Skocz do zawartości

Kobiety na forum


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda! Siedzac z kobietami w kantynie i tak dalej, przysluchujac sie tym co mowia to istny melo-dramat, wychodzisz z przerwy jestes zmeczonym psychicznie  czlowiekiem , jak trzeba miec zjebiscie nudne zycie zeby interesowac sie najbardziej pojebanymi sprawami innych ludzi? I tylko plotki, ten tamto tamten to, Janek sie zesral a Heniek zalozyl biala bluze zamiast czarnej! Coraz bardziej twierdzam sie w przekonaniu ze atura tak to sprytnie wymyslila przed ruchaniem ze dopierdziela w zyly hormony zebysmy nie znali prawdy :) I w'' dupie'' ma co sie pozniej stanie, jej jedyny cel to jak najwiecej kryjanow...Przepraszam dzieci .Zauwazyliscie pewnie taka sytuacje ze siedzicie z grupka znajomych i po pewnym czasie od przyjscia na balecik  kobiety ''gadaja'' z kobietami a faceci z facetami :) i tylko rozmowa o kolorach, sukienkach makijazu, czyli na jedno wychodzi; Trzeba sie ustroic tak zeby upolowac jak najlepsza partie a milosc to sobie mozna wlozyc w dupe i nie tylko! Uwazam ze malzenstwo z jedna kobieta przez 30 lat to katorga, dlatego widzimy zmeczonych psychicznie facetoow, styranych fizyczna praca i psychiczne jak po 30 letniej sluzbie na Syberii

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że większość kobiet ma nakićkane pod kopułą maksymalnie, wiem ze wiekszość związków jest płytkich jak kałuża na ulicy. No ale kurwa popatrzmy troche z innej mańki bo gra sie toczy w 2 strony.Jest sobie standardowy przeciętny chłop, jedynym jego wymaganiem od kobiety jest to ze ma być ładna i miła.Spytać sie takiego jakie ma wymagania od kobiety inne to sie zbuforuje i zatnie,spotyka babe robi wszystko zeby z nia być. Udało mu sie jest ślub sa dzieci.

Jest sobie baba znajduje ją przeciętny chłop, ona wkońcu ulega(albo kupuje bajke księcia nieudacznika) ALBO BO JUŻ TRZEBA mieć chłopa, przyzwyczaja sie do niego.jest ślub są dzieci.

On nie ma zainteresowań,ona też.po za dziećmi nic ich nie łaczy bo sie niczym nie interesuja nie maja pasji ani nic co ich łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 28 wypraszam sobie i nikt nie będzie mi mówił kiedy to ja mam rodzić dazieci i czy facet ma ze mną o czym rozmawiać skoro wiecie swoje ok ja się sprzeczała nie będę z takimi jak wy,

 

O, jakaś nowa, zabłąkana niewiasta na forum. Jak się tu znalazłaś i co Cię tu przywiodło dziewojo bladolica? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się jednemu z drugim coś nie podoba , to niech nie czyta tego co piszę   :) nie łamie regulaminu także możecie mnie pocałować w nosek ;)

 

 

 

OD TEGO CZY ŁAMIESZ REGULAMIN, CZY GO NIE ŁAMIESZ DECYDUJE MODERACJA.
NIE WAL POSTA POD POSTEM BO DOSTANIESZ BANA.
PIERWSZE OSTRZEŻENIE. 
Brzytwa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to jesteście tacy wygadani bo mało tu bab to możecie pisać co wam leży na wątróbce :P a powiedzcie coś takiego lasce którą chcecie przeleciec , co ona na to powie na pewno nocka będzie nie udana oj dana dana :D i takie to buty Ja mam też głęboko w poważaniu co wy terax na ten temat wypisujecie , bo w realu jesteście tacy grzeczni że dopiero tacy macho na forum :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to jesteście tacy wygadani bo mało tu bab to możecie pisać co wam leży na wątróbce :P a powiedzcie coś takiego lasce którą chcecie przeleciec , co ona na to powie na pewno nocka będzie nie udana oj dana dana :D i takie to buty Ja mam też głęboko w poważaniu co wy terax na ten temat wypisujecie , bo w realu jesteście tacy grzeczni że dopiero tacy macho na forum :)

 

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć jak się samemu można sprowadzać do roli waginy, wkurwiając się przy okazji że jest się traktowanym jak mobilny inkubator. Ot logika (kobieca) :-). Jak byłem młodszy i jeszcze głupszy niż teraz ;-), to się bawiłem w "sprowadzanie na ziemię" idiotek w realu. Co ciekawe na brak ruchania nie narzekając. Jednak rzeka debilizmu u samic jest nie do zatrzymania, więc znalazłem bardziej konstruktywne zajęcia. To już 2-gi raz gdy myślę nad pomysłem The_Man o rezerwacie dla pań.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.