Skocz do zawartości

Świat halucynacji


Rekomendowane odpowiedzi

Temat i tak zszedł na psy wiec to było ostatnie pytanko.

Wnioski jak sami widzicie są takie a nie inne. Kobieta nie znając faceta moze i najczęściej ma już o nim opierdolona cała historie. Począwszy od tego jaki jaki ma charakter, jaki jest w wyrze, jaki zwiazek mozna z takim aparatem mieć, oraz to czy jest niby pozerem czy niby nie i nawet to czy dba o babe czy nie :D

słońce co ty na to?

05092012221958_mozg_rozjebany_gif_gif.gi


Ale spokojnie u facetów to tak nie działa.ładna?ładna, ruchałbym.A potem jest zdziwienie ze niunia ma cos nie tak z kopułą


Drugi wniosek jest taki że kobitka dokładnie ma wiedzieć co robić bo inaczej jest rozpierducha i widzimisię,Czytaj to facet ma prowadzić kobite.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tylko, że widzę mało oryginalności w tych waszych opiniach dotyczących mnie Drogie Panie. Tzn. mam tutaj na mysli, że przytłaczająca wiekszość z was mnie podobnie oceniała jak tutaj Wy, koleżanki na braciasamcy.pl Czyli taki miły, nijaki.

 

Przywykłem. Ot kolejne potwierdzenie i lekcja od życia, że wszystkie niemal myślicie podobnie i w swych ocenach jesteście mocno zbieżne.

 

Ale dziękuję, szczególnie Karolinie za szczerą opinię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby facet prowadzil kobiete musi miec cechy przywódcze, albo takie sobie wybudowac w dzbanie. Natomiast z tego co widze do okola to laski sa przywódczyniami...Potrafie ocenic sytuacje w zwiazku nawet jak znajoma para wchodzi razem do marketu...Skoro laska wchodzi pierwsza a gosc za nia przygarbiony to znaczy ze Ona tam przewodzi a to prowadzi w linii prostej do zagłady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, macie sami czarno na białym jak ważny jest wygląd i pierwsze wrażenie? To jest w zasadzie niemal wszystko, to determinuje Twoją dalszą relację, lub jej brak.

 

Pikaczu, ja kiedyś karty telefoniczne fanatycznie zbierałem.  :P

 

Ale to prawda, jestem spokojnym człowiekiem i nie w głowie mi żadne balety czy łobuzerka. A wiem, że Panie to kochają. Przykro mi. Ja sie zmieniać nie zamierzam.   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania były tendencyjne, założona teza została udowodniona, zresztą zostałaby udowodniona tak czy owak :)

czasem pierwsze wrażenie niewiele ma wspólnego z wyglądem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żywie żadnej urazy Marzeno. Myślisz że ja jestem lepszy? Też oceniam kobiety po pierwszym wrażeniu. Bardzo często. Mężczyzn w o wiele mniejszym stopniu. Chociaż na pierwszym spotkaniu z Pikaczu, siła rzeczy jakąś mu tam etykietkę przyczepiłem. Nie na długo jednak.

Tacy już jesteśmy, można z tym walczyć, ale nigdy do końca się tego nie pokona.

 

Tylko ja zdaje sobie świadomość że jestem w tym względzie ułomny i niedoskonały. Większość ludzi jednak nie. I po pierwszych 3 sekundach ma już mocno wyrobione zdanie o kimś.

 

Nieocenianie po wyglądzie jest rzecza fizycznie niemożliwą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opowiem wam kawał.uwielbiam stwarzać pozory tepaka, bo ludzie mniej odemnie oczekują.wygodnie mi z tym%-)nie staraja sie na siłe do mnie przyfisiować itd bo kazdy chce sie trzymac z kimś fajnym itd dodać sobie fejmu.Wypierdalać, mój świat i moje zabawki a ludzie prawilni i tak sie zemna trzymaja a nie jekieś dentki

MECHANIZM OBRONNY POKEMONA. - przeczytaj 80pare ksiazek.czytaj z predkościa prawie 400słów na minute.zgrywaj tępaka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsze wrażenie wpływa na to czy sie pozna osobe lepiej czy nie%-)czy miałyście kiedyś takie coś ze jak zobaczyłyscie kogoś to odrazu dałyście mu etykietke pojeb?zblizacie sie i no faktycznie pojeb%-)

mój M tak ma i często trafia w dziesiątkę ze swoim pierwszym wrażeniem, ja się często mylę, więc może to jakaś typowo męska cecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.