Skocz do zawartości

Ewa Minge: 99% moich hejterów to kobiety


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Wygooglałem sobie teraz, że ta pani jest projektantką mody - wcześniej nigdy o niej nie słyszałem/nie widziałem jej tak jak większość normalnych facetów. Więc to dosyć logiczne, że hejtować mogą ją tylko osoby siedzące w tematyce = kobiety.

W dniu 5.03.2018 o 23:32, Bruxa napisał:

Póki jesteśmy wciąż wymierającym krajem z rosnącym długiem, a rząd bawi się w rozdawnictwo by dzięki 500+ podnosić poziom życia i poparcie dla siebie, to chyba można mówić o dennej, nieskutecznej polityce, nastawionej głównie na wygrywanie wyborów.

500+ w pewnym stopniu zachęca do posiadania dzieci albo wręcz sprawienia sobie kolejnego. To nie jest głupi pomysł i w pewnym stopniu załatwia problem wymierającego kraju (troszkę ponad 6% wzrost liczby urodzeń z tego co pamiętam). Oczywiście ma swoje minusy - jak np. masa urzędasów zatrudnionych tylko po to by rozdzielać tą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.