Skocz do zawartości

Kwestie personalne


Jajacek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważacie czy nie eksmitować z forum Pań, a pozwalacie działać takiemu trollowi. Wystarczy poczytać cytaty, jak mu "milionerka rów lizała". Przecież to bełkot, przy którym ten o GMO jest szczytem erudycji:

Hmmm...

 

Jestem o wiele blizej tego etapu od Was wszystkich i to w dwojnasob... Po pierwsze firmy sie rozkrecaja, po drugie - pani ktora pare dni temu zrobila mi prezent w postaci 60 butelek alkoholu i lizania rowa przez cala noc (to ona lizala :-D ) ma kilkanascie (zarobionych przez siebie - szacun) milionow w gotowce.

 

Wiec tak co zrobie jak zrealizuje plan:

 

1. Budowa jachtu motorowego by moc sie na niego przeniesc na Morze Srodziemne/Czerwone w zaleznosci od pory roku,

2. Helikopter by moc sie szybko poruszac po Europie (oraz zalozenie firmy taksowkowej by cudenko latalo i obslugiwalo nie tylko mnie ale tez zarabialo na siebie),

3. Skonczylbym budowe mojej podwarszawskiej rezydencji, 

4. Aventador bo moj roadster jest fajny ale do Aventadora sporo mu brakuje,

5. Podroze z modelkami (wszystki modelki to kurwy) w te miejsca ktorych jeszcze nie zdolalem zaliczyc,

6. Zalozenie fundacji wspierajacych ojcow po rozwodach, fundacji zwalczajacych ginocentryzm etc.

7. O seks sie nie martwie - wowczas gra sie w innej lidze.

 

 

To Twoja sprawa jak to odbierasz - gramy w innych ligach i to co dla mnie jest byc moze osiagalne i stanowi moja codzienna motywacje dla Ciebie moze byc 'przechwalaniem sie' lub 'reklamowaniem'. Do wszystkiego kim jestem i co mam doszedlem sam, ciezka praca i inteligencja i zycze kazdemu z Was tego samego.

 

Zazdrosc to cecha z ktora trudno sie walczy ale mozna sie jej wyzbyc - swego czasu bylem na spotkaniu z czlowiekiem ktory jest multimiliarderem, ma 26 prywatnych samolotow (w tym MIGa), 400 stopowy jacht, kilka domow i musze Ci powiedziec, ze pomimo tego ze nigdy nie osiagne takiego etapu jak on to nie zazdroszcze mu a go podziwiam. 

 

Swoja droga - moderator wskoczyl w offtopic i prywatne wycieczki...

 

Vincent: Widzę, że zrobił sie offtop, jak masz jakieś jeszcze uwagi to pisz na priv. Koniec tematu, bo zaraz będę kasował posty.

Taki człowiek niszczy forum. Ludzie tracą zbedną energię na dyskusję z nim. Nie mówiąc już, jak miesza im w głowach. A on się z nas śmieje.

Prawdopodobnie to Rysiek lub Ester, którzy cały czas piszą na samczym runie i ecoego, a tu ich nicków nie widać.

Proponuje go wyrzucić i ograniczyć rejestrację nowych użytkowników oraz jakąś ich weryfikację, np. polecanie przez starych działaczy forum, lub okres przejściowy po rejestracji, z ograniczonym dostępem do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważacie czy nie eksmitować z forum Pań, a pozwalacie działać takiemu trollowi. Wystarczy poczytać cytaty, jak mu "milionerka rów lizała". Przecież to bełkot, przy którym ten o GMO jest szczytem erudycji:

 

 

Taki człowiek niszczy forum. Ludzie tracą zbedną energię na dyskusję z nim. Nie mówiąc już, jak miesza im w głowach. A on się z nas śmieje.

Prawdopodobnie to Rysiek lub Ester, którzy cały czas piszą na samczym runie i ecoego, a tu ich nicków nie widać.

Proponuje go wyrzucić i ograniczyć rejestrację nowych użytkowników oraz jakąś ich weryfikację, np. polecanie przez starych działaczy forum, lub okres przejściowy po rejestracji, z ograniczonym dostępem do forum.

 

Prosze, mamy nastepnego Eco...

 

Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się the Man, ale Jajacek ma trochę racji. Jestem za wolnością słowa, ale nie sądzisz, że przesadzasz czasem?

