Jump to content

Dworzanin.Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  857
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1519 Świetna

About Dworzanin.Herzoga

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

12562 profile views
 1. Porównanie wzrostu zgonów wśród seniorów w Szwecji i Polsce.
 2. @cst9191 Nie ma co zakładać nowego tematu, ale ładnie się styki popaliły dla mnie, że ten kawałek wojenny z przełomu lat 1942/1943 kojarzy mi się z majorem i oczami wyobraźni widzę do tego sklejkę z różnych filmików nitrotripów i dawniejszych, jak z kononem się całował itd: Dziś do ciebie przyjść nie mogę [znana także jako Kołysanka leśna] [od zaznaczonego momentu się odpali] Co myślisz, pasuje? 😊
 3. Nigdy nie śledziłem kontentu Gonciarza, mam tylko mgliste pojęcie kim jest. Jednak pamiętam sytuację, kiedy kilka lat temu jego tzw ambitny film o mowie nienawiści przegrał w konkursie blog roku, z małym kanałem i złapał go potężny ból czterech liter, a napuszczeni przez niego fani napuszczeni fani zaczęli cisnąć po laureatce konkursu do tego stopnia, że zrzekła się nagrody. Dużo można deklarować górnolotnych frazesów, ale życie weryfikuje w praktyce, ile są one warte. Zresztą, niejeden moralista z polskiego yt działa podobnie, osobiście nie zawracam sobie gło
 4. Pazury jak u Wolverina z X-menów. Rysy twarzy chyba ma ładne, ale ciężko je ocenić przez ilość szpachli na twarzy. Opalenizna też trochę przesadna. Gdyby nie była taka "zrobiona", to podejrzewam, że powyżej średniej wygląda.
 5. Genowefa Pigwa w jednej piosence śpiewał[a] gdy brakło na flaszkę, to się ukradło blaszkę wyniosło się pilniki, z fabryki, z fabryki Takie czasy były heh. Nie pochwalam, ale biorąc pod uwagę okoliczności, rozumiem skąd to się brało. BTW ten koleś który przy autobusie stoi z kononem - nie kojarzysz, albo może ktoś inny wie, jaki muzyk miał taki styl zarostu jak on, albo jak się taki zarost nazywa? Jakiś rockman z lat 70/80, prawdopodobnie ze stanów tak się nosił i nie mogę sobie przypomnieć.
 6. Dzisiaj przypomniałem sobie ten reupload, gdzie konon pokazywał pojazd, którym kiedyś jeździł. Po wyjściu z autobusu spotkał swojego dawnego kolegę z pracy, co uwiarygadnia, że faktycznie był zawodowym kierowcą. Dobrze dla jego, że w tamtych czasach zawodowi kierowcy nie mieli psychotestów.
 7. Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji hiszpańskiego hasioka. 😊
 8. No nie wiem. Apostazja nic nie znaczy Złożenie apostazji jest jedynie wpisaniem adnotacji o wystąpieniu z kościoła w księdze parafialnej, tuż obok informacji o chrzcie. Dane nie zostają usunięte ze zbioru, a więc kościół dalej jest ich administratorem. Według dekretu Konferencji Episkopatu Polski "Nie wystawia się żadnego zaświadczenia potwierdzającego fakt wystąpienia z Kościoła”. Odstępca może otrzymać świadectwo chrztu z adnotacją, że z kościoła „wystąpił”. Problem polega na tym, że apostatów nadal ujmuje się we wszelkich statystykach dotyczących liczby wiernych.
 9. Jak dla mnie, prawy przycisk myszy w wolnym miejscu na pulpicie -> ustawienia ekranu -> orientacja wyświetlacza: pozioma musisz wybrać.
 10. Paradoksalnie w zeszłym roku miała miejsce taka sytuacja: To coraz powszechniejsze, dlatego miałem oczy jak pięć zł, gdy przeczytałem o pomyśle powstania nowego kościoła [jest wystarczająco] i szkoły katolickiej w sytuacji, gdzie w normalnych szkołach w tym mieście są takie akcje jak powyżej zacytowałem. Chyba, że to tylko deklarowane cele, nic takiego nie powstanie, a ziemia zostanie sprzedana za x lat z zyskiem, jeżeli to będzie możliwe, nie mam pojęcia. Widzę, że jest jakaś petycja mieszkańców z protestem, ale niestety wiadomo, jaką siłę mają petycję,
 11. Za 1,7 mln zł. sprzedano 15 tys. m2 na Polach Czerwonkowskich w trybie bezprzetargowym. Grunt zostanie przeznaczony na budowę kolejnego kościoła, pomimo planu zagospodarowania ze strefą ekonomiczną, która zapewniłaby kolejne miejsca pracy. Protesty i petycje mieszkańców zostały zignorowane. https://e-sochaczew.pl/artykul/nowy-kosciol-i-szkola/628265 Widzę, że w komentarzach burza i skrajne emocje: https://e-sochaczew.pl/artykul/nowy-kosciol-i-szkola/628265 Co myślicie?
 12. Gdy wspomni się Edka to była operetka 😊 tych parę lat bez biedy na kredyt, na kredyt...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.