Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pola90

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About Pola90

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. Nie wiem czy ktoś cię poinformował o konsekwencjach prawnych z podżegania do nienawiści i agresji. Podżeganie do nienawiści i przemocy. Moderatorzy śpią czy udają, że nie widzą? Żeby dostać bana za "brak spacji po przecinku" to @Eleanor, jest pierwsza, a w momencie gdy ktoś łamie prawo na forum, to jest cisza. Ja wiem co zrobić w sytuacji, gdy ktoś mówi/pisze podobne rzeczy. Od tego jest wymiar sprawiedliwości, i jeśli nikt z moderatorów się tym nie zajmie, to zgłoszę tę sprawę sama. Znajdą cię @Vstorm, to ci gwarantuje.
 2. Nie jestem odpowiedzialna za to, co sobie pomyślałaś. Pisząc "Wy,Polacy" nie miałam na myśli nic złego. Nie wiem dlaczego doszukujesz się problemu. W czym doszukujesz się problemu? Co jest dla ciebie surrealistyczne?
 3. @Vstorm, bardzo mi przykro, ale pudło. Wczoraj rozmawiałam z tym chłopakiem, i okazało się, że chodzi o odległość. Nie będę:) Polacy mnie nie interesują:) Oceniasz avatar, nie mając pewności czy należy do mnie. Wybitnie Rozumiem, że mam cię jeszcze za to przeprosić? 😂
 4. Prawdę mówiąc nie widzę jakiegokolwiek sensu, aby pisać tu o swoich osiągnięciach. Nie wiem do czego byłoby to Tobie potrzebne. Poza tym mógłbyś być zazdrosny 😂, więc pozwól, że nie będę Cię dołować 😁 I tak większość z Was sceptycznie podchodzi do tego, co ludzie tutaj piszą. Jesteście mało ufni. Zaskoczę Cię, otóż od dobrych 8 lat nie daję na Kościół ani złotówki. 😄 To Ty tego nie wiesz? Powinieneś wiedzieć.
 5. Po pierwsze nie wiesz nic na temat moich osiągnięć. Po drugie, człowiek, które daje się zaciągnąć do sekty pokazuje, jak łatwo go zmanipulować. Z pewnością nie świadczy to o sile charakteru ani mądrości.
 6. Hahahaha 😂😂😂😂, hit dnia! Zapomniałeś dodać, że Tom Cruise, ma wyprany mózg przez sektę w której siedzi od lat. On nawet nie ma kontaktu z własną córką! Marny z niego autorytet.
 7. Nie uznaję podwójnych standardów.
 8. Byłam na Erazmusie na południu Europy. Dziewictwo zachowane:)
 9. To piękne, lecz niestety większość nie docenia dziewictwa. Co do Alicji: Kochana, to jest atut! Nie daj sobie wmówić, że to coś wstydliwego. Znajdzie się taki, który Cię ucałuje po rękach za to jaka jesteś! Trzymam kciuki, głowa do góry! 😚
 10. Moja Droga, To ja zakończyłam tę znajomość. Nie byłam zainteresowana ani nim ani ślubem.
 11. Niestety nie jest tak w każdym przypadku. 1,5 roku temu poznałam chłopaka (dla sfrustrowanych Polaków informacja: tak, to był Polak z dziada pradziada, haha), zaczęliśmy się spotykać na początku września, a miesiąc wcześniej zakończył swój prawie trzyletni związek. Co więcej, on po dwóch miesiącach spotykania się mówił o ślubie!
 12. O ludzie...Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ile tu frustracji, wylewania jadu. A najśmiejszne jest to, że oceniacie zdjęcie z avatara, nawet nie mając pewności czy to ja, hahahaha 😂😂😂😂😂 Użytkownik o nicku ZłyCzłowiek (swoją drogą szkoda mi ciebie, musisz być bardzo skrzywdzony przez kobiety) , za tak obszerne cytowanie nawet nie dostał bana ani ostrzeżenia. No pięknie działa to forum, ja za krótki cytat zostałam zbanowana na 12 godzin. A tu ktoś zaśmieca forum i cisza!
 13. Napisałam, że są kryptorasistami. Skoro uważają je za niegodne, inne itp. tym samym gorsze, nie nadające się tylko i wyłącznie z powodu swego odmiennego wyglądu na dziewczynę/ żonę, to czyni ich rasistami. A krypto, ponieważ publicznie tego nie przyznają. Prześpią się z nimi z ciekawości, ale w związku z tym, że uważają je za gorsze, to kończy się tylko na seks przygodzie. Moja droga, "ogarnij" , że nie wiesz jaką wiedzą operuję, nie siedzisz w mojej głowie. To jest nadinterpretacja. Jestem na forum polskim, zakładam, że są tu w większym właśnie Polacy. To rzeczą naturalną jest, że zwrócę się per Wy, Polacy (w kontekście rodzaju męskiego, bo to do nich było pytanie), a nie np. Wy, Amerykanie albo Wy, Francuzi, skoro jest to forum polskie. Jestem z dziada, pradziada Polką.
 14. Odsyłam do moich postów. Czytaj uważnie, ze zrozumieniem. Kryptorasistami nazwałam facetów, którzy przespali się z azjatkami/afrykankami tylko po to aby sprawdzić jakie są w łóżku. Od początku traktowali je z góry, jak kolorowe zabawki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.