Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

brama85

Użytkownik
 • Ilość treści

  79
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

60 Świetna

O brama85

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A zatem etymologicznie uzasadnione jest zarówno pisownia hajtać (się), jak i chajtać (się), przy czym w znaczeniu 'ożenić się, wyjść za mąż' tylko chajtać (się). Tę pisownię zaleca też Nowy słownik ortograficzny PWN
 2. Fruktoza w owocach to też cukier. Haha
 3. Nie jestem już tobą zainteresowana.
 4. A czego się spodziewałeś po 18 letniej kobiecie? Nie myl dorosła z dojrzałą,
 5. Szanowny kolego zobacz w słowniku jak się prawidłowo pisze.
 6. Powiem tak, uwiedzenie laski nie jest, aż tak trudne jak jej utrzymanie przy sobie. Można by zacząć od posiadania pozytywnej męskiej energii jest dobrym afrodyzjakiem. Jak np. nie potrafisz siebie sam utrzymać postaraj się zadbać o to. Jak to mówią wystarczy być piękniejszym od diabła.
 7. Gdy zdobędziesz doświadczenie, nie będziesz skazany na bycie z kimś dla kogo nie będziesz nagrodą i atrakcyjną osobą. Będzie miał wtedy wybór. Póki co mam żonę. Ale nie spoczywam na laurach. Lubię też podzielić się z kimś moimi przemyśleniami.
 8. Jak się nie daj boże już ochajtasz, to wrzuć proszę skan albo foto tej twojej intercyzy.
 9. Mam obecnie żonę i jej się podobam fizycznie. Myślę, że udało mi się ją na tą chwilę zdominować. Myślę, że dam radę.
 10. Mi praca nad sobą zajęła około 10 lat.
 11. Ja mam grupę odbiorców. Ty też masz swoją . Każdy jest zadowolony. Mój kontekst wypowiedzi nie zakładał tresowania kobiet np. niczym psa
 12. Jak wypisujesz takie porównania do psów. To na wstępie nic nie wnosisz swoimi przemyśleniami do tego tematu.
 13. Zacznij o zdominowania siebie. Swoich emocji i myśli. Kontrola nad własnym sobą da Ci poczucie siły. Silny facet zachowuje wewnętrzny spokój oraz harmonię. Kobiety uwielbiają angażować uczucia zwłaszcza w silnych facetów. Ona zawsze musi kochać bardziej a Ty staraj się kochać mądrzej. Nie stawiaj kobiety na piedestale, bądź czasem powściągliwy w ukazywaniu uczuć. Stań się osobą decyzyjną od początku do końca. W dominacji nie chodzi wyłącznie o wydawanie poleceń, posiadanie wymagań oraz czasem przywoływanie do porządku. Chodzi głównie, a może przede wszystkim o stwarzanie poczucia bezpieczeństwa. Nie tylko twoje zasoby będą dawać to poczucie ale na pewno Twoja silna psychika. Gdy osiągniesz dominację, nic ani nikt nie będzie miał na tobą władzy. Uodpornisz się na wszelkie manipulacje. Zawsze zachowasz spokój oraz czystość umysłu. Silna męska energia dominuje nad słabszą kobiecą.
 14. Nauka jak dawać i dawkować emocje to proces, którego powoli się nauczysz. Może masz w swoim otoczeniu, kogoś komu możesz się przyjrzeć jak to robi. Ktoś bliski,i kto udzieli Ci rady. W złym kontekście mnie zrozumiałeś, chodziło mi, że nie odpędzisz się od kobiet. Będą uganiać się za Tobą. Życie jak i kobiety są dla ryzykantów.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.