 

Vincent lepiej jak to na forum napiszę niż w privie :)

 

Przepraszam ze nie na priv ale nie sadze ze przesadzam. Nikogo nie atakuje, w dyskusji zarowno o pieniadzu jak i o GMO to nie ja rzucalem w kierunku adwersarza inwektywy, to nie ja nawoluje do usuniecia kogokolwiek z forum dlatego ze ma odmienne poglady od moich. Gdy ktos podwaza system naukowy ktory jest podstawa paradygmatu w ktorym funkcjonujemy to lepiej by przedstawil argumenty - inaczej niestety robi z siebie oszoloma i tak jak to pisalem w ktoryms z wczesniejszych postow - nazywanie go oszolomem nie jest wowczas inwektywa a opisem faktu. To zupelnie tak samo jakby ktos zaczal tutaj podwazac fakt iz Amerykanie wyladowali na ksiezycu...

 

Mialem oczywiscie na mysli w poprzednim poscie ze mamy nowego Neo a nie Eco...

 

Dodatkowo - prosze Was wszystkich o uwazne czytanie bo ja zaczalem pisac o 'robieniu z siebie oszoloma' przez Jajajcka dopiero po tym jak zaserwowal taka odpowiedz:

 

The_Man, dnia 19 Gru 2014 - 19:29, napisał: 

snapback.png

Widzisz - ekscytujesz sie nadmiernie tematem a nie do konca ogarniasz o czym mowisz i mieszasz rozne zagadnienia. Biznes dziala racjonalnie - przerzucajac koszty na innych, zadaniem regulatora jest to przewidziec i uniemozliwic. Za komuny rzeczywiscie scieki lecialy do rzek ale mielismy wowczas inna swiadomosc - teraz jest to robione inaczej (czyli racjonalniej). 

 

Na ch... byc na Manhattanie? Moze dlatego ze sa tam wszyscy inni i jak robimy biznes to ktos kto nie jest z Manhattanu ma problem z wiarygodnoscia? A ciagnie sie budynki w gore by zaoszczedzic.

 

Z GMO to juz w ogole pojechales - praktycznie wszystko co jesz to GMO - truskawki, zboza, kukurydza, miesa, wszystkie gatunki roslin i zwierzat byly przez czlowieka ulepszane genetycznie (moze nie za pomoca sekwencjonowania) ale poprzez krzyzowanie i przyspieszanie jego rezultatow. Wspomne rowniez o tym ze istnieja bakterie ktore uzywaja sekwencjonowania by zmienic genetycznie korzenie roslin w ktorych zyja - tak by te korzenie produkowaly pozywienie dla bakterii. Poczytaj moze o 'zielonej rewolucji' ktora miala miejsce w latach siedemdziesiatych XX wieku  - bez GMO czesc ludzi by nie miala co jesc - wskaz moze ktora czesc powinna zdechnac z glodu?

Czy w ogóle masz pojęcia co to GMO. To są ku..a wprowadzone OBCE geny. Geny innego gatunku. Często geny zwierzęce wprowadzane są w roślinach.

(CIACH - usunięte wyzwisko) może mieszać metody HODOWLANE tworzenia nowych odmian drogą krzyżowania innych odmian tego samego gatunku z GMO. Wybitnie rzadkie są hodowlane krzyżówki różnych gatunków, np. pszenżyto (ze skrzyżowania pszenicy i żyta) i ze zwierząt np.muł (krzyżówka osła z koniem)."

 

 

Po czym pisze ze mnie nie bedzie przepraszal bo ja go obrazilem. Najpierw porownuje mnie do kompletnego idioty (podczas gdy sam nie rozumie ze krzyzowanie to tez modyfikacja genetyczna - tyle ze osiagnieta w inny sposob niz za pomoca sekwencjonowania genow) a pozniej gdy pisze mu ze robi z siebie oszoloma (co wcale nie oznacza ze go nazwalem oszolomem) zaczyna emocjonalna erupcje...

 

Chlopaku - zastanow sie nad soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie popieram jajcka odnosnie weryfikacji...Co do Ryska to jestem przekonany co do tego ze funkcjonuje tu na tym forum tylko kwestia jaki ma nick. Ogolnie podejrzewam ze Rysiek to ktos stworzony specjalnie aby robil rownowage dla mistrza na samczymrunie badz tutaj, to postac fikcyjna ktora dobrze sie sprzedaje...No ale to tylko moje zdanie na ten temat/..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam The Man nie przeszkadza, chcecie go usunąć bo jest troche kontrowersyjny i ma swoje zdanie? A co do lizania rowa, to jeśli to lubi to co nam do tego? Druga rzecz - jeśli ktoś traci prywatną energię na kłotnie z nim to o czym to świadczy? Chyba tylko o tym , że się daje sprowokować. Nie ma sensu wywalać ludzi, którzy mają swoje zdanie i poglądy, bo za niedługo będzie tak pieknie i bajecznie aż się wszyscy nawzajem zaczną lizać po fiutach,

