Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin.Herzoga

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

324 Świetna

About Dworzanin.Herzoga

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2301 profile views
 1. @Boromir Kiedyś o tym myslałem. Minus, że po wyemitowaniu serialu HBO o Czernobylu, zrobiło się to miejsce dosyć "mainstreamowe" i sporo więcej ludzi tam zjeżdża[ło]. Też jakieś grupy ukraińców celowo demolowały ten obszar, tam, gdzie to było możliwe. Jakieś materiały na yt oglądałem w temacie, ale ciężko byłoby to znaleźć. Teraz spojrzałem, że nawet jakieś marne prowa w klimacie lgbt pojawiają się, które niszczą klimat tego miejsca. 😕 https://www.wykop.pl/wpis/44285139/lewaccy-wandale-dotarli-do-czarnobyla-bekazlewactw/
 2. Co do pytania z tematu, można jedynie teoretyzować. W razie ewentualnej W przydarzy się wiele nieprzewidzianych zdarzeń, więc ciężko jednoznacznie się wypowiedzieć. W sytuacji zagrożenia chciałbym wziąć przykład z najlepszych wzorców z czasów drugiej wojny światowej, wykazać się hartem ducha oraz niezłomnością woli i kiedy wezwie Polska, moim honorem będzie spierdolić do Rumunii. 😊
 3. Gdybym w ograniczonym budżecie miał kupić jakiegoś używanego kompa w małej obudowie, to zastanowiłbym się nad opłacalnością np takiego poleasingowego z morele: https://www.morele.net/komputer-hp-800-g1-i5-4590-8gb-120gb-ssd-500gb-hdd-gtx-1050-ti-win-10-pro-coa-5938476/ Wiedźmin 3 powinien chodzić płynnie na średnich, ale na wyższych już mogłoby być różnie. Obudowa, wg info z innej stronki ma wymiary:338 x 379 x 100 mm więc chyba tak na styk wg tego co napisałeś. Ale to taki przykładowy komp, pierwszy z brzegu.
 4. Jeżeli chodzi o opuszczone fabryki i inne duże obiekty, to raczej od dawna duża część została zaorana. Cieszę się, że na te lata 2005-2008 się załapałem, gdzie jeszcze trochę ciekawych rzeczy było, żeby trochę wchłonąć tego klimatu. Jednak widzę, że zdarzają się jeszcze ciekawe opuszczone wille/pałacyki itd. Ten jest jak na polskie warunki w nie najgorszym stanie tzn. nie został rozszabrowywany do końca, spalony, czy zniszczony w inny beznadziejny sposób przez mentalnych gimbusów czy innych przygłupów.
 5. Kobita z jajami. 😂 Czo ten Korwin. 😮 Najlepiej.
 6. Bardzo relaksujące, kiedy wyłączy się dźwięk. 😊
 7. To ja jeszcze dawniejsze czasy przypomnę. 😊 Kurła, kiedyś to było. 😊 Ostatnie zdanie w pierwszym akapicie częściowo zgadza się Twoimi spostrzeżeniami. Reszta już mniej. A poważnie, to wiadomo, niektórym pasuje bardziej ogolenie się na gładko. Zależy od kilku czynników.
 8. Cześć. Avatar widzę okuratny.😊
 9. W takiej sytuacji strach być w lesie, żeby nie zostać pomylonym z dzikiem, bo zawsze takie jest tłumaczenie myśliwych, gdy kogoś postrzelą.
 10. https://wgospodarce.pl/informacje/73866-niemcy-zaplaca-nawet-100-euro-za-zabicie-dzika Gdyby w PL coś takiego miało miejsce, w artykułach pojawiłyby się nagłówki o treści "holokaust dzików w Polsce" i rwetes byłby niesamowity, nie zabrakło by też przejętych c[w]elebrytów. A nie, przepraszam, mieliśmy już coś w ten deseń całkiem niedawno. 😊
 11. Póki co trzy razy w życiu miałem zarost około 3 miesięczny, ostatni ciut dłużej nosiłem niż kwartał. Jednak zgoliłem i teraz zapuszczam od nowa. Zamierzam docelowo mieć na stałe ~2cm. Jakoś dziwne uczucie się pojawiło z takim baby facem gładkim. Już nie mówię, jak wiatr wypizgał po twarzy będąc na dworze, a z brodą tego problemu nie było. 😊 https://imgur.com/a/TjMLrsq ^ Takie tam porównanie niedługo po goleniu vs ~2,5 i ~3,5 miesięczny zarost. 😊 W realu był bardziej gęsty, na środkowej fotce światło z lampki uwidoczniło mniej gęste miejsca.
 12. Jak śpiewała Irena Santor, tych lat nie odda nikt. Już jako dzieciak byłem przerażony upływem czasu, przemijaniem itd. kiedy o tym myślałem. Teraz przez większość czasu mam taki nastrój, że za niczym nie tęsknię i na nic szczególnie nie czekam. I jest raczej ok. Chociaż powiem szczerze, że ostatnio prześladują mnie wspomnienia z przeszłości, niekoniecznie pozytywne, raczej ciężki kaliber. Ale to pewnie chwilowe - jak wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.