Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

długonoga

Samice
 • Content Count

  46
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

About długonoga

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dowodów można nie mieć, ale i tak lepiej używać kosmetyków produkowanych przez firmy, które deklarują, iż nie testują swych wyrobów na zwierzętach niż kupować produkty firm, które nie ukrywają tego, że takie testy przeprowadzają. 😊
 2. Hej! Jest trochę firm produkujących nietestowane na zwierzętach prezerwatywy, które w dodatku nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Prezerwatywy takie zwane są wegańskimi, a wytwarzają je takie firmy jak: Glyde, ESP, RFSU, Condomi. Wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło: "wegańskie prezerwatywy", by je odnaleźć. Jest też na rynku mnóstwo produktów kosmetycznych, środków czystości i innej chemii, do produkcji których nie używa się surowców odzwierzęcych i nie testuje się ich na zwierzętach. Są wśród nich także produkty polskich firm. Wiedzę na ten temat można łatwo zdobyć korzystając z internetu.
 3. Ilu rzeczywiście było tych partnerów wie tylko ona sama. No chyba, że było ich tak wielu, że sama straciła rachubę. Nie przejmuj się tym. Niech brat korzysta z możliwości, jakie niesie ze sobą życie i bawi się. Byle ostrożnie.
 4. Przez nieśmiałość. Może też niedostosowanie społeczne.
 5. Ja straciłam w wieku 41 i też trochę poszalałam, a w planach mam dalsze szaleństwa. Przez większą część tego czasu wmawiałam sobie chyba, że tego nie potrzebuję, ale był to tylko taki mechanizm obronny. Tak naprawdę nigdy nie pogodziłam się z tym stanem rzeczy. Moje pragnienia przejawiały się w snach i w marzeniach.
 6. Trzydziestoletnia dziewica to dla mnie nic nadzwyczajnego. Osobiście utraciłam swe dziewictwo w znacznie bardziej zaawansowanym wieku.
 7. Ja sama bardzo długo pozostawałam w błogim stanie dziewictwa, choć raczej nikt z mojego otoczenia nie zdawał sobie z tego sprawy. Miałam jednak dużą wiedzę teoretyczną w kwestiach seksualnych, wobec czego w dyskusjach nie było w ogóle widać mojego braku doświadczenia.
 8. Ta metoda nie daje jednak pewności uzyskania odpowiedzi zgodnej z prawdą. Lepiej samemu sprawdzić, chociaż w przypadku tak wiekowej dziewicy, gdyby ostatecznie okazało się, ze faktycznie nią jest, może to być trudne. Z drugiej strony kobieta taka może być pozbawiona błony dziewiczej mimo, iż nigdy nie uprawiała seksu z mężczyzną. Tak więc poznanie prawdy może być całkowicie niemożliwe.
 9. Przecież trujemy o tym aż do znudzenia na tym forum. Nie mam na myśli tych samców, którzy świadomie rezygnują z kontaktów z kobietami, np. osób duchownych. Chodzi mi o tych wszystkich, którzy określani są mianem inceli. Nie wchodzą w związki, bo nie mają takiej możliwości a to z uwagi na nieatrakcyjny wygląd, a to z powodu deficytu umiejętności społecznych lub obu tych przyczyn jednocześnie.
 10. A skąd u licha facet ma wiedzieć, że dana kobieta jest dziewicą? Może tylko snuć podejrzenia w tym względzie. Najpierw musi przecież wejść z nią w sytuację intymną, by na sto procent się o tym przekonać. Tylko, że po tym fakcie może ona już nie być dziewicą.😊
 11. Po pierwsze: nie każdy szuka "zdrowego" związku. Niektórzy po prostu chcieliby się zabawić spotykając się bez zobowiązań z wieloma kobietami, a w tym przypadku ich charakter i usposobienie nie ma zbyt dużego znaczenia. Po drugie: mówisz tak, ponieważ jesteś uświadomionym samcem, ale nie każdy taki jest. Uważam, że wszyscy mężczyźni powinni mieć szansę na poznanie prawdy na temat realiów damsko-męskich doświadczając ich w praktyce. Niestety wielu z nich nigdy się tego nie dowie, ponieważ po prostu nigdy nie zwiążą się z żadną samicą.
 12. Ty powiesz "nie", ale istnieje wielu mężczyzn, którzy nigdy się na to nie zdobędą, postrzegając tego rodzaju kobiety w kategoriach wielkiej szansy dla siebie. Oczywiście, że wśród nieświadomych Januszy. Problem polega na tym, że o ile prawdą jest, iż "każda potwora znajdzie swego amatora", to już w odwrotną stronę ten schemat nie działa. Niestety nie każdy mężczyzna będzie miał szansę na związek z kobietą. Jak widać, w sferze relacji damsko-męskich nie ma równouprawnienia.
 13. Wiesz, kobieta trzydziestoletnia, czy nawet mająca ponad 40 lat nadal ma powodzenie wśród mężczyzn. Oczywiście tych, którym próżno szukać młodszej partnerki. Uwierz mi, nawet bardzo otyłe i nie najmłodsze panie kogoś tam sobie znajdą zgodnie z popularnym powiedzeniem, iż "każda potwora znajdzie swego amatora".
 14. Nie wiem, czy frajerem raczej nie można nazwać kogoś, kto całe swoje życie seksualne ogranicza do jednego partnera, czy partnerki.
 15. W klubach swingerskich wcale nie ma przymusu uprawiania seksu z kimkolwiek. Zdarzają się sytuacje, w których np. dwie pary bawią się w osobnym pomieszczeniu jedynie we własnym gronie, nie dopuszczając do siebie nikogo innego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.