Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

brama85

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  486
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

428 Świetna

About brama85

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nisko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przez te sprawy finansowe można tylko sprawić, że życie faceta jest ciągle nafaszerowane strachem - że każda baba w każdej chwili może go opierdolić z kasy.
 2. brama85

  Ukochane prostytutki

  Przypomina mi się opowieść gościa jak był tak, któryś w kolejce danego dnia do divy. Kiedy przyszła jego kolej to się grubo wkurwił jak w jej dziurze znalazł gumę poprzednika. Fuuuj.
 3. Niebawem przyjdą na świat moje bliźniaki. Będę starał się nie dać sterroryzować przez nie na późniejszym etapie naszej wspólnej relacji.
 4. Ożenił się i stęka, że żona chce dziecko. Myślałeś, że wiecznie będzie się bawić lalkami?
 5. Wydałem dziś na żonę 7 złotych. Panowie przede mną w kolejce nawet potrafili po 150 za bukiet. Nic za darmo.
 6. @Still Kolego a czym Cię urzekła Pani z dzieckiem?
 7. Nie obciążaj nigoko takim zadaniem. To nie fair. Jaką drogę byś nie wybrał. Niech odpowiedzialność za wybór będzie spoczywać tylko i wyłącznie na tobie.
 8. Kod Biblii był rozszyfrowywany przez matematyków - mężczyzn. Brak tu matematyka - kobiety. W takim razie musi być to mistyfikacja. Haha.
 9. Kobiety to swoją drogą. Ale ile jest teraz facetów co stękają bo muszą pracować. Zwłaszcza to pokolenie bananowej młodzieży z lat powiedzmy 95 w górę. Goście z tych lat to z reguły płaczki i fochowcy. Bardzo delikatni psychicznie. Plotkarze.
 10. @Adams Rozbolał mnie ten drugi. Po zrobieniu w sobotę zdjęcia nie stwierdził, że należy to leczyć kanałowo. A jednak okazuje się, że jest to konieczne po zrobieniu jeszcze raz zdjęcia i przez powstałą przez gazy bakteryjne opuchlizny.
 11. W poprzednią sobotę skończyłem leczenie kanałowe jednego zęba. Podczas tej wizyty stomatolog zabrał się za naprawę kolejnego. Po zrobieniu zdjęcia, wyczyścił go i zabezpieczył. Skasował za to dodatkowe 150 PLN. Od poniedziałku zacząłem puchnąc na twarzy i czuć ból dziąsła nad tym zębem. W środę już byłem bardzo spuchnięty i umówiłem się na wizytę. Tego dentysty nie było i przyjął mnie inny. Fota i znów rozwiercanie. W zębie przez bakterie powstały gazy i dostałem zakażenia. Przygotowanie do leczenia kanałowego i znów 150 PLN. Czy mogę żądać jakiegoś zadośćuczynienia za błąd w sztuce tamtego stomatologa? Naraził mnie na ból, stratę kasy oraz przymusowy urlop.
 12. Jak się ma rodzinę warto mieć samochód. Dziś zawiozę ciężarną żonę do lekarza. Jestem niezależny.
 13. @Still Mam chyba gorączkę, wziąłem lekki i sobie leżę , pies obok. Żona masuje brzuch i patrzy czy się maluchy ruszają. Sobotnia nostalgia.
 14. Diva to nie terapeutka. Nie tędy droga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.