Skocz do zawartości

Kwestie personalne


Jajacek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, spokojnie. Takie kłótnie się zdarzają i zdarzać się będą, podobnie jak jedni będą lubili bardziej drugich i na odwrót. Oboje chłopaki się posprzeczali i co z tego? Nie chcę by tu była sterylna czystość, tylko żeby było w miarę zgodnie. Nie przeginajmy w żadną ze stron, ktoś może mieć po prostu gorszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel ja juz tydzien temu pisalem ze forum sie podzieli a w koncu upadnie...Chyba ze podejmiejmy odpowiednie kroki I bedziemy sie klocic z szacunkiem a nie udowadnianiem sobie czegos, podobno prawdziwi faceci nie udowadniaja nic nikomu I chyba po to powstal ten portal, jesli mamy tworzyc elitarna loze ktora ma dawac przyklad to dajmy na luz! Bo to robi sie jak w piaskownicy, Jasiu z Krzysiem sie bawic nie bedzie bo ten mu zabral zabawke...No kurwa Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel ja juz tydzien temu pisalem ze forum sie podzieli a w koncu upadnie...Chyba ze podejmiejmy odpowiednie kroki I bedziemy sie klocic z szacunkiem a nie udowadnianiem sobie czegos, podobno prawdziwi faceci nie udowadniaja nic nikomu I chyba po to powstal ten portal, jesli mamy tworzyc elitarna loze ktora ma dawac przyklad to dajmy na luz! Bo to robi sie jak w piaskownicy, Jasiu z Krzysiem sie bawic nie bedzie bo ten mu zabral zabawke...No kurwa Panowie!

 

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie - bo to ode mnie dostali ostrzeżenia - że dokładnie to miałem na myśli, żeby po prostu odpuścili tę dyskusję, bo do niczego więcej nie prowadziła poza eskalacją. Widać było, że ani The_Man nie przekona Jajacka, ani Jajacek The_Mana, osoby postronne nic z tego nie wyciągną, bo pewnie powiedzą "tl;dr", a i tak wszystko kończyło się odniesieniem do adwersarza. Więc po co? Nie chciałem uznawać nikogo za napastnika ani ofiarę tylko "ostrzegłem", że to zmierza w złą stronę. I ten wątek uważam w ogóle za niepotrzebny.

Tak samo jak zdjecia The_Mana, chociaż przyznam, że szczerze sie uśmiałem, szczególnie z tymi monitorami z postami forum :D To akurat było zabawne :D

Reasumując: nie uważam za potrzebne roztrząsanie tutaj czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel ja juz tydzien temu pisalem ze forum sie podzieli a w koncu upadnie...Chyba ze podejmiejmy odpowiednie kroki I bedziemy sie klocic z szacunkiem a nie udowadnianiem sobie czegos, podobno prawdziwi faceci nie udowadniaja nic nikomu I chyba po to powstal ten portal, jesli mamy tworzyc elitarna loze ktora ma dawac przyklad to dajmy na luz! Bo to robi sie jak w piaskownicy, Jasiu z Krzysiem sie bawic nie bedzie bo ten mu zabral zabawke...No kurwa Panowie!

Forum nie upadnie od kilku kłótni, nawet od kilkuset nie upadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man....z całym szacunkiem, ponieważ podziwiam takich ludzi jak Ty, ludzi, którzy osiągnęli sukces i prowadzą takie życie jakie sami chcą prowadzić. Z całym szacunkiem, ale wizerunek Twojej osoby tutaj na forum daję trochę do myślenia nad Twoją wiarygodnością.

Po pierwsze, bardzo często podkreślasz swój status materialny i wyjątkowe w skali społecznej życie seksualne, nawet w tematach, które nie mają z tym nic wspólnego i nie musisz o tym pisać. Mnie to nie przeszkadza, ale wzbudza jakieś tam wątpliwości co do wiarygodności.

 

Po drugie: jak na takiego człowieka sukcesu i bogatego, bujnego życia, spędzasz bardzo dużo czasu tutaj na forum i inwestujesz tutaj swoją energię.

