Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Krugerrand

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1688
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2076 Świetna

3 obserwujących

O Krugerrand

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3000 wyświetleń profilu
 1. Krugerrand

  Dziewczyna z Ukrainy

  Jeszcze nie padło nic na temat tego czy dziewczyna szuka Polaka, ponieważ potrzebuje "papierów". Na spotkaniu zapytaj też czy słyszała o Banderze i co na jego temat sądzi. Jestem przekonany, że po tym pójdzie już "z górki" i cała Twoja od stóp po same czubki włosów, na głowie oczywiście
 2. Krugerrand

  Newsweekowe "mądrości"...

  @HippieZ tego co pamiętam artykuł dotyczył przede wszystkim tzw. atrybutów męskości, czyli według jego autorki chodziło między innymi o bycie spoconym śmierdzielem. Ja w tym momencie jestem bardzo niemęski, natomiast Ty zdaje się chcesz, poprzez swoje zgrzanie, być bardzo męska i zapewne zgodnie z feministyczną ideologią powinnaś się wstydzić Uważaj, bo Pani Kunz gotowa Cię za to ukarać
 3. Krugerrand

  Newsweekowe "mądrości"...

  @HippieDzięki za diagnozę diagnozy Ja już po kąpieli czuję, że cały ten artykuł został ze mnie zmyty. Czuję się tak niemęsko odświeżony, że aż mój kot postanowił wskoczyć mi na kolana i tak sobie pomyślałem, że mój sierściuch, na tyle na ile go znam, swoją szybkością, zwinnością wraz z ząbkami i pazurkami spacyfikowałby autorkę bardzo szybko i wtedy mielibyśmy dopiero zabawny patriarchat
 4. Krugerrand

  Newsweekowe "mądrości"...

  Przeczytałem cały ten artykuł i uważam, że Pani Magdalena Kunz, która go popełniła, ma percepcję rzeczywistości na poziomie w najlepszym razie zerowym oraz jest chora na feminizm, który jest zapewne źródłem jej cierpienia i stąd ten tekst. Ja tymczasem będąc po wysiłku fizycznym, idę po prysznic się umyć, to przecież takie niemęskie
 5. Krugerrand

  Moje boje z shittestami

  Moim zdaniem źle, ale o tym poniżej. Jedna z podstawowych zasad związków damsko-męskich głosi: im bardziej masz wyjebane, tym więcej będzie ci dane. @LuckyLuck sam piszesz wyżej, że miałeś okres rycerzykowania w życiu, który nie skończył się miło. Pewnie zgadzałeś się na wszystko co pani powiedziała, robiłeś wszystko jak chciała i pewnie oblałeś po drodze większość jej testów, albo i nawet wszystkie. Stałeś się bardzo przewidywalny i czytała Ciebie jak z otwartej księgi, nie stanowiłeś zaskoczenia, wyzwania i nie dostarczałeś emocji. A teraz sam zobacz. Masz na pannę wywalone, a ona wraca, bo to tak działa. W związku zyskuje ten komu mniej zależy, choć to jeszcze nie związek. Baw się, testuj rozwiązania, sprawdzaj w praktyce i ciesz się tym jak najdłużej.
 6. Krugerrand

  Moje boje z shittestami

  vs. Jak myślisz dlaczego wraca? Czyżby dlatego, że wyczuwa Twoją siłę poprzez skuteczne, jak dotąd, odbijanie jej testów Pokazujesz też tego typu tekstami, że masz na nią wywalone i dostarczasz jej tego czym się karmi - emocji.
 7. Krugerrand

  Moje boje z shittestami

  Temat dość mocno w na forum omawiany. Z testem czy testami sobie można poradzić, ale ich jako takich pozbyć się nie da. Wymaga to jednak bardzo dużej wprawy. Taka ich, czyli kobiet, natura, że one muszą testować, aby się upewnić, ze kręcą się obok silnego faceta.
 8. Krugerrand

  Profil na Facebooku a SMV

  Chcialbym mieć w życiu takie problemy jak kobieca atencja na FB
 9. Stare powiedzenie o demokracji mówi, że jeśli po wyborach nie wstydzisz się na kogo glosowałeś, to znaczy, że nie głosowałeś
 10. Zobaczcie to: Na samą myśl jak to się skończy ogarnia mnie jednocześnie smutek, przerażenie oraz śmiech. Nie ma to jak polityka wstawania z kolan na przykladach z przeszłości jak np. zniana w ustawie o IPN.
 11. Krugerrand

  Walentynka do braci

  @macJakby Ci to powiedzieć? Wiesz...Ja nie wiem co czuję, muszę to przymyśleć. Chyba, że przepiszesz na mnie... Kochajmy się jak Bracia, liczmy się jak Żydzi.
 12. Mnie zawsze wydawało się, że maminsynek to koleś uzależniony od matki, który bez jej zdania nie jest w stanie nic zrobić i nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji, a nie taki co to zawsze na pierwszym miejscu ją stawia i zawsze w każdej sytuacji broni. Zakładam, że opisujesz zachowanie swojego faceta, więc moim zdaniem nie jest on maminsynkiem, tylko gościem, który niezależnie od okoliczności staje po stronie matki. Pewnie tak został wychowany i takie ma priorytety. Przypomina mi to trochę sytuację, z którą jako facet niestety mam bardzo często do czynienia, gdzie kobieta niezależnie co się będzie działo kieruje się solidarnością macic, a wina zawsze jest po stronie faceta. Chyba kogoś tu strasznie boli, że gość jednak ma inne priorytety niż jego myszka.
 13. @Jan III Wspaniały Widać pani bardzo wzięła do siebie oczywiste oczywistości na swój temat. Niech studiuje dalej tę psychologię, bardzo dobrze jej idzie W przypadku odwrotnym, jak pani psycholog mówiłaby jak mężczyźni manipulują, jacy są źli i bezwzględni, oczywiście wszystko w porządku.
 14. Krugerrand

  Kanał "Ocal siebie"

  Niebawem nawet książka wychodzi: https://allegro.pl/oferta/twarde-zycie-mezczyzny-7814189290 @NormalnyObyś nie wykrakał, bo zaraz się zacznie, że Pan Rafał to mizogin, incel i jakaś go w przeszłości skrzywdziła. Nie zapominajmy, że przemoc ma płeć, płeć męską, jak mawiała klasyk.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.