Skocz do zawartości

Męskim okiem - pomoc w rozszyfrowaniu chęci...


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy koledzy proszę o męską radę :)

 

Sytuacja wygląda tak po 2 latach bycia razem od jakiegoś czasu byłam bardzo wredna dla swojego faceta- za dużo od niego wymagałam .. za dużo chciałam 

Swoim głupim zachowanie wiecznymi pretensjami o wszystko spieprzyłam swój związek...Myśle że mial mnie dosyc mojego narzekania na wszystko , wiecznych pretensji wymagań . Bardzo ko kocham i zależy mi na nim. Jednym słowem zrobiłam źle !. Po miesiącu sporadycznego kontaktu sms  wczoraj sie spotkaliśmy. Przeprosiłam go za swoje zachowanie szczerą rozmową widać ze chyba trochę go to ruszyło. Zaczęliśmy rozmawiać o możliwości powrotu powiedział ze na tą chwilę nie do końca widzi możliwość powrotu( bo nie do końca go ciągnie do mnie w sumie sie nie dziwie po tych akcjach) Ale jak zaczęliśmy rozmawiać o tym co można by zmienić , mówił tak jakby chciał spróbować ale się boi że sytuacja powtórzy sie. Rozmawialiśmy długo szczerze co nas boli. Zaproponowałam żeby wrócił do mieszkania w którym razem mieszkaliśmy żeby to dalej pociągnąć to powiedział ze się zastanowi..  I że będziemy w kontakcie ... Na koniec był buziak w usta... ( a później rozmowa z innymi laskami na Tinderze i dzisiejsze spotkania z nimi) Nie wiem co już o tym myśleć mam taki mętlik.. Po rozmowie z jego siostrą wiem że chce dac mi szanse , widzi że zrozumiałam swój błąd ze chce to naprawić i sprawdzić czy to faktycznie będzie takie prawdziwe z mojej strony. Wiem że muszę odbudować jego zaufanie. Czy to z jego strony jest szczere czy tylko chce się mną pobawić? I czy nie gra tutaj na zwłokę...
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
  • Rnext odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.