Jump to content

Dworzanin.Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Dworzanin.Herzoga last won the day on January 15

Dworzanin.Herzoga had the most liked content!

Community Reputation

3,344 Świetna

About Dworzanin.Herzoga

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

27,835 profile views
 1. Krzywo, prosto, byle ostro. Nowy blok w rosji: https://streamable.com/lz3l4m
 2. @cst9191 Słucham jeszcze remasteru ich pierwszej epki i pamiętam jak dziś, jakie pogo odchodziło w czasie ich koncertu pod sceną w Choroszczy na oddziale, a ordynatora my nosili na rękach.
 3. Pamiętałem, że kiedyś czytałem taką wypowiedź i faktycznie - wypowiadał się tak na jesieni 2020, a w tym linku który podałeś jest jedynie aktualna data: https://nczas.com/2020/10/13/prof-gut-ujawnia-rozgrywki-za-kulisami-koronawirusa-epidemia-nie-skonczy-sie-nigdy-video/
 4. @cst9191 Pytanie do Ciebie z wątku wirus z wuhan: Przypomniało mi o tej przeróbce, a nie chciałem robić tam bałaganu, więc wrzucam tutaj: ☺️
 5. Obejrzałem shot z walki tego typa i aż mi ciśnienie skoczyło. Powinien Najman go przechwycić do MMA-Vip, tam chociaż coś zarobi i ma większa szanse nie zostać rencistą. Bo jak zostanie w tej federacji , może być różnie z nim - a już dekadę przesiedział, to szkoda by było jeszcze zdrowie nadszarpnąć.
 6. Co do Siemianowic Śląskich, ostatnio fakt i inne media zaatakowały prezydenta tego miasta: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/siemianowice-slaskie-rafal-piech-o-szczepieniach-na-covid-19-segregacja-sanitarna/2eg16gk
 7. Pani Lempart pokazuje, jaki ma szacunek do starszej kobiety i jej pracy sprzątaczki. https://streamable.com/5hyed2
 8. Nasuwa się skojarzenie z klasyczkiem z "Tomaszem Terką" [tzn ktoś się podszywał pod niego] Zobacz, co ja trzymam w ręku...choć jestem katolikiem wierzącym, ale do tego ty mnie zmusiłeś. Albo tym łeb ci zjebię, albo tym. A to będzie naostrzone jak brzytew.
 9. Doraźnie twórcy poruszający te tematy będą mogli np na yt nagrywać trailer wraz z odnośnikiem do pełnego materiału na innych serwerach. Może powstanie jakaś alternatywa dla YT, tak jak dla wyszukiwarki google jest duckduckgo. BTW Ostatnio na YT zniknęła widoczność łapek w dół pod filmikami, nie można obecnie zobaczyć proporcji lajków do dislajków, taki detal.
 10. Kiedyś zapowiedział, iż będzie wznosił modły aby rolnikowi Bogdanowi łapy uschły. Powodem było to, że kśek przyjebał się do jego dzieciaka i został postawiony za to do pionu - co nie zdarza się często dla jego. Jednak takie klątwy nie mieli mocy sprawczej w tym przypadku. Co innego, gdy rok temu błagał "jeśli ukradłem majorowi 20 złotych, to skaż mnie Maryjo, skaż mnie panie boże" - po czym wypierdolił w trybie pilnym do szpitala i wyglądał przez dłuższy czas jak śmierć na chorągwi. Ale to była tak zwana koincydencja najpewniej.
 11. Już nawet niedzielski przebąkuje, że: Co nie zmienia faktu, że ręka ich swędzi, żeby dopierdolić jeszcze zamordyzmu ile się da, ale sytuacja na razie nie pozwala.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.