 

Panowie, luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie popieram jajcka odnosnie weryfikacji...Co do Ryska to jestem przekonany co do tego ze funkcjonuje tu na tym forum tylko kwestia jaki ma nick. Ogolnie podejrzewam ze Rysiek to ktos stworzony specjalnie aby robil rownowage dla mistrza na samczymrunie badz tutaj, to postac fikcyjna ktora dobrze sie sprzedaje...No ale to tylko moje zdanie na ten temat/..

 

A Ester? Przecież namieszała swego czasu okrutnie na samczeruno.pl

 

Ona musi gdzieś się tutaj ukrywać, pod jakimś męskim nickiem. Nie wierze, że tak łatwo by odpuściła sianie fermentu.

Ale spokojnie dojdę do niej i ukręce hydrze łeb.  :P

A jak już wpadnie w moje moderatorowe łapska to nie będzie litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ester? też namieszała swego czasu okrutnie na samczeruno.pl

 

Ona musi gdzieś się tutaj ukrywać, pod jakimś męskim nickiem. Nie wierze, że tak łatwo by odpuściła sianie fermentu.

Ale spokojnie dojdę do niej i ukręcę hydrze łeb. :P

A jak już wpadnie w moje moderatorowe łapska to nie będzie litości.

a nie lepiej tak ip porównać i problem z głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ester z samczego...Na pewno tu gdzies krazy to fakt! :) Natomiast jakas weryfikacja musi byc I popieram pomysl JaJacka...Co do The_Mana uwazam ze gosc jest konkretny I ma swoje zdanie to tyle! Tak samo jak Pikaczu, Redd, Vincent czy Brzytwa...Maja swoje zdanie sa kontrowersyjni I maja swoj styl. To ze ich styl moze sie komus nie podobac swiadczy o  kompleksach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze nie na priv ale nie sadze ze przesadzam. Nikogo nie atakuje, w dyskusji zarowno o pieniadzu jak i o GMO to nie ja rzucalem w kierunku adwersarza inwektywy, to nie ja nawoluje do usuniecia kogokolwiek z forum dlatego ze ma odmienne poglady od moich. Gdy ktos podwaza system naukowy ktory jest podstawa paradygmatu w ktorym funkcjonujemy to lepiej by przedstawil argumenty - inaczej niestety robi z siebie oszoloma

 

Wielu z nas - w tym Ty - podważa obecnie modne paradygmaty o tym, co reprezentują sobą kobiety.

 

W związku z tym, należałoby bardziej uszanować tych, którzy podważają te paradygmanty także w innych sprawach. Wiemy już - choćby na podstawie samej sprawy kobiet - że nie należy bezkrytycznie wierzyć temu, co jest powszechnie uznane przez różne autorytety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas - w tym Ty - podważa obecnie modne paradygmaty o tym, co reprezentują sobą kobiety.

 

W związku z tym, należałoby bardziej uszanować tych, którzy podważają te paradygmanty także w innych sprawach. Wiemy już - choćby na podstawie samej sprawy kobiet - że nie należy bezkrytycznie wierzyć temu, co jest powszechnie uznane przez różne autorytety.

 

Zgadzam sie - ale nie mieszajmy paradygmatu naukowego ze spolecznym - to dwie zupelnie rozne sprawy. Nauka i oparte na niej technologie (w tym GMO) to nie 'spoleczne konwencje'. W nauce wszystko jest policzalne, weryfikowalne i falsyfikowalne. Jesli ktosuwaza ze GMO jest szkodliwe to niech przedstawi argumenty i obali dowody naukowe na temat tego ze nie jest! Zreszta tak samo robimy w dyskusjach o paradygmacie spolecznym - przedstawiamy argumenty (z tym ze ze wzgledu na charakter dziedziny wiedzy te argumenty nie musza byc tak twarde jak w przypadku podwazania nauki).

