Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

brama85

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  598
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

brama85 last won the day on July 20

brama85 had the most liked content!

Community Reputation

623 Świetna

About brama85

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nisko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wejdź na notino i zobacz markę Armaf. Polecam.
 2. W tym artykule przedstawione są dwa warunki, kiedy to kobieta dzięki wyrokowi sądu może przejąć wynagrodzenie swojego męża. https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/czy-zona-moze-przejac-pensje-meza/229rhpd
 3. Powinni wprowadzić dla niektórych zakaz posiadania tv. Wyszłoby im to na dobre.
 4. W nowym programie polsatowskim. Pokazany jest obraz perfekcyjnego faceta, posiadającego bardzo dobrze zbudowane ciało i mającego tatuaż. Lansowany obraz takiego mężczyzny , który może dzięki takiemu wyglądowi przyciagać atrakcyjne partnerki źle wpływa na samopoczucie wielu młodych mężczyzn. Panowie naoglądają się takich programów. I popadają w kompleksy.
 5. Wszystko zależy z jakiego poziomu życiowego wchodzisz na forum. Albo coś Cię rusza bardziej, albo mniej. Każdy z nas jest na innym levelu. Ale levele też grupują użytkowników. Są tacy i tacy.
 6. Dużo kobiet w tym kraju nosi w domach spodnie i ma jaja. Więc taka strefa to odpowiednie miejsce, także dla nich. Haha.
 7. brama85

  Życie BEZ kobiety

  Panowie nie ma co się żalić. Nikt za was pewnych rzeczy nie zrobi. Trzeba popracować nad sobą i ruszyć dupę. Seks jest na wyciągnięcie ręki zawsze i wszędzie. Trzeba obudzić w sobie dzikie serce i do dzieła.
 8. Kolego ja obecnie mieszkam w krk mam kolegę, którego firma wysyła ludzi do pracy do Niemiec. Siedzibę mają w Szwoszowicach. Tam jest takie centrum handlowe i tam mają siedzibę. Podjedź i popytaj.
 9. Życie lubi zaskakiwać. Kolega @Still posiada czasami umiejętność dawania złotych rad a dopiero teraz uczy się pływać. No proszę.
 10. @misUszatek Ważne żebyś miał na co siadać, a obejdziesz się bez żony.
 11. Pewnie jej nawet nie dotykasz bo się boisz, że coś spierdolisz. Wprowadź eskalację dotyku. Ona musi widzieć twoją pewność siebie. Pokazuj zainteresowanie niewerbalnie, a nie gadkami.
 12. @mirek_handlarz_ludzmi Kłócimy się. Toczymy bitwę na swoje racje.
 13. @RealLife Jest mocno napięta atmosfera. Dwoje płacze, pies szczeka robi się nerwowo o różnych porach dnia. To ciężki okres dla mnie.
 14. @Kapitan Horyzont Byliśmy całą rodziną w sklepie biegacza i mierzyłem model, który potem kupiłem. Widziała cenę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.