Skocz do zawartości

Świat halucynacji


Rekomendowane odpowiedzi

Do całego tematu skłonił mnie inny temat który dzis napisałem.a szczególnie lala która miała opierdolona moja cała historie.nawet co jak mam mówic co mi wypada co domnie pasuje a co nie :D i pytanie zagadka.gdybym stworzył poczatki zwiazku z taka baba która miała opierdolona w głowie historie ze jestem jak główny bohater filmu wojna polsko ruska czyli typowy dres. To czy:

-byłem dla niej partnerem do stałego zwiazku?no nichuja.szybki zwiazek
-była by zemna jak bym jej uswiadomił ze jestem poukładanym kolesiem lubiacym spokój?no nichuja bo przeciez nieechciało by mi sie bawić w robienie jej sraczki emocjonalnej jakiej chciała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby facet prowadzil kobiete musi miec cechy przywódcze, albo takie sobie wybudowac w dzbanie. Natomiast z tego co widze do okola to laski sa przywódczyniami...Potrafie ocenic sytuacje w zwiazku nawet jak znajoma para wchodzi razem do marketu...Skoro laska wchodzi pierwsza a gosc za nia przygarbiony to znaczy ze Ona tam przewodzi a to prowadzi w linii prostej do zagłady :)

Zastanawiam się czy da sie w ogole wyuczyc takich cech przywodczych i czy to bedzie naturane? Jesli ktos tego nie ma to jest to wbrew jego naturze. Sam niestety takich cech nie posiadam, przez co zostawila mnie ostatnia laska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy da sie w ogole wyuczyc takich cech przywodczych i czy to bedzie naturane? Jesli ktos tego nie ma to jest to wbrew jego naturze. Sam niestety takich cech nie posiadam, przez co zostawila mnie ostatnia laska.

 

Praca. Ciężka praca nad sobą. Zmiana wzorców, schematów. Afirmacja. Co najmniej rok budowania lepszego "ja". Efekty będą. Może nie rewelacyjne, ale z pewnością zadowalające.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych cech zapadły mi w pamięć pewne słowa grzesiaka, że trzeba sobie wytworzyć środowisko, w którym na codzień będziesz rozwijał kompetencje jakie chcesz, w moim przypadku wyjazd do anglii i radzenie sobie samemu - niezależność i zaradność, praca przy ciężkiej brudnej robocie z samymi facetami - identyfikacja płciowa, działanie, wytrwałość, brak bab - skupienie się całkowicie na sobie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UhMfRX.jpg

uuuuuuuuuuuu%-)hmhm...witam szanowa publicznosci.dawno ześmy sie nie widzieli...to dobrze kurwa bo ja też sie schamiłem%-)

Witam was w świecie halucynacji :D pozadaje wam pare cudownych pytań.gotowe na odstrzał?

 

Postawiles Pika przed dziewczynami bardzo trudne zadanie a to dlatego, ze szczerze mowiac Panowie to wygladacie prawie identycznie - jak bracia blizniacy... :-D Fryzurki - takie same, ksztalt glowy, szczeki, usta - bardzo podobny, kurtki bardzo podobne, spodnie takie same... :-D rozni was lancuch i koszule ROTFL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi "męskimi przywódczymi cechami". Dzisiaj właśnie prawdziwy mężczyzna ma pod górkę i musi wspierać się finansami, a wiadomo jakie panie... na to lecą. Owszem facet, musi mieć inicjatywę, ale ją mają nawet pierwotniaki jeśli się ich nie sparaliżuje. Wystarczy się nie spinać i nie robić dziwnych rzeczy, sprzedać jakąś bajkę, a kontekst musi być jednoznaczny i albo dostajesz zielone światło, albo czerwone... (jak widzisz pomarańczowe to spierdalaj, laska się Tobą bawi) a od czego to zależy? Od tych pierwszych kilku sekund i ewolucyjnego podświadomego "widzimisie" samicy. Nie chodzi tu o wasz aspekt jakościowy, ale o ich aspekt ilościowy, jak podejdziecie do odpowiedniej ilości lasek, to statystycznie w końcu znajdzie się taką której coś zaskoczy i macie zielone światło. Prawda, niektóre typy charakteru/wyglądu mają lepsze wzięcie niż inne, ale to w żaden sposób nie skreśla nikogo. Jeśli chcecie laskę to pozwólcie działać naturze. A potem pozostaje proces... im więcej lasek ogarniesz tym dla samicy stajesz się atrakcyjniejszy.

 

Praca nad sobą nie jest potrzebna im tylko mężczyznom, aby sobie radzić w tym pierdolniku i nie zwariować.

 

A chcecie poprawić swoje szanse? Wtedy wiadomo, ubiór, trening zdolności komunikacyjnych, częstsze przełamywanie się im większy opór z waszej psychiki by właściwsza droga. Nie w sensie, że będzie wam łatwiej, ale jeśli jakaś laska wprawia was w osłupienie, tzn. że podświadomie, że to jest wasza ambicja, a reszta to tylko wypełniacze czasu. Jeśli znajdziecie taką laskę i nie traficie w jej typ to i tak samo przełamanie się da wam takiego powera, że będziecie chodzić po ścianach i po suficie. Miejcie świadomość, że to nie pierwsza-ostatnia taka laska, będą kolejne, więc nawet jak z tą wam nie wyjdzie to przynajmniej nasycicie się endorfinami i uwolnieniem stresu jak już będzie po zabawie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiles Pika przed dziewczynami bardzo trudne zadanie a to dlatego, ze szczerze mowiac Panowie to wygladacie prawie identycznie - jak bracia blizniacy... :-D Fryzurki - takie same, ksztalt glowy, szczeki, usta - bardzo podobny, kurtki bardzo podobne, spodnie takie same... :-D rozni was lancuch i koszule ROTFL...

i mamy podobne paski na oczach :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.