Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mirek_handlarz_ludzmi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  769
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

mirek_handlarz_ludzmi last won the day on November 9

mirek_handlarz_ludzmi had the most liked content!

Community Reputation

1428 Świetna

About mirek_handlarz_ludzmi

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar
 • Interests
  Broń, dziwki, narkotyki.

Recent Profile Visitors

1929 profile views
 1. Typu, że rozwiedliście się w zgodzie i bez walki (sygn. akt sądu okręgowego), że uczestniczysz w życiu dzieci (dowody z librusa, szkoly, paragony, zdjęcia), że elastycznie reagujesz na propozycje żony, co do dzieci (maile, smsy z żoną, gdzie idziesz jej na rękę + terminy spotkań z dziećmi), że celowo dla nich zmieniłeś swoje życie, czego dowodem przeprowadzka do Polski + kalendarz spotkań z dzieciakami (sprawdź czy Twoja komórka nie zapisuje Twojej lokalizacji- łatwiej Ci będzie wskazać dokładne dni i godziny). I że uważasz, że stanowisko byłej żony stanowi reakcję obronną na pozew, wynikającą z obawy zmian w jej życiu, jakie mogą zajść (znasz ją lepiej, więc doprecyzuj jakie) i że jesteś przekonany, że jej reakcja jest przejściowa. Sam jesteś gotów i chętny do współpracy, czego m.in. Twoje daleko idące ustępstwa w trakcie rowodu (dowód: treść postanowienia rozwodowego sądu / umowa podziału majątku itp.). Dlatego wnioskujesz o skierowanie sprawy do mediacji. I załóż sobie konto w Portalu Apelacji Twojego województwa. Uzyskasz dostęp do sprawy i będziesz wiedział o postępach sprawy zanim listonosz doręczy Ci korespondencję z sądu. Ubezpiecz też dzieciaki w swojej pracy i załóż konto w portalu ZIP NFZ i e-pacjent. Bedziesz widział historię leczenia dzieci.
 2. Do jakiego poziomu? Chodzi o odebranie ich? Ograniczenie do wspoldecydowania w ważnych sprawach, dotyczących dzieci? Jeśli chodzi o to drugie, to pod żadnym pozorem nie walcz z matką w sądzie. Wnioskuj o mediacje, bagatelizuj konflikty z matką, dowódź, że dążysz do porozumienia. Nie bij w matkę w żadnym piśmie procesowym bo przerżniesz sprawę z powodu konfliktu między ex małżonkami, skutkującym niemożliwością wspoldecydowania o sprawach dzieci. I pamiętaj - sąd gówno obchodzą Wasze potyczki. Liczy się dobro dziecka. A małżonkę zawsze możesz pociągnąć do odpowiedzialności karnej, jeśli złoży w sądzie nieprawdziwe zeznania lub dokumenty lub Cię zniesławi. Nie wiadomo. Może wniesie, może da Ci w ryj. Może zignoruje. Przyjacielu, zmień podejście do tej sprawy, bo przegrasz.
 3. To pewnie dlatego, że prócz gramatycznie prawidłowo zestawionych słów, nie było w tych argumentach żadnej wartej dyskusji treści. Miłego
 4. Idąc tym tokiem myślenia łatwo dojść do wniosku, że organem mającym kluczowy wpływ na stan zakochania są płuca. Przecież wtedy pracują i to nawet szybciej, niż zwykle. Ale im więcej piszesz o narządach, fizjologii i gruczołach, tym bardziej jednak potwierdzasz, że to biologia a nie rozum nami kieruje. Z ciekawości- czemu nie odwinełaś mi argumentem o np. korze przedczołowej? To by przecież potwierdziło Twoją tezę. Może dlatego, że ta część mózgu, odpowiedzialna za decyzje racjonalne, planowanie i przewidywanie skutków niewiele ma wspólnego z błędami atrybucji? Może byśmy wprowadzili do naszej rozmowy jakieś stany pośrednie? Pełny albo pusty? Nic po środku? Żenujące, że odnosisz się jedynie do mającej na celu wzmocnienie treści metafory. Ale jego reakcje są wciąż oparte o działanie narządów i gruczołów, tak? Właśnie ogłosiłaś teorię inteligentych, uczących się najądrzy Masz może jakieś dane na potwierdzenie swojej tezy, czy tylko wygłaszasz swoje subiektywne opinie tak, jakby to były fakty? Ludzie posiadają, głoszą i propagują różne postawy. To jest forum o samodoskonaleniu się męskim a nie elitarny klub samczych ideałów I chyba nawet tu w tym wątku tłumaczone Ci było, że wątek @Mosze Red dotyczący wyboru żony, to zbiór cech idealnych, niedościgłego kobiecego ideału. Na tym forum używa się także wyrażenia "Himalajka", które jak pewnie wiesz, stanowi mityczny archetyp idealnej kobiety.
 5. Opisałeś zdrową relację partnerską a nie feminizm. Czemu to kończysz? Nie szkoda Ci?
 6. No to pochodzisz ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jesteś synem szejka. To wystarczy.Nawet gdybyś zaciągał po ślunsku, to i tak żadna Ci się nie oprze.
 7. a arabskiego nie znasz, bo ojciec zwiał na wieść o ciąży 😉 W ten sam sposób możesz się wytłumaczyć, czemu nie jesteś muslimem (inshallah) 😉
 8. @TheFlorator bardzo pięknie dziękuję i przepraszam. Po prostu wyszedłem z założenia, że niemowlak stanowi obiekt zainteresowania przede wszystkim madki i tateła i bombardowanie nimi przestrzeni publicznej nie przystoi białemu rycerzowi 😉 Bliźniaki to chłopak i dziewczyna (z pierwszego małżeństwa). Teraz urodził mi się synek 🙂 Fajne dzidzi, choć bardziej białe, niż czarne, ale ponoć mieszane dzieciaki takie się rodzą i koloru nabierają dopiero po kilku tygodniach. Tak więc ten tego - czekamy 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.