Skocz do zawartości

Prezent na imieniny dla samca


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, maczeta to będzie dobry pomysł na prezent. Ziemniaków co prawda nią nie obierze (chyba), ale jak wskazał Pikaczu chleb pokroić już można  :D

Poza tym maczeta to niewątpliwie atrybut każdego prawdziwego mężczyzny. Bez tego i cohones trudno przejść przez życiową dżunglę bez bycia ukąszonym przez jakąś żmiję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z saperką i czarnym workiem - nigdy się nie dowiedziałam, po co to było...

 

To jest przenośny zestaw do negocjacji :) Widocznie nie sprawiałaś problemów wychowawczych :D

 

Możesz też kupić pigułkę gwałtu, pokazać mu ja i sama ją połknąć... Będzie podniecony prezentem jak królik sałatą ;) Może się też okazać, że dla obdarowanego były to 3 najlepsze godziny w Waszym związku, i co za tym idzie wymyślanie prezentów na przyszłe lata z głowy ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pier... wymyślacie jakieś pierdoły!! Czy tu do cholery jasnej nie liczy się co komu kto kupi , a to że liczy się gest , pamięć? że ktoś chce sprawić wam przyjemność? i w zamian widzieć wasz uśmiech? a nie tego nie bo coś tam za tanie za drogie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To lodzik, i Jack Daniels.

I tu masz rowiązanie na każdą okoliczność.

To pierwsze serwujesz zawsze, a drugie, zeby się nie znudziło, zmieniasz markami. :-)

Zawsze powtarzam, że facet jest prosty, jest szczęśliwy przez spożywkę:

lodzik, alkohol, żarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.