 

Szacun, jeśli osiągnąłeś sukces o jakim piszesz, nie twierdzę, że to nieprawda, ale jakaś nuta wątpliwości powstała w moim odbiorze Ciebie. Swoją drogą mamy podobne przekonania na parę spraw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martino, nie jestem moderatorem ale jak masz jakies kwestie odnosnie The_mana to zalatw to z nim na priv, zaraz On Ci odpowie pozniej Ty jemu I znowu zrobi sie burdel I znowu bedzie to samo tylko z innym uzytkownikiem...Taka moja rada! :) Dzieki I pozdrawiam panow

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn, myślę, że jest to kwestia publiczna, nie prywatna. Jajacek pierwszy ujawnił swoją wątpliwość i myślę, że wszyscy powinni widzieć nasze argumenty oraz wyjaśnienia The_Mana. Przecież ten temat dotyczy właśnie The_Mana oraz innych kwestii personalnych. No chyba, że moderatorzy uważają inaczej, to się dostosuje, mnie to ryba.

 

The_Man, możesz oczywiście odpisać mi prywatnie, chociaż nie sądzę, że chcesz się w ten sposób tłumaczyć, jeśli w ogóle.

 

Vincent: Martino ma rację Assasyn. Temat jest właśnie o The_Manie więc nie ma sensu kasować postów za prywatne wtrącenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale znam kilku zamożnych ludzi, i żaden nigdy by się tak nie chwalił - a tym bardziej wklejał fotek z zegarkiem, który można kupić fałszywkę, sam mam rolexa z byłego stadionu X lecia :) No ale kto wie, może teraz taka moda, sam nie wiem.

 

https://sprzedajemy.pl/temat/zegarki+omega+replika

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man....z całym szacunkiem, ponieważ podziwiam takich ludzi jak Ty, ludzi, którzy osiągnęli sukces i prowadzą takie życie jakie sami chcą prowadzić. Z całym szacunkiem, ale wizerunek Twojej osoby tutaj na forum daję trochę do myślenia nad Twoją wiarygodnością.

 

Osobiście bardzo żałuję, że obecnie ta wiarygodność w kwestii finansowej jest niska.

Do pewnego momentu te jego wynurzenia o bogactwie traktowałem jako okazję do samodoskonalenia - w akceptacji dla takiego stanu, że inni mogą mieć coś, czego ja nie mam. Niestety, nie zachował umiaru... Chyba u każdego występuje problem zazdrości, z wiekiem malejący, ale do zera w moim przypadku ciągle spaść nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo żałuję, że obecnie ta wiarygodność w kwestii finansowej jest niska.

Do pewnego momentu te jego wynurzenia o bogactwie traktowałem jako okazję do samodoskonalenia - w akceptacji dla takiego stanu, że inni mogą mieć coś, czego ja nie mam. Niestety, nie zachował umiaru... Chyba u każdego występuje problem zazdrości, z wiekiem malejący, ale do zera w moim przypadku ciągle spaść nie chce...

 

Wiesz, mnie nie chodzi o skalę, ale sposób jej przedstawiania. Nie czepiam się wiarygodności dlatego, że zazdroszczę. Czepiam się, ponieważ chciałbym by była to realna osoba, która mogłaby dać nam jakieś rady, coś podpowiedzieć, opisać swoją drogę do sukcesu. A nawet jeśli nie, to ciekawie się po prostu czyta o jego życiu.

Jak Wilka z Wall Street (prawie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega The_Man dla mnie też jest mało wiarygodny. Wyobraźcie sobie jego zachowanie w realu.

Podchodzi do was i mówi, że milionerka CAŁĄ noc lizała mu rowa :) Oprócz tego dała mu kilkadziesiąt sztuk wina (jakby jedno lub kilka nie wystarczyło). Oczywiście też pokazuje złoty zegarek.

Przy następnym spotkaniu opowiada o poznanym panu który ma kilkadziesiąt samolotów w tym MIG`a ( no bo oczywiście sprawne myśliwce są dostępne dla cywili :blink: )

