Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Krugerrand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1817
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2341 Świetna

4 Followers

About Krugerrand

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3423 profile views
 1. Krugerrand

  Antykoncepcja

  A że coś tam możesz po drodze złapać, to się nie obawiasz?
 2. @tytuschrypusMnie zblokowała za niechamski tekst, nie zgłosiła Moderacji, bo ostrzeżenia nie poleciały, a ja nadal żyję i mam się świetnie. Powiem więcej: istnieje życie po zblokowaniu przez nią i to jest dużo lepsze życie Także ta nowa religia czy filozofia to się nadaje...
 3. Po pierwsze, to nie zawiódł, tylko zyskał wiedzę oraz doświadczenie, a po drugie to czego Ty chcesz szukać? Igły w stogu siana... To nie ideał, tylko dopływ hormonów szczęścia nie różniący się niczym od zażycia działki heroiny. Jak szybko ją zażyłeś i odczułeś złudną przyjemność, tak szybko to minęło. Witam w prawdziwym świecie, na bardzo wartościowym forum. Jesteś we właściwym miejscu, czytaj, ucz się i korzystaj. Trzeci raz nie możesz popełnić tego samego błędu.
 4. Ciekawe co będzie jak taty zabraknie? Oj chyba w punkt, bo zabolało. Klasyczne kobiece odwrócenie kota ogonem od własnych problemów i przerzucenie tego na faceta, no bo on przecież jest zawsze winny. Winny jest nawet tego, że masz problem z materializmem i ubóstwiasz cudzą własność. Ciekawe czy Ty byłaś już z tym u psychologa... No tak. Oczywiście, że nie, przecież to nie bije z Twoich wpisów.
 5. Brakuje takiej odpowiedzi jak kobiety, które dają szczęście i spełnienie. Najlepsza inwestycja według matriksa
 6. Moja Droga, ja tego trolla biorę na poważnie Po tym co widzę na forum, to lepiej tego nie rób, nie wychodzi Ci. Ponadto: Skoro się nie oświadczył, to skąd pewność, że niedługo będziesz jego żoną i w ramach własnego niepodpartego wykładnią prawną widzimisię przejmiesz jego Porshe? Żałosna jesteś, idź do garów i do dzieci, które może kiedyś z tym czy innym frajerem mieć będziesz. Książkowy przykład, że kobietom i nie tylko nie należą się prawa i wykształcenie.
 7. Ale ja Ci ją nieco podbiję Czy już się oświadczał? Jeśli tak, to czy klękał no i oczywiście ile kosztował go pierścionek? @Morfeusz Wtedy Porshe nie będzie jej, to przecież proste.
 8. Co jego to moje, a co moje nie rusz, proste. Jednak gdy ona kupi Porshe, to już nie jest misia, tylko jej i tylko i wyłącznie jej. Tatuś kupi Porshe to też jej i tylko jej. Przecież to jeszcze prostsze. Bo ja tak mówię i koniec kropka. Ale beka Ale tak swoją drogą to ja temu gościowi współczuję, niezły frajer, a beka będzie jeszcze większa jak trafi tu za jakiś czas na forum i będzie płakał w Świeżakowni.
 9. Sorry, ale po tym zdaniu i całej reszcie jaką tu napisałeś ze szczególnym uwzględnieniem tego: Niestety nie widzę żadnej możliwości pomocy ani ratunku. Pozdrawiam
 10. "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Toqueville "Dawny utrój i rewolucja" https://www.rp.pl/Finanse/304159900-To-koniec-OFE-Zgromadzone-w-nich-pieniadze-trafia-na-IKE.html
 11. To oznacza ujawnienie się, czyli problemy jeszcze większe dla każdego z nas niż na co dzień. Nie jesteśmy na tyle silni i popierani społecznie, aby się aż tak wyjść przed szereg. Marku jesteś jedyną nieanonimową osobą na forum z racji prowadzonej działalności, nie wiem po to zmieniać i ruszać? Może to zostawmy jak jest, jak społeczeństwo, czyli głównie faceci dorosną do tej idei, wtedy można coś działać
 12. Bo zupa była za słona, nie wiedziałem co czuję, była dla mnie za dobra, czułem się samotny i zaniedbany, była za wysoka, potem za niska, przytyła, potem trochę schudła, miała cellulit i nie myła zębów i waliło jej z waginy hurtownią rybną. Przychylam się jak niektórzy wyżej do zamknięcia tematu zanim rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów.
 13. Kompletna bzdura i urabianie misia. życie mnie nauczyło, że im bardziej kobieta czegoś nie chce w deklaracjach, tym bardziej tego pragnie w głęgi siebie i odwrotnie: im częściej mówi, że coś ma tak być, tym bardziej w praktyce tym gardzi i tym bardziej się jej nie podoba. W tym wypadku stawiam, że gdyby faktycznie doszło do takiej sytuacji, nie dość, że nie wyprowadziła by się, to pewnie wywaliłaby go z tego domu w samych skarpetkach i wszystko by mu zabrała, na dodatek dostałaby dość spore alimenty.
 14. TakW mojej firmie i w tej branży tak, a pisałem tylko i wyłącznie na jej przykładzie. Pewne rzeczy trzeba zrobić w określonym terminie i dostarczyć je klientowi, ewentualnie uprzedzić odpowiednio wcześniej o możliwych opóźnieniach. Takie są u mnie na zakładzie zasady i każdy pracujący je zna i zgodził się na nie podpisując umowę o prace, ponadto istnieje coś takiego jak polecenie służbowe, które trzeba wykonać. To jest bardzo ciekawe i zarazem bardzo słuszne stwierdzenie, w prywatnych szkołach nauczyciele nie strajkują. Przypadek? Nie sądzę... Nie popadajmy także w skrajności. Jeśli pracownicy fabryki zastrajkują, nie oznacza to, że automatycznie w tym samym momencie zabraknie maszynek do golenia, przecież oni cały czas pracowali i wytworzyli wcześniej jakąś ilość tychże maszynek, które leżą w magazynach czy w sklepach. Sprzedawcy maszynek w związku ze strajkiem mogą poszukać nowych dostawców i cały łańcuch dostaw może zostać w pełni utrzymany. Faktem jest, że w takiej sytuacji mogą zarobić ludzie ostrzący brzytwy albo ich producenci. Maszynkę można taką brzytwą przecież spokojnie zastąpić albo przerzucić się na golarki elektryczne. Nie tylko były, ale są i będą. Taka jest natura rządu i jego zarazem część charakterystyczna, iż tenże rząd ma monopol na zastosowanie siły na danym terytorium i zdaję sobie z tego sprawę oraz zdaję sobie sprawę z potencjalnych konsekwencji. Zauważ, że jeśli rząd wymusza ustawą na szkole prywatnej prowadzenie takich lub innych lekcji w swoich placówkach oznacza to, że prywatne szkolnictwo tak naprawdę nie istnieje, istnieje tylko i wyłącznie państwowe. Szkoły prywatne różnią się od państwowych tym, ze nie podlegają samorządom i to rodzice mogą decydować o tym czego będzie się uczyć ich dziecko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.