 

Cala dyskusja zarowno o pieniadzu jak i o GMO jest 'zawracaniem kijem Wisly' bo tak jak napisalem - pieniadz jest niezbedny do tego by nasz swiat funkcjonowal i jest najlepszym wymyslonym przez czlowieka srodkiem wymiany towarowo-pienieznej jaki mamy do dyspozycji. To samo z GMO - kuzwa - nie ma zadnej roznicy w tym czy geny poziomek zostaly zmanipulowane w truskawke w drodze krzyzowania czy byloby to zrobione za pomoca sekwencjonowania! I tak i tak truskawka i pszenzyto to organizmy GMO (przypominam ze GMO to Genetically Modified Organisms)! A takich truskawek i pszenzyt jest mnostwo! i wlasnie dzieki genetycznym modyfikacjom organizmow za pomoca krzyzowania i przyspieszania tych krzyzowek w latach 70tych mielismy 'Zielona Rewolucje'. A bez tej 'Zielonej Rewolucji' i jesli zrezygnowalibysmy z organizmow modyfikowanych genetycznie to nie mielibysmy czego jesc! Uczylem sie o tym w liceum dwadziescia lat temu i to pamietam! A tu musze sie klocic z inzynierem ktory naogladal sie filmow z youtube dotyczacych teorii konspiracyjnych i ktory dal sobie do glowy wlozyc halso GMO to zuo!  Przeciez to jest paranoja! W dodatku koles nie kontroluje swoich emocji, wyzywa mnie, to bloto przykleja sie do mnie i ja za normalna dyskusje w ktorej ktos na mnie zaczyna bluzgac i wyzywac mnie od idiotow dostaje ostrzezenie?! Co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man moim zdaniem nie daj sie wciagnac w dyskusje skoro widzisz ze tak jak napisalas ''Gosc nie kontroluje swoich emocji'' I sprawa zalatwiona! ja na temat GMO sie nie znam I mam serdecznie w dupie. Czy moje zdanie na ten temat zmieni ustalony ''lad'' w tej kwestii? Niee! szkoda nerwow I tak nic nie wskoram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man już tak siebie nie wybielaj. Dostałeś ostrzeżenie, bo zwyczajnie nie potrafiłeś prowadzić dyskusji jak człowiek. Co z tego że jak sam piszesz: ktoś jest idiotą (bynajmniej nie uważam Jajacka za takowego), wyzywa obraża, kiedy operujesz na takim samym jak on poziomie komunikacji. Obydwaj dostaliście kontrolnego "warna", bo tez obydwaj byliście siebie warci w tej sytuacji. 

 

Ktoś tu dobrze napisał - jak czujesz że rozmowa zmierza donikąd, w stronę wrzucania sobie nawzajem śmieci do ogródka i zwykłej pyskówki to się taką rozmowę ucina. Obojętnie czy druga strona tego chce, czy nie. Dotyczy to was obydwu Panowie. Amen. Nic już więcej do dodania nie mam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nauce wszystko jest policzalne, weryfikowalne i falsyfikowalne.

 

Teoretycznie tak, w praktyce nie, bo nie mamy jak samodzielnie przeprowadzić własnych badań i jesteśmy zdani na autorytety.

 

Ja nie muszę uznawać za autorytet kogoś namaszczonego przez państwo czy uczelnię. Jest oczywiste, że w kwestii akurat zdrowia, rzetelnych badań się albo nie robi, albo ukrywa wyniki (patrz np. kwestię niby to szkodliwości jedzenia tłuszczu zwierzęcego i jego domniemanego wpływu na powstawanie otyłości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za usuwaniem nikogo, dopoki prowadzi rozmowy na odpowiednim poziomie intelektualnym i kulturowym. Jak dla mnie ta osoba moze byc politykiem, milionerem zwyklym czlowiekiem czy osoba z marginesu, ktora za zebrane puszki kupuke dostep do neta w kafejce. To, ze mamy rozne poziomy rozwoju psychicznego, emocjonalego czy ekonomicznego jest blogoslawienstwem, gdyz mozemy skonfrontowac stan faktyczny (np. The Man ze swoimi obrotami w firmach np. ze mna- zwyklym gosciem koasy sredniej) z naszymi wyobrazeniami. Wiedz i doswiadczenie to rzecz bezcenna.

