Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czlowiekronaldo

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Świetna

About Czlowiekronaldo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zanim doczytałem o rozstaniu chciałem napisać, że ona jest zamrożona na emocje, na pragnienie czegoś - bo jest to tak niedostępne. Lepiej nie czuć pożądania do fajnych mężczyzn niż marzyć o nich i czuć, że są niedostępni. To jest to samo co w przypadku bogatych korpo kobiet, które nie mogąc znaleźć prezesa czy jakiegoś dyrektora decydują się na bycie solo. Nie wiem na ile to troll czy nie, ale jeśli nie to na pewno nie powinien wysyłać linku do forum i masz poczytaj sobie, ogarnij. Słabe to jest.
 2. Jak facet odejdzie to pół biedy, ale jak do innej, jak do ładniejszej? To już jest wkurwienie atomowe.
 3. Na forum powinny istnieć jakieś ograniczenia co do czytania treści bez zalogowania - na ilość spędzonego czasu na stronie lub przejrzanych stron, to zwiększy ilość nowych użytkowników, których można szybko zachęcać do aktywności np. po 10 minutach na niezalogowanym -> temat który przeglądasz czeka na Ciebie z nowymi odpowiedziami, zarejestruj się i dołącz do dyskusji. Czasem mam wrażenie, że widzę na forum ciągle te same avatary, fakt, nie przeglądam wszystkich tematów, ale jednak mam taką grupę powiedzmy 15 nicków, które się non stop pojawiają. To znak, że trzeba aktywizować nowych userów. Z tym YT to najlepiej zacząć monetyzację, nawet 1 czy 2 reklamy na filmie będą robiły pieniądze, takie unoszenie się honorem bo ktoś wypomni - no bez przesady, kto o tym pamięta. A po drugie materiały z reklamami właśnie za sprawą reklam są odbierane jako bardziej wartościowe czy pochodzące ze znaczących źródeł. Ludzie do reklam są przyzwyczajeni. Budowanie kanału w oczekiwaniu na jego blokadę? Jutub mając konto, które zarabia nie będzie tak agresywnie podchodziło do jego blokady czy usunięcia bo dla nich to też pieniądze. Więcej odwagi bo jest sporo do wygrania, a z taką bazą wiedzy, ogromem tematów, historii i użytkowników można bardzo dużo zdziałać. To może być forum pierwszego wyboru dla wielu mężczyzn tak jak portal na K dla kobiet. Trzeba: 1. ułatwić znalezienie forum 2. zachęcić do angażowania użytkowników 3. utrzymać ich systemem gratyfikacji, gamifikacji i ciekawymi treściami, które właśnie dostarczają użytkownicy
 4. Panowie, rozjebaliście ten wątek, dajcie się wypowiedzieć, pytanie nie było do Was a każdy musi swoje trzy grosze dorzucić i jeszcze za poradą napisać, dwie strony o niczym, jeszcze to pisanie że na pewno wiecie lepiej, żenada. Ogarnijcie się xD Czekam aż wypowie się więcej Pań, z Waszego offtopu plusem jest to, że temat stał się gorący i widoczny w topie po zalogowaniu.
 5. Znam to, nieraz sobie wyobrażałem chodząc kilka godzin, że z partnerką zaraz by ją nogi bolały, że trzeba gdzieś ładnie zjeść, zrobić jej zdjęcia itd. Będąc samemu można wszystko, kobiety często to prostu ograniczenie i ciężar. Być na wyjeździe i skakać wokół kogoś, prosić, zapewniać, że to niedaleko i za chwilę wrócimy. Masakra. Bardzo nie lubię tej dziecięcej słabości wielu kobiet, one sobie nawet nie dają możliwości sprawdzenia się tylko od razu jak pięcioletnie dziecko bolo mnie nuszki i nigdzie nie idziemy. Każdemu polecam chociaż raz wybrać się na samotny wypad w kilka dni.
 6. Jazda samemu jest fajna bo można się lepiej poznać i przede wszystkim polegasz tylko na sobie. Taki weekend w skupieniu pozwoli odpocząć, chodzić spać kiedy Ci odpowiada. Osobiście mam mieszane uczucia na temat dłuższych wyjazdów. Tutaj raczej trzeba postawić na to by przeskakiwać z miasta do miasta bo łatwo można się znudzić jednym miejscem. Zwłaszcza, że nie mamy tego reżimu drugiej osoby, która chce oglądać np. stare kościoły więc zaoszczędzimy trochę czasu. Piszę to z perspektywy osoby, która spędziła w ten sposób około dwóch miesięcy. To jest dobre na krótko, potem dopada chęć podzielenia się tym lub współprzeżywania różnych chwil. Weekend czy nawet dwa tygodnie to jest jak najbardziej ok, ja po dłuższym wyjeździe solo gdzie ciągle miałem coś nowego do ogladania niestety czułem się samotny. Dużo atrakcji i postawiony sobie reżim poznawania nowych miejsc na 100% był ciężki, ale to już raczej indywidualna sprawa. @jaro670 Ta kobieta bredzi jak członek jakiejś sekty, nie chciałbym zacząć tak gadać od samotnego życia i podróży.
 7. @Still Chcę, żebyś się zaangażował tylko tak, że Ty tego chcesz i o mnie zabiegasz. Chciałabym chatki i rodzinki, ale wersja demo już się kończy, jest seks to dawaj cos w zamian.
