Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wombat

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About wombat

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli piszesz o firmie Manta to sorry ale dla mnie ich sprzęt to jeden wielki szajs.
 2. Witam. Od pewnego czasu mam zamiar zmienić telewizor. Rozważam nad dwoma modelami. Znajomy mój ma Philipsa z funkcją z ambilight i mówi ze to podświetlanie telewizora robi super wrażenie przy oglądaniu lub graniu na konsoli. Z kolei samsung wydaje się lepszą firmą,podobno ich telewizory mają lepsze matryce. Na oku mam takie modele: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-55pus6703-12.bhtml , https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue55nu7093.bhtml . Jeśli ktoś może pomóc w wyborze telewizora to proszę o opinie.
 3. Witam ostatnio byłem u laryngologa. Lekarz stwierdził u mnie skrzywioną przegrodę nosową oraz lekko przekrzwioną kość nosową. Skierował mnie na zabieg do szpitala gdzie lekarze bedą musieli mi łamać nos i nastawiać wszystko na nowo. Czy ktoś miał tego typu zabieg, jak to wszystko wygląda w praktyce i czy z nosa nie zrobią mi kartofla po zabiegu?
 4. Spłukuj szampon dużą ilością wody. Jeśli głowa jest dobrze nie wypłukana z szamponu również tworzy sie łupież.
 5. Właścicielem mieszkania jest babcia która przepisała w testamencie na mnie mieszkanie.
 6. Jeszcze się nie wybiera ale nigdy nic nie wiadomo, a wiem że nie spłaci tych długów bo to jest bardzo duża ilość pieniędzy. Jak już pisałem po matce nie otrzymam żadnego spadku bo nic do niej nie należy ale jakoś te banki chyba bedą chciały odzyskać pieniądzę i nie wiem czy nie bedą chciały ode mnie wyciągnać tych pieniędzy.
 7. Po babci. Bo boję się że jesli odziedziczę mieszkanie po babci a mama umrzę z niezapłaconymi kredytami to ja jako najbliższa jej rodzina będę musiał spłacać te kredyty które mama nie spłaciła i nie wiem czy komornik może mi zająć mieszkanie gdy nie będę miał z czego spłacać tych długów mamy
 8. Tylko, że ja się nie chce zrzekać spadku który otrzymam od babci bo chce żeby to mieszkanie było na mnie przepisane i było moją własnosnością.
 9. Witam. Moja mama ma znaczną kwotę do spłacenia w postaci kredytów. Wiem, że jest zadłużona na dużą ilość pieniedzy ma komornika na koncie przez co otrzymuje najniższe krajowe wynagrodzenie 2100 brutto ponieważ komornik nie może zabrać jej więcej. Moje pytanie jest takie czy w razie jej śmierci będę musiał spłacać jej długi? Dodam, że żadnego spadku po niej nie otrzymam ponieważ nie ma żadnych dóbr które móglbym przyjąć. Mieszkamy w mieszkaniu razem z babcią która przepisała w testamencie na mnie mieszkanie po jej śmierci. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 10. Witam Braci Samców. W końcu zdecydowałem się na założenie konta, wierny słuchacz Pana Marka juz od ponad roku. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, mam nadzieję że dołoże swoją cegiełkę w rozwoju forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.