Jump to content

Dworzanin.Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Posts

  3,063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Dworzanin.Herzoga last won the day on March 15 2022

Dworzanin.Herzoga had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

65,273 profile views

Dworzanin.Herzoga's Achievements

Podporucznik

Podporucznik (13/23)

6.2k

Reputation

 1. Bynamniej nam czołgi nie zardzewieli, to może i samochody nie będą rdzewieć na policyjnych parkingach. Słyszałem o tym projekcie zalinkowanym, ale nie wiem na czym finalnie stanęło. Abstrachując od tego konkretnego tematu, coraz częściej w prawie przewijają się zmiany, które mają prewencyjnie ograniczać lub uniemożliwiać ludziom korzystanie z ich własności lub wolności [pseudo ustawa antyprzemocowa, zmiany w ustawie, gdzie definicja choroby psychicznej jest bardzo rozszerzona i można interpretować wg widzimisię]. Niebezpieczne zjawisko, z dużym polem do nadużyć.
 2. To już jest IMO groteska. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-piles-twoj-samochod-trafi-na-ukraine-lotwa-egzekwuje-nowe-pr,nId,6821322#crp_state=1
 3. Często nie jest mi takich żal, bo zauważam tendencję, że ci dążący do wielkomiejskiego trybu życia mają iluzoryczne poczucie wyższości i pogardę do ludzi prowadzących z własnej woli mniej widowiskowy tryb życia, dzięki któremu nie są tak uwiązani zobowiązaniami. Oczywiście niech każdy żyje po swojemu.
 4. @tmr Pudzian po wygranej 1 rundzie, w 2 poszedł w wymianę bokserską ze szpilką i do spania, a kupon do kosza. 😊 Brałem tę opcję pod uwagę, jednak myślałem, że pudzian obali i ubije, no nie tym razem.
 5. @cst9191 @Druid @krzy_siek Te nowsze programy do syntezowania głosu są coraz bardziej realistyczne i nawet linia melodyczna wokalu dobrze brzmi, bez żadnych fałszów. Jakieś 6 lat temu w ogóle bym nie pomyślał, że coś takiego będzie możliwe.
 6. Znalazłem na yt test podobnej konsolki od tego samego producenta [pierwsze 15 minut filmu], możesz przejrzeć w wolnej chwili: Mnie się wydaje, że to średnia opcja. Jakoś w filmiku wyżej wygląda na to, że te gry z nowszych platform, chodzą w trochę niskiej ilości FPS, ale pobieżnie przejrzałem ten materiał. Nie znam rynku podobnych konsolek i nie wiem, co było by najlepsze jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.
 7. @tmr Jeszcze się uśmiecham, jak przypominam sobie fragmenty tej ostatniej wygranej walki daro lwa, na którego stawiałem: Z 6 razy oglądałem tę walkę całą. Na początku myślałem, że daro dostanie wpierdol, później jak już poczuł się pewniej, potrafił obalić marconia i położyć się na nim jakby spał i inne cyrki się działy, np kilkukrotnie zapierdalał na wstecznym sprintem po oktagonie, finalnie pokonał kondycyjnie 30 lat młodszego rywala i wygrał przez decyzję. W zawodowym MMA mu nie poszło za dobrze [miał w nim rekord 1-8], za to kilka jego walk w federacjach freakowych idealnie wpisało się w konwencję freak fightu i zapewniły mi trochę emocji, plus medialnie też się dobrze odnalazł w tym heh.
 8. Ale on pokazuje siłę - a to pokonał Ryśka z "chłopaków do wzięcia", a to Miśka z Nadarzyna zaledwie sześćdziesięcioletniego, a to Jóźwiaka w rewanżu. Na tym H.L. miał/ma wystąpić w grand prix, gdzie przeciwnicy mieli być losowani przed samą galą. Akurat w takim zestawieniu, jest jedną z trzech osób, które mogą to wygrać. Tak, ogólnie to się zgadzam, tylko konkretnie co do tego high league to wzmianki o tym, że czeczeńscy właściciele tej organizacji mają jakieś kontakty ze środowiskiem kadyrowa i ta organizacja służy do prania hajsu pojawiły się jeszcze przed wybuchem wojny na ukrainie i dłuższy czas toczyło się jakieś śledztwo przeciwko nim. Ale wiadomo, że domniemanie niewinności powinno być, a nie wg widzimisię kogoś dawać na listę objętą sankcjami i zamrażać środki, jak nikt nie został skazany itd. Póki co media tłuką emocjonujące artykuły: https://www.sport.pl/inne/7,102005,29813028,mswia-bierze-sie-za-high-league-szokujace-ustalenia-to-koniec.html A w ciągu paru dni zobaczymy, jakie kroki podejmie federacja. Ciekawy jestem jak z tego wybrną. Możliwości jest kilka, tylko czasu mało do planowanej gali, niecały miesiąc.
 9. W tamtym poście chodziło mi o sprawę federacji high league i ich powiązania z czeczenami i kadyrovem - teraz zostali wpisani na listę podmiotów objętych sankcjami, co dzisiaj wrzuciłem. A Najman po każdej kompromitacji się odbudowuje, od tamtego czasu chyba ze 3 razy zawalczył i teraz na tym high league też miał walczyć, ale nie wiem czy ta gala się w ogóle odbędzie w świetle tego info wyżej. We freakach znalazł drugie życie.
 10. Oczywiście, jak to w PL, wszystko może rozejść się po kościach, jednak ciekawy jestem jak sprawa się rozwinie. Co do powyższego, to dzisiaj pojawił się taki komunikat: Dział prawny High League w szoku.
 11. O ile czułem zażenowanie, kiedy Masny nagrywał materiał w którym mówił, że model dwójki ludzi wiążących się ze sobą "ekskluzywnie" przestaje być dominujący i "otwarty związek" opisywał jako równorzędną alternatywę, tak sytuacja gimpera jest dla mnie całkowicie obojętna. Nie promują tego trybu życia na siłę, jak im pasuje to ok. Ich świadoma decyzja i ewentualne konsekwencje. Poza tym znając świat influenserów, oni równie dobrze w ogóle mogliby nie być w związku, tylko pozować na związek dla profitów dla obu stron heh. Jakiś czas temu ta Sheya mówiła, że Natan Marcoń to jej brat, po czym okazało się, że "to jednak nie jest jej prawdziwy brat". Nie wiem, czy to był jakiś trolling, czy o chuj chodziło, bo nie śledzę mainstreamowego YT za bardzo.😊
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.