 8. @Kotomine Jest późno i może coś nie dotarło do mnie, ale spotkaliście się dwa razy, a Ty miałeś pretensje z tym klubem itd? Jesteś zbyt needy, trzymałeś gardę z tym pójściem solo na wesele i wygranymi flaszkami, a nagle padłeś na kolana i potem jeszcze na twarz, próbowałeś się jeszcze czołgać. Wydaje mi się, że za wiele sobie wyobraziłeś po jednej imprezie - weselu, takich relacji weekendowych jest mnóstwo i nikt przecież potem nawet nie zakłada, ze to jakieś randkowanie.
 9. @self-aware Psychoterapeuta zwraca się do Ciebie z pozycji specjalisty, autorytetu, doradcy, jego głos i słowa będziesz odbierał inaczej niż swoje kiedy wpatrujesz się w lustro i wyprostowany powtarzasz jakieś frazy. Terapeuta jest w stanie wyłapać pewne zaburzone schematy myślowe, zachowania do których nie jesteś w stanie dojść, dlatego, że są dla Ciebie normalne i nie muszą być tym głównym problemem - paraliżującym lękiem przed zakupem bułki. To może być tak, że psycholog zauważył, że zawsze przed wyjściem do sklepu nakładasz kapelusz, czujesz przez to w sklepie, że Ci bardzo ciepło w głowę, pocisz się. Te objawy z ciała błędnie interpretujesz i wiążesz z samym zakupem bułek, sabotujesz swoje działania. Teraz czaisz? Te domowe metody są dobre przy produkcji wędlin czy wina, ewentualnie do wyciszenia. Ale nie pozwolą Ci stać się kimś innym i spojrzeć na siebie obiektywnie. Oprócz tego w zależności od nurtu psychoterapii masz różne metody rozwiązywania problemów, patrząc na to co napisałeś - nie masz pojęcia o psychoterapii.
 10. @Kares Aktualnie w wielkim skrócie to tracę zainteresowanie gdy uda mi się kogoś zdobyć, jestem zmotywowany i chętny do walczenia o kogoś. Zabieganie o spacer, randkę jest spoko, ale jak ona już się nakręciła i zaprasza mnie do łóżka i nie muszę nic robić to się wycofuję, wizja związku jest przytłaczająca, czuję od razu niechęć do budowania bliskości. Wszystko na tym etapie robione wspólnie jest niebezpieczne i trzeba uważać, być gdzieś pomiędzy. Celem byłoby to by ten impuls do ucieczki się nie włączał. Ja nie odchodzę od złych relacji tylko takich gdzie wszystko jest poukładane, a panna budzi mnie seksem.... Nie każda, ale to jeden z przykładów. Lęku przed seksem nie mam, jest to dla mnie zupełnie odrębna rzecz, ale obawiam się konsekwencji związkowych seksu czy też tego czego jest on zwiastunem - ciągłość, stałość kontaktu, spotkań, wspólne plany itd.
 11. Masz chyba silnie neurotyczną osobowość
 12. @Bohun Spoko, to tylko pisane literki łatwo coś źle zinterpretować, fakt - to co pisze potrafi być chaotyczne, jednocześnie zapewniam, że staram się dbać o jak najwyższą jasność przekazu stąd czasem staje się to takie opisowe lub wielowątkowe... Dzięki za post Diagnoza jest jak najbardziej prawidłowa, mam kilka zadań od mojego terapeuty, fajny facet, trochę jak rozmowa z ojcem, ale na koniec dnia ojcu się nie płaci za pogawędkę. Muszę wrócić do sytuacji gdzie jestem sam i od tego zaczynać, bez względu na koszt. @Kares Takie określenia jak - na zawsze, nigdy budzą dreszcz w głowie, poczucie nieuniknionej straty, nie zrealizowanie jakiejś hipotetycznej historii czy znajomości, nie rozpoczęcie jednej, zakończenie innej, bardzo ciężko o tym myśleć. Ciągle mam w głowie mechanizm mieć ciastko i zjeść ciastko, donieść tacę ciastek i też je zjeść bez ubytku ani jednej sztuki. Takie osoby jak ja nie potrafią planować na lata do przodu. Jeśli to nie kłopot to proszę odrobinę doprecyzuj co masz na myśli
 13. @Libertyn tak też miało miejsce ze mną za pierwszym razem, kolejna terapia i trochę inne podejście prowadzącego, jak jego płeć pozwoliła mi z odrobinę większą otwartością opowiadać o tym co się dzieje lub co moim zdaniem się dzieje. Osoba prowadząca pierwszą terapię po prostu nie była specjalistą w tej dziedzinie i po prostu przypisała moje objawy, to co pasowało do BPD, teraz jak chodzę do ogarniętego faceta z twardym dorobkiem naukowym to jest od razu odczuwalna jakościowa różnica.
 14. @Bohun Jasno napisałem i to kilka razy, psychoterapeutka stwierdziła, że to BPD, potem w drodze drugiej terapii psychoterapeuta określił to jako książkowy przykład lęku przed zaangażowaniem. Tutaj nie ma za dużo diagnoz, są tylko dwie, w tym jedna obalona
 15. Nie miewam takich sytuacji, ostatnio mam wrażenie, że wszystkie kobiece spojrzenia są takie same.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.