Jak dla mnie to dowartościowywanie się albo bełkot żartownisia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy już dawno zwróciłem uwagę na jego przechwałki. Ewidentnie facet chce sobie podbijać samoocenę albo tworzyć tutaj baze do podrywania kobiet. Te jego chwalenie się jest takie..."ryśkowate". A może on po prostu nami się świetnie bawi, patrząc jak próbujemy rozpracować jego motywy zachowania? Ciężko ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och miski, miski... Szkoda slow. Nie przyjdzie Wam do glowy najprostsze rozwiazanie? Po prostu jestesmy na innych etapach i nie zrozumiecie tego ze cos co dla mnie jest codziennoscia - dla Was jest szokujace i uderza mocno w Wasze ego. Dlaczego nie mam Wam opowiedziec o milionerce ktora lizala mi rowa? Takie rzeczy sie zdarzaja (nie w swiecie w ktorym zyjecie ale w swiecie w ktorym zyje ja - tak bywa, nie macie pojecia jak duze pieniadze alienuja ludzi - z tego wyniklo to lizanie rowa). Rozumiem ze szokuje spotkanie z kims kto ma MIGa (tak wyobrazcie sobie ze w USA mozna sobie kupic mysliwca) bo gdzie mielibyscie spokac kogos takiego, przeciez wiekszosc z Was nie byla nawet poza Europa.... Zrozumcie - ludzie sa rozni i maja rozne doswiadczenia, ja nie dosc ze mam o prawie dwa razy wiecej lat niz wiekszosc z Was to mam i zupelnie inne doswiadczenia gdyz tak akurat potoczylo sie moje zycie. Mozecie to wykorzystac lub mozecie mnie zakwalifikowac jako oszusta. Wezcie tylko pod uwage to ze pisze tutaj nie po to by wydac ksiazke czy zarobic pare zlotych - tylko po to by Wam pomoc/przedstawic inna perspektywe/sprawic byscie inaczej pomysleli. Jestem ideowcem -mi chodzi o zmiane swiata... Co do mojego zaangazowania - moj biznes wymaga niekiedy wyjazdu na inny kontynent i wowczas znikam, w czasie gdy jestem w Polce mam duzo wolnego czasu gdyz oprocz paru spotkan z dostawcami, telefonow na skypie czy tez rozmow ze spedytorem jestem wolny jak taczanka na stepie. Wypracowalem to sobie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man, Ty to musisz być niedowartościowany........ Najlepiej jeszcze dołącz zdjęcia paragonów, bo może masz lombard, a te wyjazdy na inny kontynent to wycieczka last minute do Tunezji z 699 PLN (Afryka).....i wtedy wszystkim pokażesz ! :D

 

Człowieku potrząśnij sobą, dżentelmeni nie rozmawiają o kasie, o ile nie ustalają kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to przyczepić możnaby się niemal do każdego o takie drobnostki w stylu czym kto się pochwalił i czy rzeczywiście jest to prawdą, bo niby skąd mamy wiedzieć czy ktoś  nawiązując do innego tematu rucha godzinę z zegarkiem na reku (nie uderzam tutaj w nikogo, żeby było jasne i nikt sobie nie pomyślał) - jakby na to nie patrzeć może sobie tak też podbijać ego albo tworzyć "bazę do podrywu"  :lol: Tak jak rozumiem schemat z podbijaniem ego (chociaż nie do końca) to z tym podrywem jakoś do mnie nie trafia. Nie do końca bo to tak samo jak cheatowanie w grach - co to za satysfakcja z takiego zwycięstwa? Jeżeli ktoś na czymś takim buduje sobie samoocenę to musi mieć świadomość, że ma mocno piaszczysty fundament i runie to prędzej czy później pozostawiając po sobie jeszcze większy bałagan w jego życiu. Chociaż nigdy w życiu nie udzialałem się na żadnym forum poza jakimiś pojedyńczymi postami, także wierzę Wam na słowo, że takie "trole" mogą zawitać i tutaj. Także warto zwłaszcza młodszym użytkownikom przypomnieć o kwestii "ograniczonego zaufania". Co do podrywu przez budowanie wizerunku na podstawie postów w internecie - szczerze gratuluję bajery takiemu wyrywaczowi, wszakże niewiasty łykające taką przynętę na moje współczucie liczyć co nie mają  :D

 

The_Man'a czy Ryśka niejako rozumiem, bo skoro doszli do tego co mają swoją ciężką pracą, to niby dlaczego nie mieliby się tym pochwalić. Marek, to, że znasz kilku zamożnych ludzi i się nie chwalą nie znaczy przecież, że jest to zasadą i każdy zamożny też taki będzie. Rozumiem Twoje mocno ograniczone zaufanie ze względu na niejakiego ?Azazela? i nie krytykuję tego, ale też ostrzegam przed wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Osobiście lubię czytać posty The_Man'a czy komentarze Ryśka i nie przeszkadzają mi te ich "przechwałki". Możliwe, że żyją w nieco innym świecie pod względem poziomu finansowego, ale przecież cenzus majątkowy w którąkolwiek stronę nie powinien nikogo tutaj skreślać czy wyróżniać. Chociaż z drugiej strony to faktycznie jest coś takiego, że jak ktoś lubi się chwalić to często lubi też nieco podkolorować. Tak czy inaczej Panowie z $ najlepszym uwiarygodnieniem będzie wsparcie finansowe działalności forum przez paypal podany na samczeruno.pl lub ecoego.pl do czego oczywiście zachęcam gorąco ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, jakże przyjemnie się to czyta. Ściemniam, tylko rzuciłem okiem :) Jako żywo przypomina mi się tania bajera pewnej "panienki" o mafii ruskiej i ojcu milionerze. Nie wiem, może ja krytyczny jakiś jestem, może rozbawiony.

