Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Puenta29

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Puenta29

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli w dosyć dużym skrócie ludzie, którzy imprezują z Adrianem/Włosimierzem/Wuosym/Fejmuchowskim opowiadają jak to Adrian przechwala się na ,,popijawach” u znajomych, że jakie to kobiety są głupie, tępe, naiwne ( typu że jak to Adrian nakłamał dziewczynie, że jest on zawodowym żołnierzem i ma etat w wojsku) itp., że kobiety go sponsorują i on żyje z kasy, którą kobiety mu dają i ,,jak to on kręci gruby hajs na kobietach”-i że on się przy znajomych oficjalnie tym chwalił. I jak miałam z typem kontakty to znajoma mnie ostrzegła, że facet sam się oficjalnie chwalił przy niej podczas imprezy, że kobiety mu płacą i on z tego żyje. I żebym lepiej m in zmieniła numer telefonu jak on ma takie dane. I znajoma sama stwierdziła, że im dłużej on mnie ,,utrzyma” tym większa szansa na to, że będę go sponsorować. Usłyszałam tez, że dla niego ,,koledzy” to na zasadzie, żeby się gdzieś wprosić i mieć coś za darmo np. wpadanie do znajomych, bo jest wódka za darmo i jemu nie chodzi tyle o daną osobę co o dostanie czegoś za ,,darmoszkę” i będzie kogoś trzymał tak długo ile będzie z tego miał -przykładowo dostałam opis jakiejś jego znajomej, która jeździ na wózku inwalidzkim i że on utrzymywał z nią kontakty, bo m. in. było pewne miejsce gdzie można było się napić wódki, a ona miała wrażenie, że się przychodzi do niej. I że jego funkcjonowanie w towarzystwie jest na zasadzie, żeby kogoś wysłuchać i wykorzystać to przeciwko danej osobie tak, aby ją całkowicie zmanipulować, owinąć wokół palca itp. Jak się wydało, że coś tam wiem, to Adrianek zaczął rzucać oskarżeniami, że ta czy tamta znajoma mi powiedziała coś tam i sprzedaje informacje (oskarżył Bogu ducha winną dziewczynę, że rzekomo prowadziła ze mną jakieś rozmowy na Facebooku na jego temat), ale trafił kulą w płot, bo kto inny mi życzliwie powiedział z kim się zadaję, ale danych nie będę zdradzać (ani imienia ani nazwiska czy nawet wieku albo wykształcenia, bo nie chciałabym aby jakoś Adrian doszedł do osoby, która mi podała informacje).
 2. Może tylko Wam podrzucę-Wasz długowłosy ulubieniec odsprzedawania sztucznych błon dziewiczych rzuca oskarżeniami jak to inni są utrzymankami itp. A jedna dobra duszyczka mi pisała na temat długowłosego dżentelmena:
 3. Mi znajoma z pracy ,,sprzedała informacje” na temat Adriana, bo się przyznała, że w 2008 roku jak chodziła na imprezy w akademiku to on tez tam przychodził i m in ,,przy wódce” chwalił się skąd ma pieniążki
 4. Puenta29

  witam

  Witam, Joanna 29 lat, Wrocław
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.