Natomiast z drugiej strony personalne wycieczki bez wzgledu czy to wyzwiska, uzycie wobec drugiego slow, ktore na codzien sa odbierane jako obrazliwe (mimo definicji nawet ze slownika PWN) swiadczy tylko o poziomie kulturalnym rozmowcy. Sa spiecia- to normalne w kazdej grupie spolecznej, ale wszystko mozna zalatwic w sposob nie ujmujacy godnosci drugiemu. Konflikty sa potrzebne, gdyz w bolach rodza sie czasem nowe idee i swiadcza ze potrafimy walczyc o swoje. Lecz nie o wszystko i nie za kazda cene. A wycieczki personalne- coz, to jak w gimnazjum gdyz juz brakuje argumentow :-P

Rzecza ludzka jest sie mylic, lecz tylko czlowiek madry przyzna sie do swojej "niewiedzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Aroxem. Tym bardziej że przecież wszyscy chcemy stworzyć miejsce odpowiednie dla mężczyzn na poziomie, których nawet jesli wiele poglądów i kwestii ich poróżniło, to potrafią mimo to dojść do konsensusu.

 

Spójrzcie na dwóch wybitnych mężów stanu - Piłsudski i (mój guru) Dmowski. W kwestiach światopoglądowych różniło ich niemal wszystko, nieustannie krytykowali się nawzajem i byli sami dla siebie ogromną konkurencją, a jednak w chwili kryzysu umieli wznieść się ponad podziałami i stanąć ramię w ramię, walcząc o lepszą ojczyznę, a cel przyświęcał im ten sam - Wielka Polska. Odmienne były tylko ich drogi do osiągnięcia tegoż celu.

To jest właśnie coś co definiujemy jako klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie każdy wierzy w twoje milionowe życie, nie mi to oceniac czy prawda czy nie

a co do modelek to ktos je wkońcu musi ruchac :D

 

Mozecie wierzyc lub nie wierzyc... Milionowego zycia nie prowadze ale klamac nie musze - pisalem rowniez o Omedze na lapie:

 

http://imgur.com/ZYCE6do

 

a tu jeszcze skrzynki z winem o ktorym pisalem ze dostalem od 'pani milionerki':

 

http://imgur.com/VeqUZZz,bg8ZoQb#0

 

oraz ich zdjecie z moim MacBookiemAir o ktorym tez wczesniej pisalem:

 

http://imgur.com/VeqUZZz,bg8ZoQb#1

 

Nie wszyscy ktorzy pisza w Internetach sa trollami i nie wszyscy zmyslaja to co opisuja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsudski bral slub 300 metrow od mjego domu I jest zwiazany z moja wioska w ktorej troche mieszkalem przed przeprowadzka :) A wracajac do tematu to ma byc elitarna loza a nie skupisko dzieci ktorym zabrno zabawke, niektorzy uzytkownicy wlasnie prowadza taka wojne na slowa co niczego nie wnosi do dyskusji, no chyba ze jest na temat to wtedy mamy taki model jak opisal Vincent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man już tak siebie nie wybielaj. Dostałeś ostrzeżenie, bo zwyczajnie nie potrafiłeś prowadzić dyskusji jak człowiek. Co z tego że jak sam piszesz: ktoś jest idiotą (bynajmniej nie uważam Jajacka za takowego), wyzywa obraża, kiedy operujesz na takim samym jak on poziomie komunikacji. Obydwaj dostaliście kontrolnego "warna", bo tez obydwaj byliście siebie warci w tej sytuacji. 

 

Ktoś tu dobrze napisał - jak czujesz że rozmowa zmierza donikąd, w stronę wrzucania sobie nawzajem śmieci do ogródka i zwykłej pyskówki to się taką rozmowę ucina. Obojętnie czy druga strona tego chce, czy nie. Dotyczy to was obydwu Panowie. Amen. Nic już więcej do dodania nie mam.

 

Ale to on mnie nazwal idiotą tylko i wylacznie dlatego ze nie rozumie o czym rozmawiamy i sie sfrustrowal gdyz nie mogl znalezc zadnych sensownych argumentow. Nawet podal argument (ktorego nie zrozumial) przemawiajacy za moja teza - a mianowicie ze podczas Zielonej Rewolucji wprowdazono udoskonalone rosliny (tylko juz sie nie zastanowil nad tym co to oznacza ze rosliny sa udoskonalone i nie wiedzial tego ze GMO czy to 'techniczne' za pomoca sekwencjonowania genomu czy tez tradycyjne uzyskiwane przez krzyzowanie i selekcje roslin z pozadanymi cechami do dalszego rozmnazania to taka sama zmiana genetyczna). To trudne zagadnienia i niestety jesli sie ich nie zglebi a sie stawia sprawe na ostrzu noza i wyzywa sie interlokutora to sie robi z siebie - sami wiemy kogo. 

