Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

enjoylife

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About enjoylife

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam szanowne grono, pytanie jak w temacie. Mamy tutaj wielbicieli seks kamerek? Co Was do tego ciągnie? Może kogoś temat odrzuca? Co dokładniej? Pozdro!
 2. Chłopie! Nie warto to przejmować się takimi sytuacjami- niby zdajesz sobie z tego sprawę, minął miesiąc, a Ty zamiast starać się to olać przypominasz to sobie jeszcze dokładniej i piszesz na forum. Głowa do góry, bary szeroko i żyj szczęśliwie :)
 3. Wielka ekipa mężczyzn nie wskaże Ci gdzie jest łechtaczka, to co dopiero minety wymagać
 4. NIGDY.NIE.BIERZ.KREDYTU.NA.MIESZKANIE W obecnej sytuacji w naszym kraju jak i na świecie, lepiej jest wsadzić sobie nóż w gardło, i będzie to mniej bolesne niż spłata takiego gnoju Zobowiązuje nie dość że do spłaty, to też do mieszkania w jednym miejscu bez funduszy. Wynajmowanie mieszkania to zdecydowanie najlepszy pomysł- kupicie sobie coś na starość Zona niech zainteresuje sie podstawami ekonomii, zamiast brać przykład z nierozumnego społeczeństwa. Pozdro!
 5. Jak wyżej, witam wszystkich Nie wiem jak doszło do tego, że dopiero teraz, w wieku 27 lat poznałem to forum, ale szybko nadrobie zaległości Widziałem jak dotąd wiele tematów w których mam doświadczenie, więc wierze że razem sobie pomożemy. Pozdro!
 6. Polecam Dickies. Mam rozbudowane mięśnie na udach i świetnie sie sprawdzaja.
 7. enjoylife

  Męski problem.

  Chłopie mam obie te rzeczy całe życie i jedyny raz zwróciłem na to uwage w wieku 15 lat przed pierwszym zblizeniem z dziewczyna potem było wiele partnerek, nikt nie zwraca na to uwagi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.