Jump to content

mirek_handlarz_ludzmi

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,633
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  0.00 PLN 

mirek_handlarz_ludzmi last won the day on June 27 2020

mirek_handlarz_ludzmi had the most liked content!

5 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,214 profile views

mirek_handlarz_ludzmi's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

3.6k

Reputation

 1. @EMKEJ tak myślałem Ignorant wedle Twojej definicji to osoba, która nie popiera postulowanych przez Ciebie teorii.
 2. @NimfaWodna zgadzam się z każdym Twoim słowem. Problem w tym jedynie, że taka refleksja przychodzi po czasie i najczęściej w wyniku analizy popełnionych błędów. "Dziś rozegrałbym to inaczej", czyż nie?
 3. @EMKEJ nie bardzo rozumiem o czym piszesz w zacytowanej wypowiedzi. Rozumiem jednak, że wywodzisz w niej, że wirus jest czymś innym, niż nam się powszechnie wydaje,z uwagi na to, że brakuje dowodów, potwierdzających tezę, że wirus covid-10 jest transmitowany pomiędzy ludźmi, czy tak? Powołujesz się przy tym na zakład Lanci, fakt, iż teoria zarazków jest teorią oraz na podobieństwa fizyczne pomiędzy exosomami i wirusami. Cytujesz też różne autorytety. W zwiąku z tym mam pytania, bo bardzo mnie jednak interesuje na jakiej podstawie zarzucasz tak agresywnie komuś ignorancję: 1) Czy obalono teorię zarazków a jeśli tak, to czy wspólczesna medycyna wciąż się na niej opiera, czy od niej odeszła? 2) Czy udowodniono nieistnienie wirusa odry? Może ktoś w związku z tym otrzymał nagrodę pieniężną. Np. od Lanci? 3) Czy istnieją dowody na poparcie tez dr Kaufmana? Podane przez niego źródła wskazują raczej na to, że opiera swoje twierdzenia na poszlakach porównując genom covida i właściwości exosomów, wprowadzając do świata nauki jedną z możliwych (lecz niekoniecznie jedyną prawdziwą) teorię. Czy przeprowadzono doświadczenie, które jednoznacznie wskazuje na prawdziwość tejże jedynie teorii? Czy obalono prawdziwość pozostałych teorii?
 4. Jak to dobrze, że jest Google ? Szukałem co prawda filmografii A. Grabowskiego, ale taka wiedza też się przyda
 5. Żarty żartami, ale ponoć Unilever i Johnson & Johnson podjęły te decyzje pod wpływem petycji zainicjowanych ruchem BLM, np. takiej: https://www.change.org/p/unilever-ban-fair-lovely Cytat z tej strony: Petycję podpisało jak dotąd ponad 13 000 osób. Jak widać potęga masowej głupoty nie zna granic. Najlepsze jest to, że w Afryce czarne kobiety masowo używają wybielaczy do skóry, bo jasna karnacja uchodzi za kanon piękna. Rasizmcepcja?
 6. Białe pionki mogą być, pod warunkiem, że zaczną jako drugie i dostaną wpierdol.
 7. O ile mi wiadomo, przekraczając zewnętrzną granicę Schengen zawsze musisz odbyć kwarantannę. Daj znać, co Ci powiedzą na granicy. Sam jestem ciekaw, bo się szykuję na kolejną eskapadę.
 8. Sucha woda. Żywy trup. Pozytywna inicjatywa feministyczna.
 9. @Imiennik bardzo Cię proszę - nie wrzucaj mnie do jednego worka z bratem @Libertyn Mamy sprzeczne poglądy w jakichś 99,999% ? A dziękuję. I nic Ci nie wciskam. Rób, co uważasz za słuszne. Ja tłumaczę, czemu robię to, co ja uważam za słuszne. I faktycznie - nie zgodzimy się. Miłego dnia ?
 10. Słusznie zauważyłeś, że oczekuję aby inni traktowali mnie tak, jak ja staram się ich traktować. Punkt dla Ciebie. Powody, dla których noszę podałem już dwukrotnie. Wątal ma raptem dwie strony, więc pewnie bez trudu znajdziesz ? Hmmm, reductio ad stalinum? Tylko czemu tak łagodnie? Twój argument brzmiałby mocniej, gdybyś zamiast "potraktować gazem" napisał "zabić i zjeść moje stygnące serce". Miałby on tak samo mało sensu, ale przynajmniej bardziej histerycznie by brzmiał.
 11. Zgadza się. Mogę sobie chodzić nawet w kagańcu. Nie rozumiem skąd pogarda dla tych, którzy te maseczki noszą. Ale ja piszę o dbaniu o bezpieczeństwo innych, nie o swoim. Nie, solidaryzuję się z ludźmi. Wyraźnie napisałem: Nie rozumiem zatem, skąd tekst o solidaryzowaniu się z władzą. Ponadto zauważ, że wątek nie dotyczy sankcji ze strony władzy, tylko reakcji innych ludzi, którzy zmuszeni są obcować z "anty-maskowcami". Wygląda na to, że jednak postawa taka, jak Twoja przeszkadza innym ludziom. Jak się czujesz wchodząc na cudzy teren (sklep) i łamiąc zasady, których respektowania oczekuje jego właściciel i personel? Tak, np. wszyscy moi pracownicy utrzymali pracę (choć gówno robią od trzech miesięcy) a kontrahenci na umowach o dzieło, którzy nie byli w stanie zarobić ani grosza do dziś dostają kasę praktycznie za friko. Ostatni raz na ten przykład wczoraj w piątek - pani na umowie o dzieło wylądowała niespodziewanie w szpitalu. Dostała pieniądze nawet wcześniej, niż powinna i kompletnie nieadekwatnie do wypracowanego rezultatu. Nie wiem, ile połamałem w ten sposób przepisów, bo de facto zapłaciłem za coś, co nie zostało dostarczone, ale co mi tam. Wierzę, że wspomniana przeze mnie solidarność społeczna jest: - primo: ważniejsza od jakiejkolwiek ustawy, w tym wypadku przepisów dot. umów cywilno-prawnych, księgowości etc. - po drugie primo: działa w dwie strony, czyli, że wspomniana pani, jak i inne osoby, którym płacę od paru miesięcy za nic jednak zrobią to, co mieli zrobić, czyli, że dostarczą opłacone rezultaty. Dla ścisłości - nie jesteś pierwszą osobą, która krytykuje fakt, że noszę maskę. Zacząłem ją nosić bodajże jeszcze w marcu. Na pewno długo przed nakazem i wylądowaniem słynnego samolotu z Chin. Jakoś tak zaraz po tym, jak wyprowadziłem się tymczasowo z mocno zainfekowanego regionu na wioskę. Tam się też napierdalali z debila, który mimo braku nakazu nosi maseczkę. Powody były proste - nie wiedząc, z czym mam do czynienia a przyjeżdżając z zasyfionego regionu wolałem nie narażać innych ludzi. Oczywiście, jeśli kłóci Ci się to z Twoim sposobem myślenia, możesz dalej błędnie uprościć, że robię to dlatego, że sram w gacie. A to akurat był skrajny kretynizm. Jakie masz jeszcze pytania? Zdecydowanie łatwiej. Odnoszę jednak wrażenie, że w tym konkretnym przypadku dzielimy się sami bez specjalnej ingerencji z zewnątrz. Coś mi mówi, że w tym konkretnym przypadku jesteś i jednym i drugim. Również pozdrawiam ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.