Skocz do zawartości

Prezent na imieniny dla samca


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Poratujcie proszę pomysłami na prezent na imieniny dla faceta, czasu zostało nieco ponad tydzień, a ja kompletnie nie mam pomysłu, czym by tu zaskoczyć/uszczęśliwić/maksymalnie zadowolić mojego pana i władcę. Budżet mam mocno ograniczony (w porównaniu z ubiegłym rokiem, kiedy mogłam zaszaleć i kupiłam mu lustrzankę :)). 

Wcześniej były: karnet na strzelnicę, książki, gry, T-shirty, multitoole, kody do xboxa, akcesoria do aparatu i kompa. Pachnidło dostał na gwiazdkę, więc też odpada. 

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek ze zdjęciem 

LAME.

 

albo poduszkę

EVEN MORE LAME.

Nie wiem jak reszta Panów, ale otrzymywanie w prezencie tekstyliów to jest jakaś porażka. Te wszystkie pościele, poszewki, skarpetki, gacie, sweterki. Nigdy nie byłem w stanie tego skumać. Zwłaszcza, że w większości przypadków 'dizajn' takich produktów był wybitnie rzec chujowy do sześcianu. Poza tym noszenie przez mężczyznę ubioru, czy sypianie w pościeli kupionych przez kogoś innego to zanegowanie własnego poczucia gustu. Od długiego czasu nie przyjmuje w prezencie produktów szmacianych - z automatu wystawiam na sprzedaż.

Za dawnych dobrych czasów, to my zajmowaliśmy się zdobywaniem skór z niedźwiedzia/mamuta (niepotrzebne skreślić). 

Prócz wiedzy i rozrywki nie pogardzimy dobrymi narzędziami. Dobra materialne (za wyłączeniem sztuk pięknych) mają dla nas wyjątkowo użyteczna rolę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, klub dobry pomysł, przydałoby się zrobić research, bo na razie wiem tylko gdzie w Krk jest ex-Cocomo (co do tego, czy bym na to poszła - pewnie, sama bym poszła popatrzeć! :))

@Marek - sztabka złota chwilowo poza zasięgiem, niestety ;)

@Brzytwa - o narzędziach to słucham przy każdej okazji, że o, takie coś to by chciał mieć, za starych dobrych czasów, jak mieliśmy samochód, spora skrzynka zajmowała pół bagażnika i jeździła z nami na każdą wycieczkę (razem z saperką i czarnym workiem - nigdy się nie dowiedziałam, po co to było...)

@Dario - nie lubi bigosu, grochówki tym bardziej, ale dzięki :)

 

zawsze też jest opcja kolacja+wino+coś do wiązania+ja w świeżo zrobionej 'fryzurze'.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie proszę pomysłami na prezent na imieniny dla faceta, czasu zostało nieco ponad tydzień, a ja kompletnie nie mam pomysłu, czym by tu zaskoczyć/uszczęśliwić/maksymalnie zadowolić mojego pana i władcę. Budżet mam mocno ograniczony (w porównaniu z ubiegłym rokiem, kiedy mogłam zaszaleć i kupiłam mu lustrzankę :)). 

Wcześniej były: karnet na strzelnicę, książki, gry, T-shirty, multitoole, kody do xboxa, akcesoria do aparatu i kompa. Pachnidło dostał na gwiazdkę, więc też odpada. 

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :)

 

Karolajna - musze pochwalic za wybor wczesniejszych prezentow... 

 

Moge Ci zasugerowac ze swojej strony - kiedys mi jeden babiszon kupil spinki do koszuli zrobione ze starych mechanizmow damskich zegarkow - mozna to znalezc na allegro za 70 czy 90 zlotych - jeden z najlepszych prezentow jakie dostalem od tego babiszona... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup mu plecaczek m31/m34/m39/worek transportowy kriegsmarine/kleidersack oficerski

no ja bym przynajmniej chciał taki prezent :D

 

o tak, militariów i tym podobnych nigdy dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.