Skocz do zawartości

Kobiety i uczucia:)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytalem, ze podczas dni plodnych podobaja sie kobiecie faceci o bardziej meskich rysach twarzy(samce alfa), a poza dniami plodnymi Ryski o lagodniejszych rysach(mniej testosteronu). Ze swojego malego doświadczenia zauważyłem, ze calujac kobietę podczas dni plodnych, smakuje ona inaczej, a takze pachnie inaczej niz podczas dni nie plodnych. Co do zachowania wiele nie zauważyłem. To tylko moje subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo one wiedzą, że ten seks, to często jedyna dla nich możliwość całkowitego okręcenia sobie faceta wokół palca i wodzenia go za nos. I skrzętnie, bez skrupułów to wykorzystują.

No właśnie, a ja chciałabym spotkać mężczyznę, na którego seks nie działałby jak "lep na muchy" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a ja chciałabym spotkać mężczyznę, na którego seks nie działałby jak "lep na muchy" :lol:

Są tacy co im raz w tygodniu wystarczy i dając im tylko to i ciepło domowego ogniska do innej baby nie pójdą. z wygody. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie nie doświadczyłem. Nie medytowałem, ani nie zgłębiałem duchowości. Jedynie mocno odczułem stan euforii gdy udało mi się coś na czym mi bardzo zależało,lecz cieżko powiedzieć czy to mocniejsze iż seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdol pierdol ja postoje.skocz sobie ze spadochronem, koszt luksusowej dziwki.Zapisz sie na sztuki walki, rozpierdol komuś honorowo łeb.poczuj ta adrenaline. To daje wieksze emocje niz sex ponieważ pobudza najbardziej prymitywne instynkty przetrwania.a one są mocniejsze niż instynkt rozmnażania i emocje zwiazane z tym.

Prawie wszyscy faceci maja ten sam problem.nejlepsze emocje= sex, najwieksza przyjemność która mozna zdobyc jest od kobiety. Brak porównania i odskoczni

Dlatego tak babki manipuluja sexem i owijaja facetów w okół palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.