Skocz do zawartości

Drugie dno zdrobnień :P


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialiście się kiedyś nad tym co oznacza zdrobnienie naszych partnerów / ek?? :P np taki misio to on jest gruby i futrzasty ;p więc jak by nie było nazywając kogoś misiem tak właśnie o nim myślimy może nawet i nieświadomie ;)

Taki kotek np - chodzi swoimi drogami i potrafi być wkurzający ;D

A jak facet nazywa nas kobiety pączusiem to ewidentnie ma na myśli to że jesteśmy grube ;p

Robaczek- hmm

a jak wy nazywacie swoje ,,misiaczki i koteczki,,?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli akurat mam jakiegoś "misiaczka" u swojego boku, co zdarza się od pewnego czasu niezwykle rzadko, to nigdy nie używam takich zwrotów.

 

Zwracam się bezpośrednio, po imieniu i nigdy zdrobnionym. Tyle. Prostota i oszczędność środków wyrazu.

 

Wszelkie słodzenie do uszka jest dla mnie niemęskie i ciotowate.

 

Jedyną, bardziej spoufaloną formą na jaką sobie kiedykolwiek pozwoliłem była: słońce moje". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys leze sobie z panna, gadamy o pierdolach.

Ona: Nigdy nie mialam zadnej ksywy, wiekszosc osob mialo jakas ksywe, ale ja nie. Gdybys mial mi dac ksywe, co by to bylo?

Ja: Mmmm .. Na drugie masz Basia, tak? Pewnie wolalbym na ciebie BASIORA

Wpadla w furie

- brzydko! jak mozesz! Nigdy tak do mnie nie mow!

I tak oto kiedys podczas aktu milosnego klepnalem ja w tylek krzyczac WIO BASIORA, nastepne pare minut przypominalo juz bardziej rodeo niz cokolwiek innego, no i ksywa juz zostala :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mówię do siebie śliczna, albo laseczka :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Sylwia, to brzmi jak lokowanie produktu :D

 

A w temacie zawsze bawi mnie ten kawał:

 

- Dlaczego mówisz do żony "flanelciu"?

- To zdrobnienie.

- Od czego ?

- Od szmaty :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.