Skocz do zawartości

Kto dobry gracz ten wie kto lamus to nie


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda że kobiety o cienkiej gornej wardze są egoistyczne ale i ciasne. Sprawdzone empirycznie na kilku egzemplarzach ;d szybko dochodzą, jeśli emocjonalne, roztrzepane. 2-3 minuty i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zaszyty i hooy%-)

Dobra kurwa jak zwykle jestem zbyt wymagajacy od zycia i wiem wiecej niz google typu google nie zna boi do traowania min%-)

page_%E5%89%AF%E6%9C%AC.jpg

które oczy wybieracie?

Takie tescicho czy nie macie spierdolonego radaru%-)

nie niechodzi tu o kontaktówki

Nie czytałem innych odpowiedzi.

Mówię zdecydowanie dolne. Rozszerzone źrenice oznaczają zainteresowanie. Zmniejszone - czujność, lub agresję. Jeden z niewielu niekontrolowanych ludzkich odruchów. Dlatego w lokach i klubach jest przytłumione światło.

Podobnie jest z zaróżowieniem policzków, ale tu można się naciąć przez tapetę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że ma znaczenie przy podjaraniu tylko przy zrobieniu zdjęcia :P To naturalne chyba, że ludziom się zmniejszają źrenice na zdjęciu jak dopierdzielisz flesz? Tak samo naturalne, jak to, że przy zainteresowaniu obiektem się jej rozszerzają. Przy czym strzelałbym, że jednak światło lub jego brak, działa na bardziej autonomiczne części układu nerwowego i zmniejszenie źrenicy ze względu na jasne światło wzięłoby górę nad reakcją organizmu na hormony pompowane przez zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jest luka z tymi goścmi. Panowie, tak być nie może. Marek z Arturem powinni coś z tym zrobić.

 

Co prawda nie siedzę w IPB, ale z pobieżnego przyglądnięcia się tematowi wynika, że IPB 3.4.6 miewa problemy ze "znikającymi" uprawnieniami grup. Powinna być zrobiona migracja do 3.4.7. Jeżeli to nie pomoże, pisać do supportu IPB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.