają boleć i nie wiem czy to jest zdrowe, czy mieliście już tak? Jak znosicie taki dyskomfort? PS. Jeszcze się trzymam...🤣
 4. Szanowni Bracia, moja zainteresowanie tego typu portalami trwało 2 dni, no cóż. Szkoda na to faktycznie czasu ale myślę, że trzeba się samemu przekonać.
 5. Miałem ostatnio wizytę w szpitalu(4dni+operacja), zbadano mi mocz, krew, wszystko jest w porządku. Nie choruję na nic. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić? Gdzieś mi się obiło o uszy, że krzywy zgryz może być przyczyną, mój nie jest idealny ale wada jest bardzo nie wielka(w październiku zakładam aparat, chłop powiedział, że 1,5 roku powinno wystarczyć). Dieta bogata w minerały, dodatkowo suplementuje się kilkoma minerałami(teraz Selen, D+K kończę z zimy, przedtem cynk, żeń-szeń), siłownia, przed operacją piłka nożna, w zimie basen, snu pod dostatkiem. Nie próbowałem nigdy żadnych kremów, może warto spróbować, co sądzicie?
 6. Chciałbym zasięgnąć od Was informacji nt. takich stron jak flirt.com, erodate.com itp., itd., et cetera. Z reguły żeby w ogóle wysłać wiadomość trzeba wykupić jakieś pakiety.Czy ktoś mógłby tu przybliżyć kwestię finansową jeśli chodzi o działanie(czy to nie ściema i pobierają z kart)? Czy te portale są wiarygodne? Czy Panie ogłaszające się tam są realne?
 7. Witam wszystkich bardzo serdecznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.