Z możliwości jednak nie skorzystać grzech. W razie czego kajał się będę później. Mam nie byle jaką praktykę :)

 

The_Man, moja aktualna sytuacja życiowa nie jest zbyt interesująca. Mniejsza o szczegóły. Dość, że istnieje możliwość, że nie popiszę sobie przez pewien czas. Raczej dłuższy niż krótszy. Czasem tak z życiorysu wychodzi.

Potrzebuję ok 20 tysięcy polskich złotych. Wziąć nie mam skąd a wakacje mi się nie uśmiechają.  Nic a nic. No i hotelik marny, nawet dwóch gwiazdek nie będzie, żenada.

Może byłbyś skłonny przelać mi na te marne 20 tysi na konto. Ja byłbym wdzięczny, możliwe nawet, że dozgonnie a ty zamknąłbyś te okropne, zawistne jadaczki swoich prześladowców jednym gestem.

Podatek od darowizny oczywiście zostanie odprowadzony, z tym sobie akurat poradzę.

Pełen wiary i nadzieji czekam na odpowiedź.

 

                                                                                                                                                                                                                                                         Wesołych i spokojnych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie wroński,

 

Jako że posługujesz się zdjęciem ciapatego a jest nim Sultan Ahmed bin Sulayem, uważam że:

- jako nie wspierający terroryzmu, nikt nie może dać Ci ani grosza, bo jest to karalne,

- ponieważ żebractwo na forum jest zabronione,

- powinieneś poprosić bractwo muzułmańskie o pomoc :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Saint.

1. Kiedy ja nie terrorycha. Zresztą co mi tam, prosiłbym o datek, z tego domniemanego terroryzmu jakoś się wykręcę.

2. To nie żebractwo a łaskawa prośba o skromny datek na rzecz człeka w opresji. Znaczy się mnie. Żebractwem zajmuję się kiedy mam humorek a akurat potrzebuję kilka groszy. Tu nie chodzi o drobne na pierdoły.

     Poza tym, o czym wspomniałem w poprzednim poście, jest to doskonała okazja do przymknięcia kilku grymaśnych ust. Wiadomo przecie, że ci milionerzy nic nie robią tylko udzielają się na forach i chwalą zegarkami.

     Politycy też tak robią. Pewnie to przez tą alienację. Kto bogatemu zabroni :)

3. Zarówno Bractwo Muzułmańskie jak i Liga Aryjska nie chcą mieć ze mną nic wspólnego. Ci ostatni wyrazili się wystarczająco jasno. Ci pierwsi nie odpowiedzieli, pojęcia nie mam czemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Saint.

1. Kiedy ja nie terrorycha. Zresztą co mi tam, prosiłbym o datek, z tego domniemanego terroryzmu jakoś się wykręcę.

2. To nie żebractwo a łaskawa prośba o skromny datek na rzecz człeka w opresji. Znaczy się mnie. Żebractwem zajmuję się kiedy mam humorek a akurat potrzebuję kilka groszy. Tu nie chodzi o drobne na pierdoły.

     Poza tym, o czym wspomniałem w poprzednim poście, jest to doskonała okazja do przymknięcia kilku grymaśnych ust. Wiadomo przecie, że ci milionerzy nic nie robią tylko udzielają się na forach i chwalą zegarkami.

     Politycy też tak robią. Pewnie to przez tą alienację. Kto bogatemu zabroni :)

3. Zarówno Bractwo Muzułmańskie jak i Liga Aryjska nie chcą mieć ze mną nic wspólnego. Ci ostatni wyrazili się wystarczająco jasno. Ci pierwsi nie odpowiedzieli, pojęcia nie mam czemu :)

 

Hahaha - widac ze nie miales do czynienia z nikim kto dorobil sie jakichkolwiek pieniedzy... Takie prosby jak Twoja nie robia na takich ludziach zadnego wrazenia. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.