 

Sugerujecie ze dlatego ze widze ze koles zaczyna sie pienic to mam przestac z nim dyskutowac i calej reszcie czytajacej dyskusje pozwolic lyknac jego 'opinie' o temacie? Nalezy pamietac aby rozrozniac opinię od opinii opartej na faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie wierzyc lub nie wierzyc... Milionowego zycia nie prowadze ale klamac nie musze - pisalem rowniez o Omedze na lapie:

http://imgur.com/ZYCE6do

a tu jeszcze skrzynki z winem o ktorym pisalem ze dostalem od 'pani milionerki':

http://imgur.com/VeqUZZz,bg8ZoQb#0

oraz ich zdjecie z moim MacBookiemAir o ktorym tez wczesniej pisalem:

http://imgur.com/VeqUZZz,bg8ZoQb#1

Nie wszyscy ktorzy pisza w Internetach sa trollami i nie wszyscy zmyslaja to co opisuja.

Jak dla mnie mozesz miec lambo i ferrari w garazu, trzy domy w tym jeden na florydzie, mozesz miec prywatny jacht (jak potrzebujesz zaloge na niego, to ja sie pisze wielkimi literami), mozesz miec trzy omegi i co noc inna modelke. Mnie to obchodzi tyle co nic, ale gratuluje Ci sukcesu. Nie jestem urzedem finansowym ani zusem, lecz jezeli chcesz sie podzielic swoja sciezka dojscia do sukcesu, czy zawarta wiedza, to dziekuje. Jest to wiedza bezcenna i bede bardzo wdzieczny za podzielenie sie nia zwlaszcza w temacie kobiet.

Lecz prosze, powstrzymaj sie od wycieczek personalnych. Nie przystoi. Zniszcz argumentami. Madry zrozumie sytuacje i argumenty a glupi i tak bedzie glupi.

To samo tyczy sie Jajacka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mozesz miec lambo i ferrari w garazu, trzy domy w tym jeden na florydzie, mozesz miec prywatny jacht (jak potrzebujesz zaloge na niego, to ja sie pisze wielkimi literami), mozesz miec trzy omegi i co noc inna modelke. Mnie to obchodzi tyle co nic, ale gratuluje Ci sukcesu. Nie jestem urzedem finansowym ani zusem, lecz jezeli chcesz sie podzielic swoja sciezka dojscia do sukcesu, czy zawarta wiedza, to dziekuje. Jest to wiedza bezcenna i bede bardzo wdzieczny za podzielenie sie nia zwlaszcza w temacie kobiet.

Lecz prosze, powstrzymaj sie od wycieczek personalnych. Nie przystoi.

 

I dokladnie o to chodzi. Staram sie rowniez powstrzymywac od wycieczek personalnych - ale juz NEO mnie obszczekal i obsral a gowno niestety ma to do siebie ze sie przykleja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie wierzyc lub nie wierzyc... Milionowego zycia nie prowadze ale klamac nie musze - pisalem rowniez o Omedze na lapie:

 

http://imgur.com/ZYCE6do

 

a tu jeszcze skrzynki z winem o ktorym pisalem ze dostalem od 'pani milionerki':

 

http://imgur.com/VeqUZZz,bg8ZoQb#0

 

oraz ich zdjecie z moim MacBookiemAir o ktorym tez wczesniej pisalem:

 

http://imgur.com/VeqUZZz,bg8ZoQb#1

 

Nie wszyscy ktorzy pisza w Internetach sa trollami i nie wszyscy zmyslaja to co opisuja.

toś misiu pozamiatał temat :D

a tak po za tym

A jak mnie bito w szczepionke to nic nie?dobra ide dalej sie replikować%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy robi sie zbyt idealnie to wtedy rodzą się patologie,

 

m.in.

 

takie jak to że ktoś musiał się tłumaczyć ze swoich poglądów na netach, z tego - kim jest i co robi, bo mu inni netowcy nie wierzą.

 

Moim zdaniem jest to poniżające i dziwie się The_Man'owi że dał się sprowokować do tego. 

 

Zaczyna się (tak jak przewidywałem) robić kółko wzajemnej adoracji - skoro nie myślisz tak jak my, jesteś przeciwko nam. Człowiek nie jest mułem i wcale nie musi się dopasowywać ze swoimi poglądami do trendów oraz schematów powszechnie obowiązujących albo siłą narzucanych.

 

 

Ciekawe jak długo utrzyma się to forum jeżeli będzie dominowała atmosfera podejrzliwości jaką niektórzy zaczynają wprowadzać??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.